برگزیده های پرشین تولز

ویزا کارت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
2 رقم اول کارتتون چنده ؟

ممنونم . من حضورا به شركت شما مراجعه كردم. و شما راهنمايي فرموديد و مشخص شد كارت من از كجا صادر شده.
دوست عزيز آيا اگر ما كارت براي وريفاي پي پل از شماتهيه كنيم . براي اينكه اشتباهي صورت نگيره در هنگام اد كردن كارت و وريفاي آن آموزشي رو به ما ميديد كه اشتباهي انجام نگيره و كارت ديسيبل نشه؟

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
ای شرکت زنیت پی و ای باقلوا و چقدر شما خوب هستید
302.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ببخشید که من دخالت میکنم اما اصلا سایت اصلیشون از اول zps.ir بوده بعدش اومدن myzps.com رو زدن!
اوه! ممنون :}
/
جناب زنیت پی. من همونی هستم که براتون ایمیل زد در مورد فروش مانی بوکرز. اگر توافق کنید میفروشم بهتون منتها علاقه دارم که اول شما واریز کنید یا حداقل همزمان پرداختا انجام بشه...

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوه! ممنون :}
/
جناب زنیت پی. من همونی هستم که براتون ایمیل زد در مورد فروش مانی بوکرز. اگر توافق کنید میفروشم بهتون منتها علاقه دارم که اول شما واریز کنید یا حداقل همزمان پرداختا انجام بشه...

سلام
در مورد سایت بله هم سایت ZPS.IR مربوط به شرکگت ماست و هم myZPS.com در مورد پی پال متاسفانه این کار سخت هستش که به هرکس که کارتی دریافت میکنه آموزشی داده بشه. ولی خب میتونید از دوره های آموزشی ا هم استفاده کنید.
در مورد مانی بوکرز متاسفانه شما رو به جا نیاوردم.

با تشکر
زنیت

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سلام
در مورد سایت بله هم سایت ZPS.IR مربوط به شرکگت ماست و هم myZPS.com در مورد پی پال متاسفانه این کار سخت هستش که به هرکس که کارتی دریافت میکنه آموزشی داده بشه. ولی خب میتونید از دوره های آموزشی ا هم استفاده کنید.
در مورد مانی بوکرز متاسفانه شما رو به جا نیاوردم.

با تشکر
زنیت
من از طریق ایمیل با zps.ir این دو سه روز پیش در تماس بودم حالا نمیدونم شما جواب میدادید یا کس دیگری بود که میگفت پرداخت 10 روز بعد از تصویه حسابه. ایمیل هم این بود: persiancity at gmail .

SatCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون من قبلا ثبت نام کردم همون موقع که تازه راه افتاد که زنگ زدید و تایید گرفتید

خوب چند تا سوال دارم

شما چرا کارت 150 دلاری نمیزارید مثلا 50 دلار 100 دلار 150 دلار 200 دلار 250 دلار و....

این طوری خیلی بهتره

1-من الان هر ماه باید تقریبا باید 125 دلار پرداخت داشته باشم خوب اگر من بخواهم کارت بگیرم مثلا یک 200 دلاری از شما میگیرم و پرداخت هم انجام میدم خوب!!! اون وقت که انجام دادم حدود 75 دلار باقی ممونه خوب من برای برج بعدی باید چی کار کنم زنگ هم زدم یک خانمی بود درست نفهمیدم گفتید باید اعتبار رو زیاد کنید خوب درصد این اعتبار چطوری حساب میشه یعنی اگر من 75 دلار ته حسابم بمونه باید 125 هزار تومن بدم تا دوباره بشه 200 دلار

بعد اگر اعتبار دوباره بدم کارتم برای 6 ماه فعال میشه دوباره

اینا رو توی سایت ندیدم خواهش میکنم راهنمایی کنید

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شما میتونین از کارت های پوندی ما استفاده کنین تا مشکلتون حل بشه و یا حتی از سایت ZPS.IR کارت قابل شارژ تهیه کنید. و یا حتی با هزینه کمتر پرداختتون رو به ما واگذار کنین.

به هر حال ما در خدمتیم

asadi2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند تا کارت 10 دلاری برای فعالسازی اکانت ادوردز میخوام. اگر تضمین میکنید که بشه این کار رو انجام داد (یا خودتون میتونید برید تو اکانت و فعالسازی رو انجام بدید) لطفا قیمت رو pm کنید.

با تشکر

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
این کارت هایی که شما میدید همون گیفت کارته ؟
من برای خرید هاستینگ میخوام کارت بگیرم ولی اون هاستینگ کارت غیر قابل شارژ قبول نمیکنه ؟ این کارت هایی که توی سایت myzps هست قابل شارژند ؟
راستی من یه مشکل توی ثبت نام داشتم چند بار ایمیل mehdi[at]nsd[d0t]ir براتون ایمیل زدم ولی هنوز جواب ندادید لطفا پیگیری کنید .

www.pacyrus.com

Registered User
لایک‌ها
1
جهت صدور کارت ویزا بدون هزینه صدور و افتتاح حساب رایگان و همچنین صدور آنی کارت به سایت www.myzps.com سری بزنید

کلاهبرداری شرکت زنیت یا تجارت الکترونیک فرامین

با سلام
میخواستم چند کلامی راجع به شرکت زنیت به آدرس:
www.zps.ir
بگم
این شرکت به نظر من یه کلاهبردار و شیاد هست
پول مردم رو میگیره و وعده سره خرمن میده:
و این هم مشکلی که برای ما پیش اومد
امیدوارم دیگران عبرت بگیرند:

ما دویست دلار از این شرکت کارت اعتباری خواستیم
به ما گفتند در عرض 9 روز به شما میدیم
9 روز شد یک ماه ولی خبری نشد
دیگه خونم به جوش اومده بود
رفتم شرکتشون گفتم یا الان پولم رو میدید و یا به کلانتری زنگ میزنم
بعد از کلی کلنجار 100 دلار رو به کارتم ریختند
گفتم این چه وضعشه
گفتند که پولمون در حساب تموم شد و شما باید دو روز صبر کنید
گفتیم باشه
بعد از دو روز باز هم خبری نشد
دوباره دعوا
و حرفهایی که تووو این یکماه و اندی زده بودند
که آقا تحریم هستیم و ....
و آخرش با کلی دعوا و تهدید به حساب ما ریختند

90 دلار رو به حساب یاهو ریختیم ولی بدلیل اینکه از اون نتونستیم استفاده کنیم
آنها(یاهو) پیشنهاد داد که به کارتتون برگردونیم
ما هم قبول کردیم

حالا یاهو برگردونده ولی این شرکت میگه برنگشته
دوباره من با یاهو تماس گرفتم و اونها گفتند برگردونده شده

ولی این شرکت زیر بار نمیره
یاهو که یه شرکت بیگانه هست پول رو برگردونده ولی این شیاد ها میخواند پول رو بالا بکشند

از دوستان خواهش میکنم اکه چنین مشکلی براشون پیش اومده اینجا ذکر کنند تا برای دوستان دیگه زنگ خطری باشه
با تشکر

و این هم جواب های یاهو:

این نامه اولش:
Jul 17 2008 17:02 PT

Hello .....,

As requested, we have completed refunding $90.00 to your Visa Card ending in ***8584. You will find this refund reflected on your next credit card statement.

This refund will appear in the Billing Transaction Detail report as an Adjustment. To view this report, log into your account and select the Reports tab. Click on the Billing Transaction Detail report and look for the Adjustment line item.

Sincerely,

Luda Moreva
Customer Solutions
Yahoo! Search Marketing

و این هم دومش در جواب نامه ما:

Jul 25 2008 09:46 PT

Hello .....,

Thank you for contacting us about your account.

We have reviewed your account and did find that the refund for $90.00 was processed on 7/17/08. The funds were sent to your VISA card ending in 8584. This information should be visible on your credit card statement within 3 business days of completion.

This transaction is also reflected in the Billing Transaction Detail Report, available in the Reports section of your account 2-3 business days after the refund has been processed. To view this report:
1. Click the Reports Tab.
2. On the right side of the screen, click the calendar icon. In the new window, select a date range.
3. On the left side of the screen under "Financial Reports" click "Billing Transaction Detail"

We apologize for any confusion this may have caused and thank you for your patience. If there is anything else we can assist you with, please let us know.

Sincerely,

Colleen Leigh
Customer Solutions
Yahoo! Search Marketing

Last edited:

www.pacyrus.com

Registered User
لایک‌ها
1
در ضمن من تووو این مدت نتونستم این آقای به اصطلاح مدیر این شرکت رو ببینم
هیچ وقت نبودند
و موبایلی هم که داده بودند هیچ وقت جواب نمیداد
و یا روی منشی تلفنی بود

در ضمن سایت دیگر این شرکت www.myzps.com می باشد.

www.pacyrus.com

Registered User
لایک‌ها
1
من مطمئنم خیلی از افراد دچار چنین مشکلی هستند
هر کسی در این سایت با این شرکت مشکل داره
لطفاً پیغام بده تا یه شکایت دسته جمعی علیه این شرکت شیاد داشته باشیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا