برگزیده های پرشین تولز

ماهي چقدر در آمد دارين (شغلتون چي هستش)

919

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
اولش ميخواستم اسم تاپيك رو بگذارم پوچي !!!
ولي خوب ديگه :happy:
من 22 سالم هستش 17 سالگي يه خدمات كامپيوتر زدم (همراهش هم درسم رو خوندم و پيش دانشگاهيم و تموم كردم ولي دانشگاه شركت نكردم)
بعد از يك سالو خورده اي به خاطر يه علتي جمع كردم :(
بعد يه مدتي آموزش كامپيوتر خصوصي ميدادم
بعدش كار طراحي ميكردم و .....
تا اينكه توي اتوبان با ماشين چپ كردم كه مقداري تا قسمتي ابري حافظم رو از دست دادم ولي خدا رو شكر كم كم بهتر شد ولي الان واقعا چيزا رو زود فراموش ميكنم
چند وقت پيش هم رفتم گلدكويست يه سكه حضرت مسيح خريدم كه هفته بعدش تو تلويزيون گفتند اله بله ... خلاصه خراب كردند :puke:
يه چند ماهي هم تو اين سايت هاي Pay 2 click و غيره به اميد پول هاي خفن كار كردم كه هيچي !!!
خلاصه فكر كنم تا حالا 30 چهل ميليوني ضرر زدم
در حال حاضر هم اكثرا خونه هستم پشت كامپيوتر يا گاهي با بچه ها ميرم بيرون
خلاصه كار اصلي شده خوردن + خوابيدن + خرج كردن از جيب پدر (كه اين قسمتش تازگي ها خيلي عذابم ميده )
اگه كار هم نكنم باز هم تامين هستم ولي به چه قيمتي
هميشه دستم بايد جلوي پدرم دراز باشه ؟
البته من هيچ وقت ازش خواهش نيمكنم اكثرا خودش مياد پول تو اتاقم ميگذاره يا به مادرم ميده تا حالا هم هر كاري از دستش بر مي اومده برام انجام داده
ولي آخرش چي ؟
واقعا ديگه روم نميشه
هر وقت مياد روي مبل نشستم دارم ماهواره نگاه مينم يا تو اتاقمم يا بادوستام هستم
خجالتم خوب چيزيه !!!
از خودم خسته شدم
چقدر تنبلي
ولي چيكار كنم
شما ها چيكار ميكنيد
شما هايي كه شاغل هستيد راهنمايي كنيد
چند سالتون هستش + نوع شغلتون + در آمد
اگر كسي هم مثل من هستش يا پيدا ميشه بگه يه ذره تنها نباشم ممكنه كسي هم مثل من اينجوري باشه ؟
شرمنده زياد پر حرفي كردم آخه دلم پره

اينم تا يادم نرفته بگم 2 ماه هستش كه سعي كردم نه از مادرم پولي قبول كنم نه از پدرم يعني يك ماهه كامل هستش كه پول هاشون رو بهشون بر ميگردونم و از حساب پس اندازم خرج ميكنم

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از 919 :
البته من هيچ وقت ازش خواهش نيمكنم اكثرا خودش مياد پول تو اتاقم ميگذاره يا به مادرم ميده

خوش به حالت.

به نقل از 919 :
اگر كسي هم مثل من هستش يا پيدا ميشه بگه يه ذره تنها نباشم ممكنه كسي هم مثل من اينجوري باشه ؟

نگران نباش اندازه یه کشور جون مثل خودت داری! البته منهای پول تو جیبی در اکثر موارد یعنی فاکتور بگیر فقط باشه خوردن + خوابیدن + xxx :blush:

عرض کنم که آقا منهم یه 2-3 سالی اینجور بودم ولی 1-2 ساله تازه گیا برنامه نویسی میکنم. (7-8 سال تجربه دارم)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
خلاصه فكر كنم تا حالا 30 چهل ميليوني ضرر زدم
105.gif
من با يك دهم اين پول ميتونستم يه مغازه كوچيك براي خودم بزنم!
25.gif

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من 15 سال دارم.کار نمیکنم ولی از 1 ساله پیش دارم گرافیک کار میکنم.آخه حوصله ی دانشگاه رفتن توی ایران رو ندارم.وقته آدم هدر میره آخرشم هیچی بارش نمیشه.

735

Guest
لایک‌ها
0
من 25 سالمه و مهنس الکترونیک هستم در حال حاظر مدیر پروژه طرح WLL هستم . درآمدم هم ماهی 350 تومن هست.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از James Hetfield :
بابا اين كه كاري نداره اگه ميخواي خودت پول دربياري برو تو گلدن استار سرمايه گذاري كن
www.80milyun.persianblog.com
:blink: :blink: :blink: :blink:
:blink: :blink:
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
:blink:
:blink: :blink: :blink:
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
:blink: :blink: :blink: :blink:
:blink: :blink:

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آدم اگه از باباش پول بگیره که کلی حال میده!!!!
اما خوب حد و اندازه داره.
ولی پیشنهاد می کنم چون بالاخره کسی رو داری که خرجت رو بده، یک مدتی حدود 6 -9 ماه در یکی از رشته های کامپیوتر به شکل خفن ناکی آموزش ببین و فعالیت بکن (ظاهرا که فرصتش رو داری). بعدش دیگه کم کم کارت میفته روی دور و خودت می تونی برای خودت کار پیدا کنی.
البته اگر خیلی تنها شدی و دیگه حال و حوصله پای کامپیوتر نشستن رو نداری ، کلا بی خیال شو و برو سراغ یک کار دیگه که همش فکری نباشه.

در هر صورت هممون بی کاریم. اما در عوضش فرصت کافی برای اینکه خودمون رو جمع و جور کنیم داریم!!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از 735 :
من 25 سالمه و مهنس الکترونیک هستم در حال حاظر مدیر پروژه طرح WLL هستم . درآمدم هم ماهی 350 تومن هست.
چطور وارد اينكار شدين. منظورم مراحل استخدامه. پارتي... ؟!

minister

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از daftarekhaterat :
105.gif
25.gif
با 3 ميليون :blink:

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ليسانس تكنولوژي آموزشي دارم 29 سالمه . چند روز پيش به اتفاق دوستان جشن تولد گرفتم . دستي در آموزش و معلم بازي دارم . ( يه چند ساليه دبير رسمي آموزش و پرورش هستم و به بخور و نميري ميسازم ). 10 سالي ميشه كه با وي بي برنامه بانك اطلاعاتي مي نويسم . چند سال پيش يه باشگاه بدنسازي تاسيس كردم كه كلي ضرر داد و جمعش كرديم . به زودي پروژه اي كه 2 ساله دارم روش كار مي كنم به بار ميشينه . يعني تكميل ميشه و ميتونم روي فروشش كار كنم . تا جايي كه خودمو ميشناسم يا كاري رو شروع نمي كنم يا اگه شروع كردم به بهترين شكل ممكن تمومش مي كنم . رو اين حساب معتقدم بهترين و مفيدترين و كم اشكال ترين برنامه ها رو مي نويسم . فعلا از راه برنامه نويسي درآمدي نداشتم و تقريبا فقط نون آموزش و پرورش رو مي خورم . ايشالا بعد از تكميل شدن پروژه براي بازاريابي و فروش نرم افزار از شما كمك مي گيرم . ا

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از nonherat :
با 3 ميليون :blink:

شايد براي شما بچه مايه دارا سه ميليون پولي نباشه و لي ما بايد خودمونو ......... بديم تا سه ميليون جور كنيم .

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از daftarekhaterat :
105.gif
25.gif
دقیقا! من با 3 میلیون، یه شرکت کامپیوتری توپ میتونم بزنم. تازه چقدر از جون ها هم صاحب کار می کردم.
با 30 40 میلیون میتونستم حداقل 150 جون رو شاغل کنم! ولی حیف هیچ خیری از کار گروهی ندیدم...

بالا