برگزیده های پرشین تولز

يكي از مديران خواهشا جواب بده

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
آسه بیا آسه برو که جربه شاخت نزنه:f34r::blush::D:rolleyes::):cool::eek::hmm::p:eek::blink::wacko::(
اینم حرفیه !

پ ن : تو پی تی طبق تجربه من اگر میخوای توی بخش گفتگو آزادش باشی فقط برو توی تاپیکایی که جنبه فان داره ! دور تاپیک سیاسی رو باید خط بکشی ...

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
260
راستی جران چیه هر کسی بن می شه یه پارچه سیاه می زنه گوشه اواتارش ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخه اون پارچه است؟ منظورت نوار سیاه حتما:lol:

عجب، من از همین آلان میتونم بهت بگم کی بن ات کرده. گویا پست نیمه سیاسی رضا جان دارای وابستگی بوده و باعث شده که مدیر محترم بجای کارت دادن از بن کردن استفاده کنه.

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فرقی نمیکنه شما یا یکی از مدیران که ارتباط بیشتری دارید تماس بگیرید مشکلتون راحت تر و سریعتر حل میشه! ;)

سلام رضا جان

راهنمایی از این بهتر می خواستی ؟؟

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
رضا جان
خسته نباشی
شما یک بار بن شدی .
با درست کردن آی دی دیگت فقط باعث تحریک مدیران شدی .
الان هم با باز کردن این ترد ها فقط اونها رو تحریک می کنی و لای منگنه قرارشون میدی .
اینقدر رو اعصابشون راه نرو .
من بهت حق می دم
تو هم به مدیران حق بده . دست و پاشون بستست . زرتی فردا می زنه فیلتر میشن . که مثلا یک شوخی (چه به جا و چه نابجا) با رییس جمهور شده .

reza_badkonaki2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رضا جان
خسته نباشی
شما یک بار بن شدی .
الان هم با باز کردن این ترد ها فقط اونها رو تحریک می کنی و لای منگنه قرارشون میدی .
من بهت حق می دم
تو هم به مدیران حق بده . دست و پاشون بستست . زرتی فردا می زنه فیلتر میشن . که مثلا یک شوخی (چه به جا و چه نابجا) با رییس جمهور شده .
به خدا من قصدم به هيچ وجه تحريك هيچ مديري نبوده............ايدي اولم بن شد و خودمم قبول دارم كه حق داشتن (طبق مرامنامه)........هيچ گله اي هم نكردم..........اما من با ايدي دوم رو براي زدن پست و پيگيري كاري اومدم كه ديدم هم ايدي بن شده هم تمام پستهاش پاك شده

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
260
رضا جان
خسته نباشی
شما یک بار بن شدی .
من بهت حق می دم

این کدوم مدیره که با تاپیک باز کردن قاطی میکنه؟ حتما شما اینجا رو با یه فروم دیگه اشتباه گرفتید. تا جایی که من دیدم تمامی مدیرهای اینجا صبور و باوقار هستن و تمام کارشون رو بر اساس منطق انجام میدن، مدیرا خسته نباشید.
:rolleyes:

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
یه نظریه هست که شاید چون داشتن دو تا آی دی جرمه طبق مرامنامه! شاید بخاطر این بن شده باشی ! ولی در همون حد نظریه است
به احتمال زياد همين بوده رضا جان...!
204.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
نوشته ای از Romain_Gary
یه نظریه هست که شاید چون داشتن دو تا آی دی جرمه طبق مرامنامه! شاید بخاطر این بن شده باشی ! ولی در همون حد نظریه است

رومن جان طبق گفته احسان داشتن دوتا ایدی جرم نیست سوء استفاده جرمه!و خوب زدن دی وی دی برای یوزرها و خدمت به فروم قطعا جزء موارد سوءاستفاده محسوب نمی شه!;)
راستی مدیرا عزیز برخورد افراطی با پستهای نیمه سیاسی باعث بد تر جو گفتگوی ازاد پی تی می شه!همینطوریش هم محیط گفتگوی ازاد مورد انتقاد اکثریت قاطع کابران فعال بخشهاست!
در این مورد یا مدیر بن کننده به شکل لیست سیاه عمل کرده یا راپورت دهنده با رضا جان مشکل داشته!و احتمالا تو بخش اشتراک از رضا دی وی دی گرفته!تو نود درصد مواقع اشناها راپورت می دن !;)

بالا