برگزیده های پرشین تولز

کسانی که دبی زندگی می کنن!!!

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از adi1358 :
میلاد جون من از بدو تولد تا سال 97 دبی زندگی میکردم خونه ما هم نزدیک هتل رامادا بود:D
کدوم رامادا؟! چند تا هست اینجا!!!
نزدیک ملا پلازا یا توی بردبی؟؟

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
خوب بر دبی
اگه بهتر بگم نزدیک رامادا از طرف دیگه نزدیک به برجمان

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
فهمیدم!!
خوب حالا چرا تاپیک منحرف می کنی؟!
90.gif

هرکس الان زندگی می کنه بیاد بگه تا یه میتینگی چیزی بذاریم!!

amir_

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
15 فروردين مي شه تقريبا 24 روزه ديگه!
ميام دبي!

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
چه خبره اینجا 15 فروردین که ما خودمون خبر نداریم!؟؟
21.gif

hossein1351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام مجدد به تمام برو بچ راستی بروبکس یا بروبچ ما نفهمیدیم :D
با باد و خاک و طوفان شن و نم باران که بلانسبت می# نه رو ماشین چه میکنید من که بیخیال شدم هرجا دبی کثیف ترین تویوتا کرولا را دیدین بدونین منم:p
همه دارن میان دبی من دارم میروم از دبی (مسافرت) تا یکهفته دیگه ........ تایلند و عشقه:D

به امید دیدار

invisible

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داري ميري عشق و حال ديگه.مواظبه خودت باش
23.gif

the_patriot

Registered User
لایک‌ها
0
من دبی زندگی نمی کنم ولی دوست دارم بیام چه باید بکنم؟
من سال دوم تحصیل در دانشگاه علم وصنعت تهران را سپری می کنم آیا برای ادامه تحصیل دانشگاه مناسبی در دبی وجود دارد؟

استادمون میگه میشه برای تحصیل در مقاطع با لاتر با دانشگاه های کانادا مکاتبه کنه ولی من میخوام این کشور های دم دست برم.هر چی باشه مسلمون ترن! هر چند امارات میگن مهد تروره!

اگه ممکنه منو راهنمایی کنید تا در آینده در میتینگ شما شرکت کنم!

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hossein1351 :
سلام مجدد به تمام برو بچ راستی بروبکس یا بروبچ ما نفهمیدیم :D
با باد و خاک و طوفان شن و نم باران که بلانسبت می# نه رو ماشین چه میکنید من که بیخیال شدم هرجا دبی کثیف ترین تویوتا کرولا را دیدین بدونین منم:p
همه دارن میان دبی من دارم میروم از دبی (مسافرت) تا یکهفته دیگه ........ تایلند و عشقه:D

به امید دیدار
خوش بگذره حسین جان!
والله بارون که سرویس کرده ما رو! هی می خوام ماشینه رو ببرم کار واش، دوباره بارون میاد!! سرویس کرده دیگه! امروز رادیو گفت 4 شنبه خوب میشه هوا!! تا اون موقع همینه!

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از the_patriot :
من دبی زندگی نمی کنم ولی دوست دارم بیام چه باید بکنم؟
من سال دوم تحصیل در دانشگاه علم وصنعت تهران را سپری می کنم آیا برای ادامه تحصیل دانشگاه مناسبی در دبی وجود دارد؟

استادمون میگه میشه برای تحصیل در مقاطع با لاتر با دانشگاه های کانادا مکاتبه کنه ولی من میخوام این کشور های دم دست برم.هر چی باشه مسلمون ترن! هر چند امارات میگن مهد تروره!

اگه ممکنه منو راهنمایی کنید تا در آینده در میتینگ شما شرکت کنم!
والله شما اگر داری دانشگاه علم و صنعت تهران درس می خونی اصلاً فکر اینجا رو از سرت بیرون کن!! اصلاً حرفشم یعنی نزن!! دانشگاه هاش در برابر دانشگاه های دولتی ایران مفت نمی ارزه از لحاظ سطح علمی!! فقط یک دانشگاه خیلی خوب داره که بازم در برابر علم و صنعت هیچه! مردم میان اینجا ثبت نام می کنن، بعد کلی پول میدن و انتقالی می گیرن میرن ایران، شما ول نکن اونجا رو بیا اینجا!!
کلاً اینجوری بهت بگم، دبی از دور خوبه! برای 1 هفته تفریح بهترین جای دنیاست!! ولی برای موندن و اینا، فایده نداره!! ماشالله گرونی هم که داره بیداد می کنه!!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
زمان تحویل سال دقیقا اینجا کیه ؟ :)

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
نمی دونم!
162.gif

بشین پای تلویریون ایران معلوم میشه دیگه!!

the_patriot

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از milad_21 :
والله شما اگر داری دانشگاه علم و صنعت تهران درس می خونی اصلاً فکر اینجا رو از سرت بیرون کن!! اصلاً حرفشم یعنی نزن!! دانشگاه هاش در برابر دانشگاه های دولتی ایران مفت نمی ارزه از لحاظ سطح علمی!! فقط یک دانشگاه خیلی خوب داره که بازم در برابر علم و صنعت هیچه! مردم میان اینجا ثبت نام می کنن، بعد کلی پول میدن و انتقالی می گیرن میرن ایران، شما ول نکن اونجا رو بیا اینجا!!
کلاً اینجوری بهت بگم، دبی از دور خوبه! برای 1 هفته تفریح بهترین جای دنیاست!! ولی برای موندن و اینا، فایده نداره!! ماشالله گرونی هم که داره بیداد می کنه!!

با تشکر از نصیحت دوستانه ی شما دوست مهربان و دلسوز . من هیچ وقت قصد ندارم درسم رو فدای مسایل دیگری کنم و در رابطه با صحبت شما تحقیق خواهم کرد.

دوست دارم برم کشور های دیگه و امکانات اونا رو بیارم داخل کشورم!(خیلی آرمان گرایانه بود! :rolleyes: )

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از the_patriot :
با تشکر از نصیحت دوستانه ی شما دوست مهربان و دلسوز . من هیچ وقت قصد ندارم درسم رو فدای مسایل دیگری کنم و در رابطه با صحبت شما تحقیق خواهم کرد.

اما چه کنم که وقتی کوتاهی دستمون از امکانات رقیبان علمی و دانشجویان خارجی که گاها در اینترنت باهاشون آشنا میشیم رو می بینم و اینکه هر فعالیت متناسب با رشته مون می خواهیم انجام بدیم آخر می رسیم به همون در که "متاسفانه این امکان در region شما قابل ارایه نیست !! " از کارت 10$ اشانتیون نوت بوکم گرفته تا عضویت در فلان انجمن!:(
دوست دارم برم کشور های دیگه و امکانات اونا رو بیارم داخل کشورم!(خیلی آرمان گرایانه بود! :rolleyes: )
خوب اینجا هم هیچ خبری نیست! خیالت راحت! اگه واقعاً دنبال یه جای خوب هستی، برو دنبال اروپا یا آمریکا (کانادا هم جزوشه)

the_patriot

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از milad_21 :
خوب اینجا هم هیچ خبری نیست! خیالت راحت! اگه واقعاً دنبال یه جای خوب هستی، برو دنبال اروپا یا آمریکا (کانادا هم جزوشه)
آره تو همین فکر هم هستم. به هر حال ممنون!:)

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
از تمامی بر و بکسی که دوبی و سایر شهرهای عربی ساکن هستند و به گیم و تجهیزات حرفه ای گیم (موس، موس پد، کی برد و هدست و ...) و گیم نت و این جور کارا علاقه مند هستند، برای همکاری در یک کار تجاری پر سود دعوت به عمل می آید...

لطفا با PM یا eMail با من در تماس باشید تا با شما تماس بگیرم...
[email protected]

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سال نو رو به تمامی شما دوستان تبریک میگم امیدوارم که سال خوبی داشته باشید
من هم سالهای ساله که ساکن امارات هستم, در حال حاضر هم شیرازم و اواخر فروردین ماه هم برمیگردم ...

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
سال نو رو به تمامی شما دوستان تبریک میگم امیدوارم که سال خوبی داشته باشید
من هم سالهای ساله که ساکن امارات هستم, در حال حاضر هم شیرازم و اواخر فروردین ماه هم برمیگردم ...
به به مشاهیر جان!! ایشالله سر فرصت مناسب همه دوستان جمع بشن با هم آشنا بشیم!

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ReD3ath++ :
از تمامی بر و بکسی که دوبی و سایر شهرهای عربی ساکن هستند و به گیم و تجهیزات حرفه ای گیم (موس، موس پد، کی برد و هدست و ...) و گیم نت و این جور کارا علاقه مند هستند، برای همکاری در یک کار تجاری پر سود دعوت به عمل می آید...

لطفا با PM یا eMail با من در تماس باشید تا با شما تماس بگیرم...
[email protected]
بیشتر توضیح می دی؟
169.gif

بالا