برگزیده های پرشین تولز

مشاوره ، واردات و ترخیص کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pakbaz.01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز سعی کنید اجناسی رو وارد کنید که تو ایران نباشه
یعنی ایران هنوز قادر به ساخت اونا نشده
در وی دی که زیاده کارخونه هاش

mohandes.chem

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
بعد از فراز و فرود ها ی که در حوزه ارز به وجود اومد. در همین چند روز کذشته امکان تامیین ارز دولتی برای واردکنندگان عزیز برامون به وجود امده . اگه دوستان واردکننده که برای تامین ارز دولتی با مشکل مواجه هستند . خوشحال می شیم خدمتی انجام بدیم .

ارادتمند

سلام
میشه برام پخ کنید که با چه فرایندی قابل انجامه ؟
چون من به یه مشکل خوردم

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام
میشه برام پخ کنید که با چه فرایندی قابل انجامه ؟
چون من به یه مشکل خوردم

سلام

واستون پ خ کردم . اما در نظر داشته باشید در شرایط کنونی سرعت در انجام کار از همه چیز مهمتره . چون تصمیمات دولتی به هیچ وجه روند منطقی رو دنبال نمی کنه .

ارادتمند

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
داداش ما رو فراموش نكني ها ((:)

زيور آلات و .... اينا

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
سلام
برا واردات کالا چه مراحلی رو باید طی کرد
اینجا توی ایران کار می تونه اجام بشه یا باید از دبی کار کرد؟

ohfreedom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلامبرا واردات کالا چه مراحلی رو باید طی کرد اینجا توی ایران کار می تونه اجام بشه یا باید از دبی کار کرد؟
سلامفقط کافیه مدارک بارتون ( ترخیصیه - بی ال - پکینگ لیست و...) رو بدید به یه ترخیص کاراونها با شما مبلغ را فیکس می کنند و بار رو در تهران تحویل میدند

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
با سلام و درود
من قصد خرید حدود 500 دلار (برای شروع کار) کالاهای گوناگون شامل لوازم برقی و الکتریکی و لوازم جانبی ماشین و از این خرت و پرتها از کشور چین به صورت اینترنتی داشتم.کارت بازرگانی هم ندارم.میخواستم لطف بفرمایید منو راهنمایی کنید که اگر شما کالا هارو ترخیص کنین کلا هزینش چقدر میشه و آیا به نظرتون این کار به صرفه هست؟.سپاسگزارم بابت راهنمایی تون.

look

Registered User
لایک‌ها
6
:blink:

mkhr2max

Registered User
لایک‌ها
138
با سلام و درود
من قصد خرید حدود 500 دلار (برای شروع کار) کالاهای گوناگون شامل لوازم برقی و الکتریکی و لوازم جانبی ماشین و از این خرت و پرتها از کشور چین به صورت اینترنتی داشتم.کارت بازرگانی هم ندارم.میخواستم لطف بفرمایید منو راهنمایی کنید که اگر شما کالا هارو ترخیص کنین کلا هزینش چقدر میشه و آیا به نظرتون این کار به صرفه هست؟.سپاسگزارم بابت راهنمایی تون.

لیستتون رو بفرستید ؛ بین بارهای خودمون ببینیم می تونیم بگیریم

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
عزیز شما بنز یا بی او و هم وارد می کنید مدل 2010-2011 ؟! اگر پاسخ مثبت هست این رو با ارز دولتی میتونید برامون تهیه کنید ؟!

saeid199_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام
میخواستم بدونم برای وارد کردن اتومبیل از کشورهای حاشیه خلیج فارس به داخل کشور و یا مناطق آزاد امکان استفاده از ارز دولتی و ال سی وجود داره و یا باید با نرخ آزاد اتومبیل خرید و وارد کرد؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
باسلام
میخواستم بدونم برای وارد کردن اتومبیل از کشورهای حاشیه خلیج فارس به داخل کشور و یا مناطق آزاد امکان استفاده از ارز دولتی و ال سی وجود داره و یا باید با نرخ آزاد اتومبیل خرید و وارد کرد؟

دوستان عزيز

اين توضيح رو از بنده داشته باشيد تهيه ارز دولتي از طريق سيستم بانكي و مراجعه مستقيم به بانك براي تمام دوستان وارد كننده مقدوره اما چند نكته داره كه اكثر واردكننده ها از اين مسير صرف نظر مي كنند .

ما امكان واردات هر نوع كالايي كه به صورت كانتينري و يا استريپ و انواع بارهاي كم حجم برامون مهياست و دوستان عزيز زيادي از پي تي در اين زمينه با بنده صحبت كردند كه بعضي رو سعادت داشتيم ، انجام وظيفه كنيم و بعضي دوستان هم با توجه به خاص بودن موارد درخواستي و حجم بسيار پايين كار از عهده ما خارج بوده .

در زميه ارز دولتي هم به استحضار مي رسونم مسيري كه در حال حاضر براي ما وجود داره حداكثر مي تونه 50 درصد تفاوت ارز آزاد و دولتي رو براي دوستان فراهم كنه و اون 50 درصد هم هزينه واسطه ها مي شه . اگه دوستان تمايل داشته باشند بنده در خدمتم . البته اين نكته هم در نظر داشته باشيد براي ما امكان حواله به درهم امارات و به مقصد بانكهاي كشور امارات وجود نداره اما ما مستقيم مي تونيم حواله به چين رو انجام بديم .

يه نكته ديگه اينكه در حال حاضر مبلغي به يورو در نزد بانك چيني ما موجوده كه به تنزيل تا 5 تومان و به صورت نقدي به دوستاني كه اين روزها نياز به پرداخت در چين دارند مي تونيم انجام بديم . البته همين جا ياداور بشم امكان خرد كردن اين 250 هزار يور نيست اما مي تونيم به صورت 50 هزار يورو به دوستان تقديم كنيم .

ارادتمند همه دوستان خوب پي تي .

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
باسلام

البته فكر كنم جواب دوست خوبمون تو پست قبل جا موند . دوست عزيز اين امكان براي ما وجود داره و البته فقط به صورت همون 50 درصد تفاوت ارزش .

اگه سوالي بود در خدمتم

ارادتمند

saeid199_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته فكر كنم جواب دوست خوبمون تو پست قبل جا موند . دوست عزيز اين امكان براي ما وجود داره و البته فقط به صورت همون 50 درصد تفاوت ارزش .

اگه سوالي بود در خدمتم

ارادتمند
بخاطر اینکه منطقه آزاد انزلی شروع به دادن پلاک منطقه آزاد کرده ولی از اونجایی که فغلاً نمایندگی ها در حال ثبت نام ماشین های مدل بالا هستن تصمیم گرفتم خودم برای خرید ماشین اقدام کنم.از اونجایی که حقوق ورودی در منطقه بیست درصد محاسبه و دریافت میشه چه ماشین صفر کیلومتری میتونم اونور بخرم که با همه هزینه ها و حقوق ورودی حدود 17 تا 18 تومن برام تموم بشه؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
مشاهده پیوست 123549

سال جدید رو به دوستان عزیزم در پی تی تبریک عرض می کنم .

ارادتمند .

webarts

Registered User
لایک‌ها
9
با عرض تبریک سال نو.

دوستان راهنمایی بفرمایید:

آیا روشی برای واردات و صادرات کالا هست که اولا هزینه انبار را به حداقل ممکن یا حتی صفر برسانیم و ثانیا از مشتری چک مدت دار نگیریم بلکه همه را نقدا تحویل بدیم؟

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
مشاهده پیوست 123549

سال جدید رو به دوستان عزیزم در پی تی تبریک عرض می کنم .

ارادتمند .

سال نوي شما هم مبارك جناب .
خوشحالم كه حداقل يك نفر بصورت واقعي و ريل داره بخشي از مشكلات و سوالات كاربرا رو كه تو حوزه ي فعاليتش هست جواب
ميده .
كاش بعضيا هم كه با افسانه سرايي و سركارگذاشتن ملت سعي در جلوه نمودن يوزرنيمشون دارن از شما ياد ميگرفتن .

تاپيك طرح هاي سرمايه گذاري تون واقعا خوبه ولي حيف كه بعضيا با زدن تاپيك موازي فقط دارن ملتو سركار ميذارن به جاي اينكه
از ايده ها استفاده بشه .
موفق باشيد

sajjadmaham

Registered User
لایک‌ها
72
سلام دوستان
این نوسانهای قیمت ارز هم شده یه معما .
یکی از دوستان ما وارد کننده هست و جنس رو میاره و میفروشه بعد 6 ماه پولش رو به طرف خارجی بر میگردونه.
جنسشم تو بازار جوری هست که نمیشه نقدی فروخت.یعنی ایشونم از مشتری چک مدت دار میگیره.
حالا من موندم با این بحران ارزی اینا چطوری حساب کتاباشون رو کنترل میکنن.
لطفا نگید نقدی میفروشه چون این راه رو خودم میدونم ولی کسی نقدی ازش نمیخره.
یعنی فرض کنید 6 ماه پیش جنس رو با دلاری 1300 تومن خریده و همون زمان داده به مشتری و چک 2 ماهه گرفته بعد 2 ماه دلار شده 1900 .
الان بعد 6 ماه که میخواد این پوله طرف رو برگردونه باید بابت هر دلار 1900 بده یعنی 600 تومن اختلاف.
من موندم اینا با چه شیوه ای مدریت میکنن خرید و فروشاشون رو!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا