برگزیده های پرشین تولز

هک شدن پرشین وبلاگ

سیب موز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
می بینید چی شد
یه مشت جوجه زپرتی اومدن و سایت پرشین وبلاگ و چند تا دیگه از سایت های پرشن بلاگ رو هک کردن و یه مشت چرت و پرت نوشتن
خودتون ببینید: http://persianweblog.com
اون وقت بیایید به این عرب های عراق خوبی کنید حقتونه اون هام میان سایتتون رو هک می کنن و به فحش می ببندنتون
این گروه آشیانه کجاست بیا هکشون کن دیگه وگرنه خودم سایتشون رو می ترکونم ها
این هم لینک سایت هک کننده
http://www.iraqhack.com/

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
همینه دیگه
تقصیره ما ملت همیشه در صحنه هست که پول ملت میره تو جیب عربا

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
تیم هک عراق :D:D:D
124.gif
124.gif

صاحب این سایت رو میشناسید؟؟؟ شاید بتونم یکاری بکنم///
من واقعا واسه کسایی که میان پول کارگر و مردم فقیر ما رو میریزن تو جیب یه مشت بی فرهنگ متاسفم....

محـمود

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:happy:به نظر من که دروغه !

کشوری که تا همین 3 سال پیش توش اینترنت ممنوع بوده ( به دستور صدام ) بتونن همچین کاری بکنند ! :D

نمی دونم چرا اینقدر فشار میارن که بین ایرانیا ، لبنانیا و عراقیا اختلاف بندازن ؟!! :happy: فکر میکنم دلیلش همون هلال شیعی معروف باشه ! :lol::lol::lol::lol:

عراقیا اگه عرضه داشتن جلوی این دموکراسیهای آمریکایی رو میگرفتند که هر روز یه چند تایی تو خیابوناشون منفجر میشه و جمعی رو به کشتن میده ! :wacko:

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

کشوری که تا همین 3 سال پیش توش اینترنت ممنوع بوده ( به دستور صدام ) بتونن همچین کاری بکنند ! :D

نمی دونم چرا اینقدر فشار میارن که بین ایرانیا ، لبنانیا و عراقیا اختلاف بندازن ؟!! :happy: فکر میکنم دلیلش همون هلال شیعی معروف باشه ! :lol::lol::lol::lol:

عراقیا اگه عرضه داشتن جلوی این دموکراسیهای آمریکایی رو میگرفتند که هر روز یه چند تایی تو خیابوناشون منفجر میشه و جمعی رو به کشتن میده ! :wacko:

اینا 3 تاشون تو انگلیسن!!!
ولی اون دومی راست گفتی

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
به نظر من کار هر کی باشه کار عراقیا نمیتونه باشه
هنوز خطوط تلفن توی عراق درست کار نمیکنه چه برسه به اینکه علوم مربوط به کامپیوتر و اینترنتیشون اونقدر پیشرفت کنه که بخوان یه سایت در حد پرشین وبلاگ رو هک کنن

محـمود

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هنوز خطوط تلفن توی عراق درست کار نمیکنه چه برسه به اینکه علوم مربوط به کامپیوتر و اینترنتیشون اونقدر پیشرفت کنه که بخوان یه سایت در حد پرشین بلاگ رو هک کنن

تائید میشه !

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

در مورد انفجار و هلال و... باید بگم حمله امریکا به عراق باعث افزایش خشونت در این کشر نشد بلکه خشونت نهفته در متن جامعه عراق رو اشکار کرد!در واقع این وضعیت اسفبار نشان دهنده انحطاط حاکم بر جوامع اسلامیه!بعدشم چرا نتونن حک کنن!مگه یه محمود دارن که تو این سه سال همش یا ف ی ل ت ر کنه یا سرعت کم کنه یا به هرنحو جلوی پیشرفت اینترت و در واقع پیشرفت مملکت رو بگیره!در کل اصلا دفاع از اعراب کار غلطیه!زدن سایتو حک کردن!حالا مدافعم دارن!پس تکلیف وطن پرستی ناسیونالیسم چی می شه!یه مشت سومار خور ملخ خور به هموطنان ما توهین کردن!

محـمود

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد انفجار و هلال و... باید بگم حمله امریکا به عراق باعث افزایش خشونت در این کشر نشد بلکه خشونت نهفته در متن جامعه عراق رو اشکار کرد!در واقع این وضعیت اسفبار نشان دهنده انحطاط حاکم بر جوامع اسلامیه!بعدشم چرا نتونن حک کنن!مگه یه محمود دارن که تو این سه سال همش یا ف ی ل ت ر کنه یا سرعت کم کنه یا به هرنحو جلوی پیشرفت اینترت و در واقع پیشرفت مملکت رو بگیره!در کل اصلا دفاع از اعراب کار غلطیه!زدن سایتو حک کردن!حالا مدافعم دارن!پس تکلیف وطن پرستی ناسیونالیسم چی می شه!یه مشت سومار خور ملخ خور به هموطنان ما توهین کردن!

برادر شیان عزیز ! :)

من از کسی حمایت نکردم و حتی نگفتم که با ف ی لترینگ مخابرات یا با کارهای حکومت موافقم ! :happy:

من خودم از بعضی اعراب به شدت متنفرم ! :hmm:

ولی حقیقت اینکه که کار عراقیا نمی تونه باشه ! ;)

محـمود

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هنوز خطوط تلفن توی عراق درست کار نمیکنه چه برسه به اینکه علوم مربوط به کامپیوتر و اینترنتیشون اونقدر پیشرفت کنه که بخوان یه سایت در حد پرشین بلاگ رو هک کنن

این دقیقاً مثا اینه که بگی حوادث 11 سپتامبر رو افغانیها از افغانستان هدایت کردند ... در افغانستان در اون سال فقط شهر کابل برق 24 ساعته و تلفن داشته !

سیب موز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم با نظر بعضی ها موافقم و با بعضی ها مخالف( چقدر باحال)
درسته این یه کاری هست که بین شیعه ها فاصله بندازن وگرنه فکر نکنم کسی از عراق با روزی دو ساعت برق و یه موبایل بتونه پرشین بلاگ رو هک کنه
تازه اون پرچم لبنان هم خیلی تابلو بود آدم خنده اش می گرفت که عراقی ها هستن یا لبنانی ها

erphan

Registered User
لایک‌ها
0
فکر کنم بخاطر نفرت شدیدی باشه که از ایرانیها دارن

behradkazemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
we respect all nations of the world, especially Arab countries, which are proud of us in this world. With the exception of Iran, which does not reach from them to the Arabs only victimization and bad word and We Recognition we hate this Insect (iranians) .we might recognize Iran and its people "El majoose" impure allegedly in Islam and is not known the times of prayers...

I think this people is really stupid believe and with this I apologize for this mistake but sometimes we have to tell the truth and I hope that this message gets to all the Arab people, who have a decent good idea about Iran has been giving them the right to do so because the Iranians Unlike in the show inside themed grow in every sedition place ....

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از ماست که بر ماست بیخی

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
عربها دیگه از ملخ خوردن خسته شدن دیگه بهشون حال نمیده
بابا کمکشون کنید گناه دارند

erphan