برگزیده های پرشین تولز

چي ديكشنري خوبه؟

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ایول از دیکشنری بابیلون خیلی خوشم اومد!
چند تا سوال دارم:
1- چند نوع صدا برای این دیکشنری هست؟ منظورم صدایی است که واژه ها رو تلفظ می کنه!
2- این دیکشنری قابلیت ترجمه فارسی به انگلیسی رو هم داره یا نه؟ اگر داره چطوری میشه واژه فارسی رو باش ترجمه کرد؟
3- چند جور گلوساری برای بابیلون هست؟ گلوساری های انگلیسی به فارسی و بر عکس چند تا براش هست و کدوماش بهتره؟
4- گلوساری هاش رو به صورت رایگان میشه از سایت babylon.com دانلود کرد یه نه؟
5- آخرین ورژنش که الان تو بازاره چنده؟

مرسی

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من خودم از ديكشنري ملك استفاده ميكنم ورژن 2 . ديگه مثل بابيلون هم بعد از مدتي كه استفاده مي كنيد گير هاي بيخودي براي ليسانس نمي ده .

چهار زبانه هم دارد
انگليسي به فارسي
فارسي به انگليسي
انگليسي به انگليسي
فارسي به فارسي

به اعتقاد من خيلي كامل است .

Sunboy454

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لینک کرک جدید با حجم کمتر :
کد:
http://rapidshare.de/files/13710926/Babylon_patch_5.06r27_Sunboy454.7z.html

*پسوند 7z رو با winrar باز کنین ؛

- این کرک ، هیچ مشکلی با آپدیت کردن ، یا ... نداره ،
؛ و بعد از مدتی هم به License گیر نمیده

al_frd

Registered User
لایک‌ها
5
نارسيس ورژن 5 اكيدا توصيه مي شود

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از behroozsara :
من خودم از ديكشنري ملك استفاده ميكنم ورژن 2 . ديگه مثل بابيلون هم بعد از مدتي كه استفاده مي كنيد گير هاي بيخودي براي ليسانس نمي ده .
چهار زبانه هم دارد
انگليسي به فارسي
فارسي به انگليسي
انگليسي به انگليسي
فارسي به فارسي
به اعتقاد من خيلي كامل است .

حجمش چقدره بهروز جان ؟
میتونی برامون آپ بکنی ؟ :blush:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
2 تا سي دي است عزيز
اما از وقتي قفلش را شكستند و سازنده اش را كه رفيق خود من بود را به خاك سياه نشاندند همه جا ميشه 1000 تومان پيداش كرد .
اگر ميدانستم برايت مي آوردم تبريز .

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بابیلون من هیچی نشده گیر داد و گفت کدت رو شناسایی کردیم و از این به بعد مانند یک کاربر Trial بات برخورد می کنیم!

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
در مورد این لینک کرک:
من هیچ لینکی در این صفحه برای دانلود پیدا نمی کنم. تازه میگه فقط برای 30 روز هست. جریان چیه؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
در سايت هايي نظير crackdb و freeserials كرك هايي براي بابيلون قرار داده شده است . اما همه محدود هستند و بعد از مدتي گير دادن هاي بابيلون شروع ميشود . من كه فعلا از ملك راضي هستم

Sunboy454

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابیلون من هیچی نشده گیر داد و گفت کدت رو شناسایی کردیم و از این به بعد مانند یک کاربر Trial بات برخورد می کنیم!

شما این مشکل رو بعد از استفاده از کرکی که من گذاشتم ، پیدا کردی ؟
این آدرس کرک :
کد:
http://rapidshare.de/files/13710926/Babylon_patch_5.06r27_Sunboy454.7z.html

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد کرک های بابیلون ، در تاپیک جداگانه ای بحث های کاملی صورت گرفت و به نتایج جالبی رسیدیم ،
ولی چون در بخش کرک و سریال نرم افزار قرار داشت ، فعلاً دسترسی به آن تاپیک مقدور نیست .

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این سایت رپید شیر چرا گنگه؟
من ازش سر در نمیارم! لینک دانلودش کجاست؟

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از behroozsara :
2 تا سي دي است عزيز
وقتی دیکشنری ملک را به طور کامل روی کامپیوتر تصب میکنید ، چقدر فضا بر روی دیسک اشغال میکنه ، بهروز جان ؟

Sunboy454

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این سایت رپید شیر چرا گنگه؟
من ازش سر در نمیارم! لینک دانلودش کجاست؟
click FREE > wait till count-down time ends ; write the code in the box , then click download

golden moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راجع به گیر دادن بیبیلون باید بگم که یادمه یه جا توضیحات خوبی براش دیدم نمیدونم تو پی تی بود یا تویه یه وبلاگ دیدم و اون اینه که باید از طریق رجیستری دستور ارتباط بیبیلون با اینترنت رو قطع کنید اونوقت دیگه هیچ وقت مشکل لایسنس پیدا نمیکنید البته باید یه کد رجیستر داشته باشید ولی دیگه هیچ موقع مشکل پیدا نمیکنه.البته راهی که دوستمون گفتن به کمک فایروال هم باید همین کار را بکنه یعنی جلوی اتصالش به اینترنت رو میگیره.

بیبیلون بسیار دیکشنریه خوبیه مثلا یکسری گلوسری از حروف اختصاری داره که نارسیس یا آریانپور ندیدم که داشته باشن یا گلوسری های تخصصی مثلا در مورد کدهای XML یا اصطلاحات اینکوترمز (در رابطه با شرائط تحویل کالا در قراردادهای تجاری ) و خیلی گلوسری های تخصصی دیگه که خیلی مفیدن.

اما از حق نباید بگذریم من هم بیبیلون دارم و هم نارسیس، به نارسیس اشکالاتی وارده ولی واقعا دیکشنری عالی هستش غیر از اوون چیزایی که دوستان گفتن G5 یا همون لایتنر هم داره که گرچه اوون هم اشکالاتی داره و یه کمی ضعیفه ولی (برای حفظ لغات ) خیلی خوبه . دیگه اینکه برای خیلی از لغات تصویر های خوبی هم ارائه میکنه که در یادگیری خیلی کمک میکنه. یه خصوصیت خیلی خوبش اینه که به طور هوشمند میتونه اگه املا لغت رو غلط بزنید موارد مشابه رو پیدا کنه البته حالت ساده تری از این امکان رو بیبیلون هم در ترکیبات مشابه داره ولی به این قدرت نیست.

دوستان یه چیزی هم بگم اگه ما هرجور نرم افزار خارجی رو میزنیم لت و پار میکنیم دیگه باید به خودمون که رحم کنیم اگه قرار باشه نرم افزارهای ایرانی رو هم قفل شکسته بخریم اوونم وقتی با این قیمت کم ارائه میکنن خیلی بی انصافیه این باعث میشه که نرم افزار های خوب ایرانی و فارسی هیچ موقع نتونن خوب پیشرفت کنن این چیزیه که ما باید رعایت کنیم:cool: ( چقدر عالمانه شد :p ولی قصد نصیحت نداشتم به کسی بر نخوره ها:D ). البته من فقط یه کاربر نارسیسم ولی خودم همیشه سعی میکنم در مورد نرم افزارهای ایرانی هیچ موقع قفل شکسته نخرم. راستی اینکه میگید روی 5 کامپیوتر نصب میشه خیلی هم محدود کننده نیست چون علاوه بر اینکه اگر بخواهید فرمت کنید میتونید قفلش رو بردارید و دوباره روی همون دستگاه نصب کنید بعدش هم به این ترتیب برای هر کامپیوتر می افته حدود 2300 تومن که اوونقدر ها هم زیاد نیست الان یه دی وی دی کپی فیلم که یه بار میبینی میذاری کنار 2000 تومن قیمتشه.

راجع به دیکشنری آریانپور هم بگم که واقعا کامله یعنی تقریبا همه لغات یا حتی افعال دوقسمتی رو داره و خیلی از نارسیس کاملتره. ولی از جهاتی نارسیس سریعتر شما رو به نتیجه میرسونه.
من خودم ترکیبی از اینها رو بسته به کاربردهای مختلف میپسندم چون هرکدوم مزایا و معایبی دارن که تا اینجا دوستان اشاره کردن. ولی اصلا نمیشه روی هیچکدوم قسم خورد:happy: . ای کاش میشد یه دیکشنری میزدن به امکانات نارسیس و با حجم لغات آریانپور و با امکان اضافه کردن گلوسری هایی مثل بیبیلون:eek: ( اگه میشد چی میشد؟ خواب دیدی خیر باشه:lol: )

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
به نقل از mynobar :
وقتی دیکشنری ملک را به طور کامل روی کامپیوتر تصب میکنید ، چقدر فضا بر روی دیسک اشغال میکنه ، بهروز جان ؟
نزديك به 500 مگا بايت
البته اگر بخواهيد كه هر دفعه از سي دي استفاده نكنيد و تمام كلمات روي هارد ذخيره شود .
اگر فضاي كمتري را بخواهيد اختصاص دهيد فكر ميكنم با 10 الي 15 مگا بايت برنامه اصلي نصب مي شود .

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از golden moon :
راجع به گیر دادن بیبیلون باید بگم که یادمه یه جا توضیحات خوبی براش دیدم نمیدونم تو پی تی بود یا تویه یه وبلاگ دیدم و اون اینه که باید از طریق رجیستری دستور ارتباط بیبیلون با اینترنت رو قطع کنید اونوقت دیگه هیچ وقت مشکل لایسنس پیدا نمیکنید البته باید یه کد رجیستر داشته باشید ولی دیگه هیچ موقع مشکل پیدا نمیکنه.البته راهی که دوستمون گفتن به کمک فایروال هم باید همین کار را بکنه یعنی جلوی اتصالش به اینترنت رو میگیره.

بیبیلون بسیار دیکشنریه خوبیه مثلا یکسری گلوسری از حروف اختصاری داره که نارسیس یا آریانپور ندیدم که داشته باشن یا گلوسری های تخصصی مثلا در مورد کدهای XML یا اصطلاحات اینکوترمز (در رابطه با شرائط تحویل کالا در قراردادهای تجاری ) و خیلی گلوسری های تخصصی دیگه که خیلی مفیدن.

اما از حق نباید بگذریم من هم بیبیلون دارم و هم نارسیس، به نارسیس اشکالاتی وارده ولی واقعا دیکشنری عالی هستش غیر از اوون چیزایی که دوستان گفتن G5 یا همون لایتنر هم داره که گرچه اوون هم اشکالاتی داره و یه کمی ضعیفه ولی (برای حفظ لغات ) خیلی خوبه . دیگه اینکه برای خیلی از لغات تصویر های خوبی هم ارائه میکنه که در یادگیری خیلی کمک میکنه. یه خصوصیت خیلی خوبش اینه که به طور هوشمند میتونه اگه املا لغت رو غلط بزنید موارد مشابه رو پیدا کنه البته حالت ساده تری از این امکان رو بیبیلون هم در ترکیبات مشابه داره ولی به این قدرت نیست.

دوستان یه چیزی هم بگم اگه ما هرجور نرم افزار خارجی رو میزنیم لت و پار میکنیم دیگه باید به خودمون که رحم کنیم اگه قرار باشه نرم افزارهای ایرانی رو هم قفل شکسته بخریم اوونم وقتی با این قیمت کم ارائه میکنن خیلی بی انصافیه این باعث میشه که نرم افزار های خوب ایرانی و فارسی هیچ موقع نتونن خوب پیشرفت کنن این چیزیه که ما باید رعایت کنیم:cool: ( چقدر عالمانه شد :p ولی قصد نصیحت نداشتم به کسی بر نخوره ها:D ). البته من فقط یه کاربر نارسیسم ولی خودم همیشه سعی میکنم در مورد نرم افزارهای ایرانی هیچ موقع قفل شکسته نخرم. راستی اینکه میگید روی 5 کامپیوتر نصب میشه خیلی هم محدود کننده نیست چون علاوه بر اینکه اگر بخواهید فرمت کنید میتونید قفلش رو بردارید و دوباره روی همون دستگاه نصب کنید بعدش هم به این ترتیب برای هر کامپیوتر می افته حدود 2300 تومن که اوونقدر ها هم زیاد نیست الان یه دی وی دی کپی فیلم که یه بار میبینی میذاری کنار 2000 تومن قیمتشه.

راجع به دیکشنری آریانپور هم بگم که واقعا کامله یعنی تقریبا همه لغات یا حتی افعال دوقسمتی رو داره و خیلی از نارسیس کاملتره. ولی از جهاتی نارسیس سریعتر شما رو به نتیجه میرسونه.
من خودم ترکیبی از اینها رو بسته به کاربردهای مختلف میپسندم چون هرکدوم مزایا و معایبی دارن که تا اینجا دوستان اشاره کردن. ولی اصلا نمیشه روی هیچکدوم قسم خورد:happy: . ای کاش میشد یه دیکشنری میزدن به امکانات نارسیس و با حجم لغات آریانپور و با امکان اضافه کردن گلوسری هایی مثل بیبیلون:eek: ( اگه میشد چی میشد؟ خواب دیدی خیر باشه:lol: )
اينها كه گفتي همه خوبن.عجيبه كه خيليها هنوز بابيلون رو با صدها و صدها گلوساري كه داره اونهم با اينهمه زبانهاي مختلف كه ساپورت ميكنه نميشناسن.براستي چه ديكشنري ميشناسيد كه در هر رشته تخصصي گلوساري داشته باشه. فرهنگ عظيم بشري بريتانيكا رو داشته باشه و....

راستي به خاطر اون جي 5 هم كه شده نارسيس رو يكي بگه چطور و با چه قيمتي گير بيارم.يكي پي ام بزنه تا پول پست و هزينه اونو به حسابش بريزم.

بالا