برگزیده های پرشین تولز

يک تصوير سياسي تفريحي !!!

MacMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ديشب وقتي اين صحنه رو ديدم يه جورايي کششششششش اومدم.
حيفم امود شماها نبينين.
راستي اين احمق ها مگه خبر ندارن ما 2500 سال پيش کورش کبير داشتيم؟؟؟
تف به ذاتشون:happy: :blink:

if4qxs.jpg

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از MacMan :
حيفم امود شماها نبينين.

[I[/QUOTE

خودت داری میگی 2500 سال پیش ... that's a long time ago

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از IcedAngel :
به نقل از MacMan :
حيفم امود شماها نبينين.

[I[/QUOTE

خودت داری میگی 2500 سال پیش ... that's a long time ago

یه سوال صادقانه تو خائنی؟

شوخی کردم ولی اینا با این کاراشون فقط خودشونو از واقعیت ها دور تر میکنن مثل همین مک آفی {مک کوفتیه خودمون}

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از check_shark :
به نقل از IcedAngel :
یه سوال صادقانه تو خائنی؟

شوخی کردم ولی اینا با این کاراشون فقط خودشونو از واقعیت ها دور تر میکنن مثل همین مک آفی {مک کوفتیه خودمون}

نه خائن نیستم ولی باید قبول کرد قبل از ایران باستان هم تمدنهای زیادی بوده ... یونان که میشه گفت از ایران هم بالاتر بوده ... مصر و بابل اولین تمدنهای جهان ... چین و غیره ... ولی اونا سنگی که ما از گذشتمون میزنیم رو به سینشون نمیزنن ... منم عاشق کشورم هستم ... ولی باید جلو پامون رو نگاه کنیم نه پشت رو ... چشمای آدما جلو سرشون گذاشته شده که جلوشون رو ببینن نه پشتشون رو.
اونا هم خودشون رو از واقعیت معلومه که میخوان دور کنن چون گذشته ای نداشتن ... حالا کی موفق تره ؟ ما که به گدشته خیلی خیلی دورمون مینازیم یا اونا که با 300 سال تاریخ دارن دنیا رو میچرخونن ؟

ولی در کل چواب پستات رو دوست دارم :D :blush:

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
نیگا کن ! یه دستور quot رو اشتباهی پاک کردم گند زدم تا تهش :lol: تفصیر تو بود حولم کردی :p

MacMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از IcedAngel :
به نقل از check_shark :
نه خائن نیستم ولی باید قبول کرد قبل از ایران باستان هم تمدنهای زیادی بوده ... یونان که میشه گفت از ایران هم بالاتر بوده ... مصر و بابل اولین تمدنهای جهان ... چین و غیره ... ولی اونا سنگی که ما از گذشتمون میزنیم رو به سینشون نمیزنن ... منم عاشق کشورم هستم ... ولی باید جلو پامون رو نگاه کنیم نه پشت رو ... چشمای آدما جلو سرشون گذاشته شده که جلوشون رو ببینن نه پشتشون رو.
اونا هم خودشون رو از واقعیت معلومه که میخوان دور کنن چون گذشته ای نداشتن ... حالا کی موفق تره ؟ ما که به گدشته خیلی خیلی دورمون مینازیم یا اونا که با 300 سال تاریخ دارن دنیا رو میچرخونن ؟

ببين وحشتناااااااک باهات موافقم .:blink:
اصولا ما ايرونيا دچار مشکل خود گنده بيني هستيم ، توقع داريم حالا چون چارتا پادشاه زپرتي داشتيم از کل دنيا جلو تريم.واقعيتش اينه که تقريبا عقب تر هم هستيم .
ولي ديگه کار اين کمپاني ها خيلي لج آدم رو در مياره................:hmm:

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از IcedAngel :
به نقل از check_shark :

هر چی میگی قبول ولی رو این یونان حساسم. بابا گول این خالی بندیایه یونانی رو نخورین خیلی دروغ گو بودن

اگه اون قدیما بودم با همین چوب بیسبال دو ضربه نثار اون هردوت میکردم
167.gif
نه تکذیب میکنم اگه اینکارو میکردم احتمالا پوستمو میکندن بعد اعدامم میکردن . نوخوام
159.gif

یه سرچ کن تو همین جا در مورد اسکندر یه چیزهایی هست اگه بیشتر خواستی برو تو این سایت

WWW.IRANTARIKH.COM

مطالب مفیدی داره

من این ویلدورانت .....مال رو هم قبول ندارم تنها عرب زده دنیاست:blink:

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از check_shark :
به نقل از IcedAngel :
هر چی میگی قبول ولی رو این یونان حساسم. بابا گول این خالی بندیایه یونانی رو نخورین خیلی دروغ گو بودن

اگه اون قدیما بودم با همین چوب بیسبال دو ضربه نثار اون هردوت میکردم
167.gif
نه تکذیب میکنم اگه اینکارو میکردم احتمالا پوستمو میکندن بعد اعدامم میکردن . نوخوام
159.gif

یه سرچ کن تو همین جا در مورد اسکندر یه چیزهایی هست اگه بیشتر خواستی برو تو این سایت

WWW.IRANTARIKH.COM

مطالب مفیدی داره

من این ویلدورانت .....مال رو هم قبول ندارم تنها عرب زده دنیاست:blink:

خب آره ... ولی یونان فقط اسکندر نبوده ... ارشمیدس بوده فیثاغورث بوده و خیلیهای دیگه که پایه گدار علم تو دنیا بودن ... اولیت سیستمهای دموکراسی از یونان اومده ... یه نگاه به ریاضیات بکن ... تاثیر یونانیها تو شکل گیری دنیا مشهوده ... کشف عدد پی و محاسبه مساحت اجسام و همه و همه
ولی خدا لعنت کنه اسکندر رو با اون دختره رکسانا !!! تو ویلدورانت هم از بین 17 جلد همچین بخش زیادی رو به ایران اختصاص نداده چون واقعا" دوره کوتاه بوده به نسبت دیگه تمدنهای بشری ... متاسفانه :(

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از MacMan :
به نقل از IcedAngel :
ولي ديگه کار اين کمپاني ها خيلي لج آدم رو در مياره................:hmm:

از اون بیشتر این تحریم اقتصادی کفر من رو در میاره !!! نمیدونی چه دست و پای همه رو بسته :(

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
خداییش چه گندی زدم به quote ها ... ته تهش اسما قاطی شد :)

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از 7.1 Speaker :
"ویلدورانت"

اين که گفتي يعني چه؟

بزرگترین کتاب و مرجع تاریخی جهان هستش به اسم تاریخ تمدن ویلدورانت ... نویسندش هم ویلدورانت هستش که به کمک زنش در 17 جلد این اثر رو به تحریر در آورده
کسایی که علاقه به تاریخ دارن میتونن به عنوان یه دیکشنری تاریخی کامل ازش استفاده کنن

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا يعني چي؟ يعني ميگي کلش خالي بنديه و طرف عرب زده بوده؟ (اينو با صداي سياوش ساکتي بخون:D)

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از IcedAngel :
به نقل از check_shark :
خب آره ... ولی یونان فقط اسکندر نبوده ... ارشمیدس بوده فیثاغورث بوده و خیلیهای دیگه که پایه گدار علم تو دنیا بودن ... اولیت سیستمهای دموکراسی از یونان اومده ... یه نگاه به ریاضیات بکن ... تاثیر یونانیها تو شکل گیری دنیا مشهوده ... کشف عدد پی و محاسبه مساحت اجسام و همه و همه
ولی خدا لعنت کنه اسکندر رو با اون دختره رکسانا !!! تو ویلدورانت هم از بین 17 جلد همچین بخش زیادی رو به ایران اختصاص نداده چون واقعا" دوره کوتاه بوده به نسبت دیگه تمدنهای بشری ... متاسفانه :(

خوب قمار بازي عاقبتش همينه.
اما اسكندر :اون توبه در وكرد و وقتي پاش توي چال اسكندرون ويفتاد متحول وشد وديگه از خودش كشور گشايي در نوكرد و ركساناي برره رو وگرفت و با هم ماه عسل ورفتن هندوستان.
عجب داستان عبرت انگيزيه.اي كاش اين "ول سرانت" بيسواد اينا رو ميفهميد .اي نوفهمه.اي ويلدورانت هيچي در اين دنيا نوفهميد.روي سنگ گورش هم ونوشتن كه اي در زندگي نكبت بارش هيچ نوفهميد. نفهم دنيا ويامد و نفهم از دنيا گور بگور وشد.
اوههح.نم

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از pinokio2 :
خوب قمار بازي عاقبتش همينه.
اما اسكندر :اون توبه در وكرد و وقتي پاش توي چال اسكندرون ويفتاد متحول وشد وديگه از خودش كشور گشايي در نوكرد و ركساناي برره رو وگرفت و با هم ماه عسل ورفتن هندوستان.
عجب داستان عبرت انگيزيه.اي كاش اين "ول سرانت" بيسواد اينا رو ميفهميد .اي نوفهمه.اي ويلدورانت هيچي در اين دنيا نوفهميد.روي سنگ گورش هم ونوشتن كه اي در زندگي نكبت بارش هيچ نوفهميد. نفهم دنيا ويامد و نفهم از دنيا گور بگور وشد.
اوههح.نم

3 بار خوندم تا بفهمم چی گفتی ! باید یه روزی این برره ای رو یاد بگیرم ... آره داستان خبیثیه ... وقتی یادم میفته به خاطر اون دختره ج پرسپولیس رو آتیش زده آتیش میگیرم :blink:

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از 7.1 Speaker :
حالا يعني چي؟ يعني ميگي کلش خالي بنديه و طرف عرب زده بوده؟ (اينو با صداي سياوش ساکتي بخون:D)

نه بابا خالی بندی نبوده :) راس راسکیه ... عرب زده هم نبوده ... فرانسوی بوده ... منظورم اینه که تو اون همه کتاب حجم خیلی کمیش به ایران اختصاص داده شده ! نه به خاطر قرض خاصی .... چون دوره طلاییه ایرانیا واقعا" کوتاه بوده اگه تو کل تمدن 5000 هزار ساله بشر بخوای مقایسه کنی

آی check_shark بیا ببین دوباره بحث از چی شروع شد به چی داره ختم میشه ... از یه عکس به تمدن بشر ... واقعا" عجیبه :blink:

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نظر من رو اگه بخواين :‌ به جهنم !

MacMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از IcedAngel :
3 وقتی یادم میفته به خاطر اون دختره ج پرسپولیس رو آتیش زده آتیش میگیرم :blink:

اصولا کل بد بختياي بشريت و همه فاجعه ها از همين دختره ج شروع شده آي تينککککک !!

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
ایران الآن رو با ایران باستان مقایسه نکنید که از زمین تا آسمون فرق داره
اون زمان ایران ایران بود و الآن ...
در ضمن این کوروش مشکوک به پیغمبر بودنه اسمش هم ذوالقرنین که در قرآن اومده

بالا