برگزیده های پرشین تولز

پرداخت نکردن واریزی سایت کلیکی ادتیوب adtube

mahdibas21

Registered User
لایک‌ها
16
با عرض سلام و ادب
چرا سایت تبلیغاتی ادتیوب adtube هیچ گونه پرداختی تا بحال به ما نداشته.؟
بنده از ماه اسفند سال گذشته 1394 درخواست اولم رو ثبت کردنم و تا امروز که 13 خرداد 1395 هست هیچ دریافتی از سایت ادتیوب adtube نداشتم. تا کنون مبلغ درخواستی ما از این سایت 240 هزار تومان هست.!
4 ماه عدم واریزی ادتیوب
شماره حساب و شماره کارت و شبا رو وارد کردیم و درسته ولی انگار نه انگار که حقوق مردم براشون مهم باشه.!
چرا پرداخت ندارن.؟
بحث کلاهبرداری یه.؟
بحث مشکل پرداخته.؟
بحث خوردن پول مردمه.؟

من هرچی قوانین سایت ادتیوب adtube رو خوندم هیچ اشاره ای به نحوه پرداخت یا زمانش نشده بود.!
.

تا حالا کسی ازین سایت دریافتی داشته.؟؟؟
.
9mre_555.jpg

ببینید اینم مدرک از عدم پرداختشون.
نمیدونم کی جواب گو هست.؟ حتما باید شکایت کرد تا حرف ما رو جدید بگیرن.؟ خودشون حق و حقوق مردم براشون مهم نیست.؟

Last edited:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
من هم درخواست واریز دادم مدیرش می گه هر 5 میلیون نمایش واریز می کنیم و اصلا کاری به اینی که سیستم اجازه درخواست پرداخت میده نداریم
در صورتی که تو سایتشون ننوشته
حالا دیگه نمی دونم آخر سر پرداخت می کنه یا نه

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
دوست عزیز بنده روزانه 40 هزار تومن از این سایت درامد دارم و واریزی های این سایت به صورت ماهانه انجام میشه پایان هر ماه واریزی رو انجام میدن
هیچ جای نگرانی نیست ادمین این سایت اقای نورالهی هستن و کارشون درسته !!! بنده بالای دو میلیون تومن از این سایت دریافتی داشتم
اینکه شما با=ه این مشکل خوردین با خودشون در ارتباط باشین
نگران واریزی هاتون نباشین که همشون سر ماه واریز میشه

mahdibas21

Registered User
لایک‌ها
16
دوست عزیز بنده روزانه 40 هزار تومن از این سایت درامد دارم و واریزی های این سایت به صورت ماهانه انجام میشه پایان هر ماه واریزی رو انجام میدن
هیچ جای نگرانی نیست ادمین این سایت اقای نورالهی هستن و کارشون درسته !!! بنده بالای دو میلیون تومن از این سایت دریافتی داشتم
اینکه شما با=ه این مشکل خوردین با خودشون در ارتباط باشین
نگران واریزی هاتون نباشین که همشون سر ماه واریز میشه

دوست عزیز اون تصویری که در پست اول درج شده رو نگاه کنید. 4 ماه گذشته و هنوز 240 تومن ما واریز نشده.!!!

mahdibas21

Registered User
لایک‌ها
16
من هم درخواست واریز دادم مدیرش می گه هر 5 میلیون نمایش واریز می کنیم و اصلا کاری به اینی که سیستم اجازه درخواست پرداخت میده نداریم
در صورتی که تو سایتشون ننوشته
حالا دیگه نمی دونم آخر سر پرداخت می کنه یا نه
منم همین مشکلو دارم. دقت کردید در قوانینشون هیچی ازین نحوه پرداخت صحبت نشده. کاربر که میاد و بعد که یکم در آمد کسب میکنه موقع پرداخت تازه به زور و ضرب متوجه این موضوع میشه. و اینجوری مجبوره بمونه تو سیستم. این کار درست نیست . حق مردم رو خوردنه

javid_blog

Registered User
لایک‌ها
95
من ک باشون کار نکردم ! ولی تو سایتشون آدرس و تلفن دارن ! زنگ زدید بشون یا حضوری برید سراغشون ؟؟! کلا تو ایران کارا حضوری پیش می ره معمولا !!!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
منم همین مشکلو دارم. دقت کردید در قوانینشون هیچی ازین نحوه پرداخت صحبت نشده. کاربر که میاد و بعد که یکم در آمد کسب میکنه موقع پرداخت تازه به زور و ضرب متوجه این موضوع میشه. و اینجوری مجبوره بمونه تو سیستم. این کار درست نیست . حق مردم رو خوردنه
اره مشکل همینه
شما چند میلیون بازدید داشتی؟( اگر نمی تونی تو پ.خ بگو )
برا من هنوز خیلی مونده بخاطر همین مجبورم دیگه تا تهش برم فایده نداره

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
ممنون از اطلاع رسانی - اینجور آدمای فلان رو باید معرفی کنید تا معرف حضور بشن و دیگه کسی باهاش کار نکنه

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
عکس رو دیدم ولی نمیدونم جریان چیه که برای شما واریز نکردن
بازم گفتن با خودشون در تماس باشین تا بگن جریان چیه !

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
شده واسه 10 هزار تومنم واریز نکردن... تاپیک بزنید تا حال طرف جا بیاد !
یکی پیدا میشه عین اینا 200 300 تومنو واریز نمیکنن و ساده از کنارش رد میشن یه آدمایی هم هستن عین مای پاپ اپ که چن روز بعد جمع کردنش ایمیل میده که شماره کارت جدید بده این 5تومنی که ته حسابت مونده واریز کنم !

mahdibas21

Registered User
لایک‌ها
16
ممنون از اطلاع رسانی - اینجور آدمای فلان رو باید معرفی کنید تا معرف حضور بشن و دیگه کسی باهاش کار نکنه
شده واسه 10 هزار تومنم واریز نکردن... تاپیک بزنید تا حال طرف جا بیاد !
یکی پیدا میشه عین اینا 200 300 تومنو واریز نمیکنن و ساده از کنارش رد میشن یه آدمایی هم هستن عین مای پاپ اپ که چن روز بعد جمع کردنش ایمیل میده که شماره کارت جدید بده این 5تومنی که ته حسابت مونده واریز کنم !
من ک باشون کار نکردم ! ولی تو سایتشون آدرس و تلفن دارن ! زنگ زدید بشون یا حضوری برید سراغشون ؟؟! کلا تو ایران کارا حضوری پیش می ره معمولا !!!

الان ما 4 ماهه باهاشون کار کردیم 1.700.000 بازدید ثبت کردن در صورتی که وبگذر چند برابر اینو نشون میده. حال اینا هیچ. اصلا به چه قانونی اومدن گفتن 5 میلیون بازدید که شد بعد پرداخت میکنیم.؟ کجای قوانین کشوری یا حتی قوانین خودشون به این مورد اشاره شده.؟
این یه نوع کلاهبرداری یه
کاربر رو مجبور کردن ثبت نام کنه بعد موقع دریافت 50 هزارتومان تو تایپیک از بقیه بشنوی که باید 5 میلیون بازدید بخوری که حدودا میشه 1 میلیون تومان حسابت موجودیش بشه تا بعد شایییییید پرداخت کنن.!
اقا با ما تصفیه کنید ما نمیخوایم با شما کار کنیم مگه زوره.؟؟؟ عجبا

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
الان ما 4 ماهه باهاشون کار کردیم 1.700.000 بازدید ثبت کردن در صورتی که وبگذر چند برابر اینو نشون میده. حال اینا هیچ. اصلا به چه قانونی اومدن گفتن 5 میلیون بازدید که شد بعد پرداخت میکنیم.؟ کجای قوانین کشوری یا حتی قوانین خودشون به این مورد اشاره شده.؟
این یه نوع کلاهبرداری یه
کاربر رو مجبور کردن ثبت نام کنه بعد موقع دریافت 50 هزارتومان تو تایپیک از بقیه بشنوی که باید 5 میلیون بازدید بخوری که حدودا میشه 1 میلیون تومان حسابت موجودیش بشه تا بعد شایییییید پرداخت کنن.!
شما چند بنر ازشون گذاشتید مگه؟
من 1.4 میلیون بازدید رو داخل یک هفته انجام دادم
هرچی تعداد بنری که گذاشتید بیشتر باشه سریع تر به حد نساب می رسه در ضمن اگر اشتباه نکنم 5 میلیون نمایش میشه 250 تومن ، نه یک میلیون تومن

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
بنده با ایشون قرارداد دارم . وجه هر ماه را پیش پرداخت می کنند. قبول دارم آمارشان از آمار وبگذار 20 درصد پایین نشون میده ... ولی در کل راضی هستم. آمار ماهانه 10 میلیون نمایش

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
این یه نوع کلاهبرداری یه
به منم گفته سر ماه واریز میکنم مبلغ هرچقدر خواست باشه چه صد تومن چه صد میلیون اخر هر ماه واریز میکنه
خوب قانونیه که ادمینش گذاشته بنده خودم راضی نیستم ولی دیگه چون درامد خوبی میده مجبورم بسوزم و بسازم !!
کاش یه سقفی داشت که مثلا 50 تومن صد تومن شد که واریزی بزنیم ادمینش واریز کنه ولی فعلا که اینجوری نیست
دوست عزیز برای هر هزار نمایش 50 تومن میده که برای 5 میلیون بازدید میشه 250 هزار تومن اگر اشتباه نکنم
بنده با ایشون قرارداد دارم . وجه هر ماه را پیش پرداخت می کنند. قبول دارم آمارشان از آمار وبگذار 20 درصد پایین نشون میده ... ولی در کل راضی هستم. آمار ماهانه 10 میلیون نمایش
نه خیلی کمتر از وبگذر میشماره دلیلشم نمیدونم چیه البته هیچکدوم درست نمیشمارن هر سایت کلیکی که بر اساس شمارش کار میکنه همشون شمارششون خیلی کمه مخصوصا نکس وان نتورک که دیگه نوبره

mahdibas21

Registered User
لایک‌ها
16
شما چند بنر ازشون گذاشتید مگه؟
من 1.4 میلیون بازدید رو داخل یک هفته انجام دادم
هرچی تعداد بنری که گذاشتید بیشتر باشه سریع تر به حد نساب می رسه در ضمن اگر اشتباه نکنم 5 میلیون نمایش میشه 250 تومن ، نه یک میلیون تومن

من یکی دوتا بنر گزاشتم. در آمدم الان 240 هزار تومنه و بازدید ثبت شده تو سایتشون 1.700.000 هست. شاید بخاطر کیفیت بازدید کنندگان هست که با شما اینقدر تفاوت داریم خخخ

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
من یکی دوتا بنر گزاشتم. در آمدم الان 240 هزار تومنه و بازدید ثبت شده تو سایتشون 1.700.000 هست. شاید بخاطر کیفیت بازدید کنندگان هست که با شما اینقدر تفاوت داریم خخخ
مثل این که واجب شد دوباره باهاشون صحبت کنم
ولی بعید می دونم ربطی به این چیزا داشته باشه

mahdibas21

Registered User
لایک‌ها
16
مثل این که واجب شد دوباره باهاشون صحبت کنم
ولی بعید می دونم ربطی به این چیزا داشته باشه
شما زنگ میزنی.؟ چون بخش تیکت ندارن اصلا.!!
تعداد روزانه آی پی سایت شما چقدره.؟ اگر امکانش هست ادرس سایتتونو بدید (دوست داشتید پی وی بگید)

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
هزار نمایش 50 تومان اصلا بصرفه نیست معمولا هم به ازای 1000 نمایش معمولا یک کلیک یا بیشتر هم میشه مگر اینکه تعداد بالای بنر از این سیستم در سایت قرار بگیره که با توجه به هاست کند و سرعت افتضاح این سایت همکاری را قطع کردم چون اونقدر کند بود که باعث میشد سایت خیلی دیر لود بشه یا با قطعی

mahdibas21

Registered User
لایک‌ها
16
طبق مکاتبه ای که داشتیم. گفتند ما براساس بازدید کار میکنیم و اون درآمدی که نمایش داده میشه حساب نیست. بعد از کلی اعتراض گفتند 240 هزار تومن رو نمیتونیم واریز کنیم. 100 تومن میتونیم بدیم..!!
به نظرتون چیکار کنم.؟ واقعا حرفی ندارم

Last edited:
بالا