برگزیده های پرشین تولز

نظرات و پيشنهادات در مورد تاپيك سيستم هاي منتخب

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
براي اينكه نظم تاپيك سيستم هاي منتخب حفظ بشه ، اون تاپيك .close‌است و اين تاپيك رو براي تبادل نظرات و پيشنهادات خوب دوستان عزيز زده شد .
اميدوارم با استفاده از نظرات دوستان ، به نتايج بهتري و كارساز تري برسيم .

سيستم هاي منتخب

با تشكر از همه

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از Jacky :
براي اينكه نظم تاپيك سيستم هاي منتخب حفظ بشه ، اون تاپيك .close‌است و اين تاپيك رو براي تبادل نظرات و پيشنهادات خوب دوستان عزيز زده شد .

با تشكر از همه
سلام.
من یک نظری دارم در مورد کارتهای گرافیکی.
در سری متوسط برای کارتهای AGP کارت Geforce 6600 GT معرفی شده ( قیمت حدود 200 هزار )
در سری متوسط برای کارتهای PCI-E کارت Radeon X800 XT معرفی شده (قیمت حدود 450 هزار!)
به نظر من اگر قرار بر اینه که تناسب قیمت بین مدل PCI express و AGP بماند یا برای سری high end کارتهای گرافیکی Geforce 6800 GT معرفی شود یا اینکه سری جدیدی معرفی گردد برای PCI express و 6600 GT در این سری قرار گیرد.
به نظر من برای سری متوسط Geforce 6800 non هم معرفی می شد خیلی خوب بود. (یعنی 2 تا)
همین ...موفق باشی.

ARH

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Jacky :

سيستم هاي منتخب

با تشكر از همه

سلام

جا داره از Jacky مدير محترم فروم تشكر كنيم . جدا براي اين تاپيك زحمت كشيدند . اميدوارم قطعات معرفي شده با توجه به تبحر و شناخت دوستان از بازار ايران همواره "بهترين" انتخاب باشند .

موفق باشيد

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به عقیده ی من که اقدام بسیار خوبی بود جاداره از جکی و بقیه ی دوستان تشکر ویژه ای داشته باشم.
راستی جکی جان کارت شبکه (بی سیم و باسیم) هم در دستور کارتون قرار بگیره خیلی مفیده.
موفق باشید.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
توي دي وي دي رايتر جاي 716 پلكستور به شدت احساس ميشه . يا ميتونيم مدل ال جي 4163B رو هم بزاريم چون اينا الان مطرحهاي دي وي دي رايتر ها هستن :)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از hwt :
توي دي وي دي رايتر جاي 716 پلكستور به شدت احساس ميشه . يا ميتونيم مدل ال جي 4163B رو هم بزاريم چون اينا الان مطرحهاي دي وي دي رايتر ها هستن :)

راستش بايد قضيه جوري مطرح ميشد كه تو شهرستانا هم راحت بشه قطعات روو تهيه كرد..

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از rax :
راستش بايد قضيه جوري مطرح ميشد كه تو شهرستانا هم راحت بشه قطعات روو تهيه كرد..
اين حرف درست . اما خوب به نظرم ميشد ياد اور شد كه اين جنس ممكنه تو شهرستانها نباشه .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از hwt :
اين حرف درست . اما خوب به نظرم ميشد ياد اور شد كه اين جنس ممكنه تو شهرستانها نباشه .

درسته ولي خوب ما باقي قطعاتي كه مورد نظر دوستانه رو جاي بحثشو باز گذاشتيم ...
تو مقدمه اشاره شده.. :D

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از hwt :
اصولا دور شهرستانها رو خط بكشين چون فكر نكنم اصلا با اين وضع بتونين سيستم ببندين.
25.gif

فقط بعضي از اين قطعات يه مقدار بيش از حد لوكس به نظر ميرسه. البته واسه من. شايد واسه خيلي ها اينجور نباشه.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از daftarekhaterat :
اصولا دور شهرستانها رو خط بكشين چون فكر نكنم اصلا با اين وضع بتونين سيستم ببندين.
25.gif

فقط بعضي از اين قطعات يه مقدار بيش از حد لوكس به نظر ميرسه. البته واسه من. شايد واسه خيلي ها اينجور نباشه.
مثلا كدوما لوكسه ؟

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از hwt :
مثلا كدوما لوكسه ؟
بيشتر نظرم روي كارت گرافيك بود. اما خب از اين جهت هم ميشه نگاه كرد جنسي كه توي شهرستانها خوب پيدا نميشه ميتونه لوكس باشه.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از daftarekhaterat :
بيشتر نظرم روي كارت گرافيك بود. اما خب از اين جهت هم ميشه نگاه كرد جنسي كه توي شهرستانها خوب پيدا نميشه ميتونه لوكس باشه.
خوب راجب كارت گرافيك واقعيتش اينه از اين پايينتر نميشه پيشنهاد داد . چون ديگه واسه استفاده هاي امروزي كه غالبا بازي رو هم تو خودش ميكنجونه جواب نميده

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
رفقاي عزيز ،‌ بهتر عنوان تاپيك رو فراموش نكنيد .
قرار نيست اينجا با هم chat كنيم .

كسي دلگير نشه ، يه تذكر دوستانه است

در ضمن دفتر خاطرات عزيز ، قيمت كارهاي AGP‌پيشنهاد شده به ترتيب روي اين حدود است : 35 و 75 و 150

واقعا فكر مي كني ، گرون هستن ؟!

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
به نقل از hwt :
hwt‌جان ،‌همونطور كه در مقدمه گفتم ليست بايد مختصر و مفيد باشه ، شما كه خودت به بازار آشنايي ، اگه قرار باشه انواع قطعات رو بنيويسم و موجدي هر كدوم رو در استانهاي مختلف مشخص كنيم كه .... :wacko: :wacko:

در ضمن اين ليست كه ابدي و ازلي نيست ، همونطور كه گفتم به مرور تغيير مي كنه .
و هر كس مدل ديگه اي بخواد در بخش مربوطه مطرح مي كنه . قرار نيست كه در فروم رو تخته كنيم .

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
راستی من یادم رفت تشکر کنم ! دستت درد نکنه جکی جان و بقیه ی دوستانی که کمک کردند.

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اقا 1 مودم كه تو ويندوز 64 بيت هم نسب شه معرفي ميكردين من تو كفش موندم اخر :(

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از Jacky :
hwt‌جان ،‌همونطور كه در مقدمه گفتم ليست بايد مختصر و مفيد باشه ، شما كه خودت به بازار آشنايي ، اگه قرار باشه انواع قطعات رو بنيويسم و موجدي هر كدوم رو در استانهاي مختلف مشخص كنيم كه .... :wacko: :wacko:

در ضمن اين ليست كه ابدي و ازلي نيست ، همونطور كه گفتم به مرور تغيير مي كنه .
و هر كس مدل ديگه اي بخواد در بخش مربوطه مطرح مي كنه . قرار نيست كه در فروم رو تخته كنيم .
درسته حرفا شما متين :D . توي مادريرد ظاهرا اين برد dfi nf4 هم طرفداراي زيادي توي تاپيك مادربرد داشت . اونم به نظرم جاش خاليه .:D

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
واقعيت hwt‌ جان ، همونطور كه خودت هم مي دوني گزينه هاي زيادي وجود داره ، ولي هم بحث قيمت و هم بحث تهيه است كه من در مقدمه هم روي اين دو تاكيد كردم .
تاك پارتي هاي جنس رو خيلي پراكنده و با تاخير مياره ، در بازار تهران هم نمي شه خيلي روش حساب كرد چه برسه به ...
اميدوارم روزي بازار ايران طوري باشه كه مثل ساير جاها انواع قطعه به راحتي قابل تهيه باشه .

به جز مارك و مدل ، در مورد نحوه كار و.... پيشنهاد و نظري ندارين ؟ ( البته منظورم اين نيست كه در اون مورد حصبت نكنيد ، ولي اگه در مورد ساير قضايا هم صحبت كنيد ممنون مي شم )

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
راجب نحوي كار واقعا مرجع خوبيه . اميدوارم بهترين مرجع فارسي زبان رو بشه توي اون تاپيك جمع اوري كرد :)

پيشنهادم اينه كه هر 2 هفته يه بار ليست قطعات هم به روز بشه :)

به هر حال من به شما و همچنين دوستاني كه با شما همكاري كردن يه خشته نباشيد ميگم:D واقعا دمتون گرم :D

mahdeen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون از جكي به خاطر زحماتي كه در گردآوري اطلاعات كشيد ... و ساير دوستان...
در مورد update فكر ميكنم 2 هفته يك بار يك مقداري زود هست !!!! به نظر من حداقل ماهي يك بار و حداكثر 3 ماه يكبار تغييرات انجام بشه مناسبه...

بالا