برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد میلیونی از اینترنت ، چگونه ؟!

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
سلام ،
برادران عزیز حدود 2 ماهی هست که دارم به این موضوع فکر می کنم که چطوری میشه درآمدی چند میلیونی تو مدت زمان کوتاه از طریق اینترنت به دست آورد ؟
هرچی فکر می کنم می بینم اکثر افرادی که در حال حاضر از طریق اینترنت تو ایران درآمد کلان کسب می کنن کلاه بردار ها هستن !

یکی از نمونه هاش همین جنس ها بنجول چینی که همه جا تبلیغشون رو می تونید ببینید .

در واقع من کاری پیدا نکردم که با اندک سرمایه بشه یک کاری با درآمد میلیونی راه اندازی کرد .
سرمایه اندک به عنوان مثال 1 تا 2 میلیون .

و اما چه کارهایی میشه انجام داد ؟

1. سیستم های همکاری در فروش هستند که به جز یک سیستم مدیریت چیزی ندران که اون رو هم با مبلغ کلانی می فروشند ( که کلا با این سیستم ها مخالفم ) .
  2. وبسایت دانلود میشه راه اندازی کرد ولی زمان و هزینه بالایی رو می طلبه .
  3. وبسایت های خبری در مورد فناوری هم فکر می کنم به اندازی کافی موجود هست و دیگه جای آنچنانی برای رقابت نداره .
  4. فروشگاه های مستقل مثل دیجی کالا ، که کلا باید بیخیال بشیم چون سرمایه بالای 50 میلیون می خواد .
  5. انجمن های گفت و گو به نظر من دیگه اون تخصصی بودن خودش رو نداره و بیشتر برای سرگرمی و وقت گذرانی برای افراد هست .
  6. و اما وبسایت های انتقال فایل ( لیچ و آپلود فایل ) مثل اون دورانی شده که هرکی یک وبسایت کارت شارژ میزد الان هرکی قهر می کنه میاد یکی از این سایت ها میزنه :دی ( به نظر من در حال حاضر بهترین گزینه این هست چون هیچ وبسایت کاملی در این زمینه تو ایران نداریم ، حتی رپیدباز هم کامل نیست و مشکلات زیادی داره )

چه گزینه های دیگه ای به نظر شما میتونه وجود داشته باشه ؟

هدف این تاپیک این نیست که بیاید و ایده های خودتون رو بگید .
می خوام ببینم رو چه چیزی میشه الان مانور داد که در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه رو داشته باشیم .

آماده دریافت نظرات شما دوستان هستم .
اسپم ممنوع هست دوستان اسپمر لطف کنن برن تو بخش گفت و گوی آزاد خوش بگذرونن .

درود .

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام ،
برادران عزیز حدود 2 ماهی هست که دارم به این موضوع فکر می کنم که چطوری میشه درآمدی چند میلیونی تو مدت زمان کوتاه از طریق اینترنت به دست آورد ؟
هرچی فکر می کنم می بینم اکثر افرادی که در حال حاضر از طریق اینترنت تو ایران درآمد کلان کسب می کنن کلاه بردار ها هستن !

یکی از نمونه هاش همین جنس ها بنجول چینی که همه جا تبلیغشون رو می تونید ببینید .

در واقع من کاری پیدا نکردم که با اندک سرمایه بشه یک کاری با درآمد میلیونی راه اندازی کرد .
سرمایه اندک به عنوان مثال 1 تا 2 میلیون .

و اما چه کارهایی میشه انجام داد ؟

1. سیستم های همکاری در فروش هستند که به جز یک سیستم مدیریت چیزی ندران که اون رو هم با مبلغ کلانی می فروشند ( که کلا با این سیستم ها مخالفم ) .
  2. وبسایت دانلود میشه راه اندازی کرد ولی زمان و هزینه بالایی رو می طلبه .
  3. وبسایت های خبری در مورد فناوری هم فکر می کنم به اندازی کافی موجود هست و دیگه جای آنچنانی برای رقابت نداره .
  4. فروشگاه های مستقل مثل دیجی کالا ، که کلا باید بیخیال بشیم چون سرمایه بالای 50 میلیون می خواد .
  5. انجمن های گفت و گو به نظر من دیگه اون تخصصی بودن خودش رو نداره و بیشتر برای سرگرمی و وقت گذرانی برای افراد هست .
  6. و اما وبسایت های انتقال فایل ( لیچ و آپلود فایل ) مثل اون دورانی شده که هرکی یک وبسایت کارت شارژ میزد الان هرکی قهر می کنه میاد یکی از این سایت ها میزنه :دی ( به نظر من در حال حاضر بهترین گزینه این هست چون هیچ وبسایت کاملی در این زمینه تو ایران نداریم ، حتی رپیدباز هم کامل نیست و مشکلات زیادی داره )

چه گزینه های دیگه ای به نظر شما میتونه وجود داشته باشه ؟

هدف این تاپیک این نیست که بیاید و ایده های خودتون رو بگید .
می خوام ببینم رو چه چیزی میشه الان مانور داد که در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه رو داشته باشیم .

آماده دریافت نظرات شما دوستان هستم .
اسپم ممنوع هست دوستان اسپمر لطف کنن برن تو بخش گفت و گوی آزاد خوش بگذرونن .

درود .

سایت هایی مثل سیستم وبلاگدهی و انواع شبکه های اجتماعی و امثالهم هم میتونن نسبتاً موفق باشن ... حالا نمیدونم منظورت از درامد میلیونی دقیقاً چقدره :)

sadegh571

Registered User
لایک‌ها
205
رویایی فکر میکنی عزیز من
برای میلیونر شدن از نت باید فکرت کار کنه ، سواد و ایده درست و حسابی داشته باشی و گروهی کار کنی. ( این فاکتور آخر از همه مهمتره که متاسفانه در ایران زیاد بهش توجه نمیشه )
موفق باشی.

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
سایت هایی مثل سیستم وبلاگدهی و انواع شبکه های اجتماعی و امثالهم هم میتونن نسبتاً موفق باشن ... حالا نمیدونم منظورت از درامد میلیونی دقیقاً چقدره :)

اوایل ماهی 1 تومان . ( مثلا 3-6 ماهه اول )

taei

Registered User
لایک‌ها
170
تو ایران اگه هستی هیچی - اونور اگه باشی سایت بــــز شناسی هم بزنی میلیاردر میشی

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
بدون داشتن ایده ی بکر + سرمایه اولیه مناسب + وقت و تخصص کافی + تیم همکاران = محاله به همچین درامدی نه از طریق نت و نه از هیچ
مسیر دیگه ای رسید .

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
این سایت های بالا رو که گفتی موارد رو می گم
اگه واسه هر کدومش خرج کنی .. مطمئنا باش بعد از 1-2 سال می تونی به فکر درامد باشی ازشون
شما که می گی 1-2 میلیون بیشتر نداری خب سخت میشه

AZAZEL

Registered User
لایک‌ها
341
تو همین بازارچه افرادی هستن بدون مغازه و چیزی درامد بالای میلیون دارن فقط شناخته شده هستن . من نمی دونم چرا تا اسم میلیون میاد همه فکر میکنن محاله به دست بیادش در صورتی که واقعا راحت به دست میاد فقط پشت کار و یه خرده کار کردن مغز می خواد .

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
با توجه به این نظراتی که دادید به این نتیجه میرسیم که با سرمایه 2 میلیون تومان نمیشه کاری کرد !!

ولی مطمئنا میشه کاری کرد !

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
با توجه به این نظراتی که دادید به این نتیجه میرسیم که با سرمایه 2 میلیون تومان نمیشه کاری کرد !!

البته 2 میلیون هم پول کمی نیست .. ولی باید بیشتر زمان بزاری تا سایتت بگیره..و بتونی ازش درامد کسب کنی
البته تلاش و تلاش و خسته نشدن و کم نیاوردن خیلی مهمتر از خرج کردنه

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
دوستان لطفا پیشنهاد بدید .
سرمایه و ... مشکلی ندارم اگر بدونم کاری حتما نتیجه میده از نظر سرمایه هیچ مشکلی ندارم .

از نظر بحث مدیریتی هم مشکلی نیست ، تا به حال چندین وبسایت مدیریت کردم که موفق هم بودن .

gnu

Registered User
لایک‌ها
87

سیستم وبلاگ دهی دیگه ج*ده شده اینقدر که زیاد شده . شما یک سیستم بلاگ دهی تو اینترنت سرچ کن ببین چقدر وبسایت وبلاگ دهی هستش
در مورد شبکه اجتماعی هم تا وقتی همه توی فیس بوک و گوپلاس عضو هستند کی دیگه میاد سراغ سایت شما ؟ حتی با نمونه ایرانیش (کلوب) هم نمیشه رقابت کرد

اوایل ماهی 1 تومان . ( مثلا 3-6 ماهه اول )

امکان نداره
تو ماه های اول رو رقم های ۱۰۰ تومن ۲۰۰ تومن فکر کن . حتی کمتر
البته اگر سایتت پتانسیل داشته باشه وگرنه باید ضرر هم بدی جای سود

MohammadHashemi

Registered User
لایک‌ها
107
سایت های بازی انلاین که ایده ی جدید و سبک جدیدی داشته باشه الان تو ایران بهترین گزینست.

ariyadownload

Registered User
لایک‌ها
48
سایت های بازی انلاین که ایده ی جدید و سبک جدیدی داشته باشه الان تو ایران بهترین گزینست.

این سایت ها هزینه بالایی رو می طلبه
تقریبا یک سایت پیش من دنبال این قضیه رفتم
طبق محاسبات خودم چیزی حدود 60-70 میلیون هزینه بر می داره (تازه از خیلی از هزینه ها هم زدم)
ایده آماده بود / با شرکت ها و تیم های برنامه نویس و گرافیست صبحت شد ولی سرمایه گذار پیدا نشد :d

به نظر من سایت هایی تو سبک شبکه اجتماعی تو ایران بهترین موقعیت رو می تونن داشته باشن به شرط اینکه مجوز های قانونی رو بتونی بگیری و درچار فیلترینگ نشی
سایت دانلود هم نزن که جز دردسر چیزی نداره

پ.ن: این نظر من بود، خوشحال می شم دوستانی که اطلاعات کاملی دارن بهتر راهنمایی کنن و ایرادات من رو بگیرن
با سپاس

ariyadownload

Registered User
لایک‌ها
48
دوستان لطفا پیشنهاد بدید .
سرمایه و ... مشکلی ندارم اگر بدونم کاری حتما نتیجه میده از نظر سرمایه هیچ مشکلی ندارم .

از نظر بحث مدیریتی هم مشکلی نیست ، تا به حال چندین وبسایت مدیریت کردم که موفق هم بودن .

من به دنبال تشکیل یک تیم هست برای یک کاری که تا الان و این تاریخ نمونه مشابه ایرانیش وجود نداره
اگه خواستی پس از توافقات می تونیم شریک بشیم
چیزی حدود 7-8 میلیون کلا خرج بر می داره (احتمالا)

MohammadHashemi

Registered User
لایک‌ها
107
این سایت ها هزینه بالایی رو می طلبه
تقریبا یک سایت پیش من دنبال این قضیه رفتم
طبق محاسبات خودم چیزی حدود 60-70 میلیون هزینه بر می داره (تازه از خیلی از هزینه ها هم زدم)
ایده آماده بود / با شرکت ها و تیم های برنامه نویس و گرافیست صبحت شد ولی سرمایه گذار پیدا نشد :d

به نظر من سایت هایی تو سبک شبکه اجتماعی تو ایران بهترین موقعیت رو می تونن داشته باشن به شرط اینکه مجوز های قانونی رو بتونی بگیری و درچار فیلترینگ نشی
سایت دانلود هم نزن که جز دردسر چیزی نداره

پ.ن: این نظر من بود، خوشحال می شم دوستانی که اطلاعات کاملی دارن بهتر راهنمایی کنن و ایرادات من رو بگیرن
با سپاس

اره . من اونو به شرطی گفتم که خودت توانایی انجامش رو داشته باشی. وابسته به برنامه نویس نباشی و خودت و تیمت بتونن کارها رو ردیف بکنن درسته که یه مقدار زمان بره ولی با توجه به اینکه بازی جدید و نو باشه و خوب طراحی شده باشه خیلی بیشتر میتونه در کوتاه مدت در امد بیشتری رو بده.

شبکه اجتماعی هم من خیلی دنبالش بودم ولی واقعا با شرایط الان فایده نداره. به قول دوستمون یا همه فیس بوک و گوگل پلاس هستن یا کلوب ایران خودمون.
سایت دانلود هم که دیگه اینقدر قدرت ها هستن که رقابت خیلی سخته.

ولی تمام این موضوعات خلاصه میشه تو خلاقیت . هیچوقت کاره بدون خلاقیت نباید انجام داد. اگه قرار باشه همش همین سایتایی که الان هست رو بزنیم نتیجه نمیگیریم.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

بله منم معتقدم که میشه کاری کرد. :) حالا خودت چه فکری داری؟ هیچ تصمیمی نداری؟ و منتظری ببینی دوستان چی میگن؟ :)
پیروز باشی

street design

Registered User
لایک‌ها
555

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سیستم وبلاگ دهی دیگه ج*ده شده اینقدر که زیاد شده . شما یک سیستم بلاگ دهی تو اینترنت سرچ کن ببین چقدر وبسایت وبلاگ دهی هستش
در مورد شبکه اجتماعی هم تا وقتی همه توی فیس بوک و گوپلاس عضو هستند کی دیگه میاد سراغ سایت شما ؟ حتی با نمونه ایرانیش (کلوب) هم نمیشه رقابت کرد

سلام
به نظر من هنوزم میشه هم توی شبکه اجتماعی و هم توی سیستم وبلاگ دهی به سود دهی رسید. ولی حرفت درسته و مسلماً ایده های نو تر پر سود تر خواهند بود ...
پیروز باشی

بالا