برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از گوگل و یوتیوب

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
جدیدا کسی توی ایران از یوتیوب یا گوگل ادسنس درامد داشته؟
اصلا تو ایران میشه از اینا درآمد داشت؟

world15

Registered User
لایک‌ها
837
فک نکنم قبلا من حتی از سایتای رایگان خود گوگل، سایت ساختم ب امیدی ک بشه از گوگل ادسنس استفاده کرد ولی اگرم میشد برای سایتای پربازدید بود ک مطالب غیر کپی میذاشتند.

Last edited:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
شما اگر محتوای جذاب و بکر تولید کنید و البته مسئله باز کردن اکانت و وریفای و انتقال درآمد به ایران رو هم حل کنید مثلا آشنایی رو اونور داشته باشید بله میشه درآمد داشت.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
وبمستر های درست و حسابی ایرانی هستن که به جای علافی در انجمن ها و تلگرام در یوتیوب و گوگل کسب درامد میکنند

و همچنین اونقدر باهوشن که روش هاشون رو به بقیه نگن

world15

Registered User
لایک‌ها
837
فکر نکنم ایرانیا بتونن ب این راحتی دورشون بزنن. سرچ گوگل هم کسب درامد از گوگل ادسنس رو بعنوان مثال برای سال 88 گفته بود.
قسمتی از قوانین برای نمایش تبلیغات گوگل:
نمایش دهندگان نباید خودشون روی اگهی ها کلیک کنند یا از هر روشی برای ترغیب ب کلیک یا کلیک ساختگی شامل روشهای دستی استفاده کنند.
هرنوع ترغیب یا وادار ب کلیک بعنوان مثال استفاده از عباراتی مانند (این قسمت را کلیک کنید) یا (از این لینک ها دیدن نمائید) یا (ما را حمایت کنید) و یا استفاده از هر نوع فلش و علامت برای جلب توجه کاربر بسمت تبلیغات و یا قرار دادن تبلغات داخل باکس های اسکریپت و تغییر فرمت تبلیغ و محتوای سایت یا عناوین گمراه کننده بالای تبلیغات بعنوان نمونه (لینک های اسپانسرها) یا تبلیغات و پیشنهادات برتر امروز و ...
مطالب نباید دارای محتوای پرنوگرافی و خشونت یا سخنان تنفر آمیز یا ترغیب ب خشونت علیه فرد یا گروهی از نظر مذهب و نژاد و .. باشه
مطالب نباید درباره هک و کرک باشه
مطالب نباید درباره نرم افزارها یا سایر مضمونهایی ک از قوانین نرم افزاری تخطی میکنن باشه. مطالب نباید درباره بدافزار باشه. مطالب نباید درباره داروهای غیرمجاز باشه. مطالب نباید درباره فروش ابجو و سایر الکل ها باشه. مطالب نباید درباره فروش تنباکو و محصولات وابسته باشه. مطالب نباید درباره فروش اسلحه و مهمات باشه.. مطالب نباید درمورد فروش یا توزیع مقالات دانشجویی باشه.
مطالب نباید حاوی برنامه هایی باشه ک کاربر رو ترغیب ب کلیک تبلیغات یا آفرها میکنند یا سایتهای جستجو و سرف سایتها و خواندن ایمیل
همچنین فعلا ادسنس 39 زبان رو پشتیبانی میکنه و زبان سایتی ک تبلیغ رو میذاره باید ب یکی از اون 39 زبان باشه (ک فارسی جزئش نیست)
همچنین نباید درباره فروش کالاهای تقلبی باشه یا تشویق به فروش اینچنین کالاهایی نماید.
سایتهایی ک بازدید و ترافیک از منابع مشخصی بدست میارند هم نمیتونن تبلیغات گوگل رو نمایش بدن بعنوان مثال نمایش دهندگان نباید از سایتهای پرداخت در ازای کلیک یا ارسال ایمیل یا اپلیکیشنی ک باعث نمایش تبلیغات شود استفاده کنند.
درباره حق کپی رایت هم گفته

Last edited:

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
وبمستر های درست و حسابی ایرانی هستن که به جای علافی در انجمن ها و تلگرام در یوتیوب و گوگل کسب درامد میکنند

و همچنین اونقدر باهوشن که روش هاشون رو به بقیه نگن
روش معمول که احتمالا همون داشتن آشنایی توی خارج هست. من اگه محتوای بکر داشته باشم بدون داشتن آشنا چه فایده داره؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
روش معمول که احتمالا همون داشتن آشنایی توی خارج هست. من اگه محتوای بکر داشته باشم بدون داشتن آشنا چه فایده داره؟

جوینده یابنده است
( دکتر شریعتی )

RolandE-iS-The-BesT

Registered User
لایک‌ها
143
تو اول محتوای بکر داشته باش بعد غصه اونو بخور.. شما به ترافیک بالا برس بعد بهم پیام بده 10 تا آشنا از 10 کشور مختلف بهت معرفی کنم که اصلا نیاز هم نباشه پاتو از ایران بزاری بیرون..

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
تو اول محتوای بکر داشته باش بعد غصه اونو بخور.. شما به ترافیک بالا برس بعد بهم پیام بده 10 تا آشنا از 10 کشور مختلف بهت معرفی کنم که اصلا نیاز هم نباشه پاتو از ایران بزاری بیرون..
خوب تا وقتی حساب وریفای نشه گوگل اجازه تبلیغات بهت نمیده که درآمدی ایجاد بشه!
باید یه شخص محترم و مطمین از اونور بالفرض یک کانال یوتیوب برامون وریفای کنه بعد ما اون کانال رونق بدیم

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
میشه به آشناتون اعتماد کنم؟
خطاب به صادق هدایت

ای فرزند ادم اگر شما محتوی داشته باشی و دانش سئو و موارد مربوطه اصلا لازم نیست با خود اسنس کار کنی با partner ها و network های دیگه کار میکنی

( چگوارا )

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
تو به هیچجا نمیرسی :general406:
ایرانیا به گشادی و بهونه تراشی معروفن
ایرانیا به چیزی معروف نیستند اما شما الان به چند چیز معروف شدید:
قضاوت دیگران حتی بدون شناخت
بددهنی و توهین به شخص مقابل
تعمیم به کل
و ...

امیدوارم قبل از قضاوت دیگران خودتان را اصلاح کنید

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,399
اینجا دانشگاه نیست منم استادم نیستم که بخوای جلوی من درس پس بدی گلم. پس لفظ کلام واسه من نیا
بهتر بود می زدم تو سرت تا یاد بگیری وقتی می خوای کاری رو شروع کنی مثل مرد استارتشو بزنی نه اینکه شل شل بیای تاپیک بزنی تا همه رو تو دردت شریک کنی که ای وای چرا ایران تحریمه و هزار تا کوفت دیگه که بخوای بی عرضگی خودتو توجیه کنی
اونقدر که اینجا میشه از وب جهانی راحت پول درآورد نه تو افغانستان میشه نه تو آمریکا. فقط باید زبانت + اعتماد بنفست خوب باشه
در ضمن هر چی فحش بدی خودتی :D
ولی انگار مسجده شوما رفتی بالا منبر
بیا پایین عمو

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
اینجا دانشگاه نیست منم استادم نیستم که بخوای جلوی من درس پس بدی گلم. پس لفظ کلام واسه من نیا
بهتر بود می زدم تو سرت تا یاد بگیری وقتی می خوای کاری رو شروع کنی مثل مرد استارتشو بزنی نه اینکه شل شل بیای تاپیک بزنی تا همه رو تو دردت شریک کنی که ای وای چرا ایران تحریمه و هزار تا کوفت دیگه که بخوای بی عرضگی خودتو توجیه کنی
اونقدر که اینجا میشه از وب جهانی راحت پول درآورد نه تو افغانستان میشه نه تو آمریکا. فقط باید زبانت + اعتماد بنفست خوب باشه
در ضمن هر چی فحش بدی خودتی :D
هیچ کدوم از این چیزا رو من نگفتم از خودتون میگید. من فقط یک سوال پرسیدم، نمیدونم چرا وقتی نمیخواید جواب بدید یا بلد نیستید چرا اسپم میدید و به حا‌شیه میبرید
جواب دادن هم ندارید شما !

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
ایرانیا به چیزی معروف نیستند اما شما الان به چند چیز معروف شدید:
قضاوت دیگران حتی بدون شناخت
بددهنی و توهین به شخص مقابل
تعمیم به کل
و ...

امیدوارم قبل از قضاوت دیگران خودتان را اصلاح کنید

البته دقیقا ایرانیا به دو چیز معروفن

بهونه تراشی و دنبال پول رایگان بودن
البته مربوط به شما نمیشه ولی 99.99 درصد بقیه رو شامل میشه
( آلنده )

world15

Registered User
لایک‌ها
837
جوینده یابنده است
( دکتر شریعتی )
ایرانیا ب یک چیز دیگه هم معروف شدن و اون اینه میخوان از هر راه و روش حرامی هم ک شده ب مقصد برسن! خوب وقتی خود گوگل ادسنس و پیزا و پیپال و سایر سایتای خارجی کسب درامد، ایران رو تحریم کردن چرا اینا باید بفکر کسب درامد از اونا باشن:)

Last edited:

seomanager

Registered User
لایک‌ها
188
این بنده خدا فقط یک سوال داشت جالبه که راجب هرچیز بحث شد به غیر از موضوع.
جواب اینه که 100% میشه داشت.خیلی ها هستند که از یوتیوب و یا گوگل درآمد دارند.
فقط یک چیز لازمه و اون هم یک حساب در خارج از این مملکت هست.(خیلی از شرکت ها این کار رو انجام میدن پس دیگه مشکلی نمیمونه)
وسلام علیکم و رحمت الله و برکاتو..تکبیر...

بالا