برگزیده های پرشین تولز

نیازمند یک عدد پیپ نسبتا" خوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bigbang0

Registered User
لایک‌ها
12
خوب بالاخره ما رفتیم و پیپمون رو خریدیم.از اون جایی که من خیلی حساس هستم تو خرید.حدود نیم ساعت پیپ ر اشتم وارسی میکردم.از برند ساهین ترکیه (که برند معرفی تو ساخت پیپ مخصوصا" مرشام هست) و مدل سوپر استار 5 ستاره ای.به فروشنده گفتم اگر ازش استفاده نکردم میارم پس میدم و گفت مشکلی نیست.تنها نکته ای که بود لوگوی روی دهنی بود که روی مدل های گرون قیمت ساهین (بالای 400 تومان) لوگوها ستاره بود و یا یک s انگلیسی.منتها از یکی از رفقای اینترنتی پرسیدم در مورد لوگو و گفت که فکر میکنم اصل باشه.و چند تا لینک پیدا کردم و پیدا کرد که صحت این حرف رو تایید میکرد (مشابه نبودن لوگو با برندهای دیگه.و مشخصات فونت نوشته های روی پیپ)
پیپ نوسه با تیرگی رنگ کم.آتشدان کربنه نشده.و جدا از اون هیچ گره ای در چوب نیست.فروشنده مدل چوب رو یادش رفته بود. من هم زیاد درگیر نکردم خودم رو
در کل چیزهایی که میخواستم رو داشت.و نکته ی جالبش این بود که دو فیلتره هست و میتونی یک فیلتره هم استفاده کنی که طول دسته کوتاه تر میشه.فیلتر 9 میلی متر میخوره.
قیمت هم با تخفیف 175 تومان.رو حساب آنجلوهایی که مثل کافه آرتین بود و میگفت 85 و میشد حتی 80 هم خرید.فکر میکنم گرون فروش نباشه.البته قیمت توتون هاش کمی بالاتر از معمول بود.ولی توتون های خاصی مثل لارسن رو داشت که جایی ندیده بودم تو اصفهان بفروشند.
فروشگاه وسوسه پشت بازار کتابی که روبه روی هتل عباسی هست.نمایندگی زیپو هم بود.

این هم عکس های این نازنین :

مشاهده پیوست 371691

مشاهده پیوست 371692

در کل همون چیزی هست که من میخواستم.البته کمی بالاتر از اون قیمتی شد که میخواستم خرج کنم

آقا چی خریدی واقعا !!
بسیار مبارکت باشه
ساهین که برنده مشهوری هست و همونطور که گفتی ساخت ترکیه هست.
ایشالله مبارکت باشه. ضمن اینکه یه چیزی گجرفتی که کاملا تک هست و هیشکی نداره مثلش رو..
ایشالا منم یه پیپ خوب پیدا کنم که ازین فلاکت در بیام.
این آقا پیپ دسته خمیده نداشت؟ (از برند ساهین, بربیاو ... )

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
سلام حسین . آقا مبارکه . پیپ قشنگی هستش .
داداش من زیاد از پیپ سر در نمیارم ، چند باری دست بچه ها کشیدم ، خیلی خوشم اومده .
نت نمیام . اگه شمارمو داری یه اس بده ، یه زحمتی برات دارم .
پیشاپیش ممنون .

سلام دادا.ممنون
راستش من هم زیاد سر در نمیارم.ولی خوب خوشم میاد از استایل پیپ کشیدن و همین طور طعم تنباکو و نوع دودش
بهت پی ام زدم

آقا چی خریدی واقعا !!
بسیار مبارکت باشه
ساهین که برنده مشهوری هست و همونطور که گفتی ساخت ترکیه هست.
ایشالله مبارکت باشه. ضمن اینکه یه چیزی گجرفتی که کاملا تک هست و هیشکی نداره مثلش رو..
ایشالا منم یه پیپ خوب پیدا کنم که ازین فلاکت در بیام.
این آقا پیپ دسته خمیده نداشت؟ (از برند ساهین, بربیاو ... )

ممنون رفیق.ایشالا شما هم یه پیپ خوب میخری.
پیپ خیلی داشت.در کل فقط پیپ های گرون قیمتش و یکی دو مدل از همین ها که حول و حوش قیمت همین بود رو تو ویترین گذاشته بود.بقیه رو به صورت کشویی قفسه بندی کرده بود
ولی قیمت هاش خوب بود.دسته کج هم داشت.همین انجلو ها رو حدود 15 مدل داشت.

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
آق حسین مبارکت باشه پیپ زیبایی هست فقط یک دست عسل رقیق تو کاسش بمال و با حرارت پایین بکش تا ایشالا چندین سال عمر کنه واست.
تنها عیب این مدل یک چیزه اونم این که بعد از استفاه مکرر مثلا بعد از یک سال استفاده به خاطر باز شدن از دو نقطه یکم خودش و ول میکنه و اجزاش شل میشه یکم کمتر و با ملاحظه بازش کن ایشالا این مورد پیش نیاد.

bigbang0

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دادا.ممنون
راستش من هم زیاد سر در نمیارم.ولی خوب خوشم میاد از استایل پیپ کشیدن و همین طور طعم تنباکو و نوع دودش
بهت پی ام زدم

ممنون رفیق.ایشالا شما هم یه پیپ خوب میخری.
پیپ خیلی داشت.در کل فقط پیپ های گرون قیمتش و یکی دو مدل از همین ها که حول و حوش قیمت همین بود رو تو ویترین گذاشته بود.بقیه رو به صورت کشویی قفسه بندی کرده بود
ولی قیمت هاش خوب بود.دسته کج هم داشت.همین انجلو ها رو حدود 15 مدل داشت.

آخ آخ .. فکر نمیکردم ساهین پیپ با این قیمت داشته باشه.. اگه بتونم میگردم یه پیپ ساهین میگیرم.
بازم باید گشت و دید.. همینجوری نمیشه هول هولکی خرید کرد..

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
آق حسین مبارکت باشه پیپ زیبایی هست فقط یک دست عسل رقیق تو کاسش بمال و با حرارت پایین بکش تا ایشالا چندین سال عمر کنه واست.
تنها عیب این مدل یک چیزه اونم این که بعد از استفاه مکرر مثلا بعد از یک سال استفاده به خاطر باز شدن از دو نقطه یکم خودش و ول میکنه و اجزاش شل میشه یکم کمتر و با ملاحظه بازش کن ایشالا این مورد پیش نیاد.

ممنون رفیق.
والا برای اب بندی عسل رو با آب قاطی کردم و زیاد رقیق نبود.اما چند باری بهش مالیدم و گذاشتم خشک بشه.
ایشالا که مشکلی پیش نمیاد.دیگه به هر حال هر پیپی یه مشکلی داره (البته منظورم قیمت پایین هست)
خیلی تو کفم یه پیپ مرشام هم بخرم اما میترسم چون کمی گیجم یه دفعه بیفته زمین و نابود بشه

آخ آخ .. فکر نمیکردم ساهین پیپ با این قیمت داشته باشه.. اگه بتونم میگردم یه پیپ ساهین میگیرم.
بازم باید گشت و دید.. همینجوری نمیشه هول هولکی خرید کرد..

در کل پیپ ارزون قیمت از بیشتر برندهای تجاری پیدا میشه.مثلا" من خودم چندین مدل کاپیتان باک ارزون قیمت دیدم که اصل هم بود.یا بربیا
اون که بله.خود من یکی دو ماه هست دارم تحقیق میکنم.با این وضعیت قیمت ها باید هم همین طور باشه

bigbang0

Registered User
لایک‌ها
12
در کل پیپ ارزون قیمت از بیشتر برندهای تجاری پیدا میشه.مثلا" من خودم چندین مدل کاپیتان باک ارزون قیمت دیدم که اصل هم بود.یا بربیا
اون که بله.خود من یکی دو ماه هست دارم تحقیق میکنم.با این وضعیت قیمت ها باید هم همین طور باشه

در کل اینکه کرمان و بندر عباس که من هستم زیاد پیپپیدا نمیشه, نه پیپ نه توتون و لوازم دیگشون
هرکی هم داره که به خاطر اینکه مثلا جنسش تکه اینقدر گرون میده که میشه بخری, چون نه جنسشون اصله و نه چیزی که آدم دنبالشه گیرش میاد تازه پول زیادی هم داده.
ایشالا در سفر های استانیمون بریم تهران یا اصفهان بلکه چیز خوبم گیرمون اومد..

یه سوال دیگه: شرمنده اینقد سوال میپرسم,
- کافه آرتین همه پیپ هایی که توی مغازه داره رو گذاشته توی سایتش برای فروش؟
- تهران جاهای دیگه ای دوستان میشناسن که پیپ های مرغوب و اصل بفروشه؟

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
مبارک باشه حسین جان خیلی قشنگه
از اون وسط احتمالا کوتاه تر نمیشه ؟:D

Last edited:

ِِDonOmid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسیار زیباامیدوارم سالیانه سال برات عمر کنه و به قوله این دوستمون شل و ول هم نشهاین آدرسی که دادی تهران بود؟ میشه دقیقتر بگی؟

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
در کل اینکه کرمان و بندر عباس که من هستم زیاد پیپپیدا نمیشه, نه پیپ نه توتون و لوازم دیگشون
هرکی هم داره که به خاطر اینکه مثلا جنسش تکه اینقدر گرون میده که میشه بخری, چون نه جنسشون اصله و نه چیزی که آدم دنبالشه گیرش میاد تازه پول زیادی هم داده.
ایشالا در سفر های استانیمون بریم تهران یا اصفهان بلکه چیز خوبم گیرمون اومد..

یه سوال دیگه: شرمنده اینقد سوال میپرسم,
- کافه آرتین همه پیپ هایی که توی مغازه داره رو گذاشته توی سایتش برای فروش؟
- تهران جاهای دیگه ای دوستان میشناسن که پیپ های مرغوب و اصل بفروشه؟

به هر حال تو هر شهری جایی هست برای تهیه ی پیپ و توتون.مثلا" تو همین اصفهان توتون هاف اند هاف نیست و نشد که تستش کنم.و حالا یه توتون وانیلا چویس از شرکت مک بارن گرفتم که توتون بسیار خوبیه
فکر میکنم همه ی پیپ ها رو گذاشته باشه تو سایتش.ولی خوب برای احتیاط زنگ بزنین بهش
در مورد تهران اطلاعی ندارم ولی اگر تو فیس بوک هستید یک نفر رو میشناسم که تو تهرانه و اطلاعاتش در مورد پیپ و فروشنده ها بد نیست.که اگر مایل بودید بگید براتون پی ام کنم اکانتش رو

مبارک باشه حسین جان خیلی قشنگه
از اون وسط احتمالا کوتاه تر نمیشه ؟:D

ممنون.چرا کوتاه تر هم میشه از همون وسط :دی

بسیار زیباامیدوارم سالیانه سال برات عمر کنه و به قوله این دوستمون شل و ول هم نشهاین آدرسی که دادی تهران بود؟ میشه دقیقتر بگی؟

ممنون رفیق.آدرس مال اصفهان هست.اگه بری تو خیابان امادگاه بگو میخوام برم پشت بازار کتاب.بهت ادرس میدن

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
خیلی دوس دارم یه دونه از این پیپهای کورن خودم درست کنم به نظرم اگر یکم وقت بزاری چیزه قابل قبولی باید بدست بیاد
Corncob-Pipe-431-.jpg
کلا پیپهای جالبین استایل جالبی دارن
این چند روز بگذره از دسه درسو دانشگاه خلاص شیم حتما یه حرکتی میزنیم
فقط موندم چجوری اتصالاتشو اب بندی کنم

bigbang0

Registered User
لایک‌ها
12
خیلی دوس دارم یه دونه از این پیپهای کورن خودم درست کنم به نظرم اگر یکم وقت بزاری چیزه قابل قبولی باید بدست بیاد
مشاهده پیوست 381003
کلا پیپهای جالبین استایل جالبی دارن
این چند روز بگذره از دسه درسو دانشگاه خلاص شیم حتما یه حرکتی میزنیم
فقط موندم چجوری اتصالاتشو اب بندی کنم

اصل همن اتصالاتشه..
دهنیش رو از کجا میاری؟
این پیپای کورن از لحاظ استقامت چطورن؟

ali_ip3

Registered User
لایک‌ها
34
همین که تصمیم دارید فیلتر دار بخرید نشون میده پیپ کشی و طعم فیلتر دار مزه کرده :D یک پیشناهد دیگه هم پیپی بخر که بلند باشه که حرارت رو کامل سرد کنه بعدش بازم میفهمی طعم چیه :D اگر کسی رو مشهد داری من آدرس مغازه ای که همیشه پیپ میخرم رو بدم بره یک بلند خوب داشت دو ماه پیش من یکی هدیه خریدم 110 داد واقعا عالی بود به یکی از دوستات تو مشهد باشه بگو آدرس بدم بره بپرسه اگر داشت بخره واست

مقدور بود واسه من پ.خ بزن لطفا

rommatti

Registered User
لایک‌ها
1,065
اصل همن اتصالاتشه..
دهنیش رو از کجا میاری؟

در مورد استقامتش هنوز ازین نوع پیپ زیارت نکردم و نظری ندارم ولی به نظر بد نمیاد خوبیش اینه که یه جورایی کار دستی خودت حساب میشه و یه حالی دیگه میده

تازه ممکنه بتونی تکنولوزی شو بومی کنی و دیگه لذتشو ببری:p

یه پیپ دارم اتشدانش به لقاح ا... پیوسته اتفاقا قسمت دهنی خوبی هم داره البته اون زیاد مهم نیست تو بازار میشه یه چیزایی واسه دهنی پیدا کرد

مهمترین قسمت همون درز گیری و اب بندیشه اونم یه فکری می کنیم

Count sana

Registered User
لایک‌ها
2
آقا دوتا سئوال یکی اینکه من فندک پیپ از کجا گیر بیارم؟ حدود قیمتش چجوریاس؟
یکیم اینکه یه توتون کاپتان بلک پیدا کردم طرف میگف 25 و اوریجیناله...در مورد پیپهاش قشنگ گفت اورجینال ندارم و اینا اما برای آماتور خوبه ولی توتون کاپتان بلکم اورجیناله....رویال هم بود...
راستی من چابهارم...به نظرتون بگیرم؟
به شدت به لوازم پیپ نیاز دارم :| بیلچه و اسپری و نخ و فندک!!

Lord-Babak

Registered User
لایک‌ها
11
یه پیپ فالکون قدیمی دارم.
بکارت میاد؟

آقا اگه استارتر نخواستن منو خبر کنید !

یکیم اینکه یه توتون کاپتان بلک پیدا کردم طرف میگف 25 و اوریجیناله...در مورد پیپهاش قشنگ گفت اورجینال ندارم و اینا اما برای آماتور خوبه ولی توتون کاپتان بلکم اورجیناله....رویال هم بود...

با این قیمت فکر نمیکنم اورجینال باشه ! ظاهرا کاپتان بلک اورجینال داخل پاکت عکس پیپ هست و اسوموکینگ کیلز هم ننوشته روی جلد و به جاش دوخط بالاتر نوشته Pipe tobacco ! حالا ممکنه دوستان بهتر بدونن !

+آپ ...

Count sana

Registered User
لایک‌ها
2
لوازمش چی؟ از کجا گیر بیارم...بیلچه پیپ و این دم و دستگاهش... ؟ کسی نداره برا فروش؟

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
اصل همن اتصالاتشه..
دهنیش رو از کجا میاری؟

در مورد استقامتش هنوز ازین نوع پیپ زیارت نکردم و نظری ندارم ولی به نظر بد نمیاد خوبیش اینه که یه جورایی کار دستی خودت حساب میشه و یه حالی دیگه میده

تازه ممکنه بتونی تکنولوزی شو بومی کنی و دیگه لذتشو ببری:p

یه پیپ دارم اتشدانش به لقاح ا... پیوسته اتفاقا قسمت دهنی خوبی هم داره البته اون زیاد مهم نیست تو بازار میشه یه چیزایی واسه دهنی پیدا کرد

مهمترین قسمت همون درز گیری و اب بندیشه اونم یه فکری می کنیم

به نظر من به بومی سازی فکر نکن.چون دردسر زیادی داره و جدا از این پیپ های کورن برای تنباکوهای معطر که استفاده ی زیادی داره تو ایران مناسب نیست.ولی به تجربه اش می ارزه

حتما" نمیخواد فندک پیپ بخری اما اگر باشه بهتره.ارزون ترین مدلی که دیدم یه نمونه بیگ بن هست که 9 تومنه.و بعد از اون میره بالاتر.27-95 و ....
برای این که بفهمی اصل هست (با توجه به منطقه ی مکانی تون که زیاد دور از انتظار نیست پیدا کردن توتون اصل و این که رویال ها چون مشتری کمتری داره کمتر به فکر تقلبی اش هستند) به فروشنده بگید در توتون رو باز کنه.اگر مثل قدیمی ها عکس چند مدل پیپ داخلش بود و نوشته های مشکی رنگ smoking kill...... رو روش نداشت میتونید بخرید.با این قیمت ارزش تست رو داره.ولی اگر این شرایط مهیا نبود نخرید چون داره گرون میده.
برندهای معروف مدل های اماتور هم دارند.در واقع فرق مدل های آماتور با حرفه ای اندازه ی آشتدان و انتخاب قسمت بریده شده از چوب هست.
اگر جایی رو برای خرید سراغ ندارید از کافه آرتین بگیرید.قیمت هاش زیاد از حد هم بالا نیست

آقا اگه استارتر نخواستن منو خبر کنید !

با این قیمت فکر نمیکنم اورجینال باشه ! ظاهرا کاپتان بلک اورجینال داخل پاکت عکس پیپ هست و اسوموکینگ کیلز هم ننوشته روی جلد و به جاش دوخط بالاتر نوشته Pipe tobacco ! حالا ممکنه دوستان بهتر بدونن !

+آپ ...

من که پیپم رو خریدم و فعلا" بی پولم.در مورد شواهد اصلی بودن هم درست میفرمایید

مبارکت باشه دادا :happy:
راستی دادا اون فروشنده از این مدل پیپ هم داشت ؟! مشاهده پیوست 386071
حالا دقیق این رنگی نه اما فرمش اینجوری باشه.

ممنون.
امروز میخوام برم برای یکی از بچه های فروم یه مدل مثل خودم یا مشابهش رو بخرم.میپرسم و خبرش رو میدم بهتون.
این پیپ از برند بربیاست و فکر میکنم اسم استایلش اپل باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا