برگزیده های پرشین تولز

مهم !!صحبت های من با Sony Live Assistance درباره طرح های Share کردن بازی ها PS4 ! کاملا غیر قانونی !

Masoudmo

Registered User
لایک‌ها
97
تحقیق کردم که میگم
رو دو تا کنسول قانونیه تا اینجا رو که قبول دارید؟
کنسول اول پرایمری میشه و بعد از انتقال بازی میری تو پی اس ان ستینگز و ساین اوت می کنید ولی اکانت رو پاک نمی کنید.
بعد تو وبسایت سونی وارد میشد و کنسول رو از پرایمری در میارید ولی چون اکانت به نت وصل نیست متوجه نمیشه.
دو تا اکانت بعدی هم یکیش پرایمری میشه و یکیش نه
عزیز خب همینکار غیر قانونیه دیگه
وقتی یارو تو طرحش زده همه کنسولا میتونن به psnوصل شن وانلاین بزنن بعد تومیگی از کجا میخواد بفمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرت وصل بشی به سرورایpsnسونی نمیفهمه؟؟؟؟؟؟
خیلی باحالی کلی خندیدم

violetarmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
عزیزم شما از من باحال تری که گفتم پرایمری و ریستور لایسنس میشه و اکانت بازی ساین اوت میشه و با اکانت خودت بازی می کنی.
و اینو خودم تست کردم یوزر اون طرح هم هستم.
سونی هم بخواد کاری کنو جلو اشتراک اولو می بنده و ۳ کنسول میشه ۲ کنسول قیمت شیرینگ یکم میره بالاتر

violetarmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
عزیز خب همینکار غیر قانونیه دیگه
وقتی یارو تو طرحش زده همه کنسولا میتونن به psnوصل شن وانلاین بزنن بعد تومیگی از کجا میخواد بفمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرت وصل بشی به سرورایpsnسونی نمیفهمه؟؟؟؟؟؟
خیلی باحالی کلی خندیدم
یادم‌رفت تگت کنم

Masoudmo

Registered User
لایک‌ها
97
عزیزم شما از من باحال تری که گفتم پرایمری و ریستور لایسنس میشه و اکانت بازی ساین اوت میشه و با اکانت خودت بازی می کنی.
و اینو خودم تست کردم یوزر اون طرح هم هستم.
سونی هم بخواد کاری کنو جلو اشتراک اولو می بنده و ۳ کنسول میشه ۲ کنسول قیمت شیرینگ یکم میره بالاتر
مبارکت باشه که یوزر اون طرحی:D:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304:
خب من میگم اینکار غیر قانونیه اگه امکان بن نداشت اول کشورای خارجی انجام میدادن
اینجور که شما میگی رو3تا دستگاه شیر میکنه وسونی نمیفهمه پس حتما روی بیشتر از3تا دستگاه مثلا20تا دستگاه هم شیر کرد واینجاست که مصطفی میشه اولین کسی کهps4رو هک کرد تشویقش کنید افرین.بخوای با اکانت خودت بازی کنی معلوم نیست که از کدوم اکانت رو اکانت شما شیر شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Masoudmo

Registered User
لایک‌ها
97
یه مشت مثل این کلاهبردارا باعث میشن سونی ورشکست شه و ما از کنسولهای نسل بعد سونی باز بمونیم.اگه کنسولم بسازن دیگه بازی براش نمیسازن چونکه برای شرکتای بازی سازی سود که نمیمونه هیچ ضررم میدن

alphii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
245
انگلیسیت خوبه آفران:D
میگم سونی هم مرض داره این شیرینگ و قرطی بازیا رو نباید میزد اصا :|

violetarmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مبارکت باشه که یوزر اون طرحی:D:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304:
خب من میگم اینکار غیر قانونیه اگه امکان بن نداشت اول کشورای خارجی انجام میدادن
اینجور که شما میگی رو3تا دستگاه شیر میکنه وسونی نمیفهمه پس حتما روی بیشتر از3تا دستگاه مثلا20تا دستگاه هم شیر کرد واینجاست که مصطفی میشه اولین کسی کهps4رو هک کرد تشویقش کنید افرین.بخوای با اکانت خودت بازی کنی معلوم نیست که از کدوم اکانت رو اکانت شما شیر شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولا من عضو طرح‌مصتفی نیستم دومن رو ۲۰ نمیشه سوما این کار های‌تو فروم های خارجی تو دوره ps3 انجام میشد البته نه شیر چون‌کنسول قابلیت شیر نداشت و الان رو ps4 در‌جریانه

Masoudmo

Registered User
لایک‌ها
97
اولا من عضو طرح‌مصتفی نیستم دومن رو ۲۰ نمیشه سوما این کار های‌تو فروم های خارجی تو دوره ps3 انجام میشد البته نه شیر چون‌کنسول قابلیت شیر نداشت و الان رو ps4 در‌جریانه
طرح شیر در جریانه نه جریان کلاهبرداری و دور زدن که امکان بن شدنش هست

violetarmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
طرح شیر در جریانه نه جریان کلاهبرداری و دور زدن که امکان بن شدنش هست
اقا جان دور زده میشه.دو تا قانونیه که‌سومی‌باگه سیستمه سونی می تونه برطرف کنه و شیرینگ فقط بشه‌دو تا

Masoudmo

Registered User
لایک‌ها
97
اقا جان دور زده میشه.دو تا قانونیه که‌سومی‌باگه سیستمه سونی می تونه برطرف کنه و شیرینگ فقط بشه‌دو تا
سونی بخواد برطرفش کنه تمامی اکانتهایی که روی بیشتر از2کنسول شیر شده بن میکنه که بازیهای شما وپولی که جای اون بازیا دادید از بین میره.شاید کنسولارم بن کنه
برطرف کردنش اینه.

violetarmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سونی بخواد برطرفش کنه تمامی اکانتهایی که روی بیشتر از2کنسول شیر شده بن میکنه که بازیهای شما وپولی که جای اون بازیا دادید از بین میره.شاید کنسولارم بن کنه
برطرف کردنش اینه.
یه شرکت بزرگ‌ ‍نمیاد بخواطر مشکل سیستم خودش بقیه رو بن کنه مگه هک‌کردیم داریم انلاین میزنیم

Mr.47

Registered User
لایک‌ها
121
تحقیق کردم که میگم
رو دو تا کنسول قانونیه تا اینجا رو که قبول دارید؟
کنسول اول پرایمری میشه و بعد از انتقال بازی میری تو پی اس ان ستینگز و ساین اوت می کنید ولی اکانت رو پاک نمی کنید.
بعد تو وبسایت سونی وارد میشد و کنسول رو از پرایمری در میارید ولی چون اکانت به نت وصل نیست متوجه نمیشه.
دو تا اکانت بعدی هم یکیش پرایمری میشه و یکیش نه
داداش من اگه میدونستی که نمیگفتی این قابلیت رو ویتا هم هست...
با ویتا وقتی این کارو میکردی حتی نمیتونستی به نت وصل شی چون دستگاهو دستکاری کرده بودن که ب نت وصل نشی سونی بفهمه...

Mr.47

Registered User
لایک‌ها
121
یه شرکت بزرگ‌ ‍نمیاد بخواطر مشکل سیستم خودش بقیه رو بن کنه مگه هک‌کردیم داریم انلاین میزنیم
عزیز من حرف ما نیست که حرف ایجنت سونیه که میگه بن میکنه...مگه اسکرین شاتی که گذاشتمو ندیدی چن صفحه قبل...؟

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
بزرگ ترین اشتباه شما اینه که فقط هک رو غیر قانونی میدونید. اتفاقا همین هک کردن توی ۹۰٪ مواقع کاملا قانونیه و هیچ جریمه ای نداره (در صورتی که هیچ گونه ضرری به شخص سومی نزنه)
برخی با سو استفاده از این باگ دارند هم قوانین کپی رایت و هم قوانین سونی رو زیر پا میگذارند.

violetarmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بزرگ ترین اشتباه شما اینه که فقط هک رو غیر قانونی میدونید. اتفاقا همین هک کردن توی ۹۰٪ مواقع کاملا قانونیه و هیچ جریمه ای نداره (در صورتی که هیچ گونه ضرری به شخص سومی نزنه)
برخی با سو استفاده از این باگ دارند هم قوانین کپی رایت و هم قوانین سونی رو زیر پا میگذارند.
اصلا باگه باگ رو بر طرف می کنه همه می دونن اصلا سونی به بن کردن علاقه نداره

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
اصلا باگه باگ رو بر طرف می کنه همه می دونن اصلا سونی به بن کردن علاقه نداره
اووووف اوکی داداش بیخیال
خوبه یکی از دوستان تو همین تاپیک یه اسکرین شات گذاشت از اینکه ساپورت سونی گفته بن میکنه این کسارو ! حالا شما میای حرف همرو میخوای زیر سوال ببری تا حرف خودت رو اثبات کنی !
اوکی دوست عزیز شما راست میگی همه اشتباه میگن

twincept

Registered User
لایک‌ها
27
به علت فروش پایین هک 4 ، شرکت سونی در یک اقدام بی سابقه نماینده خود را در ایران خلع کرد
sarcastic_hanend.gif
sarcastic_hanend.gif

بالا