برگزیده های پرشین تولز

معرفی PATRIOT BOX OFFICE پخش کننده فایل های صوتی تصویری چند رسانه ای

stb2xxx

Registered User
لایک‌ها
26
با سلام به دوستان
یک سوال کوچک داشتم آنهم اینکه مدل دارای Wi-Fi آیا از قابلیت DLNA پشتیبانی می کند یا خیر؟
با تشکر از شما در ضمن اگر قیمت روز را نیز قرار دهید متشکر می شوم

بله پشتيباني ميكند قيمت 160 تومن هست

adi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من باکس افیس پاتریوت خریدم و با مشکلی مواجه شدم
من برای زیر نویس srt را به sub/idx تبدیل کردم وهمنام با فیلم در همان فولدر یک فایل COLORS.IFO دانلود کردم و گذاشتم و زیر نویس را بدون مشکل اجرا کردولی یک سری فیلمها مثل سریال لاست که زیر نویس آماده اون داشتم توی pc بدون مشکل بود ولی توی باکس افیس زیر نویس اجرا نمیشه (دکمه زیر نویس کنترل زیر نویس را شناخته و فعال هست )
سوال من اینه که شما برای زیر نویس sub/idx فایل COLORS.IFO را در فولدر فیلم همنام کپی میکنید یا خیر
واینکه کلا مشکی با اجرای زیر نویس idx داشتید ؟
با تشکر

saman_ir

Registered User
لایک‌ها
17
آپدیت جدید واسه پاترویت باکس آفیس نیومده؟؟؟؟

m_f_sh_85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من باکس افیس پاتریوت خریدم و با مشکلی مواجه شدم
من برای زیر نویس srt را به sub/idx تبدیل کردم وهمنام با فیلم در همان فولدر یک فایل COLORS.IFO دانلود کردم و گذاشتم و زیر نویس را بدون مشکل اجرا کردولی یک سری فیلمها مثل سریال لاست که زیر نویس آماده اون داشتم توی pc بدون مشکل بود ولی توی باکس افیس زیر نویس اجرا نمیشه (دکمه زیر نویس کنترل زیر نویس را شناخته و فعال هست )
سوال من اینه که شما برای زیر نویس sub/idx فایل COLORS.IFO را در فولدر فیلم همنام کپی میکنید یا خیر
واینکه کلا مشکی با اجرای زیر نویس idx داشتید ؟
با تشکر

زيرنويسهايي كه با نرم افزار subtitle creator يا نرم افزارهاي مشابه دستكاري بشن تو پاتريوت پخش نميشه ظاهرا يه مشكل تويه time stamp ايجاد مي‌كنه.در خصوص سوالت نيازي به فايل colors.ifo نيست چون شما زيرنويس sub idx توليد مي‌كنيد.

m_f_sh_85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟

تويه لينك زير آخرين آپديت هست:
http://www.patriotmemory.com/forums/showthread.php?t=2131
فقط قبل از آپديت ورژن boot code دستگاه رو بوسيله دكمه stop+pause چك كني بعد نرم افزار همون boot code رو بريزي در غير اينصورت اگه اشتباه كني دستگاه بالا نمياد و بايد boot code رو آپديت كني كه تقريبا كار زمان بريه.

در نهايت بايد بگم اين دستگاه واقعا عاليه اگه مشكل زير نويسهاش حل بشه good luck.

Last edited:

zirabt

Registered User
لایک‌ها
6
جای تعجب داره !!! دوست عزیز تو پستهای اول کلی تعریف و تمجید کردی از این دستگاه ، حالا چطور شده که داری میفروشی ؟؟؟ در ضمن قیمت رو هم اعلام کنید

مدتها بود اين تاپيك رو فراموش كردم

اين دستگاه خيلي دستگاه قدريه ولي واقعيتش چون ميخواستم يك دستگاه همه كاره بگيرم اينو فروختم و رفتم يه ايگيت 890 گرفتم. البته اين موضوع ارزش اين دستگاه رو پايين نمياره ايگيت فقط چون ريكورده و هم دي وي بي -تي
DVB T رو سا پورت ميكنه برام مهم بود والا رابط كاربري و... شون دقيقا يكيه و تحت لينوكسه

موفق باشيد

zirabt

Registered User
لایک‌ها
6
تويه لينك زير آخرين آپديت هست:
http://www.patriotmemory.com/forums/showthread.php?t=2131
فقط قبل از آپديت ورژن boot code دستگاه رو بوسيله دكمه stop+pause چك كني بعد نرم افزار همون boot code رو بريزي در غير اينصورت اگه اشتباه كني دستگاه بالا نمياد و بايد boot code رو آپديت كني كه تقريبا كار زمان بريه.

در نهايت بايد بگم اين دستگاه واقعا عاليه اگه مشكل زير نويسهاش حل بشه good luck.

مشكل زيرنويس فارسي در ايگيت 890 خوشبختانه حل شده و تمامي حروف فارسي رو بصورت متصل و روان پخش ميكنه

فكر كنم كسايي كه وارد باشن بتونن از فريموير اين دستگاه در پاتريوت اسفاده كنن يا برنامه نويسي كنن

البته كار ماها نيست ولي يه بابايي در پاساژ توكل خيلي وارده فكر كنم از دست اون بر بياد

zirabt

Registered User
لایک‌ها
6
آپدیت جدید واسه پاترویت باکس آفیس نیومده؟؟؟؟

به سايت اصليش برو

بعد بخش فورم

بعد قسمت پاتريوت باكس

اگه اومده باشه ميتونيد از اونجا دانلود كنيد

از شركتش هم ميتونيد بپرسيد تو بازار رضا مغازه فرايند

m_f_sh_85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از نظر ساپورت فايل ظاهرا eaget و patriot فرقي با هم نمي كنن.اگه زيرنوسهاي sub idx دستكاري شده رو ساپورت كنه عاليه.يه نكته ديگه كه در مورد media player ها گفته نمي‌شه ساپورت زيرنويسي است كه توسط نرم افزارهايي مثل AVIAddXSubs به فيلم چسبونده مي‌شه.patriot ساپورت نمي‌كنه حالا نمي‌دونم اين دستگاه eaget ساپورت مي‌كنه يا نه.بعيده برنامه اين دو دستگاه به هم بخوره چون چيپ patriot Realtek RTD1073DD و eaget Realtek RTD1283 با هم فرق مي‌كنن.

mohaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه box office خریدم سه تا سوال دارم
1- ساتا 2 میخوره..؟
2-یه فولدر درست کنم به اسم روت توی فلش بعد فایل آپگرید رو بزارم اونجا..؟
3- میخوام با سیم لن وصلش کنم به کامپوتر ولی هرکاری میکنم نمیشه... لطططططططفا کامل راهنماییم کنید تو تنظیمات دستگاه و کامپوتر چکار باید بکنم..؟

لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه مخصوصا zirabt

مرسیییی
:(

m_f_sh_85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه box office خریدم سه تا سوال دارم
1- ساتا 2 میخوره..؟
2-یه فولدر درست کنم به اسم روت توی فلش بعد فایل آپگرید رو بزارم اونجا..؟
3- میخوام با سیم لن وصلش کنم به کامپوتر ولی هرکاری میکنم نمیشه... لطططططططفا کامل راهنماییم کنید تو تنظیمات دستگاه و کامپوتر چکار باید بکنم..؟

لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه مخصوصا zirabt

مرسیییی
:(

1.بله منتها هارد ساتا 2.5 اينچي لپ تاپ داخلش مي خوره.
2.نه منظور از root همون فولدر اصلي فلشه فقط كافيه فايل install.img رو بريزي تو فلش منتها قبلش ورژن boot code دستگاهو چك كن با آپديدت يكي باشه.
3.مستقيما به كامپيوتر فكر نكنم كاربردي داشته باشه مگر براي آپگريد.اگر مودم adsl داري خيلي راحته من حتي با وايرلس به اينترنت وصل شدم بدون هيچ مشكلي خيلي هم خوب جواب داد.

monipa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بلوری های زیر اورجینال موجود می باشد :
NEW MOON
LIVELLO DEL TERRORE
1080P
و ریجن B
صدا و زیر نویس فیلم ها به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی
اورجینال
خریداری شده از اروپا
تماس :
[email protected]
monipa is offline Reply With Quote

ba to

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
از دوستان کسی می تونه بصورت کامل نحوه اپگرید این دستگاه رو بگه
و بگه کدوم فابل رو از سایت پاتریوت باید دانلود کنیم و اون رو به دستگاه بدیم
ممنون می شم

Amirardallan

Registered User
لایک‌ها
0
سلام .
ممنون میشم که نحوه اپگرید و فایلی که برای این کار لازمه برای دانلود قرار بدید . این عکس مربوط به ورژن دستگاه منه
IMG_0562.JPG

rezakf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1.بله منتها هارد ساتا 2.5 اينچي لپ تاپ داخلش مي خوره.
2.نه منظور از root همون فولدر اصلي فلشه فقط كافيه فايل install.img رو بريزي تو فلش منتها قبلش ورژن boot code دستگاهو چك كن با آپديدت يكي باشه.
3.مستقيما به كامپيوتر فكر نكنم كاربردي داشته باشه مگر براي آپگريد.اگر مودم adsl داري خيلي راحته من حتي با وايرلس به اينترنت وصل شدم بدون هيچ مشكلي خيلي هم خوب جواب داد.

باسلام ميشه راهنمايي كنين چطوري به اينترنت وصل شدين خيلي برام مهمه
چون منم مودم وايرلس دارم باهاش به لپتاب و پي سي وصل ميشم ولي اينترنت !!! ؟؟؟

rezakf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد تاپيك و كشيدم بالا ميخواستم از كساني كه اين دستگاهو دارن كسي هست كه تونسته باشه جديدترين آپديت روگرفته باشه كه بتونه فونت فارسي يا عربي روساپورت كنه چون من تويه سايت خارجي ديدم يه پچ هايي معرفي كرده ولي مطمئن نيستم كه استفاده كنم يا نه

كد: PBO Official Firmwares - Patriot Box Office Media Player (PBO)

pan_1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه متاسفانه چند وقته که اپدیت جدیدی نیومده

ali2411

Registered User
لایک‌ها
0
سلام من ورژن boot code چک نکردم با این ورژن P61 for Bootcode 18 or Higher Firmware w/IMS آبدیت کردم الان اصلان کار نمی کنه چکار کنم با تشکر

بالا