برگزیده های پرشین تولز

مشاوره براي خريد يك دستگاه ضبط kenwwood

tape

Registered User
لایک‌ها
505
سلام
به نظر شما دوستان مي ارزه 250000تومان به يك ضبط تميز kenwood پنج طبقه با باندايي سالم بدم لطفا راهنمايي كنيد.

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
از این استوکهای ژاپنی ؟ باید با این قیمت خیلی تمیز باشه .

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
بهترین ضبط اون مدلی که من دیدم ُsony 950 بود !

واقعا شاهکار بود ! مخصوصا اون قابلیت Digital Effect !!! که دیگه مثل و مانندش رو هیچ جایی ندیدم !

اگه خواستی بخری، همین Sony 950 بخر !

tape

Registered User
لایک‌ها
505

واقعا شاهکار بود ! مخصوصا اون قابلیت Digital Effect !!! که دیگه مثل و مانندش رو هیچ جایی ندیدم !

به نظرت kenwood تو اين سيستم ها معتبر تر از sony نيست؟

tape

Registered User
لایک‌ها
505
آخه هر چي فكر مي كني بانداش مي ارزه! تويه 2تا پست پايين تر فسقل تيوتر ژاپن 115000 تومان مي فروشن!!:p

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
من خودم پارسال ميخواستم همين سوني 950 رو بخرم 400 تومن.
ولي آخرش از ترس تعميري بودن و نداشتن هيچ گونه ضمانت و... راضي نشدم !

پ ن: اين digital effect سوني پديده اي بود كه واقعا گمنام موند !!! نميدونيد با صدا چكار ميكرد.... حيف...

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
درسته کن وود یه سرو گردن از سونی بالاتره . اما مدل به مدل فرق میکنه . البته برندهای معتبر دیگه هستن مثل سن سویی و فیشر و دنون و ...

tape

Registered User
لایک‌ها
505
دوستان عكس ها رو ديدين نظر ندادين ؟ خوبه مي ارزه؟ ديروز رفتم تو بازار گشتن يكي عينه همينو پيدا كردم داغون اما هنوز كيفيت داشت ولي كليد مليدا شكسته بود بعضي هاش ...گفتم چند گفت 400000 ! منم گفتم يه تميزشو پيدا كردم 250 ميده ميگي 400! گفت اين دست نخورده ! منم خدافظي كردم گفت بيا بيا كجا ميري بخر منم فرار كردم!

tape

Registered User
لایک‌ها
505
من خودم پارسال ميخواستم همين سوني 950 رو بخرم 400 تومن.
ولي آخرش از ترس تعميري بودن و نداشتن هيچ گونه ضمانت و... راضي نشدم !

پ ن: اين digital effect سوني پديده اي بود كه واقعا گمنام موند !!! نميدونيد با صدا چكار ميكرد.... حيف...

ميشه يك عكسي چيزي ازش بذاري؟يا اطلاعاتي كامل .آخه تو google هر چي سرچ ميزني چيزي دستگيرم نميشه.

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
من همین سونی 950 رو داشتم چندوقت پیش تو بازارچه فروختمش محشرن کلا هر مارکی باشن یفکیک صدای بسیار بالا شفاف و...
کنوود I5 و I7 خیلی مدل های خوبین ولی از تعمیری نبودنش حتما اطمینان پیدا کن ببین از بلندگوهای چینی روش ننداخته باشن که کیفیت صداش رو وحشتناک پایین میاره.وسه برقشم باید 110ولت 500 وات بخری.
سئوالی بود درخدمتم

tape

Registered User
لایک‌ها
505

اين قابليت Digital Effect كه ميگي دقيقا با صدا چه ميكرد؟

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
این فکرکنم همون I5 باشه!در مقایسه با سونی 925 باید بگم صدای گرمتری داره و بیس کوبنده تر و امکاناتشم بیشتره.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
من همین سونی 950 رو داشتم چندوقت پیش تو بازارچه فروختمش محشرن کلا هر مارکی باشن یفکیک صدای بسیار بالا شفاف و...
کنوود I5 و I7 خیلی مدل های خوبین ولی از تعمیری نبودنش حتما اطمینان پیدا کن ببین از بلندگوهای چینی روش ننداخته باشن که کیفیت صداش رو وحشتناک پایین میاره.وسه برقشم باید 110ولت 500 وات بخری.
سئوالی بود درخدمتم

ا چرا بفروشي اين غوله صدا رو حيف.. چند فروختي؟ از عكسا فهميده نميشه تعويضه بلندگوها؟اولين جاييش كه معمولا تعمير ميشه كجايه؟گفتي 110 ولت 500 وات منظورت ترانسي بود كه بايد بگيرم؟

tape

Registered User
لایک‌ها
505
این فکرکنم همون I5 باشه!در مقایسه با سونی 925 باید بگم صدای گرمتری داره و بیس کوبنده تر و امکاناتشم بیشتره.

17 تفاوتش با اين چيه؟ از نظر مقايسه سوني 950 بهتره يا اين؟ سال ساختش ماله كيه اين kenwood? خشم نداره يه چند ساليم گوشه خونه استراحت ميكرده ! فكر نكنم دست خورده باشه. اينو مخصوصه خودش طرف 4.5 سال قبل از زابل آورده .

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
اين قابليت Digital Effect كه ميگي دقيقا با صدا چه ميكرد؟

يه تنين خيلي خاص به صدا ميداد، شبيه يه اكوي خيلي ريز كه سريع هم صدارو جمع ميكرد ! يكمي هم كريستالي و شفاف تر ميشد صدا و دركل خيلي جوندار ميشد!
شما صداي يك ضربيه به سيم گيتار رو تصور كن كه خيلي شل و بي حال ميگه: ديلينگگگگ...
با اين ديجيتال افكت هميت ديلينگ بي حال به چنان ديلينگ جوندار و شفافي تبديل ميشد كه كف و خون قاطي ميكردي ! دي

البته همونطور كه دوستمون گفتن سوني بيس عميقي نداره ولي تا دلتون بخواد شفافه !!!!!!!

شخصا صداي سرد و كريستالي با ميد بالا رو به گرم و كوبنده ترجيح ميدم!

در مورد ترانس يه نكته هست: الان بعضي از ضبطهاي اين مدلي كه تو بازار هست ترانس رو خودشون كار گذاشتن... بايد قبل از خريد بپرسيد اين برقش صدوده هست يا دويست و بيست...

tape

Registered User
لایک‌ها
505
يه تنين خيلي خاص به صدا ميداد، شبيه يه اكوي خيلي ريز كه سريع هم صدارو جمع ميكرد ! يكمي هم كريستالي و شفاف تر ميشد صدا و دركل خيلي جوندار ميشد!
شما صداي يك ضربيه به سيم گيتار رو تصور كن كه خيلي شل و بي حال ميگه: ديلينگگگگ...
با اين ديجيتال افكت هميت ديلينگ بي حال به چنان ديلينگ جوندار و شفافي تبديل ميشد كه كف و خون قاطي ميكردي ! دي

البته همونطور كه دوستمون گفتن سوني بيس عميقي نداره ولي تا دلتون بخواد شفافه !!!!!!!

شخصا صداي سرد و كريستالي با ميد بالا رو به گرم و كوبنده ترجيح ميدم!

در مورد ترانس يه نكته هست: الان بعضي از ضبطهاي اين مدلي كه تو بازار هست ترانس رو خودشون كار گذاشتن... بايد قبل از خريد بپرسيد اين برقش صدوده هست يا دويست و بيست...

تشكر از توضيحاتتون .نه دست نخورده وبايد ازين باكس دارا كه بيرونه دستگاهه بگيري اونيم كه طرف واسش خريده يه 110 ولت 400 وات كه مي خوام اگه گرفتم به گفته دوستان يه 500 وات بگيرم آخه موقع تست احساس كردم تو ولوم بالا نوره نمايشگراش كم جون ميشد خفيف.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
ما كنجكاو شديم كسي عكسي از سوني 950 نداره بذاره؟!

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
این هم سونی 950

تو فامیل ما 10 سال پیش دو نفر 950 داشتن، مال یکیشون نقره ای بود !

تیوتر این ضبط ها فلزیه ! یعنی از بیرون اینشکلی نشون میده، نمیدونم داخل چیه ! ولی تاحالا هیچ ضبطی رو ندیدم که بتونه به ظرافت صدای این ضبط ها تریبل بزنه... حتی todoroki های پایونیر هم توی شفافیت و تریبل به سونی 950 نمیرسن...

فایل های ضمیمه

• sony950.jpg
    sony950.jpg
    448.7 KB · نمایش ها: 92
بالا