برگزیده های پرشین تولز

پسرها از چه جور دخترایی و دخترها از چه جور پسرایی خوششون میاد؟از نظر تیپ و قیافه و ..

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
کاری به شکم ندارم..این قد و وزن ینی اضافه وزن داره...:happy:
حالا یا تو شکم یا جاهای دیگه :D

واسه 175 وزن ایده آل 68 ..بعد از این اضافه وزنه...

ایدآل از چه نظر؟
68 دیگه لاغره

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
اگه شکم نداشته باشی که اشکالی نداره.
ببین BMI تکمیل شده ی چند شاخصی هست که قبلا وجود داشته.با توجه به تراکم و توده بدنی خیلی شاخص دقیق و پیشرفته ای هست
شاخص هم کاملا معتبر و جهانی هست
شما کافیه وزنت رو تقسیم بر مجذور قدت به متر کنی و عدد حاصل رو با شاخصها مقایسه کنی
اگر عدد به دست آمده کمتر از 18.5 است، بیانگر آن است که وزن شما کمتر از حد طبیعی است.
عدد بین 18.5 تا 24.9 به معنای وزن سالم است.
عدد بین 25 تا 29.9 به معنای داشتن اضافه‌وزن است.
عدد بین 30 تا 39.9 بیانگر چاقی است.
عدد 40 و بالاتر چاقی مرضی را نشان می‌دهد.
(البته این کلی ترین حالت هست و من جدولی رو دیدم که برای سنها مختلف و مرد و زن تفاوتهای جزئی قائل شده بود)

برای مثال همین 175 و 80
1.75*1.75=3.06
80/3.06=26.14

که طبق شاخص اضافه وزن داره.من بعید میدونم کسی با این وزن و قد شکم نداشته باشه.مگر موارد استثنا که استخوان بندیش از حد نرمال خیلی بزرگتر باشه
نمیدونستم ولی 180 با وزن 78 فکر کنم خوبه :D
خب حالا اون تلورانس رو هم درست کردی
من 180 هستم با 73-75 وزن . به نظر خودم که مناسبتر از این نمیشه. نه برای استارت های سریع مشکل دارم نه تو قدرت . البته تو بحثهای انعطاف و ورزیدگی هنوز خیلی کار دارم :D

پس تصویب شدم؟

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
ببین BMI تکمیل شده ی چند شاخصی هست که قبلا وجود داشته.با توجه به تراکم و توده بدنی خیلی شاخص دقیق و پیشرفته ای هست
شاخص هم کاملا معتبر و جهانی هست
شما کافیه وزنت رو تقسیم بر مجذور قدت به متر کنی و عدد حاصل رو با شاخصها مقایسه کنی

(البته این کلی ترین حالت هست و من جدولی رو دیدم که برای سنها مختلف و مرد و زن تفاوتهای جزئی قائل شده بود)

برای مثال همین 175 و 80
1.75*1.75=3.06
80/3.06=26.14

که طبق شاخص اضافه وزن داره.من بعید میدونم کسی با این وزن و قد شکم نداشته باشه.مگر موارد استثنا که استخوان بندیش از حد نرمال خیلی بزرگتر باشه

خب حالا اون تلورانس رو هم درست کردی
من 180 هستم با 73-75 وزن . به نظر خودم که مناسبتر از این نمیشه. نه برای استارت های سریع مشکل دارم نه تو قدرت . البته تو بحثهای انعطاف و ورزیدگی هنوز خیلی کار دارم :D

پس تصویب شدم؟

BMI برای ورزشکارها فرق میکنه.
این هم یک لینک برای محاسبه BMI و توضیحات بیشتر.
چون توده عضلانی اضافه وزن نیست BMI ورزشکاها رنج دیگه ای داره. من خودم 175 و 83 کیلو هستم و هدفم هم رسوندن وزن و توده عضلانی به 90 هست

http://www.dietandfitnesstoday.com/bmiathletes.php

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
این Bmi خوبه یعنی خیلی بهتر متد 100 تا کم کردن از قد هست ولی متد بهتر اندازه گیری توده عضلانی و استخوانی و اعلام نتیجه با استفاده از ایناس . خیلی از این ترازو های جدید یه سنسور هایی دارن که اینا رو اعلام می کنن بهت ...

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
BMI برای ورزشکارها فرق میکنه.
این هم یک لینک برای محاسبه BMI و توضیحات بیشتر.
چون توده عضلانی اضافه وزن نیست BMI ورزشکاها رنج دیگه ای داره. من خودم 175 و 83 کیلو هستم و هدفم هم رسوندن وزن و توده عضلانی به 90 هست

http://www.dietandfitnesstoday.com/bmiathletes.php
من با 3 تا مرورگر این لینک رو باز کردم ولی نتونستم از محاسبه گر پایین صفحه استفاده کنم :wacko:
حالا گذشته از این توجه کنید که نوشته اینها برای ورزشکاران فوق حرفه ای هست که تو مسابقات المپیک مدال آوردن(نه هر ورزشکاری)
Athletes= قهرمانان ورزشی
البته خود این یک بحثه که دخترایی که هیکل رو دوست دارن تا چقدرش رو ...؟ :D
big-muscles.jpg

ایشون شکم نداره 100%

Last edited:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
من با 3 تا مرورگر این لینک رو باز کردم ولی نتونستم از محاسبه گر پایین صفحه استفاده کنم :wacko:
حالا گذشته از این توجه کنید که نوشته اینها برای ورزشکاران فوق حرفه ای هست که تو مسابقات المپیک مدال آوردن(نه هر ورزشکاری)
Athletes= قهرمانان ورزشی
البته خود این یک بحثه که دخترایی که هیکل رو دوست دارن تا چقدرش رو ...؟ :D
big-muscles.jpg

ایشون شکم نداره 100%

من عبارت فوق حرفه ای رو نمیبینم .

The Body Mass Index or BMI is a very basic body measure which can be misleading for Athletes.

گفته که BMI برای ورزشکارا گمراه کننده است. همینطور گفته که عضله رو نباید حساب کرد.

ورزشکارای المپیک مثال بودند که بین 26 تا 34 BMI داشتند. مثلا مال کشتی BMI 34 داشت

من بدنسازی کار نمیکنم تو کار فیتنس هستم ولی حتی وزن 85 وزنی نیست که شما عضلانی و ورزشکار به نظرر برسی. با قد 175 برای عضلانی و ورزشی بودن (حتی نه در حد بدنسازی) باید بین85 تا 90 کیلو وزن داشت.

BMI رونل کلمن (بدنساز) حدودا 45 هست

Last edited:

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
به نظرم هرکه با هیکل خودش حال میکنه خوبه دیگه....

هیشکی قبول نمیکنه با این همه متد که لاغره یا چاقه...

سر همینه اکثر مردم ما فک میکنن سوپر مدل تشریف دارن...:D

در صورتی که به نسبت بدنای خراب تو ایران فت و فراوونه چون هرکه باشاخص خودش میسنجه..:D

بدنساز حرفه ای بدنش خشکه ...شما دارید کیا رو با هم مقایسه میکنین...؟

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
من عبارت فوق حرفه ای رو نمیبینم .

The Body Mass Index or BMI is a very basic body measure which can be misleading for Athletes.

گفته که BMI برای ورزشکارا گمراه کننده است. همینطور گفته که عضله رو نباید حساب کرد.

ورزشکارای المپیک مثال بودند که بین 26 تا 34 BMI داشتند. مثلا مال کشتی BMI 34 داشت

من بدنسازی کار نمیکنم تو کار فیتنس هستم ولی حتی وزن 85 وزنی نیست که شما عضلانی و ورزشکار به نظرر برسی. با قد 175 برای عضلانی و ورزشی بودن (حتی نه در حد بدنسازی) باید بین85 تا 90 کیلو وزن داشت.

BMI رونل کلمن (بدنساز) حدودا 45 هست
من نمی خوام حالا سر این قضیه خیلی بحث کنم چون در اولین پستم هم گفتم که در مورد این تاپیک چیز عجیب زیاد دیدم
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2477962&postcount=32
همون قضیه علف و بزه

میشناسم دختری تو فامیل که به نظر خودم تاپ محسوب میشه ولی شوهرش تقریبا هم قدش هست و شکم هم داره و یکم هم کچله و ... :)

پس شاید یکی اون هیکل گنده بدنساز رو خوشش بیاد . عجیب نیست
ولی بخوایم شاخص کلی بدیم نباید به استثناها بپردازیم.
یکی از مشکلات اساسی ما متاسفانه کمبود دختر در پیتی هست که نظر بدن :p

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
من نمی خوام حالا سر این قضیه خیلی بحث کنم چون در اولین پستم هم گفتم که در مورد این تاپیک چیز عجیب زیاد دیدم
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2477962&postcount=32
همون قضیه علف و بزه

میشناسم دختری تو فامیل که به نظر خودم تاپ محسوب میشه ولی شوهرش تقریبا هم قدش هست و شکم هم داره و یکم هم کچله و ... :)

پس شاید یکی اون هیکل گنده بدنساز رو خوشش بیاد . عجیب نیست
ولی بخوایم شاخص کلی بدیم نباید به استثناها بپردازیم.
یکی از مشکلات اساسی ما متاسفانه کمبود دختر در پیتی هست که نظر بدن :p

بابا فیتنس با بدنسازی فرق فکوله. چرا تا میشنوی عضله ذهنت میره رو بدنسازی؟

ولی آدم باید با هیکل خودش حال کنه یکجوری که لب دریا آدم باحال باشه. دخترها هم نشون دادند کور و کچل بودن و شکم داشتن نداشتن براشون فرق نداره چیزهای دیگه ای براشون مهمه

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
اگر عدد به دست آمده کمتر از 18.5 است، بیانگر آن است که وزن شما کمتر از حد طبیعی است.
عدد بین 18.5 تا 24.9 به معنای وزن سالم است.
عدد بین 25 تا 29.9 به معنای داشتن اضافه‌وزن است.
عدد بین 30 تا 39.9 بیانگر چاقی است.
عدد 40 و بالاتر چاقی مرضی را نشان می‌دهد.

حالا واقعا اين متد كارآمده ؟ من قدم 187 و وزنم هم 74 كيلوئه . طبق اين متد BMI من ميشه حدود 21 و از لحاظ وزني نرمال به حساب ميام ، در حالي كه به نظر خودم يه چندكيلويي كمبود وزن دارم و تا حدودي هم لاغرم :eh:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
حالا واقعا اين متد كارآمده ؟ من قدم 187 و وزنم هم 74 كيلوئه . طبق اين متد BMI من ميشه حدود 21 و از لحاظ وزني نرمال به حساب ميام ، در حالي كه به نظر خودم يه چندكيلويي كمبود وزن دارم و تا حدودي هم لاغرم :eh:

اگر اشتباه نکنم این BMI بیشتر از تناسب اندام به پزشکی وسلامت مربوطه و اون محدوده نرمالش هم مال کسانیه که عملا پوست و استخون هستند

masoud95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوالتون شدیدا اشتباهه
پسر هر چی هم که باشه پسر پس دختر ها باید خودشونو با ما وقف بدن
بعدشم دخترهارو هر چی آدم حساب نکنی بیشتر جواب میگیری
در نتیجه این پست کلا تو حلقم :eek:fftopic::eek:fftopic:

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
بابا فیتنس با بدنسازی فرق فکوله. چرا تا میشنوی عضله ذهنت میره رو بدنسازی؟
من کلی حرف زدم در مورد همین بحث اضافه وزن از نوع عضلانی.چون بالاخره هیکل با حالت معمولی تفاوت پیدا میکنه
حالا واقعا اين متد كارآمده ؟ من قدم 187 و وزنم هم 74 كيلوئه . طبق اين متد BMI من ميشه حدود 21 و از لحاظ وزني نرمال به حساب ميام ، در حالي كه به نظر خودم يه چندكيلويي كمبود وزن دارم و تا حدودي هم لاغرم
شاخص وزن مناسب هست نه شاخص هیکل مناسب.یعنی میگه برای این قد وزن کمتر از این حد خطرناکه.توی این محدوده مناسبه و ...
به نظر من شما با 187 اگر بتونی متناسب وزنت رو ببری بالا حول و حوش 80-81 هیکلت هم متناسب باشه.البته من که شما رو ندیدم.دارم حدسی میگم با توجه به موردهای مشابه

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
شاخص وزن مناسب هست نه شاخص هیکل مناسب.یعنی میگه برای این قد وزن کمتر از این حد خطرناکه.توی این محدوده مناسبه و ...
به نظر من شما با 187 اگر بتونی متناسب وزنت رو ببری بالا حول و حوش 80-81 هیکلت هم متناسب باشه.البته من که شما رو ندیدم.دارم حدسی میگم با توجه به موردهای مشابه

آره ؛ خودم هم روی 180 تمرکز کردم بلکه یه کم گوشت بیاد به تنم ! در ضمن اگه خواستی عکس من رو هم میتونی تو گالری عکس بچه های پی تی ببینی :eh:

pooyan_S

Registered User
لایک‌ها
1,361
دوستان...واقعا ممنونم كه اون پست منو خونديد...!!!!!!
يه سوال كردم...تا حالا اينجا بچه هاش ميتينگ گذاشتن؟؟
و اگه بله كي..؟
و پا هستن براي ميتينگ....؟؟؟

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
دوستان...واقعا ممنونم كه اون پست منو خونديد...!!!!!!
يه سوال كردم...تا حالا اينجا بچه هاش ميتينگ گذاشتن؟؟
و اگه بله كي..؟
و پا هستن براي ميتينگ....؟؟؟
من که خبر ندارم.بعید میدونم

Killer

Registered User
لایک‌ها
3
حالا اینکه من از چه تیپی خوشم یا نمیاد چندان برای دیگران مهم نیست که بخوام باز گو کنم....

اما در کنار ظاهری که باید به هر حال برای من جذابیت جنسی داشته باشه و همچنین اهمیت رفتار و تصویری که از خود ارائه میده , شخص مقابل

باید از نظر فکری و پرسونالیتی در حدی باشه که من رو از نظر روحی ارضا کنه و یا به عبارت دیگر صحبتها و دغدغه های فکری ما تنها در چهار چوب و

محدوده مسائل چهار دیواری خونه نباشه.

و در کنار اینها باید احساس کنم در اینده پدر خوبی هم خواهد بود , هر چند چندان هم قابل پیش پینی نیست . من در هر زمانی توانایی و امکان تغییر

مسیر زندگیم رو دارم *, اما این شخص برای همیشه پدر فرزند من خواهد بود.

---------------------------

*
پایان یک زندگی مشترک از نظر من لزوما به دلیل انتخابی اشتباه و نااگاهانه نبوده , دو فرد در سنین مختلف و مراحل رشد فکری ممکن هست به دو

نقطه متفاوتی برسن که ادامه زندگی رو ناممکن سازد , و یا به عبارت دیگه در یک بازه زمانی چند ساله همچنان دارای نقاط مشترک جذاب زمان

اشنایی نباشند. ممکن هست فردی در حال حاضر انتخاب اگاهانه و بسیار خوبی باشد اما تحولات فکری و رفتاری این دو فرد در اینده , هر دو را به

نقطه ایی دور از هم برساند.

آیا بهتر از این می شد بیان کرد ؟

بالا