برگزیده های پرشین تولز

چی تولید کنیم و بفروشیم؟! یه چیز کوچولو!!!

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
قاب دی وی دی
دستگاه دوخت پلاس
سوزن نخ کن
لوازم کوچیک پلاستیکی

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
پس راهنماییتو نمی خوام دوست عزیز!
وقتتو برای کار مفید بذار
------
[/B]
خب باشه راهنمایی نمیکنم. با اون محل سکونتی که نوشتی از اولشم امیدی بهت نبود :D

قاب دی وی دی
دستگاه دوخت پلاس
سوزن نخ کن
لوازم کوچیک پلاستیکی
تا حالا چین رفتی ؟ اینجور چیزا رو تو چین میتونی مفت بخری. دیگه ار مفت که نمیشه ارزونتر تولید کرد.

این امضات منو کشته . فکر کردم تبلیغ کانون ترک اعتیاده.. رفتم دیدم ....:lol::lol::lol:

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
خودکار
اگه میتونی البته از چین وارد کنی .سودش خیلی خوبه

dss

Registered User
لایک‌ها
198
کلا تولید کار اشتباهیه. بخصوص امسال که سال حمایت از تولید ملیه. ضرر میکنی منظور ftecهم همین بود.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
اگه سرمایه داری و دوست داری پولی که بدست میاری پول دلالی و . . . نباشه اول باید رابطت رو با افراد ایده پرداز و خلاق وصل کنی و بتونی به اونا تضمین بدی و نظرشون رو جلب کنی تا ایده هاشون رو با تو در میون بذارن (شروعت نمیدونم کجاست ولی یه سایت یا وبلاگ میتونه شروع باشه و دعوت کردن از همه اونایی که ایده دارن(حتی اگه ایدشون ذهنیه، چون تو با داشتن سرمایه کافی و جمع کردن تیمی که اون شخص ایده پرداز میخواد میتونی اونو به طرح تو ذهنش نزدیکتر کنی و نتیجه نزدیک تر شدن تو به تولید محصوله))

xms

Registered User
لایک‌ها
387
سلام

یه چیزی پیشنهاد بدین بسازیم و بفروشیمش.
مثلا من تولید و فروش قالب و دستگاه تولید ... مدنظرمه؛ دارم روش کار می کنم.
اما پیشنهاد بهتری باشه، سرمایه مو روش می ذارم.
از نظر تبلیغات و فروش و بسته بندی خیالتون راحت.
یه چیزی باشه ساده تولید بشه و بسته بندی عالی براش بزنیم و بفروشیم و ...

ببینم چی کار می کنید
منتظر پیشنهاداتون هستم
موفق و سربلند باشید

شما اول باید بازار یابی انجام بدی نیاز بازارو تشخیص بدی بعد تولید کنی
من نمی دانم چرا در ایران اول تولید کننده ها یه چیزی را تولید می کنند بعد بازاریابی می کنند؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
نمیدونم چرا نمیخواستم اینجا پست بدم چون دوست نداشتم نا امید شی اما چیز یکه میخوام بگمرو روش فکر کن به عنوان یک برادر.فرض کن میری یک فروشگاه 2 تا جین میذاره جلوت مو نمیزنه با هم مو نمیزنه ها میگه یکیش 80 تومن کار تهران یکیش 200 تومن کار ترکیه.خدا وکیلی کدوم رو برمیداری؟ هان؟ 98% این مردم از جمله خود من میگم اینا که فرقی نداره تو ظاهر همین 80 رو برمیدارم.دیگه نیگا نمیکنم که عمر ترکه بیشتره.خوب شما کارخونه اسنوا رو از نزدیک دیدی؟ یکی از گنده ترین کارخونه های ایران.کیت برای تلویزیونش میزنه با مواد کهنه دیگه ته آشغال بودن در میاد 50 تومن.خوب چین میگه بیا همین کیت رو میدم 15 تومن.دیگه شما که گنده تر از این کارخونه نیستی.همین پلاستیک های کوچیک الان بخوای تولید کنی هر بسته 100 تای برات 2100 در میاد چین داره بسته ای 800 تومن میده.حالا در جواب اونایی که میگن کیفیت بزن مشتریش هست من میگم دارن زر میزنن همین.ملت ما عقلشون تو چشمشونه و چشمشونم تو قیمت.نمونشو بالا گفتم دیگه.جز بسته بندی مواد غذایی و تولیدشون توی این مملکت تولید نمیگیره.مثل حبه کردن قند پروار بندی بره و ... اینا میگیره جز اینا عمرا.امیدوارم راه اشتباهی رو به خاطر ارق ملی که داری انتخاب نکنی چون خیلی ها توی این مملکت گند زدن و شما نمیتونی تغییرش بدی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
استارتر جان چقدر پول داری؟ :)
پیروز باشی

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
خیلی کلی گفتید تولید آدم نمیدونه چی بگه.
ولی کلا فرآوری بهتر از تولیده الان چون همونطور که دوستان گفتن کشور دوست و برادر چین!!! همه چیز میزنه. حتی اینطوری بگم که تولید کننده ها ایده جنس جدید به ذهنشون میرسه میرن چین با یه کارگاهی کارخونه ای چیزی قرارداد میبندن و تولید میشه و وارد میکنن بعد تو ایران بسته بندی میکنن به اسم تولید ایران میدن تو بازار.
فرآوری که گفتم مثلا منظورم اینه که یه لیوان پایه بلند مثلا دستی 4000 تومن قیمت داره. حالا شما اینو بر میداری روش کار تزئینات روی شیشه و حکاکی و غیره انجام میده قیمتش میشه دستی 25000 تومن... میبری میفروشی کلی هم سود کردی! کل هزینت هم میشه قلمو و رنگ و یه دستگاه تراش کوچولو ( از اینا که مثلا انگشر میبری روی نگینش حکاکی میکنن)
کلا سود آوری بیشتر توی فرآوری و بسته بندی هست.
مثلا زعفرون رو فله میفرستن برای اروپا یه قیمت... بسته بندی شیک میکنن میفرستن 10 برابر اون قیمت
حالا این یه مثاله... بازم اگر تو فکر تولید از صفر هستی برو تو صنفی که مد نظرت هست قشنگ پرس و جو کن.

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
خیلی کلی گفتید تولید آدم نمیدونه چی بگه.
ولی کلا فرآوری بهتر از تولیده الان چون همونطور که دوستان گفتن کشور دوست و برادر چین!!! همه چیز میزنه. حتی اینطوری بگم که تولید کننده ها ایده جنس جدید به ذهنشون میرسه میرن چین با یه کارگاهی کارخونه ای چیزی قرارداد میبندن و تولید میشه و وارد میکنن بعد تو ایران بسته بندی میکنن به اسم تولید ایران میدن تو بازار.
فرآوری که گفتم مثلا منظورم اینه که یه لیوان پایه بلند مثلا دستی 4000 تومن قیمت داره. حالا شما اینو بر میداری روش کار تزئینات روی شیشه و حکاکی و غیره انجام میده قیمتش میشه دستی 25000 تومن... میبری میفروشی کلی هم سود کردی! کل هزینت هم میشه قلمو و رنگ و یه دستگاه تراش کوچولو ( از اینا که مثلا انگشر میبری روی نگینش حکاکی میکنن)
کلا سود آوری بیشتر توی فرآوری و بسته بندی هست.
مثلا زعفرون رو فله میفرستن برای اروپا یه قیمت... بسته بندی شیک میکنن میفرستن 10 برابر اون قیمت
حالا این یه مثاله... بازم اگر تو فکر تولید از صفر هستی برو تو صنفی که مد نظرت هست قشنگ پرس و جو کن.
آقا شما با 2 تا چشم های مبارک دیدی زعفرون رو فله بفرستن یا کلی مثال زدی؟:blink:

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
آقا شما با 2 تا چشم های مبارک دیدی زعفرون رو فله بفرستن یا کلی مثال زدی؟:blink:

چند وقت پیش اتفاقا تو تلویزیون داشت با یک تولید کننده حرف میزد میگفت زعفران را کیلویی میبرند اسپانیا بعد اونجا بسته بندی میشه .برای همینه که تو اروپا از آشپزها بپرسید زعفران تولید کجاست میگه اسپانیا!!!!!!!!!!!!

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
چند وقت پیش اتفاقا تو تلویزیون داشت با یک تولید کننده حرف میزد میگفت زعفران را کیلویی میبرند اسپانیا بعد اونجا بسته بندی میشه .برای همینه که تو اروپا از آشپزها بپرسید زعفران تولید کجاست میگه اسپانیا!!!!!!!!!!!!
آقا بنده میتونم با زرس قاطع بگم به اونجا ننشون خندیدن.بله عده ای بسته بندی میکنن میبرن اونجا بسته بندی رو عوض میکنن میگن مال اسپانیاس اما زعفران به صورت فله صادراتش غیر مجازه و فقط قاچاقی میشه برد فله رو

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
این پست شما تاپیک این بنده خدا رو به انحراف میکشه. سوالی هست تو پخ در خدمتم در مورد صادرات فله زعفران که درسته یا غلط اگه قصدتون دونستنه.

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
آقا بنده میتونم با زرس قاطع بگم به اونجا ننشون خندیدن.بله عده ای بسته بندی میکنن میبرن اونجا بسته بندی رو عوض میکنن میگن مال اسپانیاس اما زعفران به صورت فله صادراتش غیر مجازه و فقط قاچاقی میشه برد فله رو

دقیقا

البته بماند که بازم میشه دورش زد و توی همون بسته بندی های کوچکم که صادر میشه میره اونور باز بسته بندیش عوض میشه و به نام اسپانیا میخوره :دی

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
به نظر من مواد غذایی فقط

مثلا کیک
یه سری کیک هست که بعضا توی خیابون به مناسبت های مختلف بین مردم پخش میکنن اونا فکر نمیکنم دردسر زیادی داشته باشه

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
این پست شما تاپیک این بنده خدا رو به انحراف میکشه. سوالی هست تو پخ در خدمتم در مورد صادرات فله زعفران که درسته یا غلط اگه قصدتون دونستنه.
خیر قصد من نه کسب اطلاعات بود نه انحراف کشیدن تاپیک شما یک سری اطلاعات دادید که موردی که بویلد شد کاملا غلط بود و چون علاوه بر استارتر تاپیک افراد دیگه ای هم هستن که بحثرو دنبال میکنن و بعضا روی حرف شما حساب باز میکنن به عنوان اطلاعات درست تلقی میشه و شاید کسی هم روی حرف شما بره بدون اطلاعات بیشتر دنبال این کار و وقت و زمان و پولش رو بذاره از اخر ببینه شرکت های بزرگی مثل ادمان و بهرنگ و ... دارن نصف قیمت ایشون بسته بندی میکنن و داستان فله و ... همه قصه بوده.اینجا قراره اطلاعات درست برسه دیگه نه؟ من خواستم موضوع رو روشن کنم تا اطلاعات درست شیر بشه

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388

منم به ضرس قاطع عرض میکنم که کلا این مسئله شایعه ای بیش نیست. من خاک اسپانیا رو به توبره کشیدم ، چیزی در مورد اسپانیا نیست که من ندونم . اسپانیا خودش زعفران تولید میکنه ، با کیفیت خیلی خیلی بالاتر از بهترینهای ایران و قیمتش هم - اون قیمتی که کشاورز می فروشه - از قیمت ایران پایین تره. فقط و فقط در یک دوره کوتاه، 7 سال پیش ، این کاری که تلویزیون گفته انجام میشده به صورت خیلی محدود.
متاسفانه تلویزیون ایران علاقه زیادی به لاف زدن داره :D

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
یعنی قاچاق بردنش نمیصرفه؟
در مورد صادرات زعفران اگه اطلاعات دارید لطف کنین پ.خ بدین
ممنون

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
خب باشه راهنمایی نمیکنم. با اون محل سکونتی که نوشتی از اولشم امیدی بهت نبود :D

تا حالا چین رفتی ؟ اینجور چیزا رو تو چین میتونی مفت بخری. دیگه ار مفت که نمیشه ارزونتر تولید کرد.

این امضات منو کشته . فکر کردم تبلیغ کانون ترک اعتیاده.. رفتم دیدم ....:lol::lol::lol:

در مورد قاب دی وی دی الان برند کریستال ایرانیه و کل بازار رو هم گرفته نسبت به برند های
چینی مثل فلش و... هم جنسش عالیه قیمتش نصف برند تایوانیgr-8 هست وکیفیتش در همون حد
پس اینجا هم میشه تولید کرد .
مسلما تولید هم هوش بالاتری نسبت به واردات هم پوست کلفتری بیشتری میخواد
من خودم قبل عید دنبال سبزه عروسکی بودم تحقیق کردم دیدم وارد کننده اصلی 1300 براش میوفته با هزینه حمل و...
اینجا با 700-800 میشد همچین چیزیو رو ساخت...
سبزه عروسکی فتیله ای+تٌنگ
به علاوه اینکه شما میتونی از انواع تصحیلات و....تو تولید استفاده کنی
که صد البته میزانش بستگی به زرنگی و پوست کلفتیت داره...
در مورد امضا هم:
:lol:
در مورد امضا هم

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
دیگه چی؟
بازم پیشنهاد بدین
این که یه چیزی بخریم و روش کاری کنیم
که برامون ارزش افزوده خوبی داشته باشه؛
مثلا می شه صندوق چوبی خام خرید