برگزیده های پرشین تولز

مظلوم ترين قوم وكشور خاورميانه؟!

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
جالبه ما تو کشورمون این همه داره به انواع مختلف ظلم میشه به مردم. اون وخ نشستید در مورد کشورای دیگه بحث میکنید! وا عجبا از دست شما!

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
پ.ن:
این جمله رو خوب به خاطر بسپارید:
خورشید هیچگاه در امپراتوری بریتانیا غروب نمیکند

جک جالبی بود :lol::lol::lol:
انگلیس الان روی اسکاتلند هم سلطه نداره
3y84xfp.gif

در اصل عملا کشوری به نام انگلیس بود و نبودش فرقی نمی کنه چون کاملا تحت سلطه و دنباله رو آمریکاست یعنی ایالت پنجاه و یکم آمریکاست.

Last edited:

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
اگه حماس داره 4تا آدمو ميكشه اونا دارن ساعتي 40تا ميكشن
فقط برين تو سايتهاي خبري خارجي كه نگي دروغ گفتم

بذار يه حساب بكنيم. ساعتي 40 نفر ميشه در 24 ساعتتقريباا 1000 نفر . يعني در سال 365 هزار نفر. در ده سال سه ميليون و ششصد و پنجاه هزار نفر..... وبرو تا اخر!
شما احيانا از شاگردان پرو فسور كردان نيستي؟!
1650.gif

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
اون ور هم که از این چیزا داره! :D واقعا انتخاب سخته که کدوم ورو باید انتخاب کرد:D

آریل آریل بنیامین
من موقعیتم لو رفت باید چی کار کنم؟ :D

خدایا در این شبای قدر ما رو به اورشلیم مشرف کن. معبد هیکل و اینا خیلی دیدنیه .
کی میشه بشه از ایران مستقیم رفت اسرائیل؟
شنیدم اسرائیل مکان های توریستی فوق العاده ای داره؟
اجازه میدن اونجا چند تا از این عربهای غُربتی ها را هم بترکونیم؟ :D

داداش هیتلر یه فاشیست بود شما طرفدار فاشیستها هستی؟
موسولینی ، هیتلر و ژنرال فرانکو . ملقب به 3 کله پوک :D
هیتلر هر چقدر هم که زرنگ بود ولی از انگلیسی ها و امریکاییها که زرنگ تر نبود بود؟
نژاد آریایی خیلی باحال به فاک رفت :D
الان همین آلمان زیر سلطه کدام کشوره؟!

پ.ن:
این جمله رو خوب به خاطر بسپارید:
خورشید هیچگاه در امپراتوری بریتانیا غروب نمیکند
حرفت درباره هيتلر كه فاشيست بود درست ولي داشت منبع تمام ظلمهاي دنيا رو از بين ميبرد
درباره انگليس هم يادت نره كه ..........
نگم بهتره شما مياي ميگي من بي سي ج هستم ولي نه توش عضوم نه ازشون خوشم مياد

جالبه ما تو کشورمون این همه داره به انواع مختلف ظلم میشه به مردم. اون وخ نشستید در مورد کشورای دیگه بحث میکنید! وا عجبا از دست شما!

حرفتو قبول دارم ولي اينو من شروع نكردم دوشتمون گفتن اسرائيل مظلومه منم ميگم نه اصلا"

3y84xfp.gif

در اصل عملا کشوری به نام انگلیس بود و نبودش فرقی نمی کنه چون کاملا تحت سلطه و دنباله رو آمریکاست یعنی ایالت پنجاه و یکم آمریکاست.

بطور كامل تاييد ميشه

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
بذار يه حساب بكنيم. ساعتي 40 نفر ميشه در 24 ساعتتقريباا 1000 نفر . يعني در سال 365 هزار نفر. در ده سال سه ميليون و ششصد و پنجاه هزار نفر..... وبرو تا اخر!
شما احيانا از شاگردان پرو فسور كردان نيستي؟!
1650.gif

وقتي فرق مثال رو با اصل نميگيري من چي بگم
من ميگم اسرائيل مظلوم نيستش

اينو يادتون نشه كه حماس و حزب الله دارن از خودشون دفاع ميكنند و اگه كسي از خودش دفاع نكنه كو*ش پاره ميشه و تمام اديان ميگن حتما" از خودتون دفاعو نشون بديد
يكي خوردي يكي بزن
ولي الان مردم فلسطين 10تا ميخورن يكي ميزنند

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
عنوان تاپیک مظلوم ترين قوم وكشور خاورميانه هست و بعد اولین پست زننده تاپیک معرفی اسرائیل و در پست های بعد تاکید بر اینکه مظلوم ترین کشور اسرائیل هست ...فارسی من هیچ مشکلی نداره مشکل طرز تفکر شماست که همیشه برات مخالفت مهمه

نمیدونم میخوایی با این عکس چی رو ثابت کنی ولی این تصاویری که شما میزاری هیچ معنی خاصی نداره شاید فکر میکنی تصویر لخت کمر یک دختر لبنانی یعنی آزادی و رفاه ؟!واقعا این دو رو معادل میدونی ؟اگه اینجوری فکر میکنی میتونم برات آزادی و رفاه شهروندان و سربازان اسرائیلی رو به تصویر بکشم(همنجور که در پست قبل برات گذاشتم و نتونستی هیچ حرفی در موردش بزنی و در مقابل دوباره حرف خودت رو با یه تصویر جدید تکرار کردی)

من با جنگ مخالفم و از کشته شدن انسان های بی گناه ناراحت میشم (هر کجا باشه)

مخالفت با تو که از اهم واجبات
جدا فارسیت به خوبی عربیت نیست
مغزتم یکجوری طراحی شده که فکر می کنی اگر یکی بگه فلسطینی ها مظلوم نیستن یعنی اسرائیلی ها مظلوم و بی دفاعن !!
تقصیر خودتم نیست
اونایی که جات فکر می کنن بهت القا کردن هرکی مثل تو نیست توی جبهه دشمنه !

آزادی و رفاه هم اول برای خودمون اولیت داره بعد واسه مظلوم ترین ملت دنیا :happy: شما واسه آزادی و رفاه هموطنات هم همینقدر اندوهگین می شدی اخوی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می بینی ؟ هرقدر هم که سعی کنی پشت کلمات قایم بشی بازم نمیشه

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
3y84xfp.gif

:lol: آریایی دیگه چی کارت کنم؟ :lol:
داداش اگه نمیدونی بدون که کانادا و استرالیا و ... همه مال انگلیس . هر چند ظاهرا امریکا الان ابر قدرته ولی پشت تمام این قضایا اینگلیسه! انگلیس برو ببین در کشور عراق کدام استان را اداره میکنه بعد بیا بگو ....

حرفت درباره هيتلر كه فاشيست بود درست ولي داشت منبع تمام ظلمهاي دنيا رو از بين ميبرد
درباره انگليس هم يادت نره كه ..........
نگم بهتره شما مياي ميگي من بي سي ج هستم ولي نه توش عضوم نه ازشون خوشم مياد

خوب همین که قبول داری فاشیست بود کافیه .
انگلیس کشورها را استعمار میکرد یعنی آباد میکرد برو یه نگاه به کشورهای اشغال شده ی انگلیس بنداز تا بدونی که انگلیس چه خدمتی به کشورها کرد
در ضمن من نگفتم شما ب س ی ج ی هستی. اگرم باشی من ب س ی ج ی ها را دوست دارم و هیچ مشکلی با هیچ کس و هیچ قومی ندارم ! و من وارد بحث های سی ا سی نمیشم!

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
خدا لعنت کنه اسراییل رو اخه اون اصلا کشور نیست.
فلستین هم مظلوم نیست چون عربها حمایتش میکنند و خودشون زمینهاشون رو فروختند.
افقانستان مظلومترین هست.ق یک نقطه ندارم ببخشید

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
داداش اگه نمیدونی بدون که کانادا و استرالیا و ... همه مال انگلیس . هر چند ظاهرا امریکا الان ابر قدرته ولی پشت تمام این قضایا اینگلیسه! انگلیس برو ببین در کشور عراق کدام استان را اداره میکنه بعد بیا بگو ....

انگلیس کشورها را استعمار میکرد یعنی آباد میکرد برو یه نگاه به کشورهای اشغال شده ی انگلیس بنداز تا بدونی که انگلیس چه خدمتی به کشورها کرد
در ضمن من نگفتم شما ب س ی ج ی هستی. اگرم باشی من ب س ی ج ی ها را دوست دارم و هیچ مشکلی با هیچ کس و هیچ قومی ندارم ! و من وارد بحث های سی ا سی نمیشم!

برو كشورهاي آفريقايي رو ببين بعد بگو كه آباد شدن

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مخالفت با تو که از اهم واجبات
جدا فارسیت به خوبی عربیت نیست
مغزتم یکجوری طراحی شده که فکر می کنی اگر یکی بگه فلسطینی ها مظلوم نیستن یعنی اسرائیلی ها مظلوم و بی دفاعن !!
تقصیر خودتم نیست
اونایی که جات فکر می کنن بهت القا کردن هرکی مثل تو نیست توی جبهه دشمنه !

آزادی و رفاه هم اول برای خودمون اولیت داره بعد واسه مظلوم ترین ملت دنیا :happy: شما واسه آزادی و رفاه هموطنات هم همینقدر اندوهگین می شدی اخوی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می بینی ؟ هرقدر هم که سعی کنی پشت کلمات قایم بشی بازم نمیشه

من چی میگم تو چی میگی :lol:

بازم که مثل گذشته به خودت حق میدی در مورد من نظر بدی(بهت اینو یاد ندادن که کار زشتیه ؟!) بچه جون من اونی که فکر میکنی نیستم و حاظرم برای ایران و مردمش تمام زندگیم رو فدا کنم چون به من یاد دادن غیرت داشته باشم ;)

کسی که داره قایم میشه شمایی چرا دیگه عکس کمر لخت لبنانی ها رو نذاشتی برای توجیه حقیقتی که یک دنیا بهش واقفن ؟!

واقعا حیف وقت که با آدم های لجوج و سطحی مثل شما بحث کنم ...

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193

بازم که مثل گذشته به خودت حق میدی در مورد من نظر بدی(بهت اینو یاد ندادن که کار زشتیه ؟!) بچه جون من اونی که فکر میکنی نیستم و حاظرم برای ایران و مردمش تمام زندگیم رو فدا کنم چون به من یاد دادن غیرت داشته باشم ;)

کسی که داره قایم میشه شمایی چرا دیگه عکس کمر لخت لبنانی ها رو نذاشتی برای توجیه حقیقتی که یک دنیا بهش واقفن ؟!

دلیلی نداره در موردت نظر ندم . غیرتتم فقط موقع شعار دادن و دفاع از مردم مظلوم غزه بروز می کنه
عکس کمر لخت لبنانی ها رو گذاشتم تا بگم
کسی که دخترای خودمون رو به جرم بیرون بودن 4 تا مو می گیره زیر باتوم و مشت و لگد ، خیلی غلط می خوره ! که برای دخترای بی حجاب لبنانی دایه مهربانتر از مادر میشه !
می دونم نفهمی به همین خاطر اصراری ندارم بفهمی :happy:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
برو كشورهاي آفريقايي رو ببين بعد بگو كه آباد شدن

یه نمونش افریقای جنوبی
هر چند دست فرانسوی ها بود ولی اون رو با کشور خودمون مقایسه کن!

بابا غیرت :D
یه ناسیونالیست ـه فداکار :)
من که احساساتی شدم . :( بچه ها دست به سینه شروع به خوندن کنیم:
« سَر زَد از اُفُق
مِهرِ خاوران
فروغِ دیده‌ٔ حق باوران
بهمن، فَرِّ ایمانِ ماست
پیامت ای امام
«استقلال، آزادی»
نقشِ جانِ ماست
شهیدان، پیچیده در گوش زمانْ فریادتان
پاینده مانی و جاودان
جمهوری اسلامی ایران »

درضمن تو زندگی یاد بگیر مودب و با شخصیت با طرف مقابل صحبت کنی.

Last edited:

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555

الان خسته ای برو بخواب :lol:
حرفاتم سندیتی نداره مبنی بر اینکه انگلیس پشت همه اون قضایاست.
از اون حرفای دایی جان ناپلئونی!
ضمنا این عکس هم خیلی جالبه:
338bd74ad6244a7488ad.jpg
کانادا و استرالیا هم در ظاهر و به طور تشریفاتی هنوز ملکه انگلیس پادشهاشونه ولی این دلیل نمیشه اونجا مال انگلیسه!تازه هر دو این کشورها بیشتر از اینکه متمایل به انگلیس باشن پیرو امریکان

در مورد استعمارم خوب اومدی
کلا این کلمه استعمار معنی لغویش با معنی واقعیش 180 درجه فرق می کنه
کشورهایی که مستعمره انگلیس بودن همشون بدبختن الان
کدوم کشور مستعمره انگلیس بود و آباد شد؟
لابد سومالی و اتیوپی؟:lol:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
[خداییش این رو راست گفت از لبنان هرکول میارن جوونهای ما رو بزنن اونوقت خوشون نانسی عجرم زمین میزنن و داف واسه حمایتشون تربیت میکنن

حرفه در و داف رو وسط نکش که دلم خونه!! ما رو از داف های شیرین ایرانی محروم کردن :(
این ظلمی که به ما شد رو باید کجا عنوان کنیم؟ :(
پیشه هیتلر؟

الان خسته ای برو بخواب :lol:
حرفاتم سندیتی نداره مبنی بر اینکه انگلیس پشت همه اون قضایاست.
از اون حرفای دایی جان ناپلئونی!
ضمنا این عکس هم خیلی جالبه:
338bd74ad6244a7488ad.jpg
کانادا و استرالیا هم در ظاهر و به طور تشریفاتی هنوز ملکه انگلیس پادشهاشونه ولی این دلیل نمیشه اونجا مال انگلیسه!تازه هر دو این کشورها بیشتر از اینکه متمایل به انگلیس باشن پیرو امریکان

در مورد استعمارم خوب اومدی
کلا این کلمه استعمار معنی لغویش با معنی واقعیش 180 درجه فرق می کنه
کشورهایی که مستعمره انگلیس بودن همشون بدبختن الان
کدوم کشور مستعمره انگلیس بود و آباد شد؟
لابد سومالی و اتیوپی؟:lol:

امریکا، استرالیا و کانادا و هندوستان . ببین اینها الان توی جهان چه وضعی دارند؟
اصلا گیرم امریکا هم قوی تر از انگلیس در حال حاضر باشه به هر حال امریکا هم جزء آنگل ها حساب میشه

Last edited:

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دلیلی نداره در موردت نظر ندم . غیرتتم فقط موقع شعار دادن و دفاع از مردم مظلوم غزه بروز می کنه
عکس کمر لخت لبنانی ها رو گذاشتم تا بگم
کسی که دخترای خودمون رو به جرم بیرون بودن 4 تا مو می گیره زیر باتوم و مشت و لگد ، خیلی غلط می خوره ! که برای دخترای بی حجاب لبنانی دایه مهربانتر از مادر میشه !
می دونم نفهمی به همین خاطر اصراری ندارم بفهمی :happy:

دلیل داره و اونم اینه که شما منو نمیشناسی البته مهم نیست هرچی میخوایی بگو ،فقط تذکر دادم که بدونی این کار دور از ادبه ولی شما کارت از اینا گذشته هر شعری دوست داری بخون مالیات که نباید بدی ;)

کسی نمیفهمه که همه مسائل رو با هم قاطی میکنه :)
کسی نمیفهمه که ذهنش اینقدر کوچیکه که اگه بحث انرژی پاک برای کره زمین هم باشه مخالفت میکنه و میگه چرا نمیتونم بی حجاب برم تو خیابون :)
کسی نمیفهمه که حاضر نیست حرف طرف مقابلش رو گوش کنه و مثل یه نوار چند بار تکرار حرف خودش رو میزنه :)
کسی نمیفهمه که وقتی کم میاره شروع میکنه به بی ادبی :rolleyes:
کسی نمیفهمه که همیشه احساساتش بر افکارش غلبه داره .

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
در ضمن اين سرزمين آبائ و اجدادي اسراييلها(يهوديها) است( تاريخ شاهد و گواه آن است)

ببين تو هر سر دنيا اگه زميني رو آباد كني هيچ كس حق نداره اونو ازت بگيره
حتي اگه باغبون و كارگر هم باشي و نهالي رو بكاري و به ثمر برسوني نميتونند اخراجت كنند تا رضايتت جلب نشه

سرزمين آبا و اجدادشون هست ! درست
كي بوده؟
كي ترك كردند؟
چرا ترك كردند؟
چرا برگشتند؟

اين سرزمين سالها قبل از ميلاد مسيح مال اونها بوده
قبل از ميلاد مسيح اكثرا ترك كردند
از بدبختي و خشكسالي و فحطي و گشنگي
بازم از بدبختي و بيچارگي و دربدري + پر رويي

اون موقعي هم كه برگشتند يهودي تو فلسطين بود همون يهوديهايي كه آبا و اجدادشون حاظر شدند با بدبختي مبارزه كنند و سرزمينشون رو ترك نكردند.

زمين خريدند نوش جونشون اما اين كه حق دارند بقيه زمينها رو بزور بگيرند زن و بچه مردم و بكشند و خونه رو روي سر زن و بچه مردم خراب كنند محصولاتشونو آتيش بزنند و باغهاشونو خراب كنند اونها رو آواره كنند و از وطن خودشون بيرونشون كنند و حتي حق زندگي رو هم براشون قائل نباشند عين پست فطرتي و بي وجدانيه

مسلمانها هم سابقه شون كم نيست اونها هم متعلق به اون سرزمين هستند فقط بعد از محمد به دين اسلام پيوستند
مسيحيها هم همينطور

در حقيقت اونها اينجا رو آباد كردند
حقشونه كه خونه و زمين و همه چيز يكنفر رو بگيرند و يكي رو از اونور دنيا بيارند تو اون خونه بشونند

قوم آريا هم از سيبري اومده تو ايران ما حق داريم الان بريم اونحا رو بزنيم كه اينجا مال ماست
نصف دنيا روزي مال ما بوده اجدادمون اونجا زندگي كردند ما ميتونيم ادعاي حاكميت اونجاها رو داشته باشيم
بحرين آخرين بخش جدا شده ايران هست ميتونيم بريم بزور اونها رو زير سلطه خودمون در بياريم؟
افغانستان همينطور
تاجيكستان و ... همه و همه مال ما بوده

آيا سرخ پوستها (در صورت داشتن زور و قدرت) حق دارند الان كل آمريكايي ها رو بكشند و كل اونجا رو بگيرند.
يهودي ها خودشون از فلسطين رفتند حالا به هر دليلي كسي اونها رو بيرون نكرد اگرم كرد چرا زودتر برنگشتند اما مهاجران تو آمريكا واقعا بزور مناطق سرخ پوستها رو گرفتند.

ببين من با سياست ايران كه از شكم ما ميزنه ميده به فلسطين مخالفم با اين همه داد و قالم مخالفم

اين همه عرب بي غيرت كه هر جا ميشينند و دم از غيرت و تعصب عربيت ميزنند بايد جوابگو باشند

اما نكته پاياني يهود با صهيونيست فرق داره

سياست كنوني صهيونيست با هيچ توجيحي، توجيح نداره الا به زور پول و اسلحه و زرادخانه اتمي

=============

بقيه دوستان هم يا كم سن هستند يا زياد احساساتي
ياد بگيريم با منطق و بدون فحش با هم صحبت بكنيم تا يكي قانع بشه اين طوري كه شما تاپيك و شلوغ كرديد و بي ادبانه صحبت ميكنيد به هيچ جايي نميرسيد

Last edited:

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
یه نمونش افریقای جنوبی
هر چند دست فرانسوی ها بود ولی اون رو با کشور خودمون مقایسه کن!

واقعا" از اون همه كشور آفريقايي فقط همون آفريقاي جنوبي رو ديدي
باقيش كو پس
كامرون
نيجريه
قبرس
تونس (كمي پيشرفت كرده9
...............

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بابا غیرت :D
یه ناسیونالیست ـه فداکار :)
من که احساساتی شدم . :( بچه ها دست به سینه شروع به خوندن کنیم:
« سَر زَد از اُفُق
مِهرِ خاوران
فروغِ دیده‌ٔ حق باوران
بهمن، فَرِّ ایمانِ ماست
پیامت ای امام
«استقلال، آزادی»
نقشِ جانِ ماست
شهیدان، پیچیده در گوش زمانْ فریادتان
پاینده مانی و جاودان
جمهوری اسلامی ایران »

درضمن تو زندگی یاد بگیر مودب و با شخصیت با طرف مقابل صحبت کنی.
خواهش میکنم نباید میگفتم ریا میشد ولی دیگه انگ اخوی بودن به من نمیچسبه !خودت هم بخونی کافیه پای بچه ها رو وسط نکش :D

عزیزم من هیچ وقت توی فروم بی احترامی نکردم به کسی شما در نوشته های چند صفحه قبل کجا دیدی کسی با بی احترامی صحبت بکنه ؟(البته به جز cpu که مدلش اینجوریه )

خواهشا ;)

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
ببين تو هر سر دنيا اگه زميني رو آباد كني هيچ كس حق نداره اونو ازت بگيره
حتي اگه باغبون و كارگر هم باشي و نهالي رو بكاري و به ثمر برسوني نميتونند اخراجت كنند تا رضايتت جلب نشه

سرزمين آبا و اجدادشون هست ! درست
كي بوده؟
كي ترك كردند؟
چرا ترك كردند؟
چرا برگشتند؟

اين سرزمين سالها قبل از ميلاد مسيح مال اونها بوده
قبل از ميلاد مسيح اكثرا ترك كردند
از بدبختي و خشكسالي و فحطي و گشنگي
بازم از بدبختي و بيچارگي و دربدري + پر رويي

اون موقعي هم كه برگشتند يهودي تو فلسطين بود همون يهوديهايي كه آبا و اجدادشون حاظر شدند با بدبختي مبارزه كنند و سرزمينشون رو ترك نكردند.

زمين خريدند نوش جونشون اما اين كه حق دارند بقيه زمينها رو بزور بگيرند زن و بچه مردم و بكشند و خونه رو روي سر زن و بچه مردم خراب كنند محصولاتشونو آتيش بزنند و باغهاشونو خراب كنند اونها رو آواره كنند و از وطن خودشون بيرونشون كنند و حتي حق زندگي رو هم براشون قائل نباشند عين پست فطرتي و بي وجدانيه

مسلمانها هم سابقه شون كم نيست اونها هم متعلق به اون سرزمين هستند فقط بعد از محمد به دين اسلام پيوستند
مسيحيها هم همينطور

در حقيقت اونها اينجا رو آباد كردند
حقشونه كه خونه و زمين و همه چيز يكنفر رو بگيرند و يكي رو از اونور دنيا بيارند تو اون خونه بشونند

قوم آريا هم از سيبري اومده تو ايران ما حق داريم الان بريم شوروي رو بزنيم كه اينجا مال ماست
نصف دنيا روزي مال ما بوده اجدادمون اونجا زندگي كردند ما ميتونيم ادعاي حاكميت اونجاها رو داشته باشيم
بحرين آخرين بخش جدا شده ايران هست ميتونيم بريم بزور اونها رو زير سلطه خودمون در بياريم؟
افغانستان همينطور
تاجيكستان و ... همه و همه مال ما بوده

آيا سرخ پوستها (در صورت داشتن زور و قدرت) حق دارند الان كل آمريكايي ها رو بكشند و كل اونجا رو بگيرند.
يهودي ها خودشون از فلسطين رفتند حالا به هر دليلي كسي اونها رو بيرون نكرد اگرم كرد چرا زودتر برنگشتند اما مهاجران تو آمريكا واقعا بزور مناطق سرخ پوستها رو گرفتند.

ببين من با سياست ايران كه از شكم ما ميزنه ميده به فلسطين مخالفم با اين همه داد و قالم مخالفم

اين همه عرب بي غيرت كه هر جا ميشينند و دم از غيرت و تعصب عربيت ميزنند بايد جوابگو باشند

اما نكته پاياني يهود با صهيونيست فرق داره

سياست كنوني صهيونيست با هيچ توجيحي، توجيح نداره الا به زور پول و اسلحه و زرادخانه اتمي

حرفات دقيق و بدون نقص بودش

بيجا كردن رفتن و گو* خوردن برگشتن

بالا