برگزیده های پرشین تولز

چند سوال مبتدیانه از ام تی

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید اگه بخواهیم که جلوی ارشیو موضوعی هر کدام تعداد مطلبی رو که به اون دسته ها مرتبط می باشه رو نشون بده چه کدی رو باید اضافه کنیم؟

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از hamidch2 :
ببخشید اگه بخواهیم که جلوی ارشیو موضوعی هر کدام تعداد مطلبی رو که به اون دسته ها مرتبط می باشه رو نشون بده چه کدی رو باید اضافه کنیم؟
باید از <$MTCategoryCount$> استفاده کنی جیگر:lol:

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید من یه سوال خارج از بحث داشتم و اونم اینه که این برنامه نویسی که در ام تی مثلا در فایل ایندکس استفاده شده جز دستورات html است؟ چجوری می شه بیشتر با این زبان و جنبه های بیشتر اون و جزییات اون اشنا شد؟
اینکه مثلا در یک خط یه هایپرلینک درست می شه در حالی که یک تایتل داره با فرمت بندی خاص و ..........ممنون می شم راهنمایی کنید که از کجا بیشتر میتونم دراین زمینه بدونم.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از hamidch2 :
ببخشید من یه سوال خارج از بحث داشتم و اونم اینه که این برنامه نویسی که در ام تی مثلا در فایل ایندکس استفاده شده جز دستورات html است؟ چجوری می شه بیشتر با این زبان و جنبه های بیشتر اون و جزییات اون اشنا شد؟
اینکه مثلا در یک خط یه هایپرلینک درست می شه در حالی که یک تایتل داره با فرمت بندی خاص و ..........ممنون می شم راهنمایی کنید که از کجا بیشتر میتونم دراین زمینه بدونم.
اين لينک با تايتل !
HTML:
<a href="http://site.com/" title=site> Click Here </a>

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم از راهنماییتون .
این بخش از کد رو بلد هستم من دنبال یه منبع کاملی از این دستورات هستم .اگه لطف کنید بگید که از کجا می شه بیشتر اشنا شد و سورس این کدها رو با توضیحاتش گیر اورد و اساسا این چه نوع برنامه نویسی نام داره؟html یا javascript و یا .....؟؟؟

ممنونم .

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
به نقل از hamidch2 :
ممنونم از راهنماییتون .
این بخش از کد رو بلد هستم من دنبال یه منبع کاملی از این دستورات هستم .اگه لطف کنید بگید که از کجا می شه بیشتر اشنا شد و سورس این کدها رو با توضیحاتش گیر اورد و اساسا این چه نوع برنامه نویسی نام داره؟html یا javascript و یا .....؟؟؟

ممنونم .
بهترین راه خرید کتاب هست ، به این میگن HTML ولی اکثرا همراهش Java و CSS هم یاد میدن
این بحثش جداست

HAMIDMA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون پس کد نویسی html است و برای یادگیری از انجمن html استفاده کنم .ممنونم.

بالا