برگزیده های پرشین تولز

هلیکوپتر و هواپیما کنترلی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
منم همین سوالو دارم ، جایی توی ایران نیست که ساخت این وسائل رو آموزش بدن؟
موفق باشید

_P30_

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
منم همین سوالو دارم ، جایی توی ایران نیست که ساخت این وسائل رو آموزش بدن؟
موفق باشید

شما فقط میتونید بدنه و اسکلت رو بزازید و بقیه رو باید حتما بخرید. مثلا بدنه رو میشه از فایبرگلس و پلاستیک و در موارد حرفه ای تر از فیبر کربن ساخت. برای یه هلی 6 چنل باید اینا رو خریداری کنید:
ECS: electronic system control
main servo
tail servi
gyro
receiver
transmitter
brushless motor
و ...

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
دوست من یه فالکون 3d خریده....6 کاناله....خیل سخته فعلا تونستیم نیم متر از زمین بلندش کنیم....

همون که که تو سریال هوش سیاه...بلندش کرد برد روی سقف یارو از خونش با زنش فیلم گرفت!

کسی پایه هست بریم تمرین؟

iranparvaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت شما دوستان عزيز در پرشن تولز .

به دليل علاقه مندي شما عزيزان تصميم گرفتيم براي راهنمايي شما عزيزان و ارائه اطلاعات صحيح و نه غير واقع به کمک شما عزيزان آمده و از اين پس مي توانيد هر سوالاي راجع به هواپيما و هليکوپترهاي مدل داشتيد از ايران پرواز استفاده نمائيد .

براي پاسخ گويي تلفني نيز مي توانيد با 09124266853 ( سرلک ) تماس حاصل نمائيد .

اطلاعات صحيح مهمترين چيزيست که شما به آن نيازمند هستيد .

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من می خواستم بدونم هواپیمایی نظامی سوختی چرا تو محصولاتتون نیست !
مخصوصا سایز بزرگ که طولش حدود 1 متر میشه !

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
کجایی شما ؟

iranparvaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينيد دوستان , هر مدلي رو نميشه براي پرواز انتخاب کرد يا براي فروش عرضه کرد .

شما خيلي از مدلهاي مختلف رو ممکنه خوشتون بياد ولي داخل ايران نميشه زياد روش مانور داد . چرا؟

فرض کنيد مدل سوخوروف 37 اگه وارد ايران بشه چند نفر توانايي خريد اين مدل رو دارند ؟ قيمتي معادل 10-12 ميليون تومان داره . حالا اگه کسي توانايي خريد داره چند نفر از اين افراد مهارت پرواز با اين پرنده رو دارند ؟

پس به اين نتيجه ميرسيم که به جميع جهات نميشه اين مدلهاي سنگين رو براي فروش عرضه کرد .

Last edited:

iranparvaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزيز امروز ميخوام دو مدل هليکوپتر خيلي خوب به همگي پيشنهاد کنم . اين مدل ضد ضربه هستش و با اينکه 3 کاناله هست ولي براي اولين بار لوازم يدکي اين محصول رو هم پشتيباني مي کنيم !

اين مدل S006 هست که پروازش خيلي خوبه و فلزي و سايز خوبي هم داره . همه راحت ميتونن ازش استفاده کنن.

s0066.jpg

فيلم اين هليکوپتر رو هم ببينيد :

مشخصات کاملش رو هم در اينجا ببينيد :

--------------------------------------------------------------------------------

دومين مدلش هم SL30 هست که مناسب هر سني هست و اندازه کف دسته و خيلي خوبه با اينکه 3 کاناله هست ولي براي اولين بار لوازم يدکي اين محصول رو هم پشتيباني مي کنيم !

sl30.jpg

مشخصات کاملش رو هم در اينجا ببينيد :

اميدوارم از اينا خوشتون بياد.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
میشه یه عکس از اندازه این سوخوروف 37 بزاری من تو گوگل به فارسی چیزی پیدا نکردم
می خوام ببینم سایزش چقدره !
من یه هواپیما جنگی دیدم که زیر شکمش دوربین وصل شده بود یه رادیو کنترل هم داشت که مجهز بود
طول رادیو کنترلش 60 سانت بود! هر کاری بگی انجام میداد با نمونه واقعی مو نمیزد مخصوصا با دوربینش
رسما ترکونده بود :rolleyes: طول هواپیما چیزی خدود 100 سانت بود چرخ هاش جمع میشد و بسته میشد
فکر می کنم سوختی بود ! چون سرعتش خیلی بالا بود !
تو این رده شما هواپیمایی میشناسی ؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
بابا جان ، اینجا ایرانه ، بگیرند ازتون انفجار زاهدان رو هم نسبت می دهند بهتون ! زود رد رو می زنند اگه فرکانس تابلو و نزدیک مراکز نظامی باشه

iranparvaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه یه عکس از اندازه این سوخوروف 37 بزاری من تو گوگل به فارسی چیزی پیدا نکردم
می خوام ببینم سایزش چقدره !
من یه هواپیما جنگی دیدم که زیر شکمش دوربین وصل شده بود یه رادیو کنترل هم داشت که مجهز بود
طول رادیو کنترلش 60 سانت بود! هر کاری بگی انجام میداد با نمونه واقعی مو نمیزد مخصوصا با دوربینش
رسما ترکونده بود :rolleyes: طول هواپیما چیزی خدود 100 سانت بود چرخ هاش جمع میشد و بسته میشد
فکر می کنم سوختی بود ! چون سرعتش خیلی بالا بود !
تو این رده شما هواپیمایی میشناسی ؟

مدلهاي اينجوري زياد هستند . بهتون پيشنهاد ميکنم به حرفي که در پايين مطلب شما دوست ديگري نوشته دقت کنيد !
دنبال مدلهاي اين چنيني نباشيد . تو ايران مثلا F4 خيلي اسم و رسم داره و چرخهاش هم جمع ميشه اما همه اينها احتياج به مهارت بسيار بسيار بالايي داره .

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
مدلهاي اينجوري زياد هستند . بهتون پيشنهاد ميکنم به حرفي که در پايين مطلب شما دوست ديگري نوشته دقت کنيد !
دنبال مدلهاي اين چنيني نباشيد . تو ايران مثلا F4 خيلي اسم و رسم داره و چرخهاش هم جمع ميشه اما همه اينها احتياج به مهارت بسيار بسيار بالايي داره .
اقا شما که میگی می خوای اطلاعات بدی پس راهنمایی کنید خب من مکان مورد نظر رو سراغ دارم که بخوام پرواز بدم
اگر میشه لینکی از فیلم و عکسی از مدلهای اینجوری یا حداقل اسمشون به من بگید که خودم پیدا کنم

iranparvaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا شما که میگی می خوای اطلاعات بدی پس راهنمایی کنید خب من مکان مورد نظر رو سراغ دارم که بخوام پرواز بدم
اگر میشه لینکی از فیلم و عکسی از مدلهای اینجوری یا حداقل اسمشون به من بگید که خودم پیدا کنم

تنها مدلي که ما داريم که ميتونه قدري شما رو به اون چيزي که ميخواين برسونه f5 هست که در آدرس زير مشخصاتش رو ببينيد :

http://iranparvaz.net/f5etiger.php

Last edited:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
تنها مدلي که ما داريم که ميتونه قدري شما رو به اون چيزي که ميخواين برسونه f5 هست که در آدرس زير مشخصاتش رو ببينيد :

http://iranparvaz.net/f5etiger.php
ممنون این به اون چیزی که فکر می کردم نزدیکه ! این پرنده سایز بزرگش تو ایران هست ؟ منظورم چیزی تو این مایه ها هست
f511.jpg

قیمتش حدودیش چقدر در میاد ؟
رو این مدلی که شما دارید میشه دوربین وصل کرد ؟

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
داداش یه سوال:
این هواپیما ها روی هوا خاموش بشن (باتری تموم کنند یا باتری دسته تموم شه) مثل هلیکوپتر زرتی نمیخورن زمین دیگه؟همینجوری میرن جلو؟

بعد من یه هلیکوپتر دئارم که یکی از بال هاش و میله تعادلش آسیب دیده.شما لوازم یدکی هم دارین؟

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
من کسی رو میشناسم که کارش 15 سال هست اینجور چیزاست . از قدیمی های این رشتست
البته ایشون خلبان هستند در حال حاضر ...
ولی فکر کنم تو اوقات بیکاری یه آموزشی هم میدن
خواستین پیام بدین شمارش رو بدم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
کجایی جناب ایران پرواز ؟

iranparvaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اون مدل هواپيمايي که خواستين تو ايران نيستش .

نکته بعدي هم راجع به قطعات يدکي هستش . هليکوپترهايي که بيرون معمولا تو اسباب بازي فروشيها ميفروشن و شما ميبينيد هليکوپتر يک متري رو 40 هزار تومان ميفروشن اصلا بهش هليکوپتر نميگيم ! يه چيز من در آورديه که احتمالا دور و برش هم چراغهاي رنگي ميبينيد . کلا هليکوپترهاي اين چنيني غير استاندارد و يک بار مصرف هستند و قطعات يدکي آنها نيز اصلا وجود ندارد .

هليکوپترهايي که ما داريم کاملا استاندارد هستند و تمام قطعاتش هم موجوده اما متاسفانه من فکر ميکنم هليکوپتر شما از انواع هليکوپترهايي باشه که قطعاتش نيست .

حالا باز هم مدل هليکوپترتون رو بگيد , شايد بشه کاري کرد .

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ایم هلی کوپتر ها کدوم مدلهاشون قابلیت نصب دوربین دارند ؟
مدلهای سوختی رو بنزینشون رو چطوری میشه تهیه کرد و قیمت بنزین چقدر درمیاد ؟

iranparvaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستاي عزيز سلام

با توجه به قوانين سايت به اينجا نقل مکان کردم که سوالاتتون رو ميتونين در اينجا مطرح کنين :

http://forum.persiantools.com/t162735.html

با تشکر

بالا