برگزیده های پرشین تولز

وضعیت سرویس بیسیم داتک

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
دقیقا! این IPW, وقتی کامپیوترم رو نو کردم, بیچارم کرد! Inter Core 2 D E6600 گرفتم ولی وحشتناک فریز می کرد. :wacko: ولی شانس آوردم و یه دونه Nextell با Lan پیدا کردم (کاملا شانسی + 200000 تومن ودیعه بیشتر:blink: )
در کل سرعت ارساشون گنده, ولی گوش شیطون کر, چند روزه 10-12 شده. :blush:
پیشنهاد می کنم یه راست زنگ بزنی واحد فنی (81680000) پیله کنی بهشون! ارجاع کارها بهشون, از 10تا یکیشو واقعا تحویل میگیرن! بقیشو میگن مشکل از ما نیست, ویروس داری! :blink: یا از این اباطیل!
بی انصاف هم نباشیم :دی
زیاد اباطیل نمیگن، اگه موقعی که زنگ میزنین، رو موردتون اصرار داشته باشید، به چند نفر دیگه وصلتون میکنن و ..

در کل اینو قبول دارم که گروههای پشتیبانی همه ISP های ایران، فقط کارهای روتین رو بلدند و ..
ولی خوب همه دارن زحمت میکشن :دی

KavehD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باز 2 روزه سرعت ارسال و پینگشون گند شده :hmm: . کسه دیگه یی مشکل نداره؟! :(

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
من که 5 شنبه جمعه رو هم 4 Gb دانلود کردم، خوب بود :؟

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
من نميدونم شما كجا هستيد اما من اصلا مشكلي ندارم. البته ما دقيقا چندتا كوچه از خود مركز داتك بالاتريم و ديد مستقيم آنتن دارم با 5 چراغ پر ( آخه مودم از اون قديمي سياها دارم :D) و سرعت هم هميشه ماكزيمم بوده .

پس چه حالي ميكنم من نه وديعه دادم نه چيزي مودم قديمي هم دارم البته فكر كنم نفر 21 ( بعد از كارمنداي داخلي خودشون) بودم كه سرويس گرفتم و تا به امروز هيچ مشكلي نداشتم باهاشون ;) بجز همون سرعت آپلود كه بازم دمشون گرم بهتر از هيچيه.

آهان الان مشكلم اينه :
اين خانم بلد نيست دستگاه كارت خون پارسيان رو راه بندازه كه من پوله اين ماه رو بدم تازه ديروز فهميد بايد به خط تلفن وصل بشه بعد تماس با 3 نفر و 20 دقيقه گفت برو 3 روز ديگه بيا :p

KavehD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا خدا لعنتشون کنه با این سرویس دادنشون. میدونم منو که لعنت کرده با این کشور افتضاحی که توش به دنیا اومدم. بعد از 2.5 سال اشتراک و دادن ماهی 80 هزار تومن به این مسخره ها, هنوز اندرخم یه کوچم. با این پول تو خیلی جاها من بدبخت اینترنت 40 مگابیت بله 40 مگابیت میتونستم بگیرم. :blink:
وقتی بعد 2 سال استفاده 24 ساعته, گه زدن به p2p ها و در جواب اعتراض شدیدم گفتن "این سرویس برای این استفاده طراحی نشده!!! :blink: و تو تاحالا شانسی استفاده می کردی!!!" :blink: باید میفهمیدم با چه ابلهایی طرفم. :grrr: :wacko:
پس خبر مرگتون برای په کوفتی طراحی شده؟؟؟ :grrr: برای چک کردن میل که اون دایل آپ زهرماری که زیادم هست.
وقتی کاملا تر زدن به تورنت و همش گفتن نه, ما دست نزدیم! :blink: , گفتم جهنم, لابد من انتظارم بالاس, تالام گه زیادی می خوردم. برم اکانت پریمیوم رپیدشر بگیرم. که نه بدبختی سرعت آپلود داشته باشه نه پورت و نه کوفت دیگه ای....
حالا می بینم از امروز به اینم گند زدن و دوباره میگن ایراد از اونه نه از ما!! :blink: آره جون ننتون! رپیدشر با n میلیون مشتری خرابه, شما سالمین!
واقعا از اینا ناامید شدم. بیچاره اون طفلکایی که به توصیه من ابله از اینا سرویس گرفتن....

Mehran_Storm

Registered User
لایک‌ها
0
واقعا خدا لعنتشون کنه با این سرویس دادنشون. میدونم منو که لعنت کرده با این کشور افتضاحی که توش به دنیا اومدم. بعد از 2.5 سال اشتراک و دادن ماهی 80 هزار تومن به این مسخره ها, هنوز اندرخم یه کوچم. با این پول تو خیلی جاها من بدبخت اینترنت 40 مگابیت بله 40 مگابیت میتونستم بگیرم. :blink:
وقتی بعد 2 سال استفاده 24 ساعته, گه زدن به p2p ها و در جواب اعتراض شدیدم گفتن "این سرویس برای این استفاده طراحی نشده!!! :blink: و تو تاحالا شانسی استفاده می کردی!!!" :blink: باید میفهمیدم با چه ابلهایی طرفم. :grrr: :wacko:
پس خبر مرگتون برای په کوفتی طراحی شده؟؟؟ :grrr: برای چک کردن میل که اون دایل آپ زهرماری که زیادم هست.
وقتی کاملا تر زدن به تورنت و همش گفتن نه, ما دست نزدیم! :blink: , گفتم جهنم, لابد من انتظارم بالاس, تالام گه زیادی می خوردم. برم اکانت پریمیوم رپیدشر بگیرم. که نه بدبختی سرعت آپلود داشته باشه نه پورت و نه کوفت دیگه ای....
حالا می بینم از امروز به اینم گند زدن و دوباره میگن ایراد از اونه نه از ما!! :blink: آره جون ننتون! رپیدشر با n میلیون مشتری خرابه, شما سالمین!
واقعا از اینا ناامید شدم. بیچاره اون طفلکایی که به توصیه من ابله از اینا سرویس گرفتن....

شاید مشکل از اون آنتنی هست که بهش وصلی. من که با مودم سیاه و سرعت 128 kb از تورنت با سرعت 14-15 تقریباً ثابت دانلود میکنم.

enamoured1985

Registered User
لایک‌ها
1
لطفا من رو در مورد سرويس بيسيم راهنمايي كنيد.منطقه ما ADSL ارائه نميدن.مجبورم بيسيم بگيرم.من پاسدارانم، داتك سهرورديه،تو آنتن مشكلي نداره؟
الان به خانگي 128 ميده؟درسته؟سرعت دانلود چقدره؟ارزش گرفتن داره؟چه شركت هايي بيسيم ارائه ميدن؟

KavehD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا من رو در مورد سرويس بيسيم راهنمايي كنيد.منطقه ما ADSL ارائه نميدن.مجبورم بيسيم بگيرم.من پاسدارانم، داتك سهرورديه،تو آنتن مشكلي نداره؟
الان به خانگي 128 ميده؟درسته؟سرعت دانلود چقدره؟ارزش گرفتن داره؟چه شركت هايي بيسيم ارائه ميدن؟

سلام دوست عزیز
اول باید بگم که 2-3 هفتس داتک سرویس dsl ش تو پاسداران افتتاح شده و سرویس میده. یه سر به اینجا بزن و چک کن ببین پیش شمارتو ساپورت میکنن یا نه (پول قیمتش قشنگ نصف وایرلسه! :blink: )
اما در مورد Wrieless یا بیسیم. 4 تا سرعت 64, 126, 256 و 512 داره که در هر مورد سرعت ارسال یک چهارم سرعت دریافته. یعنی من که 512/128 دارم حدود 64kB سرعت دریافتمه و 16kB سرعت ارسال.
برای اطمینان از پوشش میتونی از قسمت فروش با شماره تلفن 88738844 سوال کنی یا تو همون سایتشون نگاه کنی (اینجا مثلا). در ضمن یه آنتن که ندارن. چندتا تو جاهای استراتژیک مثل برج اسکان و ... دارن. در کل سرویسشون خوبه. وایرلس از dsl گرونتره که لیست قیمت ها هم تو سایتشون هست. از dsl سرویس stable تریه. ولی چند وقته دارن دانلود p2p رو محدود میکنن (دراین مورد ازشون نپرس چون راستشو بهت نمیگن!). خلاصه از هیچی خیلی بهتره! :p
اگه سوال دیگه ای بود, من در خدمتم! ;)

enamoured1985

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز
اول باید بگم که 2-3 هفتس داتک سرویس dsl ش تو پاسداران افتتاح شده و سرویس میده. یه سر به اینجا بزن و چک کن ببین پیش شمارتو ساپورت میکنن یا نه (پول قیمتش قشنگ نصف وایرلسه! :blink: )
اما در مورد Wrieless یا بیسیم. 4 تا سرعت 64, 126, 256 و 512 داره که در هر مورد سرعت ارسال یک چهارم سرعت دریافته. یعنی من که 512/128 دارم حدود 64kB سرعت دریافتمه و 16kB سرعت ارسال.
برای اطمینان از پوشش میتونی از قسمت فروش با شماره تلفن 88738844 سوال کنی یا تو همون سایتشون نگاه کنی (اینجا مثلا). در ضمن یه آنتن که ندارن. چندتا تو جاهای استراتژیک مثل برج اسکان و ... دارن. در کل سرویسشون خوبه. وایرلس از dsl گرونتره که لیست قیمت ها هم تو سایتشون هست. از dsl سرویس stable تریه. ولی چند وقته دارن دانلود p2p رو محدود میکنن (دراین مورد ازشون نپرس چون راستشو بهت نمیگن!). خلاصه از هیچی خیلی بهتره! :p
اگه سوال دیگه ای بود, من در خدمتم! ;)

ممنون از شما.
اولا من براي ADSL اقدام كردم ولي خط تلفن ما PCM هست.
براي بيسيم مثل ADSL محدوديت خانگي ندارن؟تا اونجا كه خوندم فقط 64\128 به خانگي ميدن.سرعت دانلود اين سرويس چنده؟

enamoured1985

Registered User
لایک‌ها
1
شانس كه نداريم.زنگ زدم داتك گفت فعلا مودم نداريم:( (آقا يكيتون مردونگي كنه سرويسشو پس بده!:D )
خيلي هم گرونه.ماهي 41.350 تومن.اون 100تومن وديعه به كنار.
سرعت اينترنت بيسيم و ADSL ,ADSL2 رو با هم مقايسه ميكنيد تا من متوجه بشم!سرعت دانلودش چطوريه؟(128)
ممنون.

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
بستگی به محلتون داره اگه ترافیک شبکه کم باشه و خوب آنتن بده مودم با 256 28-29 تا دانلود داری

enamoured1985

Registered User
لایک‌ها
1
به كاربر خانگي 128 ميدن.
حالا يك ماه امتحاني ميگيريم اگه خوب بود ادامه ميديم

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
کسی قصد نداره پس بده سرویس شو؟ مثل اینکه مودم آزاد ندارن

دانیال اینجوری نمیتونی گیر بیاری به منم میگفتن مودم نداریم ولی رفتم اونجا یه نمه قاطی بازی در آوردم با یه خانم هم اونجا هماهنگ بودم گرفتم راستی 256 گرفتم:)

خواستی تو مسیج برات اسمشو بنویسم بری پیشش ازش اگر تونستی بگیری:)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دانیال اینجوری نمیتونی گیر بیاری به منم میگفتن مودم نداریم ولی رفتم اونجا یه نمه قاطی بازی در آوردم با یه خانم هم اونجا هماهنگ بودم گرفتم راستی 256 گرفتم:)

خواستی تو مسیج برات اسمشو بنویسم بری پیشش ازش اگر تونستی بگیری:)

اره بابا جون هر کی دوست داری ، دستم به هیچ جا بند نیست ، شاید بتونم یک سرویس آبرو داری بگیرم.:(
اگر می تونی که سفارش ما رو هم بکن

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
ما براي شركت مي خواستيم بگيريم همون روز هم دادن خيلي راحت
با پهناي باند 256 كه البته حتي به نظر 128 هم نمي آيد
بعضي وقت ها مدام قطع مي شه
به اندازه ي ADSL راحت نيست ولي رو خط شركت ADSL نمي دادن مجبور شديم اين كار رو كنيم

oceanic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من تقریبا دو سالی هست که سرویس 512 وایرلس داتک و دارم ، تا حدود 2 هفته پیش من از سرویسشون کاملا راضی بودم . خب کار منم اکثرا دانلوده .. از آخرین باری که تو تهران باد و بارون شد وضعیت آنتن دهی من افتضاح شد ، پینگ بالا ، دلتای منفی ، سیگنال استرنت وحشتناک ، برای آنتن گرفتن باید هزار جور حرکات ژانگولر انجام بدم ، مودمم IPW ه ، از این نقره ایا . البته من تو منطقه ی کاورج داتک نیستم و نزدیکشم و معمولا از آنتن 122 شون سرویس میگیرم اما خب تا همین دو هفته پیش با 70 تا دانلود میکردم . الان به زور به 20 میرسه سرعت دانلودم ، در حال حاضر با سه تا انتن و دلتای 4 متصل میشم . برای همین در به در دنبال این مودم قدیمیام که بهتر آنتن دهی میکنن ، که البته پیدا نمیشن و کسیم حاضر به معاوضه فعلا با من نشده . حالا یه سوال دارم ، میخوام بدونم نمیشه به یه نحوی با یه وسیله ای ، آنتن جانبیی چیزی سیگنالو تقویت کرد ؟
rolleyes_mini.gif
... یه سوال دیگه ام دارم ، من دو تا مودم دارم یعنی دو تا حساب 512 دارم ، میخوام بدونم میشه از هر دو تا تو یه کامپیوتر استفاده کرد که بشه 1024 ؟
rolleye0017.gif

ممنون میشم جواب بدید .

oceanic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از جوابهای فنی شما !
129fs3708360.gif

بالا