برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

parswebserver

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام من ميخوام تازه بدن سازي رو شروع كنم
سنم14 قدم170 و وزنم60
ورزش هاي ديگه رو هم امتحان كردم اما زود ازشون خسته شدم ولي يكي دو جلسه رفتم بدنسازي خوشم:) اومد اما تازگي فهميدم بدنسازي مانع رشد قد ميشه و خيلي نگران شدم ميخواستم نظر شما رو در اين مورد بدونم و لطفا يه برنامه تمريني مناسب به من بديد
با تشكر

بستگی به نوع تمرینات داره
همونطور که اون دوستمون گفتن اگه رو حرکات پایین تنه و پا زیاد فشار نیاری و درست کار بشه مشکلی نداره،مثلا اسکات و پرس پا میتونه تاثیر منفی رو رشد قد بذاره،
در ضمن اینو مد نظر داشته باش که بدنسازی قد رو کوتاه نمیکنه، فقط روی رشد قد میتونه تاثیر منفی بذاره، البته جایی ندیدم به صورت علمی اینو تایید کرده باشن

خرید هاست ارزان

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
درود. لطفا از هر نوع دو سه مارک پیشنهادی به ترتیب اولویت معرفی کنید. تشکر
Lipo 100
Arginine
Glutamine
BCAA
Whey isolate

Last edited:

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
درود. لطفا از هر نوع دو سه مارک پیشنهادی به ترتیب اولویت معرفی کنید. تشکر
Lipo 100
Arginine
Glutamine
BCAA
Whey isolate
1- به جای چربی سوز از کافئین استفاده بشه خیلی بهتره.در ضمن اول رعایت **** غذایی اصولی.اگرم اصرار به استفاده از چربی سوز مثل لیپو 6 یا .... دارید اول یک آزمایش شامل هورمون های t3 ,t4 ,tsh تیروئید بدید و در صورت سلامت کامل چربی سوز مصرف کنید.
2- به جای آرژنین از ال سیترولین استفاده کنید بهتره .برند مهم نیست.
3- گلوتامین فقط هزینه اضافیه .با ؤزیم مناسب و مصرف پروتئین وی احتیاجی به گلوتامین نیست.
4- bcaa فقط یک فریب صنعت مکمل سازی هستش آزمایشات مختلف و بررسی های انجام شده ثابت کرده بر روی رشد عظلانی تاثیر منفی و عکس میزاره.میتونید توی گوگل و یوتیوب هم سرچ کنید.
5 -استفاده از وی ایزوله پیشنهاد نمیشه.بیشترین تاثیر رو پروتئین های ترکیبی شامل موارد milk isolate ,wpc ،داره.برند های مثل select ,rsp.

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
1- به جای چربی سوز از کافئین استفاده بشه خیلی بهتره.در ضمن اول رعایت **** غذایی اصولی.اگرم اصرار به استفاده از چربی سوز مثل لیپو 6 یا .... دارید اول یک آزمایش شامل هورمون های t3 ,t4 ,tsh تیروئید بدید و در صورت سلامت کامل چربی سوز مصرف کنید.
2- به جای آرژنین از ال سیترولین استفاده کنید بهتره .برند مهم نیست.
3- گلوتامین فقط هزینه اضافیه .با ؤزیم مناسب و مصرف پروتئین وی احتیاجی به گلوتامین نیست.
4- bcaa فقط یک فریب صنعت مکمل سازی هستش آزمایشات مختلف و بررسی های انجام شده ثابت کرده بر روی رشد عظلانی تاثیر منفی و عکس میزاره.میتونید توی گوگل و یوتیوب هم سرچ کنید.
5 -استفاده از وی ایزوله پیشنهاد نمیشه.بیشترین تاثیر رو پروتئین های ترکیبی شامل موارد milk isolate ,wpc ،داره.برند های مثل select ,rsp.
ممنونم بابت اشتراک علم و تجربه تون.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

meti1999pl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ... وقت بخیر

برا آب کردن چربی های باسن چیکار کنیم ؟

peymaniran

Registered User
لایک‌ها
152
دوستان این دستگاه هایی که تو پارک ها هست برای بدنسازی در حد مبتدی جواب میده ؟

karim1989

Registered User
لایک‌ها
46
بهترین راه برای اینکه در حد 5 الی 6 کیلو لاغر بشیم ولی بدن شل و وارفته نشه و سفت باشه ولی عضلانی هم نه چیه ؟
دویدن به تنهایی تعمیر کابینت روی تردمیل تاثیر گذاره ؟

[تعمیرات کابینتQUOTE="roshi.whitewolf, post: 12457814, member: 414962"]وقتی راه میرید یا پیاده روی می کنید عضلات شکم را سفت بگیرید[/QUOTE]

برای داشتن سرعت در ضربه و دفاع و حرکت به سرعت و در کل برای قانون سرعت در روی زمین باید زیر 70 کیلو باشید کابینت ساز و من با دانستن این قانون الان ضرباتی با سرعت 13 متر در ثانیه می زنم.
به نظر تو جالب نیست که این قانون را کسی نمی داند.

من وزنم ثابت شده هرکاری میکنم نه کم میشه نه زیاد
چیکار کنم ؟

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
سلام دوستان
من یک بار سال 95 وزنم رو تا 3 / 96 از 90 کیلو به 77 کیلو رسوندم ، بعدش دوباره باشگاه رو ول کردم تا 11 / 96 ، و دوباره وزنم رسید به حدودا 87 88 و ، خیلی مشکل برام ایجاد شد ، قند ، مگس پران چشم ، کمبود ویتامین و ...

الان دوباره تلاشمو کردم از 11 / 96 تا الان مرتب ورزش کردم و وزنم از 87 کیلو به 72 کیلو رسید ، با ورزش مدام ، هوازی 2 ساعت ، بدن سازی و ...

الان چربی بدنم خیلی کم شده مخصوصا شکمم ، به نظرتون بدنسازی رو ادامه بدم یا یک ورزش رزمی رو انتخاب کنم ؟

راستی این وزن کم و زیاد کردن روی بدنمم ظاهرا اثر گذاشته ، جدیدا جرقه های چشمم یکمی زیاد شده همینطور مگس پران هام ، که ازار دهنده است ، به چند چشم پزشکم مراجعه کردم گفتن مشکلی نیست ، به نظرتون به خاطر وزن کم کردن اینطوری شده ؟

babdo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
سلام
بهترین دستگاه ها و حرکات برای کم کردن وزن در بدنسازی چیه ؟
هوازیها بیشتر بشه جواب میده ؟
کلا چه روشی زودتر و راحت تر جواب میده ؟
مثلاً دمبل و هارتل رو سریع بزنیم خوبه و یا آهسته ؟
ممنون

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
هوازیها بیشتر بشه جواب میده ؟
کلا چه روشی زودتر و راحت تر جواب میده ؟
مثلاً دمبل و هارتل رو سریع بزنیم خوبه و یا آهسته ؟
ممنون

ورزش و حرکات ترکیبی باید انجام بدید
هوازی لازمه
وزنه های سبک و تعداد حرکات و ست های بالا

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
دوستان calisthenics کسی کار میکنه؟ ورزش هایی مثل بارفیکس / شنا و...

میله بارفیکس برای وزن 100+ چی بگیرم؟ دیجیکالا رو گشتم اکثر برند ها رو نوشتن 70-80 کیلوییم استفاده کردیم میله بعد یه هفته کج شده...

داداش یه پیام بهم بده تو سایت تلگرام بدم بیای راهنماییت کنم حرفه ای

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
تلگرام با اینجا چه فرقی داره؟
شما راهنمایی کنی بقیه دوستان هم استفاده کنن.
چون زیاد نمیتونم سر بزنم اینجا الانم وقتش نیست بگم شب تونستم برات همینجا میگم

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
دوستان calisthenics کسی کار میکنه؟ ورزش هایی مثل بارفیکس / شنا و...

میله بارفیکس برای وزن 100+ چی بگیرم؟ دیجیکالا رو گشتم اکثر برند ها رو نوشتن 70-80 کیلوییم استفاده کردیم میله بعد یه هفته کج شده...
شما نباید از میله های معمول بارفیکس استفاده کنید
شما باید روی سازه تمرین کنید ، بار پایه داره با پایه های اهن و خود جنس بار هم ترجیحا لوله گاز که خم نشه ، طول بار زیاد نباشه و فیکسر های پایه هم زاویه هاش محاسبه شه طبق فلان ارتقاع کجا فیک کنیم پایه های کمکی رو که بار به عثب و جلو تاب نخوره و برنگرده یا از جلو نیوفته من طراح و سازنده سازه ام مطمئن باش بارفیکس های شرکتی به هیچ وجه جواب گو بارفیکس زدن نیستن حتی دیواری هاشون اون بارفیکسایی که لوازم ورزشی ها میفروشن برای ادمای 20 کیلویی هم خطرناکه چه برسه من و شما
اما یه مساله اینه که +100 کیلوگرم چطور میخواد بارفیکس بزنه داداش ؟ منظورم این نیست کسی که 100 کیلو نمیتونه بارفیکس بزنه نه ولی مطمئنن کسی که100 کیلو هست ورزشکار نیست وگرنه من 70 کیلویی با وزنه40 کیلویی که سر جمع میشه 110 کیلوگرم دارم بارفیکس میزنم من بازم تاکید میکنم قصد بدی از زدن این حرف ندارم لطفا یه وقت فکر نکنید کسی که 100 کیلو هست مشکلی داره یا اینا تکست نمیتونه منظورم رو انتقال بده . ولی منظورم این بود باید از پایه شروع کنه اگه کسی که 100 کیلو هست مثلا ولی نمیخواد وزنش بیاد پایین میخواد همونطوری ورزش کنه
حالا بگذریم از بحث انالیز ها

کلیستنیکس باید از پایه شروع بشه ، متاسفانه اینقدر تو این مملکت همه چی تخمیه بلا نسبت شما همه فقط یه چیزی که دیدن رو میخوان اجرا کنن نمیدونن قبل از انجام اون کارها چه پراگرسی انجام شده و چی باعث شده که یک نفر یه فرم صحیح از یه حرکت رو اجرا کنه

الان به فرض مثال کسی که بارفیکس زن نیست نباید مستقیم از خودت حرکن Pull up شروع کنه چون نه قدرت نه استقامت نه فرم صحیح پول اپ رو میتونه انجام بده از طرفی باعث میشه فرم کثیف تو بدنش جا بیوفته و cleanفرم نباشه حرکاتش
کلیستنیکس بر پایه قدرت و زیبایی بنا شده پس باید هر دو رو همزمان داشت

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
حرفه ای!!!!!!
چه کلمه حقیری:general108:
حرفه ای ها اشتباه می کنند
آآآآآآآآآگآآآآآآآآآآآآآآآهییییییییییییی جون:p

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
حرفه ای!!!!!!
چه کلمه حقیری:general108:
حرفه ای ها اشتباه می کنند
آآآآآآآآآگآآآآآآآآآآآآآآآهییییییییییییی جون:p
برو کله پاچتو بخور وزن بگیری پسر تو رو چه به سیستم تمرینی کله پاچه اتو بخور لگدتو پرت کن :general711:

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
ادااااااااارهه آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآگآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآهیییییییییییییییییییییییییییی

ali.moeid

Registered User
لایک‌ها
27
سلام به همه دوستان
یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم دوستانی که با تجربه هستن راهنماییم کنند
من قدم 165هست و وزنم 49 و سنمم 26 تازه شروع کردم به باشگاه رفتن میخواستم ببینم چه برنامه ای رو تمرین کنم که عضله بیارم و مواد غذایی چی بیشتر مصرف کنم ؟

خیلیی ممنون

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
سلام به همه دوستان
یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم دوستانی که با تجربه هستن راهنماییم کنند
من قدم 165هست و وزنم 49 و سنمم 26 تازه شروع کردم به باشگاه رفتن میخواستم ببینم چه برنامه ای رو تمرین کنم که عضله بیارم و مواد غذایی چی بیشتر مصرف کنم ؟

خیلیی ممنون

سلام خسته نباشی.
برای افزایش وزن سریع تر بهتر هستش از مکمل ورزشی استفاده کنی (گینر و گلوتامین) برای شروع خوبن . برنامه ورزشی هم توی اینترنت پر هستش اما اگه حرفه ای تر میخواید من میتونم براتون بدم بنویسن .
غذا سعی کنید بیشتر از پروتئین ها مصرف کنید (مرغ - ماهی - گوشت - تخم مرغ سفیده - سویا) و در مرحله ی بعد کربوهیدرات هارو رو در برنامه خودتون قرار بدید . وعده هاتون رو زیاد ولی حجمش رو کم کنید تا جذب بهتر داشته باشن و باعث افزایش وزن بهتر شما بشن.
مکمل هم خواستید با ضمانت اصل بودن کالا ارسال میشه _ارسال رایگان) ارزانتر از همه جا .
آی دی تلگرام : @drzey

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
سلام
من یک سوال دارم
قدم 182 و وزنم حدود 70 هست
ولی به خاطر استخون بندی درشتمون لاغر دیده میشم با این وزنم
الان میخوام چاق شم
چه مکملی پیشنهاد میکنید و از کجا بخرم چون الان هیچ جا اصلش نیستا همه قاطی دارن
بالا