برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
8uhf_untitled.png

توصیه ای ندارین؟
ب نظرم زنتیکیه و بیشتر میتونیم رو حجم عضلات سینه مانور بدیم..مثلا بعضی از ورزشکار ها هستن بین عضلات سینشون فاصله وجود داره..یا من چنتارو دیدم یک طرف سینشون ناقصه

• Like
Reactions: tgp

tgp

Registered User
لایک‌ها
26
ب نظرم زنتیکیه و بیشتر میتونیم رو حجم عضلات سینه مانور بدیم..مثلا بعضی از ورزشکار ها هستن بین عضلات سینشون فاصله وجود داره..یا من چنتارو دیدم یک طرف سینشون ناقصه
همون ..... میخوام بدونم این فاصله رو میشه کاریش کرد؟ در واقع بشه یه حالت خوبی داد بهش. حجم بد نیست ولی اونی نیست که باید باشه. مثلا یکی از دوستان توصیه کرده بود شنای نصفه میتونه کمک خوبی باشه

Last edited:

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
شنا با دستهای نزدیک به هم( در صورت پیشرفت می تونی وزنه هم بزاری )توجه کن دستات روبروی سینه باشهُ بالا و پایین بردن دست باعث میشه عضلع سینه مرکزی بالا و سینه مرکزی پایین تشکیل بشه
این مورد برای پرس زدن و بقیه موارد هم صدق می کنه
پرس سینه نیمکتی با دستان نزدیک به هم( در حالتهای پایین و بالای سینه با تغییر حالت نیمکت از مستقیم به اریب)
سیمکش به این صورت که دستان به هم نزدیک باشند و شروع از زیر سینه باشد(زیر بغل هم درگیر می شود اما چون دستان بسته است عضلات سینه بیشتر درگیر می شه)این حالت یح حرکت تخصصی داره که الان برات توضیح می دمُ ؛وقتی به سمت جلو دستات رو میکشی؛ کمر رو خم نکن؛ دستات رو تا روبروی گلو بالا بیار و سیر برگشت رو همینطوری که اومده برگردون
پرس دمبیل با دستان بسته
شنای باستانی با دست بسته
بارفیکس با دستهای چسبیده به هم(دستان باز زیر بغل را بیشتر درگیر می کند)

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
والا تو فقط حرفی هیچ گوهی نیست ! یعنی هیچ گوهی نیستی فقط حرف میزنی تو نت شر و ور میخونی و حرف میزنی
یه مفعولی که فقط حرفه لب و دهنه
کسی که یه گوهی باشه حرفشو نمیزنه منم رو کنم میشم یکی مثه تو هرکی هرچی هست باقی میشناسن ما هم سرمون درد نمیکنه ناشناس اومدیم اینجا واسه سر و کله نزدن با الاغایی هست که به بچه مردم میگن کله پاچه بخور =)))))))))))
نه تنها سوابق قهرمانی من زندگی تو رو دربر میگیره بلکه سوابق مربیگریم چه علمی و مدارک چه تجربی اندازه موهای سرته ادمتو نمیشناسی تز بیخود نده عکسای منو میخوای گوگل تو قهرمانی های ژیمناستیک بچرخ میبینی
فقط به بچه مردم نگو برو کله پاچه بخور و این کس شعرا

دوست عزیز بنده وقتی می گم کله پاچه؛ باید بپرسی چرا
کسی که می خواد حجیم بشه؛ به جای این که مثل پفک باشه با خوردن این مکمل های بازاری
کله پاچه بخوره هیکل محمدرضا تختی پیدا کنه بهتره
این متد رو؛ رو برادر خودم تست کردم عزیز و نتیجه شده یه بدن گنده معمولی که کشتی گیر قهرمان کشوری رو
تو کشتی و مبارزه مثل بادکنک این ور اون ور می کنه
شما نیا بگو قهرمانم؛ مشک آن است که خود ببوید
منم تو گفتی مجبور شدم بگم ۱۸ سال هنرهای رزمی؛۶ سال آموزش نظامی؛۵ سال آموزش بدنسازی دیدم
وگرنه که من کف پاتم؛ اینا هم قابلی نداره واسه ما دردسره باشه مال تو
بچه های آگاهی حرم هم واسه همین چیزاست با ما سلام علیک دارن
بازم اگر خواستی ما مشکلی نداریم ها فقط قبلش یه فرم پر کن وسط مبارزه یهو مشت یک اینچی خوردی
خرج بیمارستان پا خودته؛ شکایت هم نمی کنی؛ ما سرمون واسه دردسر درد نمی کنه

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
ی نکته باحال اینکه من روزای اول ک با پی تی اشنا شدم نتیجه نظرسنجی خدودا پنجا پنجا بود..دید بروبچ نسبت ب مکمل عوض شده انگار

tgp

Registered User
لایک‌ها
26
شنا با دستهای نزدیک به هم( در صورت پیشرفت می تونی وزنه هم بزاری )توجه کن دستات روبروی سینه باشهُ بالا و پایین بردن دست باعث میشه عضلع سینه مرکزی بالا و سینه مرکزی پایین تشکیل بشه
این مورد برای پرس زدن و بقیه موارد هم صدق می کنه
پرس سینه نیمکتی با دستان نزدیک به هم( در حالتهای پایین و بالای سینه با تغییر حالت نیمکت از مستقیم به اریب)
سیمکش به این صورت که دستان به هم نزدیک باشند و شروع از زیر سینه باشد(زیر بغل هم درگیر می شود اما چون دستان بسته است عضلات سینه بیشتر درگیر می شه)این حالت یح حرکت تخصصی داره که الان برات توضیح می دمُ ؛وقتی به سمت جلو دستات رو میکشی؛ کمر رو خم نکن؛ دستات رو تا روبروی گلو بالا بیار و سیر برگشت رو همینطوری که اومده برگردون
پرس دمبیل با دستان بسته
شنای باستانی با دست بسته
بارفیکس با دستهای چسبیده به هم(دستان باز زیر بغل را بیشتر درگیر می کند)
خیلی هم عالی. فقط حرکت سیمکش یعنی دستا رو از فاصله نزدیک به هم بیارم و باز نکنم؟

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
خیلی هم عالی. فقط حرکت سیمکش یعنی دستا رو از فاصله نزدیک به هم بیارم و باز نکنم؟

دسته ها را از پهلوهای پشتی میگیری، ((دستها رو به هم می چسبونی)) رو شبکه خورشیدی سینه( همون نقطه مرگ) نگه میداری
وقتی به جلو هل میدی، سینه هاتو سفت کن تا بیشتر فشار رو عضله سینه بیفته و 30% فشار رو زیر بقل ها
اگر میخوای این حرکت هم بزن تمام بالا تنه رو درگیر می کنه، ابداع خودمه تقریبأ
دمبل میگیری، بعد به حالت اپرکات بر عکس از بالای شانه هات نزدیک سر میاری پایین
بزا انجوری بگم ( فکر کن داری تو رینگ مشت میزنی) توالی دستها اینه
راست، چپ-راست، چپ ، در ضمن وقتی داری وزنه میزنی سعی کن عضلات سفت کنی و با تمام وجود حس کنی اون عضله داره همه اون کار رو انجام میده
از لحاظ روانی باعث می شه عضله زودتر شکل بگیره ( بروسلی با همین تکنیک تلقین به خود، تو 44 روز اون شکلی شد)

• Like
Reactions: tgp

tgp

Registered User
لایک‌ها
26
دسته ها را از پهلوهای پشتی میگیری، ((دستها رو به هم می چسبونی)) رو شبکه خورشیدی سینه( همون نقطه مرگ) نگه میداری
وقتی به جلو هل میدی، سینه هاتو سفت کن تا بیشتر فشار رو عضله سینه بیفته و 30% فشار رو زیر بقل ها
اگر میخوای این حرکت هم بزن تمام بالا تنه رو درگیر می کنه، ابداع خودمه تقریبأ
دمبل میگیری، بعد به حالت اپرکات بر عکس از بالای شانه هات نزدیک سر میاری پایین
بزا انجوری بگم ( فکر کن داری تو رینگ مشت میزنی) توالی دستها اینه
راست، چپ-راست، چپ ، در ضمن وقتی داری وزنه میزنی سعی کن عضلات سفت کنی و با تمام وجود حس کنی اون عضله داره همه اون کار رو انجام میده
از لحاظ روانی باعث می شه عضله زودتر شکل بگیره ( بروسلی با همین تکنیک تلقین به خود، تو 44 روز اون شکلی شد)
دمت گرم:general601:

karim1989

Registered User
لایک‌ها
46
بهترین راه برای اینکه در حد 5 الی 6 کیلو لاغر بشیم ولی بدن شل و وارفته نشه و سفت باشه ولی عضلانی هم نه چیه ؟
دویدن به تنهایی روی تردمیل تاثیر گذاره ؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوستان
آیا واسه لاغر کردن حتما باید درکنارش تمرین با وزنه هم داشته باشیم ؟ یعنی نمیشه فقط روزی نیم الی یک ساعت پیاده روی کنم ؟ ( البته با رعایت **** غذایی )

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
بهترین راه برای اینکه در حد 5 الی 6 کیلو لاغر بشیم ولی بدن شل و وارفته نشه و سفت باشه ولی عضلانی هم نه چیه ؟
دویدن به تنهایی روی تردمیل تاثیر گذاره ؟
وقتی راه میرید یا پیاده روی می کنید عضلات شکم را سفت بگیرید

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
سلام دوستان
آیا واسه لاغر کردن حتما باید درکنارش تمرین با وزنه هم داشته باشیم ؟ یعنی نمیشه فقط روزی نیم الی یک ساعت پیاده روی کنم ؟ ( البته با رعایت **** غذایی )
حرکات با وزنه را سبک یا بدون وزنه بزن ؛شنا برو از نوع پهلوانی؛ بارفیکس بزن؛ با شکم سفت راه برو

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
حرکات با وزنه را سبک یا بدون وزنه بزن ؛شنا برو از نوع پهلوانی؛ بارفیکس بزن؛ با شکم سفت راه برو
ممنون
مشکل اینجاست که فعلا وقت باشگاه رفتن ندارم
حدود 15 کیلو اضافه وزن دارم و به همین علت کبدم چرب شده. دکترم گفت حتما تا 3 ماه آینده 5-6 کیلو کم کن
آیا با روزی نیم الی یک ساعت پیاده روی میشه لاغر کرد ؟
ضمنا درکنار پیاده روی مصرف ال کارنیتین ضرر داره یا نه ؟

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
ممنون
مشکل اینجاست که فعلا وقت باشگاه رفتن ندارم
حدود 15 کیلو اضافه وزن دارم و به همین علت کبدم چرب شده. دکترم گفت حتما تا 3 ماه آینده 5-6 کیلو کم کن
آیا با روزی نیم الی یک ساعت پیاده روی میشه لاغر کرد ؟
ضمنا درکنار پیاده روی مصرف ال کارنیتین ضرر داره یا نه ؟
سلام
من دقیقٔ نمی دونم قرص ال کارنیتین چه عوارضی داره اما خودم عوض مصرف قرص ماهی می خورم
تا جبران شهُ در مورد این ‍پیاده روی هم بهت گفتم با شکم سفت راه بروُ به شیوه درست من بهت قول می دم مثل خودم وزن کم کنی؛ البته من زیاد روی کردم و
از ۷۵ کیلو شدم ۵۵ کیلو ضرف ۷ ماه و الان دارم وزن اضاف می کنم که خوردم به ماه رمضون
استاد هایی مثل بروسلی اشتباه می کنن؛ من که جای خود داره

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سلام دوستان
در کنار هوازی حتما باشگاه برو و ویتامین مصرف کن...چون میگن با کاهش وزن بدون وزنه پوست شل میشه و دیگه ب حالت اول برنمیگرده..البته من فقط در همین حد میدونم و خودم کاهش وزن نداشتم ولی حتما دربارش تحقیق کن

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سلام
من دقیقٔ نمی دونم قرص ال کارنیتین چه عوارضی داره اما خودم عوض مصرف قرص ماهی می خورم
تا جبران شهُ در مورد این ‍پیاده روی هم بهت گفتم با شکم سفت راه بروُ به شیوه درست من بهت قول می دم مثل خودم وزن کم کنی؛ البته من زیاد روی کردم و
از ۷۵ کیلو شدم ۵۵ کیلو ضرف ۷ ماه و الان دارم وزن اضاف می کنم که خوردم به ماه رمضون
استاد هایی مثل بروسلی اشتباه می کنن؛ من که جای خود داره
هفتاد و پنج ک خوب بود..مگه قدت کوتاهه؟

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
هفتاد و پنج ک خوب بود..مگه قدت کوتاهه؟
برای داشتن سرعت در ضربه و دفاع و حرکت به سرعت و در کل برای قانون سرعت در روی زمین باید زیر 70 کیلو باشید
و من با دانستن این قانون الان ضرباتی با سرعت 13 متر در ثانیه می زنم.
به نظر تو جالب نیست که این قانون را کسی نمی داند.

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
در کنار هوازی حتما باشگاه برو و ویتامین مصرف کن...چون میگن با کاهش وزن بدون وزنه پوست شل میشه و دیگه ب حالت اول برنمیگرده..البته من فقط در همین حد میدونم و خودم کاهش وزن نداشتم ولی حتما دربارش تحقیق کن
اگر نمیدونی و تجربه نکردی چرا حرف می زنی، من وزن هم زیاد کردم هم کم نه یک بار که 3 بار این کار رو کردم تا بدونم چی بگم
چرا بی دلیل حرف می زنی، من که پوست شل ندارم، اونی هم که تو اخبار دیدی وزنش رو خودش کم نکرده، از دست داده
یه هو از 105 کیلو شده بود 74 کیلو و این باعث شده بود پوست به این شکل در بیاد
این یه بیماریه که یه ماهه وزنت رو از دست میدی و الا هیچ کس نمی تونه یه ماهه وزن کم کنه، اما می شه تو دو ماه وزن اضافه کرد

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
اگر نمیدونی و تجربه نکردی چرا حرف می زنی، من وزن هم زیاد کردم هم کم نه یک بار که 3 بار این کار رو کردم تا بدونم چی بگم
چرا بی دلیل حرف می زنی، من که پوست شل ندارم، اونی هم که تو اخبار دیدی وزنش رو خودش کم نکرده، از دست داده
این یه بیماریه که یه ماهه وزنت رو از دست میدی و الا هیچ کس نمی تونه یه ماهه وزن کم کنه، اما می شه تو دو ماه وزن اضافه کرد
من وزن کم نکردم درست..ولی ب نظرت چیز غلطی ب دوستمون گفتم؟...اخر سرم بهشون گفتم برن تحقیق کنن...بعضی از دوستان ک اضافه دارن وقتی بدون وزنه کاهش وزن شدید تجربه میکنن پوستشون شل میشه..باید پیشگیری کنن چون غیرقابل بازگشته و کار زیادی نمیتونن انجام بدن...منم همینو ب رفیقمون گفتم ک با اطلاعات بیشتر برن برا کاهش وزن..چون ایشون گفتن بدون باشگاه میخوان وزن کم کنن مخاطب من ایشون بود ن شما ک میگید رزمی کارم

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
در ضمن من چیزی درمورد یک ماه کاهش وزن نگفتم از کجا اینو ربط دادی ب حرف من عزیز

بالا