برگزیده های پرشین تولز

نیازمند یک عدد پیپ نسبتا" خوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

a_mohseni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقا پیپ چه فوایدی داره؟

ممکنه راهنمایی کنید اگر مفیده با چه مدلی باید شروع کنم؟

من نه سیگار می کشم نه قلیون نه پیپ

bigbang0

Registered User
لایک‌ها
12
آقا پیپ چه فوایدی داره؟

پیپ یا سیگار؟ دوستان بسیاری میپرسند پیپ بهتره یا سیگار و کدوم یکیش ضرر کمتری داره و یا اصولا میشه برای ترک سیگار پیپ کشید؟ تجربه نشون داده اکثر کسانی که سیگار رو ترک میکنن دوباره به سیگار بر می گردن و با این تفاوت که این دفعه شاید بیشتر هم استعمال بکنن. لذا بهترین روش ترک سیگار در حقیقت کم کردن اونه و در کنترل در آوردن اونه. من خیلی ها رو میشناسم که صبح تا شب سیگار میکشن و خودشون هم میگن که هیچ لذتی نمی بریم و فقط تبدیل به عادت شده. عادت ها قابل تغییر هستند حتما شما میتونید اونو کنترل کنید.
از طرف دیگه استعمال پیپ سنخیت چندانی با سیگار نداره. شما کمتر کسی رو میبینید که تو خیابون پیپ بکشه. از اونجایی که پیپ یک وسیله شیک و گران قیمت برای استعمال توتون به شمار میاد گروه خاصی به سراغ اون میرن ولی استفاده از توتون بسیار به صرفه تر از سیگار درمیاد. در ضمن شما هنگام انتخاب توتون قدرت مانور بیشتری دارید و میتونید توتون خاص و با کیفیت بسیار بالایی رو انتخاب کنید. در ضمن بر خلاف سیگار که توی کاغذش گوگرد و یا ماده آتش زن برای روشن موندش داره در پیپ شما چنین چیزی ندارید و توتون خالص رو استفاده می کنین و در حال حاضر اکثر پیپ ها فیلتری هستند و مقدار مواد مضر رو کمتر میکنن. البته در پایان انتخاب با شماست و هر دو اونها برای سلامتی مضر به حساب میان.

منبع: کافه آرتین

امیدوارم تا حدی بیانگر جوابتون باشه..

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
آقا پیپ چه فوایدی داره؟

http://cafeartin.com/images/Sale pipe/Business Class/IMG_1481.JPG

دخانیات/مشورب و ... هیچ فایده ی قابل ارزشی نداره.مواظب باش و خودت رو همین طوری نگه دار رفیق.جدی میگم.من شاید برای آروم شدن پیپ بکشم ولی وقتی به عادت تبدیل بشه بعد از اون با چی آروم بشم؟

داداش شرمنده اگه رفتین ببینید جزو برندهای خوبش پیپ مثل لینک بالا داره.... ممنون
یه قیمت بگیرین بهم بدین ممنون میشم.

دادا وضع بازار خرابه.همون مدل هایی هم که داشت دیگه داشت تموم میشد.و میگفت تا یکی دو هفته خراب میمونه.ولی گفت چند وقتی هست بربیا نیاوردم.
مثلا" یه نمونه مثل پیپ من داشت که میگفت به خودت 185 میدم.در صورتی که اون روز من حدود 170 خریدم.
فکر کنم از همون کافه آرتین مدل های بربیا رو بخرید بهتره.چون من تو اصفهان به شخصه ندیدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا