برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی خودمونی :اگه همه امکانات محیا باشه حاضرید مهاجرت کنید؟

wonnin

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
لایک‌ها
7,614
خب میدونید من هم مثل خیلی از بچه ها آرزوی مهاجرت و یه زندگی جدید تو کشوری جدید رو دارم . حتی چند بار تو قرعه کشی گرین کارد آمریکا ثبت نام کردم و از شانس خوب من برنده نشدم :(
مهاجرت میتونه بزرگترین و هیجان انگیزترین ماجراجویی و مرحله زندگی هر کسی باشه . رفتن دنبال چیزایی که هر کسی تو ذهنش آرزوش رو داره و بدست اوردن تمام چیزایی که هر کسی به هر دلیلی احساس میکنه اینجا نداره

ولی یه لحظه تک و تنها با خودمون خلوت کنیم و ببینیم اگه واقعا یه روزی همه امکانات برای یه مهاجرت اونم بصورت تضمینی فراهم بشه میتونیم اونموقع تصمیمی که مدتها تو ذهنمون بود رو عملی کنیم؟
منظورم اینه که میتونیم از همه چیزهایی که اینجا داریم , خونه , خونواده , کار , دوستان , تلخی ها و خوشی ها ... خلاصه همه چیز ... دست برداریم وبریم؟؟؟؟
دوستان لطفا فقط یه لحظه فکر کننید و بهم بگند

wonnin

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
لایک‌ها
7,614
معلومه که آره! البته من آمریکا رو واسه زندگی دوس ندارم فقط واسه تفریح خوبه. کانادا جای خوبیه واسه زندگی

دوست عزیز منظور من مهاجرت دایمی و زندگی هستش اونم هر کشوری که شما بخواهید :)

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
ژاپون را خیلی دوز دارم. آمریکا برای زندگی خوبه. کلا کشورهایی که انگلیسی زبان باشند رو در اولویت قرار میدم، غیر از انگلیس که آخر میگذارم.

wonnin

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
لایک‌ها
7,614
ژاپون را خیلی دوز دارم. آمریکا برای زندگی خوبه. کلا کشورهایی که انگلیسی زبان باشند رو در اولویت قرار میدم، غیر از انگلیس که آخر میگذارم.

کشور های انگلیسی زبان رو دوست داری و در کنار اون ژاپن رو هم دوست داری و از انگلستان بدبخت که انگلیسی زبان هستش بدت میاد :wacko:

بابا تو دیگه کی هستی ؟ :rolleyes::D

xboy2008

Registered User
لایک‌ها
179
به قول یکی؛ چرا که نه!؟ :D

ولی خب باز یکم که فکر می کنم میبینیم دوری از اینجا یه جورایی سخته ولی اگه واقعا 100% امکانات مهیا باشه مهاجرت خیلی خوب است! :D :rolleyes:

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
کشور های انگلیسی زبان رو دوست داری و در کنار اون ژاپن رو هم دوست داری و از انگلستان بدبخت که انگلیسی زبان هستش بدت میاد :wacko:

بابا تو دیگه کی هستی ؟ :rolleyes::D

ژاپن رو دوست دارم ولی نه برای زندگی. انگلیس هم خیلی بیش از حد قر و قاطیه از هر خراب شده ای اونجا هستند و کشور بیخودیه کلا مخصوصا از نظر مالیات و قوانین (انگلیسی حرف زدنشون هم بدرد خودشون میخوره)

wonnin

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
لایک‌ها
7,614
خودم شخصا اگه شرایط مهاجرت به صورت تضمینی فراهم بشه اینو بدونید که حتی یه لحظه هم صبر نمیکنم و همه چیز رو میزارم و میرم چون خیلی در این باره فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که درسته دوری از خونه و خونواده برای من و اونا ممکنه عذاب آور بشه
ولی مطمئنا پدر و مادرم اگه بدونن جای دوری که من هستم میتونم اونجا خوشبخت باشم اونوقت بیشتر خیالشون از بابت من راحته تا ببینن پیش خودشون نشستم ولی تو زندگی ام با مشکل مواجه هستم

در مورد کشور هم عاشق کشور سوئد و شهر استکهلم هستم ( سوئد بیشتر از 60% رو جنگل تشکیل میده و بافرهنگ ترین مردم اروپا رو داره )

SAEEDF1

Registered User
لایک‌ها
21

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
یه جنگل دور بیشتر کانادا
یه زندگی اروم و بی دردسر یه حقوق بخور نمیر
یه تبر یکمی میخ بقیش با خودم کاری به کار کسی دیگه ندارم

*sepideh*

Registered User
لایک‌ها
433
30 درصد شرایط فراهم باشه میرم . باقیش رو خودم میتونم جمع و جور کنم .

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
من اگه شرایطشم کاملا نداشته باشم یکم کشور مورد نظر واسم راحت بگیره با کله میرم امریکا هنوزم امریکا سرزمین فرصت ها است امریکا کشوریه که به نظر من هیج کشوری مثل اون نمیشه اولین دلیلشم که هرکی رفته زود بهش عادت کرده ولی حالا برو اروپا یه قرنم زندگی کنی بازم غریبه ای
حتی اگم نتونم برگردم بازم میرم فقط مشکل خانوادمه که دلتنگ من میشن نکه لنگم نیست:lol:

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
فقط 200 هزار دلار ناقابل داشته باشی به عنوان سرمایه گذار می تونی بری کانادا :rolleyes:
اره چقدر ناقابله قبلا ناقابل بود الانم که دلار گرون شده ناقابل تر شدهِDDDD

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
یه جنگل دور بیشتر کانادا
یه زندگی اروم و بی دردسر یه حقوق بخور نمیر
یه تبر یکمی میخ بقیش با خودم کاری به کار کسی دیگه ندارم

ایول، کلبه چوبی ، بخاری هیزمی، حقوق بخور و نمیر هم نخواستیم. البته ارّه هم لازم داری.

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
فقط 200 هزار دلار ناقابل داشته باشی به عنوان سرمایه گذار می تونی بری کانادا :rolleyes:

البته کانادا جدیدا کرده 850،000 دلار ناقابل از بس تروریست و آشغال کله با پول ما و مملکت ما رفتند اونجا و اقامت گرفتند.

wonnin

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
لایک‌ها
7,614
والا من که 200.000 دلار ندارم و از بذل و بخشش آقایان هم خوشبختانه تا 200 سالگی هم کار کنم نخواهم داشت :D

ولی نمیدونم چرا برعکس خیلی از دوستان با کشورهایی مثل آمریکا - استرالیا یا کانادا زیاد حال نمیکنم ( نه بابا دلت بخواد :p )

کلا کشورهای اروپایی و خصوصا اسکاندیناوی رو دوست دارم

بالا