برگزیده های پرشین تولز

هوداران تيم ملي اسپانيا

sara.n

Registered User
لایک‌ها
629
سلام نميدونم چنين پارتي وجودداره يا نه.بهرحال من خيلي ازتكنيك اسپانيايي ها خوشم مياد ملت باتكنيكي اند.اميدوارم هودارانش يه سري به اينجا بزنن:thumbsup:

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
ملت با تکنیک یعنی چی!؟:eek:
عجب جمله ای بوداا!!

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
ملت با تکنیک یعنی چی!؟:eek:
عجب جمله ای بوداا!!

spock.gif

جمله عجیبی نبود! منظور از ملت ،"ملت اسپانیا" نبود .."ملت فوتبالیست اسپانیا" بود قاعدتا!

//

خیلی خیلی ممنون بابت تاپیک .. از وقتی توی پی تی عضو شدم قصد داشتم یه تاپیک برای اسپانیا بزنم ولی فرصت نشده بود!
icon10.gif

امشب به مناسبت افتتاح این تاپیک ، فرانسه رو میترکونیم! :دی

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
spock.gif

جمله عجیبی نبود! منظور از ملت ،"ملت اسپانیا" نبود .."ملت فوتبالیست اسپانیا" بود قاعدتا!

//

خیلی خیلی ممنون بابت تاپیک .. از وقتی توی پی تی عضو شدم قصد داشتم یه تاپیک برای اسپانیا بزنم ولی فرصت نشده بود!
icon10.gif

امشب به مناسبت افتتاح این تاپیک ، فرانسه رو میترکونیم! :دی
خوب جملش مفهوم رو خوب نمی رسوند و همون منظوری که من گفتم رو می رسوند.اگر میگفت فوتبالیست های با تکنیکی داره جمله رساتری بود.به هر حال ایجاد این تاپیک رو هم تبریک میگم.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,420
خوب کاری کردی این تاپیک رو باز کردی :rolleyes:
.
اما به نظر من بیشتر از تکنیک ، تاکتیک دارن ... بازی تیمیشون حرف نداره .مستحق ترین تیم برای قهرمانی جام جهانیه.
امشب هم ایشالا فرانسه رو له میکنیم :cool:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
چه جالب يعني واقعا همچين تابيكي وجود نداشت ؟!!

به نظر من اسبانيا امسال جزو 3 تا شانس اول قهرمانيه....

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
اسپانیا فوق العاده بود
از همین الان مدعیه قهرمانیه

sara.n

Registered User
لایک‌ها
629
سلام به همه فوتبال دوستان خداروشكر با2 گل فرانسه رو اسفالت كرديم
Bananeyessss.gif
ممنون كه به اينجا يعني تايپك خودتون سري زديد.منظور من از ملت باتكنيك خود مردم اسپانيان افراد كمي تو اسپانيا پيدا ميشن كه فوتبال دوست نداشته باشن.تواسپانيا فوتبال معني معموليشو نداره يه سلاحه براي تيمهاي مناطق ازديخواه مثله بارسلونا و بيلبائو اسپانيا هم تيم باتكنيكي هم باتاكتيك واين يه چيز فوق العاده نادره.برامنم عجيب بود كه بهترين تيم دنيا تايپكي نداره.بهرحال اميدوارم فينال امسال جام جهاني رو اسپاني تيم محبوبمون وبرزيل كه تيمه فوق العاده اي برگزار كنن.بازم ممنون
5020.gif

my7xN

Registered User
لایک‌ها
1,343
اسپانیا دوس دارم
2rqfst4.gif

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام به همه فوتبال دوستان خداروشكر با2 گل فرانسه رو اسفالت كرديم

البته برد 2 - 0 در مقابل تیمی که این روزها در بدترین دوران تاریخش به سر می بره این حرفها رو نداره . در هر حال تبریک میگم بهتون . مربی بزرگی دارید که از مدت ها قبل تا همین امروز حسرتش رو می خوریم .

تاپیکش تیم ملی اسپانیا هم فکر کنم موجود باشه در بخش

sara.n

Registered User
لایک‌ها
629
اقاي د مانرك نميدونم چرا اينقدر بدبين هستيد شما نسبت به ارسنال هم ايطور نگرشي داريد.اين واقع بيني نيست. بااينكه فرانسه ديگه مثله قديما بازي نميكنه ولي بازم يكي از قدرتهاي جهانه.با انگولا كه بازي نكرديم برادرمن كه اينقدرضدحال ميزنيد
Just_Cuz_06.gif

Last edited:

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اختیار داری :دی فرانسه رو من الان 12 - 13 ساله دارم باهاش زندگی می کنم . این فرانسه نه تنها یکی از قدرت های جهان نیست که در حال حاضر از نظر سطح فوتبال و نه از نظر اسم و رسم یه تیم درجه دوم محسوب میشه . یک نگاه به نتایجش از سال 2006 به بعد بکنید متوجه میشید

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
spain.png

اسپانیا بهترین تیم دنیاست.
البته جدیدا.
قبلا برزیل بود.
اسپانیا لیگش خیلی خداست!!

Last edited:

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,420
اسپانیا بهترین تیم دنیاست ، تکنیکی و تاکتیکی .
مدعی اصلی قهرمانی هم هست .

قبلا خوب یادمه که با دو تا مهاجم بازی میکردیم . ویا + تورث .
الان تو بازی تداارکاتی هم معلوم شد که دلبسکه به تک مهاجم اعتقاد داره :hmm:
قبلا با دو مهاجم خیلی اسپانیا روون و جنگنده بازی میکرد . تا ببینیم چی میشه ...

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,420
زیدان: دلم با فرانسه است و منطقم با اسپانیا
.
زین الدین زیدان اسطوره فرانسوی فوتبال در صحبتهایی اعلام کرده که تیم ملی اسپانیا را جزو مدعیان اصلی قهرمانی در رقابتهای جام جهانی می داند. زیدان که تجربه حضور دردو فینال رقابتهای جام جهانی را در کارنامه اش می بیند در صحبتهایی به شباهتهای تیم کنونی اسپانیا و تیم فرانسه ای که در جام جهانی 1998 و یورو2000 به قهرمانی رسیده صحبت کرد و گفت:«اگر بخواهم با درنظر داشتن احساساتم صحبت کنم، به قهرمانی فرانسه رای می دهم ولی اگر بخواهم منطقی باشم، اسپانیا را مدعی اصلی قهرمانی می دانم. در سالهای اخیر اسپانیایی ها نشان دادند که تیم بزرگی هستند و می توانند در سطح جهانی موفق باشند. آنها مرا به یاد تیم ملی فرانسه در سالهای 1998 و 2000 می اندازند. اسپانیا در رقابتهای یورو به قهرمانی رسید و اکنون هم می توانند تا قهرمانی جام جهانی را مال خود کنند.

==========

مطبوعات فرانسه: اسپانیا، تیمی از دنیایی دیگر
.
نمایش خیره کننده تیم ملی اسپانیا در دیدار دوستانه چهارشنبه شب مقابل فرانسه که با برتری 0-2 شاگردان دل بوسکه به پایان رسید، باعث شد تا مطبوعات سرتاسر جهان و به ویژه روزنامه های فرانسوی زبان به تمجید از عملکرد تیم قهرمان اروپا بگشایند.
روزنامه اکیپ با چاپ عکسی از داوید ویا که پس از به ثمر رساندن اولین گل تیمش دستانش را باز کرده، تیتر زده:« از دنیایی دیگر» و به این نکته اشاره کرده که توانایی ها و مهارتهای بالای اسپانیایی ها، آنها را از بازیکنان تیم فرانسه کاملا برتر ساخته بود.
پرفروش ترین روزنامه چاپ فرانسه یعنی لو پاریسین نیز در گزارشی اعلام کرده که تیم ملی فرانسه مغلوب اسپانیایی شد که به همان خوبی ای که به شهرت رسیده بود، عمل می کرد و لوفیگارو نیز از مهارتهای خارق العاده اسپانیایی ها می گفت.
در نهایت لوموند نیز در گزارش خود نوشت:« آبی پوشان از اسپانیایی ها درس بزرگی گرفتند و تیم ملی فرانسه شاهد هنرنمایی اسپانیایی ها بود.»
در جریان دیدار چهارشنبه شب ، تعداد زیادی از هواداران فرانسوی عملکرد فوق العاده اسپانیایی ها را با سردادن آواز اوله اوله که آواز مرسوم اسپانیایی ها در زمان پیروزی است، تشویق نمودند.

;)

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,420
په له : اسپانیا مدعی اصلی قهرمانی

سایت گل : در حالی که تنها چند ماه دیگر تا آغاز رقابتهای جام جهانی باقی مانده، په له اسطوره فوتبال برزیل در صحبتهایی پیش بینی هایش از مدعیان قهرمانی دراین رقابتها را بیان کرده است.

او در کنفرانسی خبری در این باره گفت:«اسپانیا بهترین تیم دنیاست و قرمزپوشان این را سال گذشته نیز اثبات کردند. آنها قوی ترین رختکن دنیا را در اختیار دارند و مدعی اصلی قهرمانی در جام جهانی هستند.»
په له ادامه داد:«البته دلیل بر این نمی شود که بهترین تیم رقابتها، همیشه تیم قهرمان لقب گیرد. در جام جهانی 1982، برزیل بهترین تیم بود ولی آنها مغلوب ایتالیا شدند. این اتفاق درمورد هلند نیز رخ داد؛ آنها در دو فینال مغلوب آلمان و آرژانتین شدند و این در حالی بود که هلند بهترین تیم حاضر در رقابتهای آن دوره بود.»

اسطوره فوتبال برزیلی در ادامه در مورد شانس موفقیت کشورش در این رقابتها گفت:« برزیل تیم فوق العاده ای دارد و دونگا نیز تجربیات و نتایج بسیار خوبی را با این تیم کسب کرده است.برزیل روزهای خوبی را پشت سر می گذارد و یکی از مدعیان قهرمانی در این رقابتهاست.»
په له در پایان صحبتهایش در مورد تیم ملی آرژانتین گفت:« آرژانتین بازیکنان بزرگی را در رختکن خود می بیند. آنها در رقابتهای جام جهانی تجربیات زیادی دارند و می توان آرژانتین را هم یکی از مدعیان قهرمانی در این رقابتها دانست.»

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
اسپانیا با 1602 امتیاز،برتری اش را نسبت به برزیل 1589 امتیاز حفظ کرده و هلند با 1261، پرتغال با 1214 و ایتالیا با 1183 امتیاز در رده های بعدی هستند.
تیم ملی اسپانیا همچنان در صدر رنکینگ فیفا قرار دارد. فیفا هر ماه رنکینگ برترین تیمهای دنیا را منتشر می کند و در ماه گذشته میلادی نیز اسپانیا در صدر این رنکینگ قرار گرفته است. تیمهای برزیل و هلند نیز در تعقیب شاردان دل بوسکه می باشند و تیم ملی پرتغال نیز با صعودی چشمگیر خود را به رده چهارم رسانده است.
پرتغالی ها بدین ترتیب توانسته اند از تیمهای قهرمان دنیا یعنی ایتالیا و آلمان پیشی گرفته و خود را به لاله های نارنجی نزدیکتر کند. این درحالی است که اسپانیا و برزیل با سایر رقیبان فاصله چشمگیری دارند.هر چند که فاصله میان اسپانیا و برزیل نسبت به گذشته کمتر شده است.

تیم ملی اسپانیا با 1602 امتیاز در صدر این لیست بلند بالا قرار دارد. برزیل با 35 امتیاز فاصله و با 1589 امتیاز در رده دوم است. تیمهای هلند، پرتغالی، ایتالیا و آلمان نیز در رده های بعدی هستند.

انگلیس با پیشی گرفتن از فرانسه، خود را به رده هفتم رسانده؛ آرژانتین همچنان در رده نهم است و کرواسی توانسته خود را به جمع ده تیم برتر برساند. بیشترین تغییرات به دلیل دیدارهای تیمها در سال گذشته و به ویژه دیدارهای حذفی رقابتهای جام جهانی حاصل شده است.در رنکینگ کنونی، 47 دیدار تیمها که 39 تای آنها دیدارهای دوستانه و 8 دیدار نیز مربوط به رقابتها قاره ای آسیایی بوده، در نظر گرفته شده است. لیست بعدی، روز بیست و هشتم آوریل سال 2010 منتشر خواهد شد.

بیست تیم برتر این لیست بدین ترتیب هستند:

1- اسپانیا ( رتبه قبلی: 1):1602 امتیاز

2- برزیل ( رتبه قبلی: 2): 1589 امتیاز

3- هلند ( رتبه قبلی: 3): 1261 امتیاز

4- پرتغال ( رتبه قبلی: 6) : 1214 امتیاز

5- ایتالیا( رتبه قبلی:4): 1183 امتیاز

6- آلمان ( رتبه قبلی:5): 1157 امتیاز

7- انگلیس ( رتبه قبلی:8): 1120 امتیاز

8- فرانسه ( رتبه قبلی:7): 1077 امتیاز

9- آرژانتین ( رتبه قبلی:9): 1075 امتیاز

10- کرواسی ( رتبه قبلی:11): 1051 امتیاز

11- یونان ( رتبه قبلی:10) : 1032 امتیاز

12- روسیه ( رتبه قبلی:12): 1009 امتیاز

13- شیلی ( رتبه قبلی:14): 974 امتیاز

14- مصر ( رتبه قبلی:17): 967 امتیاز

15- صربستان ( رتبه قبلی:13): 950 امتیاز

16- آمریکا ( رتبه قبلی:18): 948 امتیاز

17- مکزیک ( رتبه قبلی:15): 921 امتیاز

18- اروگوئه ( رتبه قبلی:19): 902 امتیاز

19- استرالیا ( رتبه قبلی:23): 898 امتیاز

20 – کامرون ( رتبه قبلی:19): 887 امتیاز

منبع : سایت گل

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
ژاوی مصدوم شده و معلوم نیست به جام جهانی میرسه یا نه
امیدوارم برسه
تصور اسپانیا بدون ژاوی برام سخته

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
واقعا بدون ژاوی کار سخت میشه!
01269IMMgetsmile.tmp058402765.gif
مثل اینکه دو انتخاب داره. یا باید این سه تا بازی آخر رو برای بارسا انجام بده که در اینصورت به جام جهانی نمیرسه. یا اینکه این سه بازی آخر رو استراحت کنه تا بتونه برای جام جهانی آماده باشه. امیدوارم گزینه دوم رو انتخاب کنه!
01269IMMgetsmile.tmp058402765.gif
اگه ژاوی نباشه شانس قهرمانی توی جام جهانی خیلی کم میشه.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,420
نه ، ضاهرا اینجور نیست که اگه تو بارسا بازی کنه به جام جهانی نرسه ... فقط یه مقدار نگرانش هستن . دلبوسکه هم گفته بود که خودش تصمیم خوبی میگیره !! ( خود ژاوی )
گواردیولا هم شب بازی ویا رئال بهش گفته اگه میخوای بازی کن .... بازی کرده و مشکلی هم رخ نداده .
کلا یه مقدار قضیه مبهمه . دیشب که مثل شیر داشت بازی میکرد :blink:و عجیبتر اینکه بازی رو بارسلون 3-1 جلو بود و زلاتان و بوژان تعویض شدن ولی ژاوی تعویض نشد !!

کلا اگه به جام جهانی نرسه فاجعه ی اسفناکیه واقعا

.

بالا