برگزیده های پرشین تولز

چر اینقدر دخترا خودخواهن؟چرا هیشکی با من دوست نمیشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mandegar2

Registered User
لایک‌ها
12
دوست دختر گیر آوردن برای بعضی ها مثل دست و پا زدون تو مرداب میمونه
هرچی بیشتر تقلا کنی بیشتر پایین میری پس کاری نکردن بهتر از هر کاریه

mandegar2

Registered User
لایک‌ها
12
علت اینکه این دوستمون انقدر تو فکر دوست دختر داشتنه اینه که هنوز به ایده آلش نرسیده !
دوست عزیز ! برو دنبال چیزهایی که بهش علاقه داری ! وقتی بی افتی تو دور بعد یه مدت میبینی نه وقتی برای دوست دختر داری و حتی اگر دختری هم بخواد باهات دوستی کنه وقتت را برای گذروندن با اون حرووم نمیکنی !:cool:
موفق باشی دوست من

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
دوست عزیز شما باید اموزش ببینی .

دوست شدن با دختر یه هنره که همه پسرا این هنرو ندارن ، متاسفانه !

بیا پیش خودم دوره فشرده دختر بازی واست میزارم ، یه هفته نشده elisha cuthberو بلند میکنی :D :دی

آگه بتونی کاری کنی یه چی تو مایه های همین آواتارم مخ بزنم من میام
شهریه دوره فشردت چقدره؟:D

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
بشنو و باور نکن!

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان سلام نمی خوام ناراحتتون کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
راستش من پسری هستم 25 ساله و دانشجو منتها تا به حال با هیچ دختری دوست نبودم
یعنی جرات نگاه کردن به دختر ها رو هم ندارم
تازه دخترها همیشه مسخرم می کنن تو دانشگاه و خیابون میگن بچه مثبترو و میزنن زیر خنده
یا از بقل چند تا دختر که رد میشم همش سرم پایینه و وقتی رد میشم صدای خندشونو میشنوم و میشنوم که دارن منو مسخره می کنن
:(:(:(
حتی توی چت و دنیای اینترنت هم وقتی با دختری آشنا میشم و یه مدت صحبت می کنیم و ازم عکس میخواد وقتی عکسمو نشونش میدم یا دیگه جواب نمیده یا میزنه زیر خنده میگه عجب قیافه ضایعی داری و بعد بای میده میره یا میگه گمشو با این قیافت میخوای با من دوست شی؟
تازه اکثرشون هم از وضعیت مالیم می پرسن که البته من وضع مالیمم خوب نیست چون پیش پدر و مادرم زندگی می کنم و بیکارم
ولی اونا توقع دارن من فقط واسشون خرج کنم و پسری که پول نداره از نظر اونا به درد نگاه کردنم نمیخوره چه برسه به دوستی
واقعا میگید من چیکار کنم؟
دیگه خسته شدم
154fs232528.gif

بمیرم الهی :(

عزیزم چرا اینقد به خودت سخت میگیری.. یه تیپ خوب بزن ... اگه چاقی برو یه چند ماهی باشگاه و بعد برو بیرون دختر بازی دیگه ...

اگه دانشگاه میری چرا سر صحبت رو با یکیشون نه سر عشق و عاشقی بلکه سر درس و جزوه و از این جور چیزا باز نمیکنی؟؟؟ ببین تو باید به این طریق بری جلو تا آروم آروم رابطتو نزدیک تر کنی ... یهویی نمیشه !

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
امان از دست این دخترا :دی

همیشه راهش اینه

بیخیال باش

بیخیال نشو ها، بیخیال باش

علتش اینه که پیش خودت مساله رو خیلی بزرگ کردی

مثلا میگی دخترا که از کنارت رد میشن صدای خندشونو میشنوی و ... اینا نیست، اونا اصلا به تو کاری ندارن که, دارن واسه خودشون میخندن، مگه مرض دارن بهت بخندن؟ البته عده ی کمی مرض دارن ولی همه دیگه مریض نیستن

برو دنبالش ولی زیاد بهش فکر نکن

دخترا موجوداته برعکسین

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
برادر من شما باید خوشحال باشید که خدا این عنایت را به شما کرده که از رابطه با جنس مخالف برحذر هستید و شیطان از این ماجرا ناراحت است.
خدای را شکر کنید از این توفیق اجباری

برادر شما زودتر بخوابی بهتره صبح خواب نمیمونی بچه های پایگاه نگران نمیشن.;)

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
آری آری !‌ :D

کی ؟؟ تو ؟؟
اون موقع که من باهاش دوست بودم تو وجود خارجی نداشتی :D
حالا کسی ندونه فکر می کنه از من بزرگتری ! لول !

پارسا به یه روزم نکشییدااااا!!:blink:
خودتم خوب میدونی که اون موقع من بودم...واقعا خوب شد صبای بدبخت از دست تو راحت شد...بهش چی گفته بودی که های های های های همینجوووووری های های گریه میکرد؟؟!:eek:

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
برادر شما زودتر بخوابی بهتره صبح خواب نمیمونی بچه های پایگاه نگران نمیشن.;)
راس می گه باید زود پاشی برا نماز صبح . اصلا درست نیست یک مسلمون خمار بره با خدا صحبت کنه :hmm:
خوشت می آد خدا خمار باشه بات صحبت کنه ؟ :hmm:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
دوست عزیز ! برو دنبال چیزهایی که بهش علاقه داری ! وقتی بی افتی تو دور بعد یه مدت میبینی نه وقتی برای دوست دختر داری و حتی اگر دختری هم بخواد باهات دوستی کنه وقتت را برای گذروندن با اون حرووم نمیکنی !
شدیدا تایید می شه

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه جا ديگه هم همين مشكل رو يه نفر داشت... :rolleyes: من چون مادرم روانشناسه و خودم هم مطالعه زياد داشتم در زمينه روانشناسي ارتباطات (بر حسب نياز شغلي خودم) اطلاعاتي دارم كه چكيده ميكنم: :rolleyes:

از آن زمان که انسان پا بر این کره خاکی نهاد و جهان اطرافش را شناخت، **** موجود در طبیعت طعم تلخ ناملایمات را به وی چشاند و او را به نبردی بزرگ فراخواند که همانا "تعاملات و روابط اجتماعی" با هم نوعانش و در مقیاس وسیع رابطه فرد با خود و جامعه و محیط اطرافش بود. انسان در کشاکش این نبرد سهمگین به تدریج آموخت که راهکارها و رویه هایی او را در آسان سازی روابط اجتماعی با محیط و دیگران یاری میدهد که براید این راهکارها و شیوه های تعامل با محیط چیزی نیست جز آنچه امروزه با عنوان "روابط اجتماعی" می شناسیم و یکی از عوامل تاثیر گذار و بهتر از بگویم برآیند تلاشهای فرد برای هماهنگی با محیط و همچنین برآیند و نتیجه تعامل فرد با "من" درونش را امروزه با عنوان "اعتماد به نفس" می شناسیم. هرکس مرکز جهان خویشتن است، لذا خود را هیچگاه فراموش نکنید. عدم اعتماد به نفس می تواند بر روابط بشر یا بهتر است بگویم "انسان" تاثیر به سزایی دارد، تا بدان جا که عدم یا کمبود اعتماد به نفس می تواند موقعیت هایی طلایی زیادی را از فرد سلب یا حتی مسیر زندگی وی را به شکل نامطلوبی تغییر دهد. ایجاد رابطه با جنس مخالف یکی از دغدقه های روانکاوها و مشاورین در سطح جوامع بشری می باشد. واقعیت اینست که جنس مونت از اواخر سن نوجوانی (حدود 14-15 سالی) خواستنی می شود و جنس ذکور مطالبه گر آن است. با توجه به سن شما که 25 سال دارید و تازه در اول راه هستید، زیاد در برقراری روابط اجتماعی تعجیل ننمایید. اصول برقراری روابط را در نظر بگیرید. هیچگاه به خودتان برچسب هایی مانند "کمرویی" خجالت" و غیره نزنید زیرا وقتی شخص اینگونه بیان میکند که "من شخصی خجالتی هستم" ضمیر ناخود آگاه وی عملکردی از خود نشان میدهد و سطح و میزان هورمون های او را طوری تحت تاثیر قرار میدهد که وی براستی شخصی خجالتی میشود. به وضعیت ظاهری خود بسیار اهمیت بدهید. لباسهایی را انتخاب کنید که با فیزیک ظاهری و شخصیت شما هماهنگی داشته باشند و همچنین از نظر اجتماعی قابل قبول باشند. هیچگاه برای جلب توجه جنس مخالف ظاهر خود را به جبر تغییر ندهید زیرا در صورت موفق بودن در ایجاد تعامل با جنس مخالف، پس از مدتی تناقضات نمایان میشوند و نتیجه اینگونه روابط سرخوردگی خواهد بود. مهارت های اجتماعی خود را افزایش دهید زیر اینگونه مهارت ها اعتماد به نفس شما را افزایش میدهند. مهارت های اجتماعی و مهارت های زندگی شامل تمام مهارت هایی میشوند که در صورتیکه فردی آنرا دارا باشد، از نظر اجتماعی جایگاه بالاتری نبست به دیگران دارد، و میتوان از این مهارتها به دانستن زبانهای خارجی، نوازندگی، هنر، مهارتهای فنی، ورزش، مهارت های کلامی و سخنوری و بسیاری موارد دیگر نام برد. در ایجاد روابط همیشه سعی کنید "بجای اینکه گوینده خوبی باشید، شنونده ی خوبی باشید"... انسان موجودی است که نیاز دارد، شخصی دیگر به سخنانش گوش دهد. هیچ کس از شخصی که دائما در حال صحبت از محاسن و مزایای خود است، خوشش نمی آید. در صورتیکه تمام شرایط برای برقراری رابطه شما با دیگران محیاست ولی باز هم عواملی مبهم مانند دیواری نامرئی مسیر شما را سد میکنند، حتما با روانکاو مشاوره کنید، زیرا در برخی موارد عامل اصلی عدم اعتماد به نفس و کمرویی شخص عوامل بیواناتومیک مانند عدم یا ناهمگونی در ترشح هورمون ها می باشد که این موارد با تشخیص روانکاو و ارجاع شخص به روانشناس و تجویز داروهای مناسب بر طرف میشود و نتایج مطلوبی بدست می آید.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
امان از دست این دخترا :دی

همیشه راهش اینه

بیخیال باش

بیخیال نشو ها، بیخیال باش

علتش اینه که پیش خودت مساله رو خیلی بزرگ کردی

مثلا میگی دخترا که از کنارت رد میشن صدای خندشونو میشنوی و ... اینا نیست، اونا اصلا به تو کاری ندارن که, دارن واسه خودشون میخندن، مگه مرض دارن بهت بخندن؟ البته عده ی کمی مرض دارن ولی همه دیگه مریض نیستن

برو دنبالش ولی زیاد بهش فکر نکن

دخترا موجوداته برعکسین

حسین عکس منو ببین به نظرت من ایرادی دارم دخترا به من میخندن ؟

راس می گه باید زود پاشی برا نماز صبح . اصلا درست نیست یک مسلمون خمار بره با خدا صحبت کنه :hmm:
خوشت می آد خدا خمار باشه بات صحبت کنه ؟ :hmm:

عمو شما هم عکس منو ببین بگو چرا دخترا به من میخندن ؟

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
آگه بتونی کاری کنی یه چی تو مایه های همین آواتارم مخ بزنم من میام
شهریه دوره فشردت چقدره؟:D

شهریه نمیخواد کلیه کلاس ها رایگان برگزار میشه .

ولی به چندتا اسپانسر معتبر نیازمندیم .

:دی

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
میگم این تاپیکه سرکاری نیست؟؟
بابا مموت هم توی خیابون راه بره دیگه اینجوری نیست دخترا نگاش کنن به قیافش بخندن , مسخرش کنن !!
یا چون کسی سرش پایینه بگن بچه مثبته رو نگاه کن !!

خلاصه شدیدا بر این موضوع سر کاری پافشاری میکنم !!:D

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
پارسا به یه روزم نکشییدااااا!!:blink:
خودتم خوب میدونی که اون موقع من بودم...واقعا خوب شد صبای بدبخت از دست تو راحت شد...بهش چی گفته بودی که های های های های همینجوووووری های های گریه میکرد؟؟!:eek:

دیگه وارد جزئیات نشو فقط بدون حرف بدی نزدم ! :دی

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
يه جا ديگه هم همين مشكل رو يه نفر داشت... :rolleyes: من چون مادرم روانشناسه و خودم هم مطالعه زياد داشتم در زمينه روانشناسي ارتباطات (بر حسب نياز شغلي خودم) اطلاعاتي دارم كه چكيده ميكنم: :rolleyes:

از آن زمان که انسان پا بر این کره خاکی نهاد و جهان اطرافش را شناخت، **** موجود در طبیعت طعم تلخ ناملایمات را به وی چشاند و او را به نبردی بزرگ فراخواند که همانا "تعاملات و روابط اجتماعی" با هم نوعانش و در مقیاس وسیع رابطه فرد با خود و جامعه و محیط اطرافش بود. انسان در کشاکش این نبرد سهمگین به تدریج آموخت که راهکارها و رویه هایی او را در آسان سازی روابط اجتماعی با محیط و دیگران یاری میدهد که براید این راهکارها و شیوه های تعامل با محیط چیزی نیست جز آنچه امروزه با عنوان "روابط اجتماعی" می شناسیم و یکی از عوامل تاثیر گذار و بهتر از بگویم برآیند تلاشهای فرد برای هماهنگی با محیط و همچنین برآیند و نتیجه تعامل فرد با "من" درونش را امروزه با عنوان "اعتماد به نفس" می شناسیم. هرکس مرکز جهان خویشتن است، لذا خود را هیچگاه فراموش نکنید. عدم اعتماد به نفس می تواند بر روابط بشر یا بهتر است بگویم "انسان" تاثیر به سزایی دارد، تا بدان جا که عدم یا کمبود اعتماد به نفس می تواند موقعیت هایی طلایی زیادی را از فرد سلب یا حتی مسیر زندگی وی را به شکل نامطلوبی تغییر دهد. ایجاد رابطه با جنس مخالف یکی از دغدقه های روانکاوها و مشاورین در سطح جوامع بشری می باشد. واقعیت اینست که جنس مونت از اواخر سن نوجوانی (حدود 14-15 سالی) خواستنی می شود و جنس ذکور مطالبه گر آن است. با توجه به سن شما که 25 سال دارید و تازه در اول راه هستید، زیاد در برقراری روابط اجتماعی تعجیل ننمایید. اصول برقراری روابط را در نظر بگیرید. هیچگاه به خودتان برچسب هایی مانند "کمرویی" خجالت" و غیره نزنید زیرا وقتی شخص اینگونه بیان میکند که "من شخصی خجالتی هستم" ضمیر ناخود آگاه وی عملکردی از خود نشان میدهد و سطح و میزان هورمون های او را طوری تحت تاثیر قرار میدهد که وی براستی شخصی خجالتی میشود. به وضعیت ظاهری خود بسیار اهمیت بدهید. لباسهایی را انتخاب کنید که با فیزیک ظاهری و شخصیت شما هماهنگی داشته باشند و همچنین از نظر اجتماعی قابل قبول باشند. هیچگاه برای جلب توجه جنس مخالف ظاهر خود را به جبر تغییر ندهید زیرا در صورت موفق بودن در ایجاد تعامل با جنس مخالف، پس از مدتی تناقضات نمایان میشوند و نتیجه اینگونه روابط سرخوردگی خواهد بود. مهارت های اجتماعی خود را افزایش دهید زیر اینگونه مهارت ها اعتماد به نفس شما را افزایش میدهند. مهارت های اجتماعی و مهارت های زندگی شامل تمام مهارت هایی میشوند که در صورتیکه فردی آنرا دارا باشد، از نظر اجتماعی جایگاه بالاتری نبست به دیگران دارد، و میتوان از این مهارتها به دانستن زبانهای خارجی، نوازندگی، هنر، مهارتهای فنی، ورزش، مهارت های کلامی و سخنوری و بسیاری موارد دیگر نام برد. در ایجاد روابط همیشه سعی کنید "بجای اینکه گوینده خوبی باشید، شنونده ی خوبی باشید"... انسان موجودی است که نیاز دارد، شخصی دیگر به سخنانش گوش دهد. هیچ کس از شخصی که دائما در حال صحبت از محاسن و مزایای خود است، خوشش نمی آید. در صورتیکه تمام شرایط برای برقراری رابطه شما با دیگران محیاست ولی باز هم عواملی مبهم مانند دیواری نامرئی مسیر شما را سد میکنند، حتما با روانکاو مشاوره کنید، زیرا در برخی موارد عامل اصلی عدم اعتماد به نفس و کمرویی شخص عوامل بیواناتومیک مانند عدم یا ناهمگونی در ترشح هورمون ها می باشد که این موارد با تشخیص روانکاو و ارجاع شخص به روانشناس و تجویز داروهای مناسب بر طرف میشود و نتایج مطلوبی بدست می آید.

صحبتهای شما صحیح. ولی خیلی اوقات شرایط محیطی جامعه و یا عوامل فیزیکی شخص، باعث کاهش اعتماد به نفس و عدم روابط صحیح فرد با اجتماع میشه.
فرضا اگر شما آدم خوشتیپی نباشی ، مطمئننا این موضوع روی روابط اجتماعی و اعتماد به نفست تاثیر منفی میذاره . حالا اگر هم الکی به خودت تلقین کنی که خوشتیپ هستی در واقع هیچ فرقی در روابط اجتماعیت پیدا نمیکنه و خودت رو گول زدی.
صحبت دوستمون سر این موضوع هست .
به نظر من هیچ چاره ای جز کنار اومدن با شرایط نیستش (کلا در مورد روابط اجتماعی عرض میکنم)
یعنی با اینجور مشکلات (که عواملش تقصیر خودت نیست) یه جورایی باید کجدار و مریض کنی!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا