برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
اینو چیه تا حالا ندیدم لینک انلاینی چیزی داری؟
این عکسها از طریق یکی از کسایی که تو پگاه کار میکنه بدستم رسیده و خودشم فروشنده همین محصول بود و تو دیوار اگهی زده بود ازش درمورد چنتا چیز سوال پرسیدم و بدرد‌ شرایط من نمیخورد وگرنه محصولش بد نیست و نسبت به هزینه ش ارزش داره حدودا هر کیلوش ۱۰۰تومن میفته که تو این بازار خیلی قیمت مناسبیه

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
این عکسها از طریق یکی از کسایی که تو پگاه کار میکنه بدستم رسیده و خودشم فروشنده همین محصول بود و تو دیوار اگهی زده بود ازش درمورد چنتا چیز سوال پرسیدم و بدرد‌ شرایط من نمیخورد وگرنه محصولش بد نیست و نسبت به هزینه ش ارزش داره حدودا هر کیلوش ۱۰۰تومن میفته که تو این بازار خیلی قیمت مناسبیه
کاربردش چیه به چه اسمی میفروشن ؟

Mr Jok3r

Registered User
لایک‌ها
59

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
کاربردش چیه به چه اسمی میفروشن ؟
کاربردش که مشخصه نیاز روزانه به پروتیئنتو تامین کنی در صورتی که کالری دریافتی پایین دارید بنظرم از وی خیلی بهتر میتونه باشه
چون دیر هضمم هست
باز ب خیلی شرایطای دیگه بستگی داره برای خریدش
ادیت :
فراموش کردم این نکته رو هم بگم که کازیین ارزش کمتری نسبت به وی داره چون وی امینوهای ضروری (bcaa) رو در خودش داره اما کازیین در histidine, methionine ،phenylalanin مقدار بیشتری رو داره
پس اگه قراره کازیین مصرف بشه یا باید با وی ترکیب کنید یا از bcaa بصورت جداگونه استفاده کنید

Last edited:

Mr Jok3r

Registered User
لایک‌ها
59
کاربردش که مشخصه نیاز روزانه به پروتیئنتو تامین کنی در صورتی که کالری دریافتی پایین دارید بنظرم از وی خیلی بهتر میتونه باشه
چون دیر هضمم هست
باز ب خیلی شرایطای دیگه بستگی داره برای خریدش
ادیت :
فراموش کردم این نکته رو هم بگم که کازیین ارزش کمتری نسبت به وی داره چون وی امینوهای ضروری (bcaa) رو در خودش داره اما کازیین در histidine, methionine ،phenylalanin مقدار بیشتری رو داره
پس اگه قراره کازیین مصرف بشه یا باید با وی ترکیب کنید یا از bcaa بصورت جداگونه استفاده کنید

پس با توصیف شما با توجه به آشفته بازار مکمل در صورتی که از یک ‌bcaa با کیفیت در کنار این پروتئین کازئین استفاده بشه میتونیم نتیجه مطلوب رو دریافت کنیم ؟

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
پس با توصیف شما با توجه به آشفته بازار مکمل در صورتی که از یک ‌bcaa با کیفیت در کنار این پروتئین کازئین استفاده بشه میتونیم نتیجه مطلوب رو دریافت کنیم ؟
خب بنظرم بازم وی میتونه بهتر باشه
چون تو هر ی اسکوپ وی حدودا ۵/۶ گرم امینوهای ضروروی رو شامل میشه!
اگه نمیخواد برای وی هزینه کنید بنظرم هزینتون رو برای غذا بذارید !
البته نظر شخصیمه ممکنه کسایی که تو **** باشن کازیین براشون فوق العاده باشه(احساس سیری زیادی بوجود میاره)
چون از نظر من صرفه اقتصادی نداره کازیین بخرید بعد از اونور bcaa رو هم جداگونه بخرید
هممون مشکلات اقتصادی زیادی رو داریم این نوع مکمل خریدن زمانی خوبه که از لحاظ مالی مشکلی نباشه:general709:
شما اگه همون وی رو بخرید میتونید با شیر بخورید دقیقا ترکیبی از وی و کازیین میشه:general506:
من که به شخصه روزی حدودا ۱۳۰/۴۰ گرم پروتئین مصرف میکنم (فقط غذا بدون مکمل) اگه وقتتون ازاد نیست و زمان ندارید مکمل پروتئینی عالیه و گرنه روی تغذیه تمرکز کنید

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
از دوستان کسی تریپل فلکس (Triple Flex ) استفاده کرده که جواب بگیره؟؟

من مچ دستم تو تمرین آسیب دیده دکتر گفته باید غضروف ساز بخوری ...

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
از دوستان کسی تریپل فلکس (Triple Flex ) استفاده کرده که جواب بگیره؟؟

من مچ دستم تو تمرین آسیب دیده دکتر گفته باید غضروف ساز بخوری ...
گلوکز امین و کندروئیتین سولفاته رفیق،انچنان بدرد نمیخوره

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
رفقا در باب مفصل ساز ها بیشتر صبحت کنید لطفا
به خصوص گیاها و کلا چیزیایی که درد مفاصل رو کم میکنه
مثلا اگه اطلاعاتی در باره زردچوبه و رفرنسی که بگه تو درمان درد مفاصل یا تقویتش موثره بهم معرفی کنید
ممنون ازتون پیشاپیش

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

IamBoxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه داداشام

آقا بنظرتون پروتئین وی 100 درصد شرکت دوبیس doobis کیفیت خوبی برخورداره؟ مکمل ایزو وی pnc چطور؟
خیلی برام مهمه هر کسی که مکمل هارو میشناسه لطف کنه پاسخ بده .
:XXXX

neecheh

Registered User
لایک‌ها
86
تنها راه آزمایشه ..کسی نمیتونه جواب درستی بدون آزمایش بده

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
سلام
عزیزان یه جای 100% مطمعن برای خرید مکمل گینر و کراتین معرفی میکنید؟

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
سلام به همه داداشام

آقا بنظرتون پروتئین وی 100 درصد شرکت دوبیس doobis کیفیت خوبی برخورداره؟ مکمل ایزو وی pnc چطور؟
خیلی برام مهمه هر کسی که مکمل هارو میشناسه لطف کنه پاسخ بده .
:XXXX
منظورتون از کیفیت چیه؟ اینکه واقعا از پروتئین آب پنیر در محصولاتش استفاده کرده؟ یا جواب دهی؟
اگه منظورتون جوابدهی هست که به خیلی فاکتور ها بستگی داره.
و اگه مد نظر خلوص مواد هست همونطور که دوستمون بالا اشاره کرده فقط آزمایشگاه می تونه تایید کنه .
اما من در کل از 2 محصول این شرکت، گینر پرو کامپلکس و همینطور کازئین، راضی بودم (صرفا جهت تست کردن محصولاتش) .
به نظر من پی ان سی ارزش هزینه کردن نداره .

سلام
عزیزان یه جای 100% مطمعن برای خرید مکمل گینر و کراتین معرفی میکنید؟
داروخانه های شهرتون یا داروخانه های آنلاین مثل داروخانه دکتر جمال زاده

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
منظورتون از کیفیت چیه؟ اینکه واقعا از پروتئین آب پنیر در محصولاتش استفاده کرده؟ یا جواب دهی؟
و اگه مد نظر خلوص مواد هست همونطور که دوستمون بالا اشاره کرده فقط آزمایشگاه می تونه تایید کنه .
اما من در کل از 2 محصول این شرکت، گینر پرو کامپلکس و همینطور کازئین، راضی بودم (صرفا جهت تست کردن محصولاتش) .

داروخانه های شهرتون یا داروخانه های آنلاین مثل داروخانه دکتر جمال زاده
داروخانه ها هیچکدوم اصل نیستن تو آشناها هم داریم کسی که داروخانه داشته باشه برای مثال مکمل وی که میگن مثلا 90% پروتئین حتی 40% هم نیست و اصل نیستن

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
داروخانه ها هیچکدوم اصل نیستن تو آشناها هم داریم کسی که داروخانه داشته باشه برای مثال مکمل وی که میگن مثلا 90% پروتئین حتی 40% هم نیست و اصل نیستن
نمی دونم این آشناهای شما مکمل رو چطور تست کردن که به این نتیجه رسیدن اما خوب چند سالی هست دارم مکمل ها رو از داروخانه تهیه می کنم و هیچ تفاوتی با مکملی که از خارج از کشور مستقیم خریدم یا سفارش دادم نداره.

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
نمی دونم این آشناهای شما مکمل رو چطور تست کردن که به این نتیجه رسیدن اما خوب چند سالی هست دارم مکمل ها رو از داروخانه تهیه می کنم و هیچ تفاوتی با مکملی که از خارج از کشور مستقیم خریدم یا سفارش دادم نداره.
نیاز به تست نیست وقتی خودت پخش کننده باشی !

IamBoxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوبیس هم همینطوره؟؟؟
نه اخه من همین الانم ایزو وی پی ان سی رو مصرف میکنم و یکم حجم هم گرفتم اما واقعا طعم خوبه نداره و اصلا حال نمیکنم باهاش
شما خودت محصولات دوبیس رو مصرف کردی مشکلی برات پیش نیومد؟ و به چیزی که خواستی رسیدی؟
من راستش به قول شما نمیدونم پروتئین وی این محصول خوبه یا نه اما خیلی دوست دارم مصرف کنم
اما از یک سو برند پی ان سی معروف ترین برند مکمل ایرانه و خیلی بازارش داغه و هم مهر وزارت بهداشت و هم برچست اصالت سازمان غذا و دارو رو داره از این رو تقلبی نیست

IamBoxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا شما نظرت درباره پی ان سی و دوبیس چیه ؟ راستش من 17 سالمه و 2 سالع بوکس کار میکنم و هزینه زیادی هم ندارم که مکمل های شرکت هایی مثل اپتیمم نوتریشنو بگیرم

بالا