برگزیده های پرشین تولز

چهارشنبه سوري

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
علي جان برات متاسفم كه اين اتفاق برات افتاده، اميدوارم كه سريعتر حالت خوب بشه...
مگ مگ جان بهترين كار در اين شرايط اينه كه يه كنار وايستي و نگاه مردم كني كه چكار مي كنند ;)

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ميگم علي تو با اين وضعيت چطوري اينجا نوشتي؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من به عمرم به اين مواد دست نزدم و حتي از پشت پنجره نگاه كردن به اين اعمال رو هم ياد ندارم . ( خيلي ها بهم ميگن ميترسم !‌)‌
حالا كرشو بكنين ديروز عصر رفته بودم بازار رضا هارد بخرم . ديدم چند نفر وايسادن ترقه ميزنن وسط پاساژ ها !‌ نگرفتم يعني چي !‌ حتي اون ساعت ( نزديك 2.5‌)‌ پاساژ ايرانم بسته بود كه برام خيلي عجيب بود . هيچي ديگه ما قيمت كرديم اومديم بيرون كه كركره هاي سر و ته پاساژو بستن و حالا ترقه نزن كي بزن !‌ هر چي كه به عمرم نديده بودم ديدم !! ترقه ! نارنجك !‌فشفشه ! آبشار ( نميدونم شبيه فواره بود !‌)‌ . از اينهايي كه سوت ميزنن و در ميره تو هوا ! ...... اونم تو اون محيط بسته پاساژ ! دود همه جا رو گرفته بود و گوشمم داشت پاره ميشد . آخر يه يه ربعي رفتم تو يه مغازه بهمراه دستمال كاغذي تو گوش . بعد صاحب مغازه به يكي از مشتري هاش گفت كه از زير زمين ره بيرون . منم دنبالش راه افتادم و اومدم بيرون .

اميدوارم آخرين تجربه آتيشي من باشه !‌

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اوه اوه علي حالت خوبه الان ؟!؟!!؟!؟؟!

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اميدوارم زپدتر خوب شی علی جون...من دقيقاً ميدونم چی ميگی چون دندون های منم چند بر اين بلا ها سرش امده و بدترين درد و مشکل هم مال همين دندون هست...

اما امسال من همچين حال نکردم...سال های پيش باحال تر بود...امسال اصلاً شده بود منطقه جنگی...سال های پيش بزن برقص بيشتری داشت...
من خودم زياد سيگارت ميزنم...علتش هم خيلی ساده هست...حال ميکنم...البته بهر حال جاهايی که همه ميزنان ميزنم اونم زير پای دوستا...مخصوصاً دخترا که خيلی حال ميده...
علتش هم شايد بيشتر اين باشه که بچه که بودم دوستام تو دبستان خيلی خيلی خلاف بودن و همکار ميکردن واسه همين ما هم بچه منفی شديم :))

اما قديما خيلی کار های ديگه هم بود که الان منسوخ شده..مثل همين قاشق زنی که من بدجور پايه بودم...
يا مثلاً اين دارت ها يادتون هست...توش کبريت ميريختيم...2 جور هم بود..ميندختی بالا..يا اونايی که ميزدی زمين رو چوب بود....خيلی حال ميداد....
يا مثلاً وقتی قاشق زن ها مييومدن ميرفتی بالا پشتبوم و آب ميريختی روشون..عجب حالی ميداد ها....(آخه رو خود ما هم ميريختن ديگه)

بعدش اين دنبال کردن ها هم يک حال ديگه اي داشت....از وقتی اين خاتمی امد ديگه کسی دنبالمون هم نميکنه....
ما هميشه قديما ميرفتيم اکباتان آخرش بود...بگير بگيرش هم توپ بود.....من همونجا در حين فرار خوردم بيکی و يک دندونم ناقص شد...و وقتی هم داشتم ميدويدم که فرار کنم يکی از اين باتم ها زدن تو پام...جاتون خالی عجب حالی داد...
انگار اصلاً تو پات نميخوره.. ميزنن تو همه بدنت...همجات درد ميگيره...اصلاً فلج ميشی انگار....بعد هم 20 تومان پول رشوه شد(اونوقت زياد بود ديگه)که شب زندان نخوابيم.....

ميدونين من اصلاً قيفام گيره...هرجا ميرم سريع منو ميگيرن....

آه...اما قديما خيلی از هر جهت بهتر بود....امسال نه آتش بازی بود...نه رقصی..نه بزن بکوبی...هيچی...نه حتا بگير بگيری....فقط خمپاره در ميکردن ملت!!!

اما اصلاً يک سؤال....اين چهار شنبه سوری مگه عيد نيست.....يا مثلاً نوروز...پس چرا هيچ جا چراقونی نيست؟!!فقط تولد امام رضا و حسين اينا عيده؟!!
اگه واقعاً اين زيان های مالی و جانی ملت برای اينا مهمه خودشون چرا مثل آدم جشن نميگيرن تا مردم هم بيان اونجا ها و همکاری کنن؟!!

چقدر حرف زدم ها!!!

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مثله اينكه شما خيلي بزن برقص دوست دارين.مقصوصا با دخترا.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
مجيد جان دلبندم...مخصوصاً نه مقصوصاً

در اين مورد چند سال ديگه باهات مذاکره ميکنم...هنوز زوده...

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نظرم خيلي هم ديره.

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از $aeed :
به نظرم خيلي هم ديره.
سعيد, عزيز من اين چه كاريه كه تو مى كني؟! بچه شدى؟! دستت درد نكنه! به خدا اگه برى ديگه نه من نه تو!!
:hmm:

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
خوب اينم به درخواست برو بچس !
فقط من عمرا انقدر كثيف باشم ! اين به علت محروميت 7 روزه از حمامه !
2 از فك پايينم بايد باند ها رو باز ميكردم عكس مينداختم كه مقدور نبود!
3 اگه احساس ميكنيد خيلي كثيفه بگيد ورش دارم!
4 تاخير به خاطر اينه كه اين دو روز همش به ضرب واليوم خوابيده بودم !
5 من تازه فهميدم هيچ دردي به اندازه گشنگي نيست ! 3 روزه هيچي جز آب ميوه نخوردم دارم ميميرم ! :blink:

اوليه جاييه كه دندون ها زد بيرون
دومي بخيه هاي داخله و سومي دندون هاي بالا كه لغ شده و شكسته !

فایل های ضمیمه

• Untitled-8.jpg
    Untitled-8.jpg
    14.4 KB · نمایش ها: 20
  • Untitled-7.jpg
    Untitled-7.jpg
    16 KB · نمایش ها: 17
  • Untitled-6.jpg
    Untitled-6.jpg
    5.9 KB · نمایش ها: 19

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
راستي اين اندازه لب عادي من نيست اين ورمه حاصله از بخيه هاست ها !

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از ali :
راستي اين اندازه لب عادي من نيست اين ورمه حاصله از بخيه هاست ها !
راس میگن دیگه ! کاملا به هلاکت رسیدی که تو ! چیکار کردی با خودت ! میگم این آواتارت انگار به وقوع پیوسته و این سوراخ زیر دهنت ..... ؟ ! ؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
از وقتی اين خاتمی امد ديگه کسی دنبالمون هم نميکنه....
خیلی خندیدم روزبه ! خیلی !
یه جک هم بگم ( البت بی ربطه ! ) :
صدام میدونین چی وصیت کرده برای اهدای اعضاش بعد از اعدام ؟

گفته بخاطر جبران کمی از خونهایی که ریختم در ایران اعضای من به شرح زیر اهدا میشود به :
دست راست به آقای ... ای !
ریش و سیبیل به اکبر شاه !
تخماشو به خاتمی !!!

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
وااااااا........

علي تو ميتوني تايپ كني با اين وضعيتت؟

ايشالا هر چي زودتر خوب بشي بابا :)

كاكو جون خاتمي با ... صدام هم فكر نكنم ... :D

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اوه اوه چه ناجوره!

منم يك بار با چونه محكم خوردم به ميز سنگي پينگ پنگ(زمان مدرسه) دهنم صاف شد اما ديگه به اين بدي نبود.
يك شانس بزرگي كه اوردي اينه كه زبونت بين دندونت نبوده.اينطوري كه محكم تو خوردي نوك زبونت ميپريد.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
كاكو جون خاتمي با ... صدام هم فكر نكنم ...

آی گفتی ! زده رو دست رشتی ها ! آبروی همشهریاشم برد ! بزدل !

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
امروز بخيه هاي داخل كنده شد!(در هنگام صرف سوپ !
جا من بوديد ميزاشتيد گوشت اضافه بياره يا ميرفتيد دوباره بخيه مي زديد ؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
راستی مگه بخيه هات از اينا نيست که آب ميشه....شايد خودش آب شده..اگه اينطوره نميخاد ها....

منم يک بر يک مشت نش جان فرمودم و 6 تا بخيه لبم خورد...از همين الان بهت تسليت بگم که جاش ميمونه...

بالا