برگزیده های پرشین تولز

!ماهی قرمز عید ، غایب

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از Dr Mahdi Khan :
جونم! پسوريازيس Psoriasis يه بيماري پوستي مولتي فاكتوريال هست كه نقش وراثت نيز علاوه بر محيط در اون شناخت هشده است و اصلاً‌ مسري نيست كه اپيدمي بشه!!!:blink: محل شايع درگير هم سطوح اكستانسور هست يعني روي زانو، آرنج و ... بصورت پلاكهاي Pink با كورس اسكلينگ و Well Define يعني بصورت يه محل ضخيم صورتي با پوسته ريزي خشن و حاشيه مشخص كه در اثر ضربه نقاط خونريزي دهنده ايجاد ميشه. ضمناً به اون داءالصدف مي گويند چون پوسته ريزي روي پلاكها مثل فلس ماهي هست و نه اينكه ربطي به ماهي داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:blink: :blink: :blink: :blink: اين بيماري اصلاً‌ عفوني نيست و اگر كسي HLAB7,13 or 27 باشه با يكي يا مجموع اين عوامل دچار بيماري مي شه:
1- ضريه به محل هاي اكستانسور 2- آفتاب 3- كمبود كلسيم بدن 4-بيماري هاي غدد 5- هرگونه استرس 6- الكل 7- داروهايي مانند ضد مالاريا، كورتون، كربنات ليتيوم، پروپرانولول و...
پس اصلاً‌ هيچ عامل ميكروبي شناخته شده نداره حالا ويروس پسوريازيس از كجا اومده خدا داند!!!!:blink: :blink: :blink:

ضمناً دليل اصلي كه ماهي قرمز فروخته نمي شود اين است كه اين ماهي ها ناقل بيماري آنفلوآنزاي مرغي هستند و علناً نمي گويند كه مردم وحشت زده نشوند!!!!!!:blink: :blink: چراكه جونم ايران هم درگير اين بيماري شده!
بی ادبیه این حرفم!!ولی شما انصافا دکترید بعد رقص فحشا میفروشید؟!اونم فقط 600 تومن؟
24.gif

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از SherlockHolmes :
بی ادبیه این حرفم!!ولی شما انصافا دکترید بعد رقص فحشا میفروشید؟!اونم فقط 600 تومن؟
24.gif
هي!
36.gif
امان از بي آيندگي!!
hissyfit.gif

sunsilverboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جونم! آنفلوآنزاي مرغي مثل هر بيماري آنفلوآنزايي ديگه ويروسيه! حالا ويروس اين بيماري از طريق ترشحات پرندگان بخصوص پرندگان وحشي (بخصوص فضل...)‌ پخش مي شه. خوب اولين جايي كه مي ريزه آبه ديگه و ماهي ها هم توي آب
fish2.gif

:D چه جالب پس از اوناس که از در بیرونش کنی از پنجره میاد تو :wacko:
ولی ما که مشکلی نداریم ما خودمون شبکه بهداشت جهانی رو درس میدیم
cleverman.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
خداییش دستی در پزشکی داری مهدی جان؟!

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
خداییش دستی در پزشکی داری مهدی جان؟!
دست كه نه ولي پايي دارم!:D آره جونم يكمكي دارم پزشكي مي خونم! چيكار كنم اينكارو نكنم بايد برم فقط سي دي بفروشم ديگه! وايستم سر چهارراه بگم:
شو فيلم سي دي پاسور

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
خیلی جالبه!!من به هیچ وجه فکر نمیکردم دانشجوی پزشکی و فروم گردی با هم یک جا جمع بشن!!
در هر صروت از آشنایی باهاتون خوشبختم!! :)

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
خیلی جالبه!!من به هیچ وجه فکر نمیکردم دانشجوی پزشکی و فروم گردی با هم یک جا جمع بشن!!
در هر صروت از آشنایی باهاتون خوشبختم!! :)
مگه دل همه دله دل ما كاهگل!! راستش مي يام تو پي تي براي جدا شدن از اون همه درس و بحث و مريض و خون و ... چي بگم جونم! ولي به هرحال منم تو رو وخوامت
278.gif

sunsilverboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مگه دل همه دله دل ما كاهگل!! راستش مي يام تو پي تي براي جدا شدن از اون همه درس و بحث و مريض و خون و ... چي بگم جونم! ولي به هرحال منم تو رو وخوامت
278.gif

دکتر جون اگه جایی اسکراب خواستی دست منم بگیر تورو خدا منم دارم سیگار میفروشم :(

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
ن هر سال ماهی میفروشم پارسال اب اکواریم رو عوض کردم دیدم رو اب لجن بسته 3 بار عوض کردم همین قضیه شد بیخیل شدم ماهی ها رو ریختم اقا عین 1500 تاشون مردند یه کپه ماهی شده بود گربه ها جشن گرفته بودند شب خلاصه ما فرداش رفتیم دوباره اووردیم ریختیم تو 5 بکس اب معدنی 4 لیتری به همه اهل محل هم سفارش کردیم که این چند روزه اب معدنی بگیرن خودمون هم همینطور بعد 1 ماه فهمیدیم اب تهران 3 روز الوده بوده تانکر گازوییل ریخته تو رودخونه کرج همه هم خوردن ولی ما هم شانس اووردیم امسال هم که گفتن مریضی داره دیگه ما ترسیدیم بیاریم قابل ذکره شما از ه ر ماهی فروشی بپرسی جریان پارسالو میگه چون ماله همه همینطور شده بود

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
خوشبختانه ما هنوز ماهی سال پیشمون رو داریم! خدا بهش طول عمر عطا کنه!

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
امسال میگن ماهی بیماری زا است، چند سال که گذشت و این جا افتاد و بساط ماهی قرمز برچیده شد میرن سراغ سبزه و به یه بهانه ای سعی می کنن دخل اون رو هم بیارن. مثلا میگن سبزه درست کردن گندم زیادی میبره و به اقتصاد کشور خسارت وارد میکنه :wacko: و از این حرفا...
خلاصه در یک پروژه چند مرحله ای ایران رسما میشه عریستان برید حالشو ببرید! البته بعضی ها در همین فروم که خیلی دوست دارن اینجوری بشه:hmm:​

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
امسال میگن ماهی بیماری زا است، چند سال که گذشت و این جا افتاد و بساط ماهی قرمز برچیده شد میرن سراغ سبزه و به یه بهانه ای سعی می کنن دخل اون رو هم بیارن. مثلا میگن سبزه درست کردن گندم زیادی میبره و به اقتصاد میهن اسلامی خسارت وارد میکنه و از این حرفا...
خلاصه در یک پروژه چند مرحله ای ایران رسما میشه عریستان برید حالشو ببرید! البته بعضی ها در همین فروم هم مه خیلی دوست داریم اینجوری بشه

الانا شایان سر برسه

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
چون که میگن یک رسم کهن نیست حتی میگین این ماله چینی هاست
و دیگه اینکه بیماری زا هم هستند

sunsilverboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سوار اين
lillamu5-756439.gif
شو بيا دنبالم ديگه!

نه دیگه قربونت همینو بده من ببرم اموراتم باهاش میگذره بفروشمش گمونم بشه یه 206 با پولش خرید :D

sunsilverboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از rezadignity :
امسال میگن ماهی بیماری زا است، چند سال که گذشت و این جا افتاد و بساط ماهی قرمز برچیده شد میرن سراغ سبزه و به یه بهانه ای سعی می کنن دخل اون رو هم بیارن. مثلا میگن سبزه درست کردن گندم زیادی میبره و به اقتصاد میهن اسلامی خسارت وارد میکنه :wacko: و از این حرفا...
خلاصه در یک پروژه چند مرحله ای ایران رسما میشه عریستان برید حالشو ببرید! البته بعضی ها در همین فروم که خیلی دوست دارن اینجوری بشه:hmm:​

موافقم کاملا :wacko:

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
الانا شایان سر برسه
من این همه تو این فروم تا جایی که تونستم به ملت کمک کردم اگه شایان با یک چنین پستی میخواد منو بن کنه خوب دیگه چه میشه کرد!؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از rezadignity :
امسال میگن ماهی بیماری زا است، چند سال که گذشت و این جا افتاد و بساط ماهی قرمز برچیده شد میرن سراغ سبزه و به یه بهانه ای سعی می کنن دخل اون رو هم بیارن. مثلا میگن سبزه درست کردن گندم زیادی میبره و به اقتصاد کشور خسارت وارد میکنه :wacko: و از این حرفا...
چرا نمیخوای قبول کنی که انفلوانزای مرغی دارن؟؟؟:blink:

بالا