برگزیده های پرشین تولز

میزان پس انداز ماهیانه شما چقدر هست ؟

میزان پس انداز ماهیانه شما چقدر هست

• کمتر از پنجاه هزار تومان ماهیانه

Votes: 45 46.4%
  • بین 50 تا 100 هزار تومان ماهیانه

Votes: 11 11.3%
  • بین 100تا300هزار تومان ماهیانه

Votes: 7 7.2%
  • بین 300تا 500هزار تومان ماهیانه

Votes: 7 7.2%
  • بین500تا700 هزار تومان ماهیانه

Votes: 6 6.2%
  • بین 700 تا یک میلیون تومان ماهیانه

Votes: 6 6.2%
  • بین یک میلیون تا دومیلیون ماهیانه

Votes: 2 2.1%
  • بالای دو میلیون تومان

Votes: 13 13.4%

• Total voters
    97
وضعیت
موضوع بسته شده است.

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
تجربه نشون داده به رای ایرانی جماعت نمیشه اعتماد کرد از انتخابات بگیر تا باقی مسائل برای مسخره بازی هم که شده برعکس به اون چیزی که واقعیت نداره رای میدن الان همه گفتن زیر 50 تومن ولی شرط می بندم بجز یک سومشون که آدمای صادقی هستند بقیه بالای 300 400 تومن پس انداز دارند اون وقت بازم میان اینجا مینالن، کلا ژنشون مزخرفه، هیچ روده راستی هم تو شکم اکثرا نیست

یعنی الان من بیام بگم ماهی 500 پس انداز دارم راست گفتم! ولی بگم پس انداز ندارم دروغ گفتم؟؟ الان خیلی ها پس انداز که ندارن هیچی بدهکار هم هستن. چه دلیلی داره دروغ بگن.

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
من به زور خودمو بکشم 100 تا 150 با این وضعیت گرونی که تا سره کوچه میری باید 5 تومن خرج کنی دیگه بیشتر نمیشه
خرج دانشگاه
رفت و امد
خورد و خوراک
به تفریح هم نمیرسه چیزی
البته بیشتر تایم نمیرسه بهش...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

lvl3hdi

Registered User
لایک‌ها
17
فکر کن پس انداز یکی بره رو منفی ! :eek:

خرجمون بیشتر از حقوقمونه :blink:

البته اینم بگم قسط بانکی نداشتم دوروبره 400 ت ماهی پس اندازم می شد .

todaybazar

Registered User
لایک‌ها
345
حدود 600 تومن بدهکار

زیر خط فقر

variable

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله .
اون اقایی که میگه همه دروغ گویند. باید بهش گفت . بیشین بینیم بآآآآآآ :D
الان بی پولی چیز عجیبی نیست که تو شاخ در میاری .البته برای امثال من راست میگی . یه رود ه راست تو شیکممون نیست . چون روده بزرگه روده کوچیکرو خورده . بعد هر جفتشون تو معده هضم شدن . :p

چیزی که برای من علاوه بر در امد کم و هزینه های زیاد خیلی صادق هست. خرج کردنهای بی برنامه . از روی احساس واز روی جو گیری است . که اخرش به چه کنم چه کنم میرسم .

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
سلام . چه سایتی بازی انلاین میکنی؟بیشتر توضیح بدید شاید ما هم تونستیم استفاده کنیم.مرسی

سلام طراحی بازی انلاین پول دستمزد داستان وطرح 450 ت وبقیشم از خود بازی هتس یه درصد 8 درصدی ماهانه بهم میرسه
3ت میشه
هر کسی بازی انلاین خواست ما در خدمتیم بیرون مثل شرکت توسعه ساز سامان که عصرپادشاهانو ساختن زیر 1میلیارد نمیگیرن

همون سطح بازی با 25 تا 80 میسازیم

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
چند تا از آهنگاتو رو کن :D

3 میلیون :blink:
smilie_frech_038.gif

یه میلیون به ما قرض میدی
ugly_smiley_65.gif

پس اندازه ماهیانه زیر صفر :lol:

سلام ببین خواننده هم هستم ولی منظورم بالا به اهنگسازی بود

البوم دارم میدم اخر تیر کل کشور پخش میشه کلش نه خب ولی بیشترش و کل نت محسن نتاج

حدود 45 میلیون هم خرجش شد

برا اهنگسازی اینو ببین مثلا

sssss

کامل نی ولی خیلی جالبه برا رپ هستش

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
نه بنده خدا دروغ نمیگه من خودم توی همین بازی تراوین که امسال درشو تخته کردن پارسال یه 6 مای بازی کردم.از فروشنده هاش خرد خرد راحت 300 تومن گلد خریدم.

سلام من سازندم نه خود بازی کن

کسی هم خواست در خدمتم بازی همین گرز روزی 1میلیون و200 درامدشه وبیشترینش برا عصرپادشاهانه ماهی 100 میل

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
اين اقا محسن كلا پسر جالبيه.نوشتهاش هميشه جذابه مثل رويا ميمونه.خدا حفظت كنه پسرم.فكر نكنم بيشتر ١٧سالت باشه عزيزم.منم كلا پس انداز ندارم اصلا جي هست؟

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
اين اقا محسن كلا پسر جالبيه.نوشتهاش هميشه جذابه مثل رويا ميمونه.خدا حفظت كنه پسرم.فكر نكنم بيشتر ١٧سالت باشه عزيزم.منم كلا پس انداز ندارم اصلا جي هست؟

اولا 19 سالمه دومم بگم که فقط هزینه البومم باید 15 سال کار کنی این مقدارو در بیاری واین اینم
بگم تو شرکت اسیاپارس که بسته شد با وبم تو رزبلا گ و 350 وبلاگ فروش محصول ماهی 2.5 درامدم بود

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
اولا 19 سالمه دومم بگم که فقط هزینه البومم باید 15 سال کار کنی این مقدارو در بیاری واین اینم
بگم تو شرکت اسیاپارس که بسته شد با وبم تو رزبلا گ و 350 وبلاگ فروش محصول ماهی 2.5 درامدم بود

برو بازی انلاین کن میفهمی چی به چیه

سرور 5 نعره جنگ دوم شدم با نام کاربری mohsenevil و بالای 800 هزار خرج کردم سر 1ماه

واین سرور جدید باورت نمیشه با همون نام کابریم امتیازمو ببین چند روز دیگه بیا ببین باز میفهمی این سرور هم چقدر خرج کردم هه

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
راه پول دراوردن فقط توکل به خداست اینو از ته دل میگم اگه بخواد روزی دستت میرسه خدایی اون اهنگ بالا گذاشتم وبقیه کارام هیچکدوم خودم ار ندارم خودشون زنگ میزنن و سفارش میدن

وبگم تا پول خرج نکنی پو نمیگیری

فقط سر البومم 45ت یه چیز حدودا 200 میلیونی سودمه سرو پخش اهنگ و 30 ت فقط نقد اوله از شرکت پویا موزیک

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
خدا حفظت كنه پسرم.عزيزم نگرانتم شديد.مواظب خودت باش.اين نامردا صهيونستا دربدر دنبال نابغه هاي ما هستن تا فرتي ترورشون كنن.بيخبر جايي نري.حيفي پسركم.

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
خدا حفظت كنه پسرم.عزيزم نگرانتم شديد.مواظب خودت باش.اين نامردا صهيونستا دربدر دنبال نابغه هاي ما هستن تا فرتي ترورشون كنن.بيخبر جايي نري.حيفي پسركم.

باشه حتما..........................................

تو هنوز خامی چیزی نمیفهمی ولی برو پیش میفهمی تو این کارایی که گفتم چقدر درامد توشه نشتی پشت پی سی و خونه میخوای درامدم داشته باشی من فقط از هکریم 2سال پیش بالای 150 هزار درامد داشتم عضو گروه ضربت هم بودم رضا بلک هت هم مدیر گروه

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
عزيزكم من هشت صبح ميرم سركار تا هشت شب.فكر كنم تويي كه نشستي پشت پي سي و ماهي خداتومون در امدته طلا.خودتو ناراحت نكن من فقط نگرانتم.همين

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
عزيزكم من هشت صبح ميرم سركار تا هشت شب.فكر كنم تويي كه نشستي پشت پي سي و ماهي خداتومون در امدته طلا.خودتو ناراحت نكن من فقط نگرانتم.همين
آقا خودتو نارحت نکن اقتضای سنه :D
پ.ن : ولی خارج از شوخی من کسایی همسن همین آقا میشناسم که از نت ماهانه +4 میل درآمد دارن

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7

ببین کی داره مسخرم میکنه _خودش یه قرون نداره هی حرف از پسرم میزنه

تو مثلا هم وطنمی_ آرزو نداریو حرف از رویا میزنی

توی این بازاره درامد و سود_ جایی نداری پسر خب

:D
اصلا بحث کار کردن هم نیست فقط باید تو ایران زرنگ باشی یه کار اصلا جواب نمیده وبخصوص کارای اینترنتی که کلا توش سوده تو صبح میری تا شب همین موقع رو رو پی سی به بازاریابی بزنی 350 تا وبلاگ بساز توش مصحول بزر با نام های مختلف مثلا خرید اینترنتی خرید پستی فروش محصول

مثلا خرید پستی فایرتایر
خرید فایرتایر

خرید نقدی فایرتایر
فایر تایر
اطلاعات در مورد فایر تایر
و...............یه محصول رو به چندین پست همینجطوری تو نت بزار میترکونه سر 12 روز اول هر روز همشون بروز کنی بعدش بالای 100 ت داری وبعد 1 ماه میری بالای 600 ت وهمینطور بیشتر

من همینطور ماهی 2.500 راحت داشتم ولی خب سیستم اسیا پارس بخاطر محصولات جنسی و تمام وبهای من که برا زمین بلاگ بود وزمین بلاگم برا اسیاپارس همشم سدود شد

فقط از سیستم پی پرسل استفاده کنید بهترین

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
به نظر من دلیلی نداره که کسی بخواد سر درآمدش و سرمایه ش اینجا بیاد و دروغ بگه چون نفعی به حال کسی نداره. اون 350 تا وبلاگ هم من تایید میکنم همین الان شما برو توی گوگل سرچ کن فروش سوکس ببین تا چندین و چند صفحه فقط وبلاگهای پرشین بلاگ بالا میان که همشون هم لینک خوردن به یک سایت حالا اگه روزی 1000 نفر فقط خرید کنن و همشون هم فقط یک ماهه سفارش بدن میشه روزی 3 میلیون تومن! خدا بده برکت
اینم بگم من ادم میشناسم با کارگری ساختمون شروع کرد زد تو کار بساز بفروش تابستان سال قبل هم یک آپارتمان توی پاسداران برای خانوادش خرید یک میلیارد و چهارصد میلیون تومن.که من خودم توی اثاث کشی هم کمکشون کردم. باور کن قیافش رو ببینی فکر میکنی کارتن خوابه. ولی ته مرام و معرفت.
حالا ما هی بیایم بگیم این دروغ میگه اون راست میگه این چی میگه اون کی میشه این چی بوده.
اون نظر سنجی هم اولش گزینه صفر و زیر صفر رو کم داره.

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
آقا خودتو نارحت نکن اقتضای سنه :D
پ.ن : ولی خارج از شوخی من کسایی همسن همین آقا میشناسم که از نت ماهانه +4 میل درآمد دارن

ببین من کنکرو دارم روزی فقط 1ساعت میام نت ولی بعد کنکور بازیا نلاین خودمم اماده میشه حاضرم شرط هم ببیندم ماهی زیر 10میل نداره

البته با تبلیغ گسترده ها حدود 5 میلیون تبلیغ تو سایتهای بزرگ

کسب درامد کارین داری هیچ کاری نداره
حاضرم هر کسی خبواد باهاش شط هم ببیندم برا تا اخر مرداد ماه که حسابم بالای 150 میلیون داشته باشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا