برگزیده های پرشین تولز

نقد مرامنامه

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
به نظر من باید یه بند دیگه به مرامنامتون اضاف کنید تا به کاربرها اجازه نده تاپیکهای با موضوعات کلی درست کنن.
مثلا توی بخش الکترونیک 3 تاپیک وجود داره که خیلی کلی هستند:
1- الکترونیک 2- بانک مدارات الکترونیک 3- میکروکنترلر
*در مورد تاپیک اول: چه لزومی داره که توی بخش الکترونیک یه تاپیکی وجود داشته باشه با نام الکترونیک ؟ این جوری آدم می مونه که یا تاپیک الکترونیک اضافیه یا کلا بخش الکترونیک زیادیه !!
* در مورد تاپیک دوم و سوم: فرض کنید من بخام یه پروژه مناسب برای درس آز ماشین انتخاب کنم در این صورت باید برم یه تاپیک 13 صفحه ای رو صفحه به صفحه بگردم ببینم آیا اون چیزی که من دنبالشم توش هست یا نه؟! آیا واقعا این جوری بهتره یا اینکه هر پروژه ای در یک تاپیک جدا قرار بگیره؟!
-----
قبل از اینکه این مطلب رو بنویسم یه تاپیک برای بررسی همین موضوع در آدرس زیر باز کردم.
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=39185

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
من یه سوال خیلی مهم دارم
واینه که
اصولا بایستی یه رای گیری چیزی برگزار میشد
فکر میکنم اینکه بیایم یه دفعه تمام قوانین رو عوض کنیم و بگیم همین که هست می خوای بخواه نمی خوای نخواه زیاد جالب نباشه
البته کاریه که شده وبحث در موردش بی فایده است

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
در سطح مدیران روش بحث شده
در مورد کاربران هم اینجا تابع قوانین دمکراتیک نیست!
21.gif

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
متاسفانه منظورم همین بود

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از djpeiman :
من یه سوال خیلی مهم دارم
واینه که
اصولا بایستی یه رای گیری چیزی برگزار میشد
فکر میکنم اینکه بیایم یه دفعه تمام قوانین رو عوض کنیم و بگیم همین که هست می خوای بخواه نمی خوای نخواه زیاد جالب نباشه
البته کاریه که شده وبحث در موردش بی فایده است
مرامنامه نيازي به راي گيري نداره .

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
مرامنامه نيازي به راي گيري نداره .
همون طور كه قانون اساسي نيازي به راي گيري نداره:)

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
ولی تغییر دادنش چرا
ما که الان ثبت نام نمی کنیم که قبولش کنیم
پس حق داریم نافرمانی کنیم؟

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
ما که الان ثبت نام نمی کنیم که قبولش کنیم
درسته كه ثبت نام نمي كنيم.ولي مي تونيم ديگه نيايم به اين فروم :)

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به هرحال اینجا جاییکه که ادمینها ازش پول درمیارن ولی ما نه و تو دنیای امروز باید فکر نون بود!

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
شما مواردی که قبول ندارید رو مطرح کنید تا در موردش صحبت بشه. شاید لازم بود قوانین را عوض کنیم. فکر کنم این تاپیک به همین درد میخوره.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
به طور مشخص نمی شه چیزی گفت که مثلا بگم چرا نمیشه در مورد مذ هب یا سیا ست بحث کنیم
شما با مرامنامه جدید تمام حقوق کاربرا رو مشروط کردید هروقت مدیر خوشش نیاد می تونه بن کنه همونطور که شایان منو یه روز بن کرد و هرچی هم میل زدم جوابی نداد (چون نداشت که بده

ضمنا با این جملت اصلا حال نکردم
ولی خب شاید برجسته ترین دلیلش: تصمیم گیری ادمینها برای سیاست گذاری کلی فروم، اینگونه بوده است.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از djpeiman :
به طور مشخص نمی شه چیزی گفت که مثلا بگم چرا نمیشه در مورد مذ هب یا سیا ست بحث کنیم
شما با مرامنامه جدید تمام حقوق کاربرا رو مشروط کردید هروقت مدیر خوشش نیاد می تونه بن کنه همونطور که شایان منو یه روز بن کرد و هرچی هم میل زدم جوابی نداد (چون نداشت که بده

ضمنا با این جملت اصلا حال نکردم
امیدوارم بتونید با این شرایط کنار بیاین

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
چه جواب خوبی ممنونم

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
ببین پیمان جان (انشاالله که درست گفتم) همه ما اینجا نوعی میهمان حساب میشیم این سایت برای صاحبانش محل درآمد هست پس باید سر پا بمونه و بی مشکل به کارش ادامه بده شما هر فوروم مشابهی رو که بگردی که کار اصلیش فروش باشه بخشی به نام آزاد و ورزش و از این چیزا توش نداره ولی اینجا داره! پس این احترام مدیران اینجا به کاربراشونو میرسونه !
مرامنامه هم اگه عوض شده به دلیل همون سرپا موندن سایت و عدم فیلتر شدنشه! نهایتا اگه ما از قوانین خوشمون نمیاد میتونیم بریم یه فوروم دیگه ، اما اگه موندیم باید به نظر مدیران ارشد اینجا احترام بذاریم.
شایان هم تا حالا برخورد غیر منطقی نداشته مطمئن باش اگه یک روز دسترسی شما رو محدود نمیکرد شاید تا حالا کلا بن شدی بودی رفته بود پی کارش!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ممنون از رضا. البته اینقدرها هم که شما مطرح کردید هدف از این قوانین مسایل مالی نبوده.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
البته اینقدرها هم که شما مطرح کردید هدف از این قوانین مسایل مالی نبوده.
پول چرك كف دسته
90.gif

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از ehsan :
ممنون از رضا. البته اینقدرها هم که شما مطرح کردید هدف از این قوانین مسایل مالی نبوده.
قربون آقا.
به هرحال یکی از مواردش بوده که! در ضمن سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن!وقتی میشه با دو تا خط قانون سایت رو حفظ کرد واسه چی با اینور اونور درگیر بشه آدم.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
ببین پیمان جان (انشاالله که درست گفتم) همه ما اینجا نوعی میهمان حساب میشیم این سایت برای صاحبانش محل درآمد هست پس باید سر پا بمونه و بی مشکل به کارش ادامه بده شما هر فوروم مشابهی رو که بگردی که کار اصلیش فروش باشه بخشی به نام آزاد و ورزش و از این چیزا توش نداره ولی اینجا داره! پس این احترام مدیران اینجا به کاربراشونو میرسونه !
مرامنامه هم اگه عوض شده به دلیل همون سرپا موندن سایت و عدم فیلتر شدنشه! نهایتا اگه ما از قوانین خوشمون نمیاد میتونیم بریم یه فوروم دیگه ، اما اگه موندیم باید به نظر مدیران ارشد اینجا احترام بذاریم.
شایان هم تا حالا برخورد غیر منطقی نداشته مطمئن باش اگه یک روز دسترسی شما رو محدود نمیکرد شاید تا حالا کلا بن شدی بودی رفته بود پی کارش!

من همه اینا رو قبول دارم
اما
از قوانین خوب میشه استفاده بد کرد تو قوانین هیچ راهی به عنوان کاربر جلو ما نزاشته که بتونیم اگه حقی ازمون ضایع شده از خودمون دفاع کنیم
مدیرا شدن یه غولی که اصلا نمی شه باهاشون حرف زد
اصلا خودشونو در حدی نمی بینن که بخوان جواب بدن
نمی خوام بحث سیاسی کنم اما همین مشکل رو بشکل بزرگ تر تو جامعه مون داریم
قدرت خوبه اما باید جوابگو باشه
از وقتی بحث فیل ترینگ ممنوع شده تعداد تاپیکهایی که در این مورد زده میشه 3 تا 4 برابر شده که دیگه شایان هم نمی تونه بررسی شون کنه
اگه این مرامنامه به رای گذاشته میشد و ما اونو قبول میکردیم ,فکر نمی کنم دیگه این مشکلات بوجود میومد
اگر هم رای نمی اورد میشد تغییرش داد وحی منزل که نبود
مطمئنا همه دوست دارن یه قانونی داشته باشه اینجا
حتی میشد مثل ویکی طوری بود که هرکسی میتونست ویرایشش کنه اما مدیران سریع ترین راه رو انتخاب کردن:=همینی که هست میخوای بخواه نمی خوای هرری
(انشاالله که درست گفتم)
درست گفتی
تو میگی من تجربه کردم تو یه روزی که بن بودم اصلا اعصابم خورد بود و مجبور شدم یه ایدی دیگه بگیرم اونم با کلی بدبختی(خدا قسمت هیچکس نکنه)

منم میخوام مشکلات حل شه ولی نه به هر شکل

peiman

Registered User
لایک‌ها
21

شما لینک خط اول امضامو ببین بعد هرچی خواستی حکم کن
شما قاضی باش

بالا