برگزیده های پرشین تولز

مهر ننگینی بر پیشانی ایران : تکه تکه شدن مام میهن

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
تو همین گلستان و ترکمانچای در اونها اون زمینها به عنوان غرامت جنگی واگذار به روسیه شدند

آقا فکر کنم اشتباه از بنده بود. احتمالا اون اجاره که گفتم قضیه ی اجاره ی جنگلهای شمال بوده. اگه اینم چرته یکی بم بگه.
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
به نظر من قرار داد هاي ننگين اتفاقا نه تنها باعث شر نشدن بلكه باعث سود براي ايران هم شدند.
چون اگر ايران كمي كوچكتر نميشد و ابر قدرت در قفقاز و خاور ميانه و در كل منطقه ميمون مطمئن باشيد انگليس به ما رحم نميكرد و ايران رو صد تيكه ميكرد. كمي كوچك شديم ولي 1000 تيكه نشديم.
اين هم خودش غنيمته!

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از parsbin :
به نظر من قرار داد هاي ننگين اتفاقا نه تنها باعث شر نشدن بلكه باعث سود براي ايران هم شدند.
چون اگر ايران كمي كوچكتر نميشد و ابر قدرت در قفقاز و خاور ميانه و در كل منطقه ميمون مطمئن باشيد انگليس به ما رحم نميكرد و ايران رو صد تيكه ميكرد. كمي كوچك شديم ولي 1000 تيكه نشديم.
اين هم خودش غنيمته!

من حس میکنم دقیقا" این همون چیزیه که شدیم :D حالا الان نه ... چند سال پیش این چیزی رو که شما گفتی رو کردن و تموم شد رفت :(

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از parsbin :
اين هم خودش غنيمته!
غصه نخور اینطور که بوش میاد از همین شرایط دوباره داره

بالا