برگزیده های پرشین تولز

لیست کامل سایت های درج آگهی ( آخرین آپدیت گوگل ) | بر اساس رنک گوگل PageRank

wickietetsu

Registered User
لایک‌ها
3
فونت رو وقتی بزرگ می نویسین معنیش چیه؟
یعنی بازدید کنندگان کور هستند؟
حتی گوگل هم با این فونت نمی ذاره!

این چند تا سایت هم هست. البته قدیمین نمی دونم الان باز هستند یا نه:
harchizi.com
hesaboketab.ir
iibbc.com
info-ir.com
iran-agahy.ir
iranalive.com
iranmashin.com
iranmedco.com
iranniazmandi.com
iranwork.info
iratis.com
irpayam.com
italar.com
jetcms.com
jobfa.com
karajneeds.com
karoads.com
ketabezard.com

bz4d1245

Registered User
لایک‌ها
17
فونت رو وقتی بزرگ می نویسین معنیش چیه؟
یعنی بازدید کنندگان کور هستند؟
حتی گوگل هم با این فونت نمی ذاره!

این چند تا سایت هم هست. البته قدیمین نمی دونم الان باز هستند یا نه:
harchizi.com
hesaboketab.ir
iibbc.com
info-ir.com
iran-agahy.ir
iranalive.com
iranmashin.com
iranmedco.com
iranniazmandi.com
iranwork.info
iratis.com
irpayam.com
italar.com
jetcms.com
jobfa.com
karajneeds.com
karoads.com
ketabezard.com

آقا لابد ي تاثيري چيزي داره وگر نه اين قابليت رو نميزاشتن... از دور كه كسي نگاه ميكنه متن هاي كوچيك جلب توجه نميكنن ...

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
لینک سایت اصلی کجاست ؟ و لیست سایت هایی که ادعا کردید 1400 ؟
درصورت عدم صحت همچین ادعایی خواهشمندم این پست حذف شود.
منتظرم.

nexos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،
هیچ میدونید که فقط 2 تا سایت "درج آگهی رایگان " با پیج رنک 5 در ایران هست که یکی از اونا
www.bazarha.ir است ؟
یعنی اگه آگهی توی بازارها بدید در صدر نتایج جستجوی گوگل دیده میشید !!!و این یعنی یک آگهی موفق و پر تاثیر.علاوه بر این bazarha.ir فقط یک سایت درج آگهی نیست بلکه یک سایت سرگرم کننده حاوی لطیفه ها و جکهای بامزه، پر بیننده ترین اخبار جالب ورزشی، هنری و غیره و پشتیبانی آنلاین هم هست.به همراه آگهی هاتون میتونید به رایگان " فایل ویدئویی " ( [URL="http://bazarha.ir/MGID_21/SGID_1136/10052327.html"]نمونه آگهی[/URL] ) هم اضافه کنید و از امکانات چت هم استفاده کنید.راستی برای کسائی که از طریق این نامه وارد سایت بشن و هر پرداختی بابت آگهی ویژه داشته باشن به همان میزان پرداختیشون ، از ما کوپن هدیه دریافت میکنند.همین حالا [URL="http://www.bazarha.ir"]اینجــــــــا[/URL] را کلیک کنید و با دادن آگهی، اولین قدم موفقیت خودتون رو بردارید.www.bazarha.ir

golgun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سایت گلگون سایت بسیار جدیدی است در زمینه آگهی‌ها: سایت گلگون: صفحه اصلی سپاسگزار خواهم شد از پیشنهادات و انتقادات شما در باره آن.

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
شماره موبایل ؟ کدوم کشک کدوم آش بنده و خیلی ها رفتیم تو سایت صفحه به آدرس http://www.safhe.net/
ایشون ادعا کرده لینک شما در 500 سایت گذاشته میشه ما سفارش دادیم و تمام سایت هایی که ایشون ادعا کرده بود رو کلیک کردیم طبق آمار دقیق تنها 94 دامنه فعال بود و بقیه یا قدیمی بود و تمدید نشده بود و یا اصلا ثبت نشده بود. الکی هیچی الان هرکی تو صفحه لینک داده مثل سگ پشیمونه و بنده با برخی ها صحبت کردم عملا گفته انشالله حرومش شه. بگیربرو تا تهش
اینه که ایشون که ادعا کردند ابتدا باید اسم و رسم خودشون رو نشون بدن نه فقط موبایل بعدش لینک هزار تا سایت رو هم بفرستند وگرنه صد در صد دروغه

• Like
Reactions: rmz

rmz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام.
من اصلا اطلاعی ندارم.

tabligh-gostar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Last edited:

jcreative

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان گرامی
من يه سايت آگهي و تبليغات دارم که قصد فروشش را دارم. من اين سيستم رو از سايت سیستم مدیریت آگهی | فروشگاه ساز |سیستم تبلیغات کلیکی | راه اندازی و ساخت سایتهای تجاری | وب سامان تهيه کرده ام. قيمت اين سيستم در اين سايت 170000 تومان است،که من اين سايت را به همراه يک هاست 200M و ترافيک ماهانه 8G با قيمت 150000 تومان حاضرم بفروشم. در ضمن داراي پشتيباني 24 ساعته از طرف وب سامان ميباشد.
شما ميتونيد امکانات اين سيستم رو در خود سايت " وب سامان " مشاهده کنيد.
تلفن : همتي 09352817850
EMail: [email protected]

موفق باشید. يا علي

farnamjam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Last edited:

ehsan0002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید .

سایت تبلیکس www.tablix.ir هم سایت خوبیه . نخستین سایت تبلیغاتی واکنشگراست . طرح موبایلش حرف نداره .
در ضمن قابلیت جستجوی آگهی برای تمام شهرهای ایران را داراست که تابحال هیچ سایت تبلیغاتی نداشته .

کاملا درج آگهی رایگان است یعنی خبری از ویژه , ستاره و ماه نیست .
نمایش آگهی بلافاصله بعد از درج آگهی ( تا حدودی احمقانه است ) .

انصافا اسمش باید تو لیست باشه .

Last edited:

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
با سلام و خسته نباشید .

سایت تبلیکس www.tablix.ir هم سایت خوبیه . نخستین سایت تبلیغاتی واکنشگراست . طرح موبایلش حرف نداره .
در ضمن قابلیت جستجوی آگهی برای تمام شهرهای ایران را داراست که تابحال هیچ سایت تبلیغاتی نداشته .

کاملا درج آگهی رایگان است یعنی خبری از ویژه , ستاره و ماه نیست .
نمایش آگهی بلافاصله بعد از درج آگهی ( تا حدودی احمقانه است ) .

انصافا اسمش باید تو لیست باشه .

سلام.
منظورتون از واکنشگرا چیه؟ قابلیت جستجو بر اساس استان خیلی ها دارند.

ehsan0002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
منظورتون از واکنشگرا چیه؟ قابلیت جستجو بر اساس استان خیلی ها دارند.

سلام .

واکنش گرا (responsive design) یعنی طرح ساختاری قابل تغییر. اگه سایت رو با کامپیوتر , آیپد و یا موبایل باز کنی طرح سایت بر اساس رزولوشن صفحه نمایش تغییر می کنه .
گفتم قابلیت جستجو بر اساس شهرهای ایران نه استانها .
تا جایی که من میدانم قابلیت جستجو براساس شهرها هیچ سایتی نداره.

توجه کردی اکثر سایتهای تبلیغاتی مشابه هم هستند مثل اینکه یه برنامه نویس زحمتشون کشیده !!!!!!

سایتهای امثال تبلیکس و 7010 استان خراسان و لوکوپوک کاملا متفاوت هستند .

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
واکنش گرا ترجمه بدی بود. مثلا اصطلاحات cross platforms و cross browsers مختص این قضیه است.
ضمنا سایت الکسا یک ملیون داره یعنی بازدید خوبی نداره لذا در دیتابیس به راحتی می تونی بر اساس شهر ها select و یا left join کنی. ولی سایت های ما پر بازدیده و نمی شه به راحتی بر اساس شهر نتایج رو نشون داد .
ضمنا مدیر هر سایتی یک استراتژی داره عزیزم. مثلا نمایش آگهی ها بر اساس شهر ها اگر روی سی پی یو 20% فشار بیشتر داشته باشه مدیره در بازدید ها می بینه اگر استقبالی از داستان تفکیک شهر ها نشه این امکان رو بر می داره. (نه اینکه صرفا سایتش این امکان رو نداره و یا سوادش نم کشیده)

ضمنا قالب اکثر سایت ها هم بر اساس استراتژی مدیر هست که چجوری باشه + SEO که مجبور شده قالب رو تغییرات بده.

پس می رسیم به همون داستان که یک چیز نو که میاد به بازار (سایت شما) خیلی نباید به تم و امکاناتش بنازه.
اگر زمانی بازدیدتون به 70 هزار نفر ip یکتا در روز رسید حرفتون رو قبول دارم وگرنه نه تم خوب به درد سایت آگهی می خوره و نه تفکیک استان و cross platform بودن.

مطالب عرضه شده صرفا برای تبادل اطلاعات بوده و قصد توهین نبوده.
با احترام.

بالا