برگزیده های پرشین تولز

چطور میشه امتیاز خرید گوشت تنظیم بازار (گوشت یخی) را فروخت؟

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
اونطور که میگن به ازای هر کارت ملی 5 کیلو گوشت یخحی تنظیم بازاری به قیمت هر کیلو 28 تومن میفروشن به مردم.
من نمیخوام این سهمیه را استفاده کنم، حالا سوالم اینه که چطور و کجا میتونم اگه کسی خواست این امتیاز را بهش بفروشم که خودش بره گوشت را بخره با پول خودش و برای خودش؟
قیمت این امتیاز حدودا چنده؟
من تهرانم.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
احتمالا بری جایی که میفروشن سر صف مشتری براش پیدا میشه

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,821
28*5000
140000هزار تومان....:D

با رستورانهای با کلاس قرار داد ببند، میگن این گوشتها توسط نفوذیهای استکبار جهانی در جهاد کشاورزی، سر از رستوانهای معروف در اورده....:D

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
28*5000
140000هزار تومان....:D

با رستورانهای با کلاس قرار داد ببند، میگن این گوشتها توسط نفوذیهای استکبار جهانی در جهاد کشاورزی، سر از رستوانهای معروف در اورده....:D
آقا جان من که شوخی نکردم که شوخی جواب میدی!
قرارداد ببندم؟
فقط یک کارت ملی و یک سهمیه گوشت هست، چرا مسخره بازی درمیاری؟!
بزار دوستان واردتر جواب بدن، تو بقیه کارهات برس.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
فکر نکنم کسی بخره اینجور گوشتا رو بیشتر طبقات ضعیف استفاده میکنن و اونا هم انقدر بچه دارن که از کارت ملیشون استفاده کنن و مگه در ماه چقدر مصرف گوشت دارن که کم بیارن!

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
بزار تو دیوار بفروش

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
فکر نکنم کسی بخره اینجور گوشتا رو بیشتر طبقات ضعیف استفاده میکنن و اونا هم انقدر بچه دارن که از کارت ملیشون استفاده کنن و مگه در ماه چقدر مصرف گوشت دارن که کم بیارن!
فقط به سرپرست خانوار میدن :general208:

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
فقط به سرپرست خانوار میدن :general208:
سرپرست خانوار را از کجا تشخیص میدن؟ مگر اینکه وصلش کنن به یارانه!

حالا چند کیلو میدن به هر کارت ملی؟ یکی میگه 2 و یکی میگه 5 کیلو!

اگه 2 باشه که ارزش نداره بیوفتی دنبال فروشش!
باز 5 خوبه! مثلا یه راهش اینه کیلو 28 بخری و بری کیلو 48 بفروشی (گوشت گوسفندی که الان کیلو 120 هزار تومنه) و با این کار 5 * 20 یا 100 هزار تومن گیرت میاد و بعد بری باهاش گوشت گوسفند تازه بخری!

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
متاسفانه با توجه به قیمت مناسب گوشت منجمد، برخی از سودجویان اقدام به خرید گوشت قرمز می‌کردند و در جهت جلوگیری از این سودجویی تدابیری صورت گرفت تا گوشت منجمد در اختیار مصرف کنندگان واقعی قرار گیرد. بر این اساس افراد با در دست داشتن کارت ملی در طول هفته‌ سه بار و هر بار دو کیلوگرم گوشت منجمد را به قیمت حدود ۲۹ هزار تومان خریداری کنند که تفاوت این گوشت عرضه شده در سازمان میادین با سایر مکان‌ها حدود ۲۰ هزار تومان است.
https://www.isna.ir/news/97092010060/توزیع-گوشت-منجمد-با-کارت-ملی-در-میادین-میوه-و-تره-بار

Last edited:

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
سرپرست خانوار را از کجا تشخیص میدن؟ مگر اینکه وصلش کنن به یارانه!

حالا چند کیلو میدن به هر کارت ملی؟ یکی میگه 2 و یکی میگه 5 کیلو!

اگه 2 باشه که ارزش نداره بیوفتی دنبال فروشش!
باز 5 خوبه! مثلا یه راهش اینه کیلو 28 بخری و بری کیلو 48 بفروشی (گوشت گوسفندی که الان کیلو 120 هزار تومنه) و با این کار 5 * 20 یا 100 هزار تومن گیرت میاد و بعد بری باهاش گوشت گوسفند تازه بخری!

بله دقیقا از بانک اطلاعات سازمان هدفمندی استفاده میکنن فقط برای این هم نیست همین امروز صبح تو شبکه خبر داشتن در مورد بسته حمایتی دولت صحبت میکردن گفتش که از اطلاعات یارانه ها استفاده میکنیم موندم این دولت روحانی اگه این میراث احمدینژاد رو نداشت میخواست چیکار کنه.
والا خانواده خودم این چند وقته مصرف گوشت قرمزمون به شدت کم شده ولی اصلا دنبال پیگیری این سهمیه نبودم که ببینم چقدر میدن کجا میدن.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
اصلا دنبال پیگیری این سهمیه نبودم که ببینم چقدر میدن کجا میدن.
چند ماه قبل فروشگاه های رفاه با محدودیت تعداد بسته ی احتمالا 2 یا 3 کیلویی برای هر نفر میدادن که همون طبقه ضعیف با بچه هاشون میگرفتن و البته این لینکی که گذاشتن نوشته تو فروشگاه ها بدون کارت میدن
https://www.yjc.ir/fa/news/6760345/دلایل-عرضه-گوشت-منجمد-با-کارت-ملی-اعلام-شد

Last edited:

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,821
بر این اساس افراد با در دست داشتن کارت ملی در طول هفته‌ سه بار و هر بار دو کیلوگرم گوشت منجمد را به قیمت حدود ۲۹ هزار تومان خریداری کنند
فرض کنیم کسی در صفهای طولانی وایسته و هفته ای سه بار و دو کیلو در مجموع شش کیلو بگیره

آخر ماه به جرم ذخیره و احتکار و بعنوان سلطان گوشت و بر هم زدن بازار گوشت، میگیرن و اعدامش میکنند....:D

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
فرض کنیم کسی در صفهای طولانی وایسته و هفته ای سه بار و دو کیلو در مجموع شش کیلو بگیره
خیلیا این گوشت رو مصرف نمیکنن (مگر اینکه در سوسیس، کالباس و همبرگر خورانده شود!). انگار اون گوشت استرالیایی که 45 به بالا بوده و صف میکشیدن برای گرفتنش بد نبوده که اونهم ظاهرا بکل دیگه نمیاد و میگن بیشتر کشورای عربی میره!

Last edited:

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,821
خیلیا این گوشت رو مصرف نمیکنن (مگر اینکه در سوسیس، کالباس و همبرگر خورانده شود!). انگار اون گوشت استرالیایی که 45 به بالا بوده و صف میکشیدن برای گرفتنش بد نبوده که اونهم ظاهرا بکل دیگه نمیاد و میگن بیشتر کشورای عربی میره!
چند وقت پیش جلوی فروشگاههای افق کوروش صف طولانی گوشت بود ، فکر کنم کیلویی 36000 هم چیزی میداد هر نفر 2.5 تا 3 کیلو

ملت خانوادگی و پر شور و نشاط حماسه آفریده بودند....:D

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
الا برکت الله
انشاالله به امید عزیزان کی ببینیم آب سهمیه ای و اکسیژن سهمیه ای بدن
برکت ..... ناب محمدی یعنی همین دیگه چی میخواین از این بهتر

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
اونطور که میگن به ازای هر کارت ملی 5 کیلو گوشت یخحی تنظیم بازاری به قیمت هر کیلو 28 تومن میفروشن به مردم.
من نمیخوام این سهمیه را استفاده کنم، حالا سوالم اینه که چطور و کجا میتونم اگه کسی خواست این امتیاز را بهش بفروشم که خودش بره گوشت را بخره با پول خودش و برای خودش؟
من تهرانم.
به همه ميدن اين سهميه رو؟از كجا بايد بگيريم؟

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
از قرار معلوم و طبق شنید هام کیفیت پایینی دارن این گوشتا ..

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
من تهرانم.
متاسفم برای مردم کشورم که به این روز افتادن.
از کوچکترین فرصت برای مکیدن خون همدیگه استفاده میکنن

فکر کن هرکیلو رو 5تومن گرونتر بفروشی، کلا میشه 25تومن!

25تومن پنج تا پفک میکنه!

امیدوارم یه روز همه چی درست بشه، هرچند سالهای زیادی طول میکشه، و اون روز ما دیگه نیستیم ...

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
احتمالا خریدن گوشت از فروختن امتیازش راحت تر باشه برو بخر کباب کن بخور :D:D:D

بالا