برگزیده های پرشین تولز

مارکت ساز

چطوره!؟

• Total voters
    15
وضعیت
موضوع بسته شده است.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
Last edited:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ماژول پارس پیک پیشرفته ساخته شد. توسط این ماژول خریداران سایت شما بدون نیاز به مراجعه به پارس پیک هنگام کلیک بر روی لینک خرید، و بدون محدودیت در اضافه کردن محصول به سبد خرید، ابتدا محصولات را به سبد اضافه کرده و کلیه مراحل سفارش و دریافت کد رهگیری از سیستم پارس پیک را در داخل فروشگاه انجام خواهند داد. به همراه این ماژول، ماژول کدرهگیری هم ارائه می شود که توسط آن، خریداران می توانند نسبت به رهگیری سفارش خود از داخل فروشگاه اقدام نمایند.
/
ماژول SEO Pack برای مارکت ساز ساخته شد. توسط این ماژول میتوانید برای هر محصول و دسته بندی یک نام URL قرار دهید. واژه قرار داده شده بصورت SEO Friendly URL نشان داده خواهد شد و باعث اندیکس و رتبه بندی بهتر فروشگاه شما در جستجوگرها می شود. این ماژول در نسخه طلایی موجود است.
برای استفاده از این ماژول سرور شما باید از فایل .htaccess و Rewrite Mod پشتیبانی کند.
/
ماژول ثبت فیش نقدی هم ساخته شد! و دو سه تا قالب جدید.
/
115.gif

CGI.net

Registered User
لایک‌ها
13
آقا این ماژول seo pack روی نسخه طلایی هم قابل استفاده هست؟ چون ورژن قبلی مارکت طلایی این امکان رو نداشت.

rayanehkhabar

Registered User
لایک‌ها
4
چطوری توی قالب سیاه سه ستونه لینک خرید ایران مارکت را به جای اظافه به سبد خرید توی صفحه اصلی زیر هر پست در کنار توضیحات بیارم؟

Last edited:

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
شما اگه نسخه نال رو دانلود کردید که شرمنده ....
ولی اگه نه که اینجا جاش نیست شماره مشتری رو تو سایت مارکت ساز بزنید و جواب بگیرید

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
شما اگه نسخه نال رو دانلود کردید که شرمنده ....
ولی اگه نه که اینجا جاش نیست شماره مشتری رو تو سایت مارکت ساز بزنید و جواب بگیرید
دقیقا همین که دوست خوبم گفت.
نال شده دارید ساپورت هم میخواید؟ اگر نه شماره مشتریتون رو در سایت بفرستید تا پشتیبانی بشه اینجا جاش نیست.

rayanehkhabar

Registered User
لایک‌ها
4
mr_net ببخشید شما؟؟؟؟

نال شده دارید ساپورت هم میخواید؟
در ضمن من کی گفتم نال شده دارم که سریع از همه جا بی خبر محکومم کردید؟ اصلا من برای مارکت ساز ساپورت نمی خوام برای opencart ساپورت می خواستم اونم نه برای اسکریپت ... بیشتر یه آموزش php و جا به جایی چند تا کد بود که خودم فهمیدم. چون کارم ساپورت اسکریپت هست به زودی منتشرش هم می کنم.

در ضمن کار مارکت سار هم تمومه چون مثل برق و باد داره نال شدهش منتشر میشه و یه مشت گرسنه هم دارن مفت دانلود می کنن. اشتباه را ما کردیم که خریدیم.

Last edited:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
mr_net ببخشید شما؟؟؟؟

در ضمن من کی گفتم نال شده دارم که سریع از همه جا بی خبر محکومم کردید؟ اصلا من برای مارکت ساز ساپورت نمی خوام برای opencart ساپورت می خواستم اونم نه برای اسکریپت ... بیشتر یه آموزش php و جا به جایی چند تا کد بود که خودم فهمیدم. چون کارم ساپورت اسکریپت هست به زودی منتشرش هم می کنم.

در ضمن کار مارکت سار هم تمومه چون مثل برق و باد داره نال شدهش منتشر میشه و یه مشت گرسنه هم دارن مفت دانلود می کنن. اشتباه را ما کردیم که خریدیم.
ببین دوست عزیز! شما رو محکوم نکردم. کلا گفتم.
اشتباه را ما کردیم که خریدیم
شما اگر اشتباه کردی و خریدی شماره مشتریت رو برام بفرست پولت رو پس بدم! گرچه فکر نمیکنم مشتری بوده باشی وگرنه میدونستی که ساپورت مارکت ساز به چه صورته.
کسی هم که نال کرده (خان محمدی) و کسایی هم که پخشش کردن همشون رو میشناسم. شما فکر نکن نشستم نگاهشون کنم هرکاری کردن کردن... نتیجهش رو بعدا میبینید.
میان زحمت (خودم رو فاکتور میگیرم) برنامه نویسا رو بقول خودشون نال میکنن و خیال میکنن خیلی پرفسورن : )) چهارتا کد که به خودم میگفتن میتونستم بگم با چی کد شده رو میشینن دیکد میکنن میگن اسکریپت نال شده : )) یه کپی رایت هم روش میزنن : )) دلیل هم میارن برای کارشون : )) برای مارکت ساز میگن داره اپن سورس میفروشه! (که من گذاشتم دانلود رایگان)، برای فلانی رو میگن خارجی بوده فارسی کرده! برای یکی دیگه رو میگن گرون میفروخته!
/

Last edited:

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
درود .........

اول باید بگم که من خودم از مشتریهای مارکت ساز هستم . و بعد از انتشار نسخه نال شده ی این اسکریپت هم به هیچ وجه از خرید خودم پشیمان نیستم . چرا که چیزی که مارکت ساز رو سر کرده و میکنه ، چگونگی ساپورتش هست . مطمئن هم هستم که ادمین این سیستم هم بیکار نمیشینه و سیستم رو در آینده ارتقاء قابل توجهی میده که باز خیلی ها رو به سمت این سیستم { غیر نال شده } میاره .

پاینده باشید .

rayanehkhabar

Registered User
لایک‌ها
4
سلسله مراتب ساپورت را می دونم و در صورت برزو سوال یا مشکل به وسیله شماره مشتری تماس می گیرم با هاتون

فقط از اینجا آتیش میگرم که یه عده آدم ... میان نسخه را نال شده میدن بیرون اونوقت امثال من که پول دادن ضربه می خورن.

در مورد افرادی که نسخه نال شده میدن بیرون یا می خوان استفاده کنن:

بیچاره مارکت ساز داره میگه که این نسخه اپن کارته و فارسی شده اش رایگانه
طبق قوانین گنو و اپن سورس هر کسی می تونه توی سورس برنامه دستکاری کنه و به نام دیگه منتشر کنه

مارکت ساز هم اومده همین کار را کرده و برنامه را طبق قانون بیرون داده و پول زحمتی که کشیده را می خوره...
حالا اگه گرونه مجبور نیستید بخرید و حالا چون به قول بعضیا گرونه دلیل نمیشه زحمت یکی را بدزدید...
خب ماشین بنز هم گرونه و من هم پول ندارم که بخرمش ولی دلیل نمیشه اونو بدزدم....

اپن کارت فارسی شده رایگانه و هر کسی خواست می تونه دانلود کنه ولی مارکت ساز رایگان نیست... چرا اینو نمی فهمید؟
اگه میگید همون اپن کارته خب دقیقا همون اپن کارت را دانلود کن نه اسکریپت تغییر داده شده را. به نظر من 55000 شاید یکم زیاد باشه ولی پول زحمتیه که برای تغییر کشیده شده نه پول اپن کارت. اگه مارکت ساز اپن کارت را از صفر نوشته بود پولش بیشتر از اینا بود.
اگه بد میگم بگو بد میگی

قیمت مارکت ساز:

اسکریپت اپن کارت (رایگان) + تغییرات (55000)= 55000 تومان

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
قیمت مارکت ساز:

اسکریپت اپن کارت (رایگان) + تغییرات (55000)= 55000 تومان
مارکت ساز = اپن کارت فارسی + ماژولهای پرداخت، سئو، پستی، etc + قالبهای بیشتر + پشتیبانی :)
/
تشکر از لطف دوستان
icon12.gif

shahramabcd

Registered User
لایک‌ها
0
مارکت ساز = اپن کارت فارسی + ماژولهای پرداخت، سئو، پستی، etc + قالبهای بیشتر + پشتیبانی :)
/
تشکر از لطف دوستان
icon12.gif

سلام

آیا این فروشگاه ساز قابلیت فروش پین کد و ارائه به مشتری بعد از پرداخت رو داره؟و اینکه به زبان انگلیسی بشه با مرچنتهای لیبرتی و ... کار کنه؟

ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا