برگزیده های پرشین تولز

مقایسه اوراکل با MY Sql ؟

dead-d3vil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نیاز به مقایسه ی این دو بانک اطلاعاتی دارم و می خوام که تفاوتهای کارکردی بین این دو را گذرا بدونم و متاسفانه اطلاعاتی هم در زمینه ی ایجاد بانک های اطلاعاتی ندارم . برای شروع باید چه کار کنم و از کجا شروع کنم ؟؟

apocalipto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نیاز به مقایسه ی این دو بانک اطلاعاتی دارم و می خوام که تفاوتهای کارکردی بین این دو را گذرا بدونم و متاسفانه اطلاعاتی هم در زمینه ی ایجاد بانک های اطلاعاتی ندارم . برای شروع باید چه کار کنم و از کجا شروع کنم ؟؟

سلام عزیزم
من هم دنبال یک ایبوک برای مای اس کیو ال هستم ،دوستان هر کی می تونه یه کمکی به من بکنه

در رابطه با سئوال شما عرض میکنم خیلی کم دیدم کسی دنبال فرق این دو پایگاه داده باشه و معمولا مبتدیان و کسانی که می خوان پایگاه داده ای را شروع کنن سئوال اشان این است که mysql بهتر است یا sql server
نظر شخصی من این است که برای شروع یک پایگاه داده اگه برنامه نویس کاربردی یا به اصلاح ویندوزی هستید یا برنامه نویس وب ،وبا توجه به زبانی که کار می کنید ، انتخابها متفاوت است و هر کدام از انواع پایگاه دادها مزیت و معایب خاص خود را دارند،واصلا شاید برنامه نویس نیستید و در کل من چیزی از شما نمی دانم ولی بدون اینکه برنامه نویس هم باشید باز هم می توانید بر روی یک data base کار کنید ، اگر به این مجهولات پاسخ دهید می توانم کمکتون کنم:f34r::f34r::f34r::f34r:

بالا