برگزیده های پرشین تولز

ورود به ویندوز Xp بدون داشتن رمز کاربری

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب مورد بالا رو اكثرا بلد بوديد وخودم هم امتحان كرده بودم.ولي اين روش بدرد ويندوزهاي امروزي فكر نكنم بخوره(سرويس پك هاي 1و 2و.. اينا رو ميگم).ببينيد اين يكي بدرد بخوره يا نه:

دو روش براي ورود به اين ويندوز XP وجود دارد :
روش اول :
در هنگام ظاهر شدن منوي كاربران Switch User در ابتدا دوبار كليدهاي Ctrl+ Alt + Del را فشار دهيد .
پس در قسمت نام كلمه Administrator يا ADMINISTRATOR را تايپ كرده و قسمت Password را خالي بگذاريد و سپس كليد OK را فشار دهيد در اين حالت وارد سيستم مي شويد
اما اگر براي سيستم مورد نظر Administrator تعريف شده باشد ديگر نميشود وارد سيستم شد. بجز راه دوم ....
روش دوم :
برنامه Note Pad را باز كنيد و دستورات زير را در آن تايپ كنيد:
Net user Raminsoft test /add
Net localgroup administrators Raminsoft /add
Net Share CDRIVE=C
Net share CDRIVE=D
Net share CDRIVE=E
اما توضيحات در خط اول شما براي ويندوز اكسپي يك Account درست كرده ايد

كه در اينجا Raminsoft نام كاربري و test پسورد اكانت است.

در خط دوم به سيستم مي گوييم كه كاربر Raminsoft را Administrators نمايد.

خب در خط هاي بعدي هم براي كاربر درايوها را به اشتراك مي گزاريم كه شما ميتوانيد كليه درايوهاي مورد نظر را يادداشت كنيد.

خب كار تايپ دستورات بالا كه تمام شد فايل را ذخيره كنيد و پسوند فايل را BAT بگذاريد حالا با اجراي فايل دسته اي Bat اكانت جديد براي شما ساخته مي شود
بنقل از رامتين سافت
پينوكيو

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين يكي چه صيغه ايه ديگه خودمم نميدونم.ويندوز 2000؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. حالا من فقط نقل قول ميكنم.بقيش با خودتون

نفوذ به ويندوز 2000
--------------------------------------------------------------------------------
يكي از خواص ويندوز 2000 داشتن امنيت بلا و كنترل كامل كاربراني كه داخل سيستم مي شوند مي باشد و اگر شخصي جزء كاربران سيستم عامل 2000 نباشد نمي تواند از بخش كلمه عبور كاربري بگذرد و به سيستم عامل وارد شما اما در روش زير با شما مي آموزم كه چگونه به يك سيستم عامل بدون دانستن نام كاربري و كلمه عبور وارد شويد آن هم به عنوان مدير سيستم !!!
براي اين كار ابتدا با سي دي يا ديسكت راه انداز كامپيوتر خود را بالا بياوريد.
حال با فرض اينكه ويندوز 2000 شما در درايو :D و در شاخه WinNt نصب شده است در خط فرمان Dos اين فرمان را صادر كنيد :
Del d:\winnt\system32\config\SAM
حالا سيستم ديسكت يا سي دي راه انداز را در بياوريد و سيستم را بوت كنيد و هنگام پرسيدن نام كاربري Administrator را وارد كنيد و در مقابل كادر كلمه عبور چيزي تايپ نكنيد . حالا مشاهده مي كنيد كه داخل ويندوز 2000 هستيد ؟

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين يكي هم بعنوان مطلب آخر. والا اينا بدرد بخورن يا نه اونشو نميدونم.اميدوارم كه بكار بيان . ايشالا .ما كه هدفمون كمك بود:
----------------------------------------------------------------------------------
راه نفوذ به Windows XP

يکي از مشکلات ويندوز xp راه نفوذ به آن در صورت فراموش کردن password مي باشد.همانطور که همه شما مي دانيد xp امکان جالب switch user را دارد که مي توان محيط را براي کار user هاي مختلف فراهم کرد..حالا اگر شما password را فراموش کنيد چاره چيست؟
1. در اين حالت چند راه نفوذ هست و آن اين است که در هنگام ظاهر شدن منوي کاربران در ابتدا: دو بار کليدهايALT+CTRL+ DELETE را فشار دهيد سپس در قسمت نام کلمه administrator را تايپ کرده و قسمت password را خالي بگذاريد و Ok را بزنيد در اين حال وارد سيستم مي شويد.
2.حال اگر در هنگام نصب ويندوز Xp براي Admin پسورد گذاشته باشند چه كار كنيم؟ براي اين كار قبل يا هنگام بالا آمدن ويندوز كليد F8 را زده سپس بسته به نوع نياز خود يکي از گزينه هاي Safe Mode را انتخاب كنيد.بعد از وارد شدن به ويندوز در منو Start كليك كنيد سپس گزينه RUN را انتخاب كرده ودر جاي خالي عبارت Control userpasswords2 را تايپ كنيد.پنجره باز شده داراي دو TAB به نام هاي Users & Advanced مي باشد.TAB Users را انتخاب كرده و تيك گزينه:User must enter a username and password to use this computer را برداريد با برداشتن تيك اين گزينه ديگر هنگام ورود به ويندوز از شما پسورد گرفته نمي شودحالا با استفاده از گزينه Add مي توان نام كاربري را به آن اضافه و با استفاده از گزينه Remove مي توان نام كاربري را حذف كرد.همچنين با استفاده از گزينه Properties مي توان ميزان دسترسي كاربران به ويندوز را تعيين كرد.

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستي اين پي تي باز چه مرگيشه.هر روز يه قر وقمبيلي سرمون مياد. براي هر reply بايد لاگين بشم.مسخره
يا من با اين پي تي مشكل دارم يا پي تي با من. فكر كنم اين پي تي وانخددو وگرفته بيد. اي پي تي نوفهمه.اي هيچي نوفهمه.نفهمه.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از pinokio2 :
اين يكي هم بعنوان مطلب آخر. والا اينا بدرد بخورن يا نه اونشو نميدونم.اميدوارم كه بكار بيان . ايشالا .ما كه هدفمون كمك بود:
----------------------------------------------------------------------------------
راه نفوذ به Windows XP

يکي از مشکلات ويندوز xp راه نفوذ به آن در صورت فراموش کردن password مي باشد.همانطور که همه شما مي دانيد xp امکان جالب switch user را دارد که مي توان محيط را براي کار user هاي مختلف فراهم کرد..حالا اگر شما password را فراموش کنيد چاره چيست؟
1. در اين حالت چند راه نفوذ هست و آن اين است که در هنگام ظاهر شدن منوي کاربران در ابتدا: دو بار کليدهايALT+CTRL+ DELETE را فشار دهيد سپس در قسمت نام کلمه administrator را تايپ کرده و قسمت password را خالي بگذاريد و Ok را بزنيد در اين حال وارد سيستم مي شويد.
2.حال اگر در هنگام نصب ويندوز Xp براي Admin پسورد گذاشته باشند چه كار كنيم؟ براي اين كار قبل يا هنگام بالا آمدن ويندوز كليد F8 را زده سپس بسته به نوع نياز خود يکي از گزينه هاي Safe Mode را انتخاب كنيد.بعد از وارد شدن به ويندوز در منو Start كليك كنيد سپس گزينه RUN را انتخاب كرده ودر جاي خالي عبارت Control userpasswords2 را تايپ كنيد.پنجره باز شده داراي دو TAB به نام هاي Users & Advanced مي باشد.TAB Users را انتخاب كرده و تيك گزينه:User must enter a username and password to use this computer را برداريد با برداشتن تيك اين گزينه ديگر هنگام ورود به ويندوز از شما پسورد گرفته نمي شودحالا با استفاده از گزينه Add مي توان نام كاربري را به آن اضافه و با استفاده از گزينه Remove مي توان نام كاربري را حذف كرد.همچنين با استفاده از گزينه Properties مي توان ميزان دسترسي كاربران به ويندوز را تعيين كرد.

نویسنده این مقاله نمی داند که اگر برای Admin پسورد گذاشته باشند ، از طریق Safe Mode هم اگر بوت شویم باز هم پسورد را خواهد خواست؟ :eek:
پس چطور وارد منوی استارت شویم؟
این روش عملی نیست.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از pinokio2 :
اين يكي چه صيغه ايه ديگه خودمم نميدونم.ويندوز 2000؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. حالا من فقط نقل قول ميكنم.بقيش با خودتون

نفوذ به ويندوز 2000
--------------------------------------------------------------------------------
يكي از خواص ويندوز 2000 داشتن امنيت بلا و كنترل كامل كاربراني كه داخل سيستم مي شوند مي باشد و اگر شخصي جزء كاربران سيستم عامل 2000 نباشد نمي تواند از بخش كلمه عبور كاربري بگذرد و به سيستم عامل وارد شما اما در روش زير با شما مي آموزم كه چگونه به يك سيستم عامل بدون دانستن نام كاربري و كلمه عبور وارد شويد آن هم به عنوان مدير سيستم !!!
براي اين كار ابتدا با سي دي يا ديسكت راه انداز كامپيوتر خود را بالا بياوريد.
حال با فرض اينكه ويندوز 2000 شما در درايو :D و در شاخه WinNt نصب شده است در خط فرمان Dos اين فرمان را صادر كنيد :
Del d:\winnt\system32\config\SAM
حالا سيستم ديسكت يا سي دي راه انداز را در بياوريد و سيستم را بوت كنيد و هنگام پرسيدن نام كاربري Administrator را وارد كنيد و در مقابل كادر كلمه عبور چيزي تايپ نكنيد . حالا مشاهده مي كنيد كه داخل ويندوز 2000 هستيد ؟

اگر درایوی که ویندوز 2000 بر روی آن نصب است ، فایل سیستم آن از نوع NTFS باشد (که در ۹۹ درصد موارد چنین است) ، آن موقع چه کار باید کرد؟
از داخلDOS که نمی توان NTFS را دید.
پس این روش هم عملاً کارایی ندارد.

Kovsarsystem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ♂MAJID :
چه نرم افزاری ه حالا :D
با نرم افزا Password Kit 6.5 Build 918 به راحتی میتونی یه دیسکت بوت یا سی دی بوت بسازی و پاس رو باش برداری:wacko:

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
لطفا آدرس دانلودش را بدهید و این را هم بگویید که تنظیمات برنامش Local هست یا Global؟

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
تنها راه وارد شدن به ایکس پی که تا الان من بلدم پاک کردن فایل Sam هست با ایتفاده از نرم افزارهای
موجود هست که سیستم رو بوت میکنن و در حین بوت Sam رو پاک میکنن
همه ی این راه های که تا الان گفتین رو من انجام دادم
99% این راه ها انجام شدنی نیست بنا به شرایط موجود نخطه سر خط

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از Pac_ginobat :
تنها راه وارد شدن به ایکس پی که تا الان من بلدم پاک کردن فایل Sam هست با ایتفاده از نرم افزارهای
حالا اگه کسی هم بلد بود میتونه دستی خودش سیستم رو بوت کنه وبعد دلیتش کنه

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از Kovsarsystem :
با نرم افزا Password Kit 6.5 Build 918 به راحتی میتونی یه دیسکت بوت یا سی دی بوت بسازی و پاس رو باش برداری:wacko:
این نرم افزار لینکی چیزی نداشته بید وزاری ؟:happy:

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
به نقل از mynobar :
اگر درایوی که ویندوز 2000 بر روی آن نصب است ، فایل سیستم آن از نوع NTFS باشد (که در ۹۹ درصد موارد چنین است) ، آن موقع چه کار باید کرد؟
از داخلDOS که نمی توان NTFS را دید.
پس این روش هم عملاً کارایی ندارد.
خوب اونوقت از برنامه هاي مثل ntfs4dos يا ntfs2dos استفاده ميكني اگه ويندوز 98 هم دازي ميتوني از برنامه هاي virtual ntfs driver استفاده كني يا از بوت unix استفاده كني و درايو موزد نظرت رو مانت و بعد از مانت اين فايلهاي sam رو پاك كني تازه نرم افزار lc4 و lc5 هم هستن از قولهاي هكر كه ميتوني اگه اكانت limited داشته باشي از اونها استفاده كني و در ضمن ميتوني از با گرفتن شل از سوراخ هاي امنيتي و استفاده از دستورات net يوزر با دسترسي كامل يا admin استفاده كني همون فايل بتي كه جناب پينكيو گفت . ( جناب پينوكيو البته زماني ميتوني از اين روش استفاده كني كه دسترسي داشته باشي) .
يا راه ديگه هم استفاده از اسكرين سيور كه روي xp sp1 اجرا ميشه

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
من این 57 مگ Hiren's.BootCD.7.6.with.Keyboard.rar را دانلود کردم....با کدوم برنامه میشه این کار را کرد....

شرمنده آخه من نوفهمم!!!!

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از saeedsmk :
خوب اونوقت از برنامه هاي مثل ntfs4dos يا ntfs2dos استفاده ميكني اگه ويندوز 98 هم دازي ميتوني از برنامه هاي virtual ntfs driver استفاده كني يا از بوت unix استفاده كني و درايو موزد نظرت رو مانت و بعد از مانت اين فايلهاي sam رو پاك كني تازه نرم افزار lc4 و lc5 هم هستن از قولهاي هكر كه ميتوني اگه اكانت limited داشته باشي از اونها استفاده كني و در ضمن ميتوني از با گرفتن شل از سوراخ هاي امنيتي و استفاده از دستورات net يوزر با دسترسي كامل يا admin استفاده كني همون فايل بتي كه جناب پينكيو گفت . ( جناب پينوكيو البته زماني ميتوني از اين روش استفاده كني كه دسترسي داشته باشي) .
يا راه ديگه هم استفاده از اسكرين سيور كه روي xp sp1 اجرا ميشه

من خودم الان بلایی سر هاردم آوردم که با اینکه NTFS هست ولی با هیچیک از نرمافزارهای NTFS for DOS قابل رویت نیست ، حتی Partition Magic هم نمیتونه ببینتش ولی Linux رو نمیدونم.
در ضمن ما نمی خواهیم که لقمه رو بچرخونیم و از پشت گردن وارد دهان کنیم که ، اصل منظور و درخواست ما یک ترفند و راه مستقیم و ساده است ، هر چند از روشهای پیشنهادی شما میز ممنونیم.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Pac_ginobat :

لطفا در مورد فایلهای sam بیشتر توضیح بدین ؛ کدوم فایلها هستن؟ نام و پسوندشون چیه؟ تو کدوم شاخه از ویندوز هستش؟ (WINDOWS یا System32)

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو شاخه system32/config فكر كنم اگه دليت بشه نتوني وارد ويندوز بشي
من يك با ر اينكارو رو ايكس پي انجام دادم ديگه اصلا نشد لوگين كنم درايو ويندوز رو فرمت كردم !

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
حالا یه سوال فرعی ولی شاید برای بعضیا مهم باشه :
کل این کارها و برنامه هایی که تا به حال گفته شده ، توی ویندوز سرور 2003 هم صدق می کنه یا قضیه اون سواست؟

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از farhad12 :
تو شاخه system32/config فكر كنم اگه دليت بشه نتوني وارد ويندوز بشي
من يك با ر اينكارو رو ايكس پي انجام دادم ديگه اصلا نشد لوگين كنم درايو ويندوز رو فرمت كردم !
بله امتحان کردم ، از داخل ویندوز نمیشه پاکش کرد ؛
ولی خیلی مشکوک می زنه ، اصلا Description و Version نداره، فکر میکنم خود نامردش باشه.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
من تونستم برنامه Password Kit Enterprise v7.0 build 1187 رو بدانلودم ، از آدرس زیر :
http://0day.andr.net/appzworld/1212/pass.zip
بعد از اتمام دانلود موقع unzip کردن ، پسورد زیر رو بدید :
www.appzworld.com
مو قع نصب برنامه هم سریال زیر رو وارد کنید :
BGDM2-VR43Y-BUZWB-AGFBQ-NCKARC​

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از mynobar :
من تونستم برنامه Password Kit Enterprise v7.0 build 1187 رو بدانلودم ، از آدرس زیر :
http://0day.andr.net/appzworld/1212/pass.zip
بعد از اتمام دانلود موقع unzip کردن ، پسورد زیر رو بدید :
www.appzworld.com
مو قع نصب برنامه هم سریال زیر رو وارد کنید :
BGDM2-VR43Y-BUZWB-AGFBQ-NCKARC​
کار میکنه یا نه اینو بگو ؟:p

بالا