برگزیده های پرشین تولز

وضعیت سرویس adsl در تبریز

Sine5

Guest
لایک‌ها
0
سلام.

الان بهترین سرویس واسه چه شرکتی هست؟قیمتش هم عادلانه باشه(نامحدود)

برای 3 ماه هم از 50 تومن بیشتر نباشه.

بیشتر برای دانلود میخام.

سرویس محدود معرفی نکنین که اصلن به دردم نمیخوره.

نظرتون راجع به 128 نامحدود همارا چیه؟

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
من حدود 2.5 سالی میشه که از صبانت استفاده میکنم (128KB - سه ماهه - 10GB- قیمت 46500) اولا که محدودیت سرعت برای کاربرای خانگی وجود نداشت خیلی عالی بود ولی این 5-6 ماه گذشته همون متوسط 12 کیلوبایت در ثانیه رو داره ، قطعی شبکه هم در هفته به دو سه مورد 3 تا 4 ساعته وجود داره.
یکی دو بار خواستم ISP رو عوض کنم ولی تو شرایط و قیمتها خیلی تفاوت ندیدم، در کل بد نیست.

Sine5

Guest
لایک‌ها
0
من حدود 2.5 سالی میشه که از صبانت استفاده میکنم (128KB - سه ماهه - 10GB- قیمت 46500) اولا که محدودیت سرعت برای کاربرای خانگی وجود نداشت خیلی عالی بود ولی این 5-6 ماه گذشته همون متوسط 12 کیلوبایت در ثانیه رو داره ، قطعی شبکه هم در هفته به دو سه مورد 3 تا 4 ساعته وجود داره.
یکی دو بار خواستم ISP رو عوض کنم ولی تو شرایط و قیمتها خیلی تفاوت ندیدم، در کل بد نیست.

چقدر طول میکشه 10 گیگ تموم بشه؟واسه سه ماهتون کافیه؟

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
آتروپات جان در مورد سرعت دانلود شبانه چی ؟
من سه چهارروزی میشه که سرویس تو رو از صبانت گرفتم روزها با 17 و 18 دانلود میکنه ، شبها هم موقع استفاده از اکانت رایگان شبانه ، دو سه دقیقه ای با 117 دانلود میکنه بعدش میاد روی 5 و 6 .
میخواستم بپرسم همیشه اینطوریه یا این چند روزه اینطوری شده ؟
اگه سرعت دانلود شبانه اش روی 117 در تمام طول چهار ساعت بمونه خیلی عالی میشه ، راحت میشه هر شب یک و نیم گیگ دانلود داشت .

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوستان عزيز من ميخوام ADSL بگيرم و شرايط هم اينه :

1 - محدوديت حجمي نداشته باشه و اگر هم داشته باشه حتما رايگان شبانه داشته باشه.

2 - سرعت هم زير 128 نباشه (البته اگر با 64 فرق نكنه ! )

3- سرعت نسبت به ميزاني كه ادعا شده معقول باشه

4- قيمت هم مناسب باشه

فعلا همارا و ماكس نت و شاتل رو در حال بررسي هستم ولي نميدونم كدوميكي مناسب تره.لطفا توضيح داده و راهنمايي كنيد. با تشكر

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد سرعت این چند روز گذشته یکمی بهتر شده ، شبها من هم بعضی وقتها روی 100 دانلود داشتم ، البته خیلی وقتها پایدار نیست .
برای من 10 گیگ تقریبا کافیه (اوج اوجا گلیر ;) )

worldpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد سرعت این چند روز گذشته یکمی بهتر شده ، شبها من هم بعضی وقتها روی 100 دانلود داشتم ، البته خیلی وقتها پایدار نیست .
برای من 10 گیگ تقریبا کافیه (اوج اوجا گلیر ;) )

سلام دوست گرامي

در مورد سوالي كه در پست قبلي پرسيدم راهنمايي نظري نداريد ؟ ( ساين همشريم يارديم ات سانا) :)

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
دوست عزیز به نظر من بهتر از همه سرویس 128 نامحدود خانگی همارا سیستم هستش.3 ماها میشه 51 تومن که منهای مالیات و آبنومان مخابرات برای هر ماه می افته 17 هزار تومن که به نظر من ارزشش رو داره.خودم حدودآ یک ساله از همارا سرویس دارم سرعتش هم قابل قبوله برای من 14 13.5 بدون هیچ گونه نوسان.محدودش هم برای منطقه مخابراتی ما 384 بود که با 40 دانلود می کردم البته برای چند تا از دوستام که مناطق دیگه هستن 512 بوده و هست.

ali206

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
برا منطقه وليعصر سرعتس يك هستش

majid_hz67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوستان عزيز من ميخوام ADSL بگيرم و شرايط هم اينه :

1 - محدوديت حجمي نداشته باشه و اگر هم داشته باشه حتما رايگان شبانه داشته باشه.

2 - سرعت هم زير 128 نباشه (البته اگر با 64 فرق نكنه ! )

3- سرعت نسبت به ميزاني كه ادعا شده معقول باشه

4- قيمت هم مناسب باشه

فعلا همارا و ماكس نت و شاتل رو در حال بررسي هستم ولي نميدونم كدوميكي مناسب تره.لطفا توضيح داده و راهنمايي كنيد. با تشكر
به نظر من مکس نت صلاحتره. سه ماهه نامحدود 128 با هزینه نصب 62 تومن در میاد یعنی 17 تومن ماهانه به علاوه 10 تومن نصب. ضمنا تا جایی که من میدونم همه هزینه ها اعم از مالیات و آبونمان و... رو اول میگیرن که میشه همون 52 تومن برای سه ماه!!
دوست عزیز به نظر من بهتر از همه سرویس 128 نامحدود خانگی همارا سیستم هستش.3 ماها میشه 51 تومن که منهای مالیات و آبنومان مخابرات برای هر ماه می افته 17 هزار تومن که به نظر من ارزشش رو داره.خودم حدودآ یک ساله از همارا سرویس دارم سرعتش هم قابل قبوله برای من 14 13.5 بدون هیچ گونه نوسان.محدودش هم برای منطقه مخابراتی ما 384 بود که با 40 دانلود می کردم البته برای چند تا از دوستام که مناطق دیگه هستن 512 بوده و هست.
دوست عزیز من الان حدود یه ماهی هست که از مکس نت استفاده میکنم و سرعت دانلود نامحدودش حدود 16 17 هستش که خیلی وقتها تا 25 هم افزایش میابه که کم هم اتفاق نمی افته قبل از این هم 4 ماه از همارا استفاده کردم که همون طور که گفتی 13 14 دانلود میکرد به علاوه این که قطعی هم نسبتا به چشم میومد ولی مکس نت تا حالا برای من قطعی نداشته مرکز مخابراتم هم شهید یاغچیان هست.
یا حق:)

majid_hz67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال در مورد سرویس های همارا سیستم.دوستان من چند ماهه که سرویس 128 نامحدود(سه ماه 51تومن) همارا گرفتم از سرعتش برای لینک های مستقیم راضیم از 13 پایین نمیاد ولی برای لینک های غیر مستقیم سرعتش افت می کنه مخصوصآ مواقع دانلود از تورنت.می خواستم ببینم بقیه هم همین مشکل رو دارن؟

کلا سرعت دانلود از تورنتها با سرویس 128 نامحدود حدود 3 4 کیلوبایت کمتر از سرعت واقعیه من با همارا حدود 10 11 میگرفتم که الان با مکس نت 13 14 میگیرم!! در کل به همه همشهریای عزیزم که میخان 128 نامحدود بگیرن 3 ماهه مکس نت رو توصیه میکنم که خیلی از همارا بهتره.

شبح

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از همارا سیستم
اکانت خریدم خیلی خوبه
128 هست هر 3 ماه 51 هزار خرجش میکنم
ولی راضی هستم
دم به دقیقه رسیدگی میکنن
الان 5 سالی میشه اکانت دارم
فقط 1 بار قطع شده به مدت 15 دقیقه
سرعت دانلودش و آپلودش خوبه
و هر دوتاشون نا محدود هست
رو به روی ورزشگاه تختی
همارا سیستم.............

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
به نظر من مکس نت صلاحتره. سه ماهه نامحدود 128 با هزینه نصب 62 تومن در میاد یعنی 17 تومن ماهانه به علاوه 10 تومن نصب. ضمنا تا جایی که من میدونم همه هزینه ها اعم از مالیات و آبونمان و... رو اول میگیرن که میشه همون 52 تومن برای سه ماه!!

دوست عزیز من الان حدود یه ماهی هست که از مکس نت استفاده میکنم و سرعت دانلود نامحدودش حدود 16 17 هستش که خیلی وقتها تا 25 هم افزایش میابه که کم هم اتفاق نمی افته قبل از این هم 4 ماه از همارا استفاده کردم که همون طور که گفتی 13 14 دانلود میکرد به علاوه این که قطعی هم نسبتا به چشم میومد ولی مکس نت تا حالا برای من قطعی نداشته مرکز مخابراتم هم شهید یاغچیان هست.
یا حق:)

همارا هم از ماهه قبل سرعت دانلود برا همه سرویساش رو همون سرعت اسمی قرار داده یعنی مثلآ برای سرویس 128 نامحدود با 16 دانلود از لینک مستقیم و 13 تا 15 برای تورنتهای سالم انجام میشه.البته این ماه من سرویس محدود گرفتم که فیکس با 50 دانلود میکنه حتی شبا که رایگانه هر شب میشه تقریبآ 750 MB دانلود کرد. قطعی هم در حد صفر.در کل من که خیلی راضیم:cool:

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان محترم تبریزی که هممون اسیر adsl هستیم سلام.

اولا خیلی خوشهالم که این برگه رو که سال 85 ایجاد کردم تاحالا که 3 ساله تو لیست نوشته های جدید میبینم.

دوما من به جرئت میگم که جزواولین افرادی هستم که تو تبریز adsl گرفتم و با توجه به برخی مسائل کاری تو چند مرکز و از چند pap خط adsl دارم مثل آبرسان و ولیعصر و کرکج و قزلجه میدان و از شاتل و صبا و مکس استفاده میکنم .

خوب تنها تجربه ای که تا حالا پیدا کردم اینه که تمام شرکتها با توجه به پولی که میگیرن سرویس میدن و مورد خیلی محم دیگر اینه که کیفیت همشون یه نمودار سینوسی داره . این یعنی چی؟؟؟
یعنی که امروز صبا نت کیفیتش خوبه . همه به این شرکت میان بعدش تا 2 ماه آنقدر شلوغ میشه که کبفیت افت میکنه . ماه سوم همه ازش فرار میکنند سرعت باز هم بالا میره.

و باید افت کیفیت رو تو مرکز دیتای رحیمیان تبریز رو فراموش نکرد. اون وقت که من تو isp کار میکردم (issa200) واقعا پدر ما رو در میاورد . این شرکت سر همین مخابرات با مشکل برخورد کرد و بخش isp تعطیل شد.

majid_hz67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من الان 6 ماهه که از مکس نت استفاده میکنم قبلش هم 4 ماه از همارا و یه چند ماهی هم از صبانت استفاده کردم.
تا 2 روز دیگه اکانتم تموم میشه ولی موندم که باز با مکس نت تمدید کنم و یا از همارا و شایدم از یه شرکت دیگه بگیرم. از همه همشهریام درخواست دارم با توجه به چندتا نکته و مشکلی که دارم منو راهنمایی کنید تا بهترین گزینه رو بتونم انتخاب کنم!
اول اینکه زمانی که از همارا سرویس 128 کیلوبایت نامحدود میگرفتم سرعت لود یا باز شدن صفحاتش کمی نسبت به مکس نت بهتر بود ولی سرعت دانلودش در حدود 6-7 کیلوبایت کمتر از مکس نت بود(البته 6 ماه پیش) میخوام بدونم الان سرعت دانلود همارا از لینکهای مستقیم و سایتهایی مثل رپیدشر و تورنت بهتر و بیشتر شده و یا هنوز همونجوریه؟
دوم اینکه مهمترین دلیلی که من میخوام از یه شرکت دیگه به غیر از مکس نت سرویس 128 نامحدود بگیرم اینه که حدود 3-4 ماهه که همه پورتهای و کل شبکه مکس نت به گفته خودشون با سایتهای اشتراک گذاری مثل rapidshare,megaupload,easy share و بقیه سایتهایی مثل اینا مشکل دارن. یعنی هر وقت که قصد دانلود فایل از این قبیل سایتها رو دارم بهم اجازه نمیدن و میگن که IP شما هم اکنون در حاله دانلوده و یا تعداد دانلود برای کشور شما تموم شده.(این مشکل همه وقت وجود داره و به گفته خودشون احتمال حل شدنش خیلی کمه)
سومم اینکه حتما نامحدود 128 میخوام...الان با مکس نت که 3 ماهش میشه جمعا 49هزار تومن با سرعت 16-22 از لینکهای مستقیم ، 15-16 از لینکهای غیر مستقیم و با سرعت 11-14 از تورنت دانلود میکنم. و اینکه کلی فایل از سایتهای Share دارم که باید دانلود کنم!
از این که زیاد شد معذرت میخوام و خواهش دارم که اگه امکانش هست سریعتر جواب بدید ! ممنون

Last edited:

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
وضعیت فعلی همارا سیستم در مرکز مخابراتی ما( رحیمیان) البته فاصله خونه تا مرکز زیاده (راسته کوچه میشینیم)

ای پی هم کاملآ ولید, یعنی راحت میتونی از آپلودسنتر ها و تورنت دانلود کنی قیمتشم چند ماهه آورده پایین سه ماهه کلآ 46 تومن همین امروز رفتم تمدید کردم.

arashrasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من الان 6 ماهه که از مکس نت استفاده میکنم قبلش هم 4 ماه از همارا و یه چند ماهی هم از صبانت استفاده کردم.
تا 2 روز دیگه اکانتم تموم میشه ولی موندم که باز با مکس نت تمدید کنم و یا از همارا و شایدم از یه شرکت دیگه بگیرم. از همه همشهریام درخواست دارم با توجه به چندتا نکته و مشکلی که دارم منو راهنمایی کنید تا بهترین گزینه رو بتونم انتخاب کنم!
اول اینکه زمانی که از همارا سرویس 128 کیلوبایت نامحدود میگرفتم سرعت لود یا باز شدن صفحاتش کمی نسبت به مکس نت بهتر بود ولی سرعت دانلودش در حدود 6-7 کیلوبایت کمتر از مکس نت بود(البته 6 ماه پیش) میخوام بدونم الان سرعت دانلود همارا از لینکهای مستقیم و سایتهایی مثل رپیدشر و تورنت بهتر و بیشتر شده و یا هنوز همونجوریه؟
دوم اینکه مهمترین دلیلی که من میخوام از یه شرکت دیگه به غیر از مکس نت سرویس 128 نامحدود بگیرم اینه که حدود 3-4 ماهه که همه پورتهای و کل شبکه مکس نت به گفته خودشون با سایتهای اشتراک گذاری مثل rapidshare,megaupload,easy share و بقیه سایتهایی مثل اینا مشکل دارن. یعنی هر وقت که قصد دانلود فایل از این قبیل سایتها رو دارم بهم اجازه نمیدن و میگن که IP شما هم اکنون در حاله دانلوده و یا تعداد دانلود برای کشور شما تموم شده.(این مشکل همه وقت وجود داره و به گفته خودشون احتمال حل شدنش خیلی کمه)
سومم اینکه حتما نامحدود 128 میخوام...الان با مکس نت که 3 ماهش میشه جمعا 49هزار تومن با سرعت 16-22 از لینکهای مستقیم ، 15-16 از لینکهای غیر مستقیم و با سرعت 11-14 از تورنت دانلود میکنم. و اینکه کلی فایل از سایتهای Share دارم که باید دانلود کنم!
از این که زیاد شد معذرت میخوام و خواهش دارم که اگه امکانش هست سریعتر جواب بدید ! ممنون

شما که از لایزر استفاده میکردی چی شد پس ؟؟؟؟ :eek:

arashrasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وضعیت فعلی همارا سیستم در مرکز مخابراتی ما( رحیمیان) البته فاصله خونه تا مرکز زیاده (راسته کوچه میشینیم)

ای پی هم کاملآ ولید, یعنی راحت میتونی از آپلودسنتر ها و تورنت دانلود کنی قیمتشم چند ماهه آورده پایین سه ماهه کلآ 46 تومن همین امروز رفتم تمدید کردم.

لطفا به این سرویس توجه کنین 128 یک ساله با نصب و راه اندازی 88 تومن

602182177.png

www.tabriz-telecom.net

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
از اينا بازم ميدن؟ تو تبريز؟

بالا