برگزیده های پرشین تولز

پدیده ای به نام هایپراستار

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
اصفهانم دارن یکی می سازن
البته یه مجموعه خیلی عظیمه که اینم جزوشه ! قراره 2 سال دیگه تموم بشه

فکرکنم هم بشه
خیلی دارن اونجا کار می کنن
سرمایه گذاراشم خارجین
حتی از طریق سایت هم می شه زنده محلو دید !! و انلاین پیشرفت پروژه را دید
http://www.isfahancitycenter.com/about4.htm

مثل این که فاز 1 اون سال 91 تموم می شه
اون که حتما افتتاح میشه. لعنتی ها این برادران مسئئول معلوم نیست چیکار دارن می کنن اون بالا (سپاهان شهر). یه مجتمع خوف در حد گلدیس صادقیه تهران هم اول سپاهان شهر دارن میسازن.:wacko: شایعات بسیاری از دست ها و دلارهای پشت پرده اون منطقه به گوش میرسه. به شرطی که تا چند سال دیگه برای خرید و چیز چرخ و تفریح باید بریم سپاهان شهر!

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
یه چیزی !!
دیگه اسمش هایپر استار نیست یکی دو ماهه !!
گیر دادن که اسم هایپر خارجیه نباید بزاری !! این بدبختا هم یه پارچه انداخته بودن روی کلمه هایپر :D تروخدا کجا زندگی میکنیم !!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
یه چیزی !!
گیر دادن که اسم هایپر خارجیه نباید بزاری !! این بدبختا هم یه پارچه انداخته بودن روی کلمه هایپر :D تروخدا کجا زندگی میکنیم !!

يکمي که از دلارهاشون بره تو جيب برادرها حله!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
یه چیزی !!
واسه این نیست
واسه اینه که اسم مجموعه داره میشه سیتی استار
و فقط همون فروشگاه هایپر استار میمونه
چرا شایعه درست میکنید ؟

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
واسه این نیست
چرا شایعه درست میکنید ؟

شایعه چیه عزیز.
ما که شنیدیم گفتن به کلمه هایپر گیر دادن , میگم روی اسم هایپر سر در فروشگاه پارچه انداخته بودن روی تابلوهای توی خیابون روی اسم هایپر چسب زده بودن !! اسم خود فروشگاه شده سیتی استار !! حتما سیتی کمتر خارجیه تا هایپر !
اینو بدون وقتی یه چیزی با یه اسمی جا افتاد محاله کسی به این سادگی عوضش کنه , تا چند سال دیگه هم قدیمیها اونجارو به اسم هایپر استار میشناسن نه سیتی استار , مگر کسایی که جدید با اونجا اشنا شده باشن.

salar68

Registered User
لایک‌ها
66
اون که حتما افتتاح میشه. لعنتی ها این برادران مسئئول معلوم نیست چیکار دارن می کنن اون بالا (سپاهان شهر). یه مجتمع خوف در حد گلدیس صادقیه تهران هم اول سپاهان شهر دارن میسازن. شایعات بسیاری از دست ها و دلارهای پشت پرده اون منطقه به گوش میرسه. به شرطی که تا چند سال دیگه برای خرید و چیز چرخ و تفریح باید بریم سپاهان شهر!

جز اینی که من گفتم ؟ کجاشه ؟ این که من می گم سیتی سنتر روبرو سپاهان شهره

اون یکی کجا سپاهان شهره :دی ؟؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
جز اینی که من گفتم ؟ کجاشه ؟ این که من می گم سیتی سنتر روبرو سپاهان شهره

اون یکی کجا سپاهان شهره :دی ؟؟
البته به خوفیه سیتی سنتر نیست. به نظر میاد تنها مجتمع تجاری باشه. سیتی سنتر اون ور اتوبانه این یکی این ورش. یعنی تو خود سپاهان شهر.

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
منم رفتم یه بار فروشگاه شهروند ساعت 9 صبح اولین مشتری بودم همه کار کنانش جلوم مثل سرباز وایسادن بهم یه گلم دادن :دی
دیگه هم هیچ فروشگاهی نرفتم :دی

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
منم رفتم یه بار فروشگاه شهروند ساعت 9 صبح اولین مشتری بودم همه کار کنانش جلوم مثل سرباز وایسادن بهم یه گلم دادن :دی
دیگه هم هیچ فروشگاهی نرفتم :دی
عمو شما خودت کار درستی نصفه شبم می رفتم همی وضع بود عمو :happy:

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
من خرید ماه به ماه رو میرم اونجا. مسیر هم اینه : همت شرق به غرب-خروجی ستاری جنوب-فردوس غرب. به همین راحتی.

شما که از همت میری وقتی افتادی ستاری جنوب بنداز حکیم غرب( علامه) بیا باکری جنوب. با این مسیر وقتی از همت میفتی ستاری حداکثر 5 دقیقه بعد روبرو هایپراستاری .

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
واسه این نیست
چرا شایعه درست میکنید ؟

ما اینهمه وراجی کردیم...

اسم مجموعه فروشگاهای اطراف سیتی استاره ، اسم فروشگاه هایپر استار... در واقع کل مجموعه مال هایپر استاره ولی فروشگاهای اطراف به دلیل اینکه ربطی به فروشگاه اصلی ندارن اسم مجموعه ـشون فرق میکنه...

برادران به اسم هایپر گیر دادن و فعلاً اسم فروشگاه "استار" ـه تا بعد احتمالاً حل بشه... تو بلندگوئم میگه "مجموعه هایپرمارکت" و اسم نمیبره...

من از خودشون اطلاعات گرفتم در این مورد... به "هایپر" گیر دادن... حالا چرا نمیدونم... حتماً قضییه همونه که اون حاج آقاهه گفت آستین کوتاه حرومه چون پوست بازو شبیه ت*مه... :p

حتماً برادران خوش فکر بسیجی که دروازه فوتبالو میگن یه چیزی میره توش و اهداف س*سی داره، اسم هایپرو میشنون یاد مثلاً سولاخی چیزی میفتن... :D

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
ما اینهمه وراجی کردیم...

اسم مجموعه فروشگاهای اطراف سیتی استاره ، اسم فروشگاه هایپر استار... در واقع کل مجموعه مال هایپر استاره ولی فروشگاهای اطراف به دلیل اینکه ربطی به فروشگاه اصلی ندارن اسم مجموعه ـشون فرق میکنه...

برادران به اسم هایپر گیر دادن و فعلاً اسم فروشگاه "استار" ـه تا بعد احتمالاً حل بشه... تو بلندگوئم میگه "مجموعه هایپرمارکت" و اسم نمیبره...

من از خودشون اطلاعات گرفتم در این مورد... به "هایپر" گیر دادن... حالا چرا نمیدونم... حتماً قضییه همونه که اون حاج آقاهه گفت آستین کوتاه حرومه چون پوست بازو شبیه ت*مه... :p

حتماً برادران خوش فکر بسیجی که دروازه فوتبالو میگن یه چیزی میره توش و اهداف س*سی داره، اسم هایپرو میشنون یاد مثلاً سولاخی چیزی میفتن... :D
حالا اینا میگی پس "ایتالیا" را چی که به این رفیق ما گفتن ترویج فرهنگ بیگانه است؟!:lol:

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
دومین شعبه کرفور پس از تهران ، در شیراز بزودی افتتاح میشه:cool:

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
فروشگاه خوب و شیکه همه برند ها رو هم توش می تونی پیدا کنی !! جالبه این اماراتیا براشون بس نبود سالانه این همه ایرانی پولاشونو می برن تقدیمشون می کنن حالا هم اومدن خودشون بگیرن !!! من نمی دونستم صاحبش عرب ها هستند... ایرانی هستیم دیگه!!!!!!!!!!!!

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان مطمئنید که کنسول رو به قیمت جهانی میفروشه ؟ من که گیج شدم . لطفا اسم کاملشو + سایتشو بذارید :blush::)

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
منم رفتم شعبه ارم خوبه بد نيست اما مثل همه چيز تو ايران اينجا هم رد پاي ايراني جماعت ميبينيم
فروشگاه با اون عظمت كم كم داره تميزي خودشو از دست ميده و مثل بقيه فروشگاه هاي بزرگ شهر تميزي و رنگ غرفه ها و در ديوار خودشو از دست ميده با اين حال جمعه كه خيلي شلوغ بود
نكته بعديم اينه كلي پسر واسه تفريح و كليم دختر ريختن اونجا فقط براي تفريح ميچرخن توش
از نظر قيمت هم برخي اجناسش مثل راني ارزونتر از بيرونه ولي ميوه ها سبزي ها محصولات لبنيش گرونتره از بيرون
نكته جالب : چيزي كه من تو چند از نفر از كارمنداش ديدم اين بود كه سعي كردن همرو ادما خوش تيپ و قد بلند انتخاب كنن اينم ايده جالبي بود

DVD_16X

Registered User
لایک‌ها
35
من یک سال تو این مجموعه هایپر استار کار کردم از قبل افتتاح و 8 ماه بعد افتتاح
هیچ فریق نداره یه جوری دزدی به سبک مدرن و شیک هست دزدی شیک و مدرن از افراد پولدار و کسایی که دنبال مارک و تجملات هستن
ایرانی جماعت دنبال زرق و برق هست

بالا