برگزیده های پرشین تولز

معاوضه مهریه هزار سكه‌ای با یک ساعت مچی

sandel

Registered User
لایک‌ها
4
درضمن بحث من اصلا مهریه نیست، احترام متقابله.

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
من احترام خیلی حاضرم بزارم . شاید اصلا بعد از ازدواج برم کلیه هام رو هم بفروشم بدم به زنم . اما مهریه سنگین نمیدم

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
من میگم کل وجود یه دختر 5 تا سکه نمیارزه اونوقت بعضیا روی چه منطق یا روی چه حماقتی می اند همچین کاری میکنند ؟

هه هه ....

منظورت به Cp-you هستش ؟

5 سکه برای وجود یک دختر خداییش زیاده

منظورت برای Cp-You زیاده ؟

تایید میشه !

من به موقع عقد خودم اگه زنده بودم !!

با سراحت اعلام میکنم که من بیشتر از 100 سکه نمیدم ! یعنی ندارم که بدم ! یعنی نمیتونم

اگه بگم بر فرض 500 تا ! دروغ گفتم و زندگی با دروغ عاقبت خوبی نداره

نباید دروغ گفت - در ضمن دختری که روی حرف من حرف زد و خواست چشم و هم چشم بازی در بیاره رو نمیخام :happy:

نظر خودم بود :)

یعنی Cp-You رو نمیگیری ؟

omidsys

Registered User
لایک‌ها
72
من میگم چرا دخترا نباید به پسرا مهریه بدن:D

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
شما الان دل درد گرفتین؟

پ.ن بنده خودم خانمم.

چجوری اثبات کنم که این حرفات هم خنده داره ، یقینا شما به حرفهای خودت که نمیخندی !:lol::lol:

درضمن بحث من اصلا مهریه نیست، احترام متقابله.

حرفات قشنگه !
معمولا مهریه هیچ وقت برای دخترا و خانوادشون اهمیت نداره ولی نمیدونم چرا هیچکدوم حاظر نیستند کمتر از سال تولد دخترشون سکه بگیرند !

حتی اگر بگی 100 تا سکه من اسمشو میزارم خرید و فروش دختر و من بابت هیچ دختری همچین مبلغی نمیدم مگر اینکه واسم سود اوری داشته باشه ! مثلا تک دختر باشه و باباشم فوق العاده مایه دار باشه و 2 تا سکته قلبی هم زده باشه !

هر خانواده ای رو میخوای امتحان کن ، بدون تامل میتونم بگم 99 درصد میخوان دختراشونو بفرشند ! خوب منم وقتی یه دختر میخرم که بتونم باهاش سود کنم ... همین ! ( فکر میکنم قضیه خیلی ساده باشه )

البته چون قضیه رو به ازدواج کشوندی منم این بحث رو کردم وگرنه نظرم در مورد درک و شعور بانوان محترمه هیچ تغییری نکرده !

والسلام .

Last edited:

sandel

Registered User
لایک‌ها
4
اگه شما قصد معامله و سود کردن دارین چرا طرف مقابل شما نداشته باشه؟
و البته سوال مهمتر اینه که معامله را کی شروع می کنه؟
یک سکه یا صد سکه یا هزاران هزار فرقی نمی کنه. زندگی دو رو داره ولی اصل کلیش اینه که از هر دستی بدی از همون دست پس می گیری. حتی در مورد ازدواج هم اگه طرفت را کوچیک ببینی انتظار نداشته باش اون شما را بزرگ ببینه. پنج سکه یا هزار سکه ارزش یک آدم نیست ولی لحن صحبت کردن یکی از مهمترین ارزشهاست.

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
اگه شما قصد معامله و سود کردن دارین چرا طرف مقابل شما نداشته باشه؟
و البته سوال مهمتر اینه که معامله را کی شروع می کنه؟
یک سکه یا صد سکه یا هزاران هزار فرقی نمی کنه. زندگی دو رو داره ولی اصل کلیش اینه که از هر دستی بدی از همون دست پس می گیری. حتی در مورد ازدواج هم اگه طرفت را کوچیک ببینی انتظار نداشته باش اون شما را بزرگ ببینه. پنج سکه یا هزار سکه ارزش یک آدم نیست ولی لحن صحبت کردن یکی از مهمترین ارزشهاست.

خوب همین دیگه . این معامله رو خانواده دخترا شروع میکنند ، و خدا رو شکر اقایون تصیم گیرنده نهایی هستند :p

منم دارم میگم دیگه ... دختری که مهریش 1000 سکه هست داره خودشو محدود میکنه به این که من اندازه 1000 سکه می ارزم ! خوب اقا پسری که عقلش برسه خیلی عقلانی جواب میده من 1000 تا سکه بابت نو نمیدم ، خیلی گرونی ! واسه من سود اوری نداری . من حداکثر واسه تو 50 تا میدم :D

این تجارتیه که دخترها و خانوادهاشون شروع میکنند در نهایت هم نه پسری از این که زنش رو طلاق داده خجالت میکشه نه اون پسری که ازدواج نکرده میترشه ! همه بلاها سر دختر میاد .... حقشونه :D

ولی شما یه سر به سایتهای دوستیابی و همسر یابی بزنی به وضوح میبینی همه دخترا دنبال پسر پولدار میگردند ! این تجارتیه که دخترا شروعش میکنند و تنها کسی که ضرر میکنه هم دختر هست .

باز هم تکرار میکنم چون قضیه رو به ازدواج کشوندی منم این بحث رو کردم وگرنه نظرم در مورد درک و شعور بانوان محترمه هیچ تغییری نکرده !

والسلام

sandel

Registered User
لایک‌ها
4
تا جایی که من می دونم شروع کننده معامله کسیه که دست می ذاره روی جنسی و انتخابش می کنه.
شاید طرف بیشتر از هزارتا هم ارزش داشته باشه به شرطی که با معیار صحیحش اندازه گیری بشه.
سایتهای دوست یابی و دنیای مجازی محل جولان آرزوهای آدمه باید دید در دنیای واقعیت چی بدست میارن.
من بحث را شروع نکردم که به ازدواج بکشونم ولی بحث را تموم می کنم چون می ترسم شما از خنده روده بر بشی.
امیذوارم در معامله زندگی برگ برنده دست شما باشه ولی هیچ وقت ازش استفاده نکنی.

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
ارزش زن بیشتر از این هاست ..

من به شخص مهریه ی به روز رو قبول دارم .. 500 و 600 .. 800 یا اینکه 1سکه ...:blink:
برای خودم اعتقاداتی دارم .. وقتی نتونم شریک زندگیم رو بشناسم بهتره برم بمیرم .. اگر هم ناتو از در بیاد به راحتی میشه در کمال مردی ، نامردی رو به جا آورد و کاری کرد که بگه مهرم حلال جونم آزاد !:eek::f34r:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
نون با کیفیت هم پیدا نمیشه که نون مهریه کنیم :|

در کل مهریه خیلی خیلی چیز مزخرفیه ... ممکنه این با سنت ها هم نخونه اما من میگم خواستگاری هم چیز مزخرفیه .....

در کل همتون مزخرفید :دی

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
تا جایی که من می دونم شروع کننده معامله کسیه که دست می ذاره روی جنسی و انتخابش می کنه.
شاید طرف بیشتر از هزارتا هم ارزش داشته باشه به شرطی که با معیار صحیحش اندازه گیری بشه.
سایتهای دوست یابی و دنیای مجازی محل جولان آرزوهای آدمه باید دید در دنیای واقعیت چی بدست میارن.
من بحث را شروع نکردم که به ازدواج بکشونم ولی بحث را تموم می کنم چون می ترسم شما از خنده روده بر بشی.
امیذوارم در معامله زندگی برگ برنده دست شما باشه ولی هیچ وقت ازش استفاده نکنی.

خیلی عالیه ، همین که اخرش فهمیدی ازدواج یه تجارت یا معامله هست نشون میده خیلی پیشرفت کردی :rolleyes:
جالبه که بدونی چه دخترا چه پسرا میاند توی فضای مجازی تا یه حس ساده رو بدون اون همه ارزوهای متفاوت تجربه کنند . منظورم اینه الان دید افرادی که توی فضای مجازی فعالیت میکنند خیلی بازتر هست نسبت به دنیای واقعی . باور کن من وقتی توی اینترنت میچرخم اونقدر ادمای متفاوت و با معلومات میبینم که حس میکنم در مقابلشون هیچی نیست ولی وقتی میرم بیرون از خونه و توی دنیای حس میکنم همه ادما خرفت هستند ! :blink:

اره دیگه ... بحث در مورد ازدواج یا هر معزل اجتماعی معمولا بدون نتیجه گیری خاصی تموم میشه .
ولی خوب الان دیگه همه خواب هستند و منم نمیتونم با صدای بلند بخندم ، شما دوس داری چیزی بگی بگو :
rolleyes:

و نکته اخر هم اینکه بنده قمار بازی میکنم و ترجیح میدم در زمینه ازدواج نباشه . اینطوری دیگه نه با برگ برنده کار دارم نه با برگ بازنده !:D

برادران ، خواهران ... روضه تموم شد برید بخسپید .

والسلام .

ارزش زن بیشتر از این هاست ..

من به شخص مهریه ی به روز رو قبول دارم .. 500 و 600 .. 800 یا اینکه 1سکه ...:blink:
برای خودم اعتقاداتی دارم .. وقتی نتونم شریک زندگیم رو بشناسم بهتره برم بمیرم .. اگر هم ناتو از در بیاد به راحتی میشه در کمال مردی ، نامردی رو به جا آورد و کاری کرد که بگه مهرم حلال جونم آزاد !:eek::f34r:

عزیزه دلم ، دیگه گذشت اون زمون / که تو حیاط یا رو بوم .....
الان دختره یه وکیل خوب میگیره که تو بگی مهرتو میدم جونم ازاد ! این روشها 20 سال قبل جواب میداد عزیزم ... :blink:

Last edited:

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
دختر خوشگل باشه ، پس خواستگار داره
پسر پولدار باشه ، پس بهش زن میدن
پس ازدواج یعنی زنای شرعی
خیلی ساده است ، وقتی عشق نباشه خب مسلمه که دو ضربدر دو میشه چهار

*sara

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان دست همگی درد نکنه واقعا :blush:
یعنی دخترا اینجورین :blink:
همه که مثل هم نیستن
اره این چیزا زیاده ولی برعکسشم هست;)

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
این یکجور انتقامه ....

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
همه که مثل هم نیستن

خواهش میکنم سارا خانوم :rolleyes:
دیگه خودتون از ذات و سرشت پاک خودتون خبر نداشتید گفتیم یه خورده اطلاع رسانی کنیم .
البته حق باشماست ، همه اینطوری نیستند ... منم که گفتم حداقل 99 درصد از دخترا یا خانوادشون ، نگفتم همه :D

دختر خوشگل باشه ، پس خواستگار داره
پسر پولدار باشه ، پس بهش زن میدن
پس ازدواج یعنی زنای شرعی
خیلی ساده است ، وقتی عشق نباشه خب مسلمه که دو ضربدر دو میشه چهار

اولا من نمیفهم شما جوونای مملکت جدیدا یه چیزی یاد گرفتید ، هی زنای شرعی زنای شرعی میکنید . نمیدونم کدوم خدا نشناسایی اینا رو یاد شما دادند ، بدون شک دست استکبار جهانی در کاره ولی خوب این کلمات معمولا واسه توجیه کار هست نه عقیده واقعی .
یه عده دوس دارند زنای غیر شرعی بکنند یه عده زنای شرعی ... حالا چه دلیل داره به اینایی که زنای شرعی میکنند اینقدر گیر میدید خدا میدونه :blink:

به نظر من عشق چیزیه که لااقل تو دوره ی ما چیزی بیشتر از اسمش نبوده . کاملا مشخصه الان خانواده هایی هم که میان مهریه رو کم میگیرند میبینند پسر وضعش خوبه و دیگه بهتر از این واسه دخترشون نمیاد ، میگند بزار بدیم بره .
من کسی رو ندیدم و حتی در موردش هم نشنیدم که در راه رضای خدا واسه اینکه ازدواج دخترش راحتتر باشه بیاد مهریه رو کم بگیره .:(

واسلام .

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
این یکیه مغزش تعطیل بود. یه سر برو زندان بند مهر اجرا ها تا ببینی مغز کی تعطیله اینا یا اونایی که 1363 تا مهر دختره کردن و هفته بعدش رفتن زندون. به قول پدر بزرگم، مادینه ضرر نمی کنه!
خوب اگه ... نبودن که زندگی خودشون خراب نمی کردن ;)

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
همه که مثل هم نیستن
درسته هست ، فقط باید برای دیدنشون بلیط بخریم بریم سینما ، ما که تو واقعیت همچین چیزی ندیدیم :D
اولا من نمیفهم شما جوونای مملکت جدیدا یه چیزی یاد گرفتید ، هی زنای شرعی زنای شرعی میکنید . نمیدونم کدوم خدا نشناسایی اینا رو یاد شما دادند ، بدون شک دست استکبار جهانی در کاره ولی خوب این کلمات معمولا واسه توجیه کار هست نه عقیده واقعی .
یه عده دوس دارند زنای غیر شرعی بکنند یه عده زنای شرعی ... حالا چه دلیل داره به اینایی که زنای شرعی میکنند اینقدر گیر میدید خدا میدونه :blink:

به نظر من عشق چیزیه که لااقل تو دوره ی ما چیزی بیشتر از اسمش نبوده . کاملا مشخصه الان خانواده هایی هم که میان مهریه رو کم میگیرند میبینند پسر وضعش خوبه و دیگه بهتر از این واسه دخترشون نمیاد ، میگند بزار بدیم بره .
من کسی رو ندیدم و حتی در موردش هم نشنیدم که در راه رضای خدا واسه اینکه ازدواج دخترش راحتتر باشه بیاد مهریه رو کم بگیره .:(

واسلام .
من به کسی گیر نمیدم هر کی هر کاری دلش میخواد بکنه فقط لطفا بقیه رو جلبک حساب نکنه چون این کاری که داره انجام میده یه جور زنای شرعی و قانونی حساب میشه ، نشون به اون نشون که همه واسه پسرشون دنبال عروس خوشگل و خوش هیکل میگردن ،بعد میرن سراغ وضعیت خانواده و مال واموال طرف .... حالا به نظر شما این اسمش چی میتونه باشه؟ ( در مورد جمله آخرت هم بگم که چرا، وجود داره اما معمولا تو خانواده های کم درآمد یا مذهبی جامعه اتفاق می افته..
ارزش های جامعه ما خیلی تغییر کرده ، نمیگم غربی شدیم ، چون تو خود غرب هم همچین اتفاقی نمی افته ، نمیدونم این ارزش ها رو از کجا یاد گرفتیم و به کجا داریم میبریمش ( مهریه های سنگین ، عروسی های پرخرج ، دامادهای قسطی ، عروس های عمل کرده)

بالا