برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره Sony Ericsson P990i ٠

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
اقا خیلی خیلی هم مرسی :)
ورژن phone اینه R4B001 منم توی نت دیدم که گویا قراره ورژن R9F بیاد
سوال دیگه اینکه من اینو واس شارژ اولیه گذاشتم اسکرین فول تایم روشن هست چرا؟؟
در مورد رم هم یه پیشنهاد بدید چه مارکی بگیرم و چنده ؟
راستی فروشنده گفت قاب کریستال نزار روش خط میندازه کنار گوشی رو میبره ...کسی استفاده کرده بدونه؟ SCREEN PROTECTOR واسش گیر میاد؟ البته سایزش تقریبا با اتم یکی هست صفحه...کیف کمری چی ؟اینجا که ندیدم!!!
مرسی بابت راهنمایی :cool:

سوالهای قبلیم که بی جواب موندن حالا اضافه کنم اینکه بچه ها من وقتی new message رو باز میکنم در حالتی که فلیپ باز هست سمت راست صفجه یه مثلث سیاه میاد ..این چیه؟ گفتم شاید گوشی مشکل داره!!! فلیپ رو که میبندم اونم میره..البته جاهای دیگه هم گاهی میاد
من توی این ورژن با ساعت اس ام اس ها مشکل ندارم درست و دقیق هست ...
راستی ds970 رو هم خریدم امشب بردم پس دادم گویا همشون مشکل دارن وقتی داری موزیک گوش میدی اگه بهت زنگ بزنن هنگ میکنه هیچ کاریشم نمیشه کرد... واسه باقی دوستان هم همینطوره؟
یه رم خوب معرفی کنید بگیرم ...قیمت هم بدید دیگه عالی هست

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
مرسی از همه دوستان....
منم بلاخره به خانواده p990 دارها پیوستم از نمایندگی سیتادل گارانتی هم نداشت که به حال من فرق هم نمیکنه :) اصلیش رو گرفتم 520 همه جا میدن 540 :hmm: ...پیش پیش به خودم تبریک بگم :D
کسی از بچه ها قیمت ds970 رو داره ؟یه جا بهم 55 قیمت داد یکم کارتونش داغون بود (هرچی داشت همینطور بود)...جنس قاچاقه دیگه حالا اگه خوبه بخرم ..رم چی پیشنهاد میکنید؟
ضمن اینکه شما که تجربه بیشتری دارید لطف کنید یه کم راهنمایی کنید الان گوشی رو واسه شارژ اولیه گذاشتم
1-ورژن فریم ور قدیمی هست R4 اپدیت کردنش چقدر طول میکشه؟ یکم از بعد از اتفاقی که واسه مازیار افتاد ضمن اینکه توی شیراز اگه خراب بشه این گوشی کلی وقتم رو میگیره ....:wacko: البته adsl دارم
2- software های پیشنهادیتون چیه ؟ اعم از بازی و ...و...

به به به به آقا خيلي مباركه....تبريك ميگم بابا مايه دار:lol: خب بگو ببينم از كجا گرفتي؟؟! آدرس ميدي؟
از گوشي راضي هستي يا نه؟
راستي ds970 رو از كجا گرفتي و با چه قيمتي؟ از مجتمع ستاره يا جاي ديگه؟:cool:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
راستی ds970 رو هم خریدم امشب بردم پس دادم گویا همشون مشکل دارن وقتی داری موزیک گوش میدی اگه بهت زنگ بزنن هنگ میکنه هیچ کاریشم نمیشه کرد... واسه باقی دوستان هم همینطوره؟
پس مشکل از نوع گوشی نیست و از خود هد ست هست،چون من هم همین مشکل رو دارم،اما نه همیشه،وقتی که با هدست موسیقی گوش می دادید،اگر کار دیگه ای هم انجام می دادید،مثلا" دیدن مسیج،سرعت گوشی پایین بود؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اقا خیلی خیلی هم مرسی :)
ورژن phone اینه R4B001 منم توی نت دیدم که گویا قراره ورژن R9F بیاد
سوال دیگه اینکه من اینو واس شارژ اولیه گذاشتم اسکرین فول تایم روشن هست چرا؟؟
در مورد رم هم یه پیشنهاد بدید چه مارکی بگیرم و چنده ؟
راستی فروشنده گفت قاب کریستال نزار روش خط میندازه کنار گوشی رو میبره ...کسی استفاده کرده بدونه؟ SCREEN PROTECTOR واسش گیر میاد؟ البته سایزش تقریبا با اتم یکی هست صفحه...کیف کمری چی ؟اینجا که ندیدم!!!
مرسی بابت راهنمایی :cool:

قاب کریستال کلا رو هیچ گوشی هیچ موقع نندازید....همیشه خط میندازه...

در مورد شارژ نمیدونم مشکل چی بوده. باید بعد یه مدت خاموش بشه//

محافظ صفحه هم من ندیدم...میشه مال اتم رو بهش انداخت...یکم فقط کوچیک میشه....یا اینکه مال P910 رو بخرید یکم ببرید بهش فکر کنم بخوره...

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
پس مشکل از نوع گوشی نیست و از خود هد ست هست،چون من هم همین مشکل رو دارم،اما نه همیشه،وقتی که با هدست موسیقی گوش می دادید،اگر کار دیگه ای هم انجام می دادید،مثلا" دیدن مسیج،سرعت گوشی پایین بود؟

نه اقا مجتبی تمام اپشن ها در دسترس هستن با اینکه فریم ور گوشی من خیلی قدیمی هست حتی یه divix رو میشه دید واقعا quality بالایی داره ولی این مشکل خیلی بد تو ذوق میزنه (هنگ کردن) واسه همین پسش دادم اما فروشنده گفت شنبه بیا یه اپشن توی گوشیت داره که مانع این اتفاق میشه ( راست و دروغ رو نمیدونم)
وقتی موزیک گوش میدادم اگه یکی زنگ میزد کالر ای دی نشون میداد اسم طرف رو و دیگه هنگ میکرد...حتی خاموش هم نمیشد به کل تعطیل
gaah.gif
...فقط شارژر رو اگه میزدی و برمیداشتی درست میشد
electricf.gif
...گفتم اگه یه جا تو خیابون جایی یکی بهت زنگ بزنه اینجور بشه اصلا نمیارزه چون هیچ کاری از دستم بر نمیاد.مگر گوشی روی فلایت باشه.
منم وقتی دیدم توی تاپیک شما در مورد ds-970 این مسئله رو عنوان کردید رفتم پسش دادم با این حال شنبه میرم نتیجه رو میگم ا:cool: ما چشم اب نمیخوره باید منتظر نوه نتیجه های این تکنولوژِی باشیم شاید توی مدل های بعدی این رفع شد....

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به به به به آقا خيلي مباركه....تبريك ميگم بابا مايه دار:lol: خب بگو ببينم از كجا گرفتي؟؟! آدرس ميدي؟
از گوشي راضي هستي يا نه؟
راستي ds970 رو از كجا گرفتي و با چه قيمتي؟ از مجتمع ستاره يا جاي ديگه؟:cool:

مرسی
گوشی رو از نمایندگی سیتادل سر عفیف اباد گرفتم 520
و ds-970 رو هم از یه نمایندگی دیگه سیتادل
تک موبایل حد فاصل باغشا -ملاصدراگرفتم 55 تومان :) قیمت خودش 60 -65 میداد...ازش تا حالا زیاد گوشی خریدم گفت اینقدر...البته فروشنده هست دیگه نمیاد ضرر کنه (میدونی دیگه)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
نه اقا مجتبی تمام اپشن ها در دسترس هستن با اینکه فریم ور گوشی من خیلی قدیمی هست حتی یه divix رو میشه دید واقعا quality بالایی داره ولی این مشکل خیلی بد تو ذوق میزنه (هنگ کردن) واسه همین پسش دادم اما فروشنده گفت شنبه بیا یه اپشن توی گوشیت داره که مانع این اتفاق میشه ( راست و دروغ رو نمیدونم)
وقتی موزیک گوش میدادم اگه یکی زنگ میزد کالر ای دی نشون میداد اسم طرف رو و دیگه هنگ میکرد...حتی خاموش هم نمیشد به کل تعطیل
gaah.gif
electricf.gif
...گفتم اگه یه جا تو خیابون جایی یکی بهت زنگ بزنه اینجور بشه اصلا نمیارزه چون هیچ کاری از دستم بر نمیاد.مگر گوشی روی فلایت باشه.
منم وقتی دیدم توی تاپیک شما در مورد ds-970 این مسئله رو عنوان کردید رفتم پسش دادم با این حال شنبه میرم نتیجه رو میگم ا:cool: ما چشم اب نمیخوره باید منتظر نوه نتیجه های این تکنولوژِی باشیم شاید توی مدل های بعدی این رفع شد....

این مشکل گویا تو ورژن های جدید حل شده....

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
قاب کریستال کلا رو هیچ گوشی هیچ موقع نندازید....همیشه خط میندازه...

در مورد شارژ نمیدونم مشکل چی بوده. باید بعد یه مدت خاموش بشه//

محافظ صفحه هم من ندیدم...میشه مال اتم رو بهش انداخت...یکم فقط کوچیک میشه....یا اینکه مال P910 رو بخرید یکم ببرید بهش فکر کنم بخوره...

مرسی
جواب سوال دومم رو ندادید اگه ممکن یه بار دیگه بخونید پستم رو ممنون میشم...اون مثلث چیه؟ به نظرم باگ نرم افزاریه صبر کنم فریم ور جدید بیاد اپدیت کنم ...راستی من divix player رو ریختم امروز صبح همش پیغام اکسپایر شدن میده کرک شدش رو ندارید؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اون مثلث موقعی که تشخیص دست خط فعال باشه مثل اینکه ظاهر میشه....چون من رفتم غیر فعالش کردم و دیگه از اون موقع تا حالا ندیدم مثلث مورد نظر رو...

ضمنا اسمارت مووی 3.40 هم کرک شده اش موجوده در سایتهای مختلف و تو ورژن 3.40 با سری uiq 3 هم سازگار شده و دیگه مشکلی نیست...

همون رو پیدا کن و بریز....

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
gaah.gif
electricf.gif

علی جان، مبارکه
congratualtions.gif

ببین ویدئو ها که به هرحال باید کانورت شن، واسه همین چرا از پلیر خود گوشی استفاده نکنی... ( M3 واسه کانورت)
بعدم اینکه من با p990 این مشکلو نداشتم یعنی یکی دوبار کسی زنگ زد آهنگ قطع شد مکالمه وصل شد، بعد که قطع شد باز آهنگ وصل شد!! فرمور رو حتماً آپدیت کن. بعد برای اینکه بتونی ویدئو ها رو که نگاه می کنی همزمان صدا رو هم بفرستی روی ds970 ، و صدا قطع و وصل نشه و تصویر فرم نندازه، باید بیتریت تصویر رو موقع تبدیل بیاری پایین. صدا هم 96 واسه فیلم کافیه به نظر من. حالا باز بسته به تست هائیه که خودت انجام می دی.
بازم مبارکه:D

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
علی جان تمام مواردی که اینجا و تو پیغام خصوصی داری ذکر میکنی تماما علایم قدیمی بودن ورژن گوشیتون هست...لطف کنید اپدیت کنید...گوشی از این رو به اون رو میشه....

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان كسي كيف كمري براي p990 ديده؟خبري از Firmware جديد نيست؟محافظ اسكرين براي p990 از كجا ميشه تهيه كرد؟

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
علی جان تمام مواردی که اینجا و تو پیغام خصوصی داری ذکر میکنی تماما علایم قدیمی بودن ورژن گوشیتون هست...لطف کنید اپدیت کنید...گوشی از این رو به اون رو میشه....

مرسی مازیار جان
همین الان رفتم واسه اپدیت
خدا بخیر بگذرونه الان تازه شد 7% :)

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بالاخره اپدیت شد مرسی ...همه مشکلات حل شد واقعا انگاری گوشی رو بردن یکی دیگه اوردن....:D
حالا باز سوال دارم من باید چیکار کنم که باکس message رو تحت مموری کارت بزارم؟ من هیچی توی مموری داخلی نریختم ...هیچ برنامه ای هم اینستال نکردم توی فون مموری..اما تا با بلوتوث چیزی میگیرم پیغام میده :blink: که مموری پره حتی نمیتونه بازش کنه یه ویزارد میاد (مدیریت حافظه) اینو چیکار کنم توی تسک منیج هم هیچی باز نیست ...چیکار کنم ؟:wacko:

مشکلم حل شد اما خیلی عجیب و جالب بود قسمت فون مموری 2 تا شده بود یکی هم رم اکسترنال جمعا توی منیجر 3تا حافظه میشناخت :blink: داخلی رو فرمت کردم درست شد...

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بالاخره اپدیت شد مرسی ...همه مشکلات حل شد واقعا انگاری گوشی رو بردن یکی دیگه اوردن....:D
حالا باز سوال دارم من باید چیکار کنم که باکس message رو تحت مموری کارت بزارم؟ من هیچی توی مموری داخلی نریختم ...هیچ برنامه ای هم اینستال نکردم توی فون مموری..اما تا با بلوتوث چیزی میگیرم پیغام میده :blink: که مموری پره حتی نمیتونه بازش کنه یه ویزارد میاد (مدیریت حافظه) اینو چیکار کنم توی تسک منیج هم هیچی باز نیست ...چیکار کنم ؟:wacko:

مشکلم حل شد اما خیلی عجیب و جالب بود قسمت فون مموری 2 تا شده بود یکی هم رم اکسترنال جمعا توی منیجر 3تا حافظه میشناخت :blink: داخلی رو فرمت کردم درست شد...

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
خب باز مبارک باشه...

توجه دارید که این جور گوشی ها 3 تا مموری رو فایل منیجر ها نشون میدن:

یکی مموری داخلی

یکی مموری کارت

یکی هم رم ( مشابه کامپیوتر)

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
خب باز مبارک باشه...

توجه دارید که این جور گوشی ها 3 تا مموری رو فایل منیجر ها نشون میدن:

یکی مموری داخلی

یکی مموری کارت

یکی هم رم ( مشابه کامپیوتر)

من گه پاک گیج شدم اقا دفعه قبل که مشکل داشتم بعد از فرمت داخلی الان من توی منیجر فقط 2 تا دارم ...داستان چیه ؟:blink: ضمن اینکه بعد از اپدیت بازی و برنامه های دیفالت گوشی هم رفت....وقتی فرمت داخلی کردم اونا هم برگشتن...چالا یکی بگه چرا من 2تا فضا دارم
قبلا یه phone memory داشتم یدونه memory stick و یکی هم به اسم رم اکسترنال الان یه phone memory دارم و یه رم اکسترنال فقط:wacko:

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دفترچه SERVICE MANUAL P990 رو از اینجا به حجم حدود 33مگابایت میتونید بگیرید

خودم هنوز نخوندمش در حال دانلود هست اما گویا شماتیک و دیاگرام کامل همراه با آموزش قدم به قدم تعمیر گوشی رو نوشته ضمن اینکه روش تعمیر اکثر مشکلات شایع در این مدل رو ذکر کرده ...البته انشالله که هیچوقت سر و کارتون بهش نیافته ... فعلا دسته گل اب دادم
tnp.gif
مجبور بودم دنبال manual بگردم .این بود که گفتم بزارم شاید مفید باشه

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
ورژن جدید برای P990 امد:

Phone CXC162037 R9F11
BT CXC162058 R5A01
Organizer CXC162036 R5A16
CDA162007/1 R5A13

من که میترسم اپدیت کنم با اون بلایی که اون دفعه سرم اومد...ولی کسایی که adsl دارن اپدیت کنن خبر بدن تغییرات چی بوده..

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
ورژن جدید برای P990 امد:

Phone CXC162037 R9F11
BT CXC162058 R5A01
Organizer CXC162036 R5A16
CDA162007/1 R5A13

من که میترسم اپدیت کنم با اون بلایی که اون دفعه سرم اومد...ولی کسایی که adsl دارن اپدیت کنن خبر بدن تغییرات چی بوده..

آي گفتي.چشم من هم ترسيده.نميدونم چيكار كنم؟به نظرت چه زمان آپديت كنيم؟من هنوز يه 10 ماهي از گارانتيم مونده ;) ;) من كه ADSL داشتم اون بلا سرم اومد:blink: :blink:

بالا