برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد میلیونی از اینترنت ، چگونه ؟!

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
بله منم معتقدم که میشه کاری کرد. :) حالا خودت چه فکری داری؟ هیچ تصمیمی نداری؟ و منتظری ببینی دوستان چی میگن؟ :)
پیروز باشی

من بیشتر برای طرح های زود بازده فکر می کنم .
دنبال ایده جدید هستم ولی فعلا به جایی نرسیدم ! :دی

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
تابستون ایده های زیادی میتونی پیاده کنی
بازیهای آنلاین به نظرم بهترینشه

MohammadHashemi

Registered User
لایک‌ها
107
تابستون ایده های زیادی میتونی پیاده کنی
بازیهای آنلاین به نظرم بهترینشه

بازی آنلاین کاره سه ماه تابستون نیست. حداقل یک سال زمان میخواد تا کارای برنامه نویسیش تموم بشه.

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
سلام
به نظر من هنوزم میشه هم توی شبکه اجتماعی و هم توی سیستم وبلاگ دهی به سود دهی رسید.

در مورد سیستم بلاگ دهی :
بلاگستان فارسی یه ظرفیت محدودی بلاگر داره . تعداد زیادی از این بلاگر ها در حال حاضر بلاگ دارند و تعداد محدودی هم به اینها اضافه میشن
اون تعدادی که وبلاگ دارن تغریبا غیر ممکنه که بخوای متقعاعدشون کنی که وبلاگی که چندین ساله توش مطلب می نویسن و همه مخاطبا آدرس اون بلاگ رو دارن مهاجرت کنن به سرویس دیگه
یک سری بلاگر جدید هم به صورت دوره ای به جمع بلاگر ها اضافه میشن که میتونی روی جذب اونها حساب کنی ولی اینجا چندتا مشکل وجود داره
۱ - تعداد اینها خیلی کمه که بشه روشون برای راه اندازی یک سایت پربازدید حساب کنی
۲ - رقبا بهترین امکانات رو دارند میدن . سرویس وبلاگ دهی هست بر اساس وردپرس با تمام امکانات که دیگه از لحاظ امکانات کم و کسری نداره به همراه چند گیگ فضای رایگان برای آپلود عکس ها و بدون تبلیغات و ...
چه توجیهی وجود داره که سایتی که اینهمه امکانات میده و ۲ ساله داره فعالبت میکنه رو بیخیال شه بیاد سراغ سایت تازه تاسیس شما که هنوز جوابشو پس نداده و معلوم نیست پس فردا باشه یا نباشه

در مورد شبکه اجتماعی هم دیگه انقدر واضحه که نیازی به توضیح اضافه نداره . هرکی شبکه اجتماعی بخواد بزنه پولشو دور ریخته . توی سایت شما چیکار میتونن بکنن که تو سایت های بزرگ فیسبوک و گوپلاس نمی تونن بکنن ؟سایتی که تمام دوستاشون هم اونجا هستند
یا سایت نمونه ایرانیش کلوب ؟

ولی حرفت درسته و مسلماً ایده های نو تر پر سود تر خواهند بود ...
پیروز باشی

من هیچوقت حرف از ایده نو نزدم. چون اصلا تو وب فارسی ایده پردازی معنی نداره چون وب ما پتانسیل اینو نداره که بشه براش ایده نو طراحی کرد
به خاطر مشکلات زیاد از جمله فراگیر نبودن اینترنت مثل جوامع دیگه
مشکلات فیلترینگ
سرعت کم اینترنت
نبود قانون حق مالکیت و هزار جور مشکل دیگه

هیچ سایت تاپ ایرانی ایده ناب نداره . بحث فقط سر سرعت کپی کردن از سایت های خارجیه . هرکی تونست زودتر و بهتر این کپی رو انجام بده میتونه روی راه اندازی یک وبسایت پولساز حساب کنه در غیر اینصورت ایده پردازی برای وب فارسی بی معنیه . حداکثرش بومی سازیه

Last edited:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
در مورد سیستم بلاگ دهی :
بلاگستان فارسی یه ظرفیت محدودی بلاگر داره . تعداد زیادی از این بلاگر ها در حال حاضر بلاگ دارند و تعداد محدودی هم به اینها اضافه میشن
اون تعدادی که وبلاگ دارن تغریبا غیر ممکنه که بخوای متقعاعدشون کنی که وبلاگی که چندین ساله توش مطلب می نویسن و همه مخاطبا آدرس اون بلاگ رو دارن مهاجرت کنن به سرویس دیگه
یک سری بلاگر جدید هم به صورت دوره ای به جمع بلاگر ها اضافه میشن که میتونی روی جذب اونها حساب کنی ولی اینجا چندتا مشکل وجود داره
۲ - رقبا بهترین امکانات رو دارند میدن . سرویس وبلاگ دهی هست بر اساس وردپرس با تمام امکانات که دیگه از لحاظ امکانات کم و کسری نداره به همراه چند گیگ فضای رایگان برای آپلود عکس ها و بدون تبلیغات و ...
چه توجیهی وجود داره که سایتی که اینهمه امکانات میده و ۲ ساله داره فعالبت میکنه رو بیخیال شه بیاد سراغ سایت تازه تاسیس شما که هنوز جوابشو پس نداده و معلوم نیست پس فردا باشه یا نباشه

در مورد شبکه اجتماعی هم دیگه انقدر واضحه که نیازی به توضیح اضافه نداره . هرکی شبکه اجتماعی بخواد بزنه پولشو دور ریخته . توی سایت شما چیکار میتونن بکنن که تو سایت های بزرگ فیسبوک و گوپلاس نمی تونن بکنن ؟سایتی که تمام دوستاشون هم اونجا هستند

من هیچوقت حرف از ایده نو نزدم. چون اصلا تو وب فارسی ایده پردازی معنی نداره چون وب ما پتانسیل اینو نداره که بشه براش ایده نو طراحی کرد
مشکلات فیلترینگ
سرعت کم اینترنت

هیچ سایت تاپ ایرانی ایده ناب نداره . بحث فقط سر سرعت کپی کردن از سایت های خارجیه . هرکی تونست زودتر و بهتر این کپی رو انجام بده میتونه روی راه اندازی یک وبسایت پولساز حساب کنه در غیر اینصورت ایده پردازی برای وب فارسی بی معنیه . حداکثرش بومی سازیه

تحلیل شما درست ولی میبینیم که هنوز خیلی از شبکه های اجتماعی درپیت و بسیاری از سیستم های وبلاگدهی ناشناخته به یه اندازه قابل قبول عضو دارن و ...

jackmorfy

Registered User
لایک‌ها
154
شاهین جان شما که خودت لیچر داشتی. چی شد پس ؟
الان چندتا کار خوب رونق داره
1-شبکه اجتماعی مثل فیس نما و ...
2- لیچر درست و حسابی نه مثل ایران لیج
3-فروش کارت شارژ به طوری که با سرچ زدن تو گوگل در صفحه اول باشید. کارت شارژ رو اگر در صفحه اول باشید روزی 100 تومن سود رو شاخشه
4-سایت منحصر بفرد - سایتی که محتواش موجود نباشه تو اینترنت و زبان فارسی و همه نیازمندش باشن که این یک ایدهء بزرگ میطلبه و مخ درست و حسابی

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

MohammadHashemi

Registered User
لایک‌ها
107
در مورد سیستم بلاگ دهی :

مشکلات فیلترینگ
سرعت کم اینترنت

با قسمت اول کاملا موافقم ولی در مورد قسمت دوم اینکه میگید هیچ سایتی ایده ناب نداره منظور ایده ناب تو کل جهانه؟ یعنی مشابه خارجی هم وجود نداشته باشه؟

اگر این باشه که هنوز زوده به اون جاها برسیم...

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
گفتین ایده
یه ایده برای موتور های جستجو دارم این متن رو هم پارسال فرستادم برای گوگل... ایده نو .. که گوگل رو می ترکونه.. می خوام به یاهو هم بدم

a new suggestion

Hi dear Google group

i know your search engine is one of the best and biggest ones on the internet world.but i have an idea and a suggestion for you that you can develop your search engine and also increase your visitors more and more.
this is a new way for searching.i think you can make a lot of money by it
if you would like to know about it please send me an E-mail.

your faithfully

mr. sina

البته ج هم دادن که با فلان ایمیل تماس بگیرید و ... که من دیگه بی خیال شدم

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
سعی کردم به گلچینی از پست ها بصورت خلاصه جواب بدم، و بیشتر هم در راستای کمک به استارتر ...

هرچی فکر می کنم می بینم اکثر افرادی که در حال حاضر از طریق اینترنت تو ایران درآمد کلان کسب می کنن کلاه بردار ها هستن !
کی گفته اکثراً کلاه بردارن؟ اینقد سیستم تو وب ایران داریم که بدون اینکه زیاد شلوغ بازی در اورده باشن و سر و صدایی به پا کرده باشن، درآمد فوق العاده دارن.
شما مو بینی و من پیچش مو! فقط داری به سایتهای همکاری در فروش که جنسای چینی 1 دلاری رو 20 تومن قالب میکنن نگاه میکنی ...

سیستم های همکاری در فروش هستند که به جز یک سیستم مدیریت چیزی ندران که اون رو هم با مبلغ کلانی می فروشند ( که کلا با این سیستم ها مخالفم ) .)
دنبال این نرو، چون با سرمایه کم و وقت محدود، به نتیجه ای نخواهی رسید.
مگه اینکه، 1. سیستمت خوب باشه. 2. با وبمستر مثه آدمی زاد کار کنی. 3. سرمایه داشته باشی. 4. تبلیغات کنی. ... / فکر و ایده هم تو اینجور سیستما اهمیت خاصی نداره، بیشتر خود وبمسترها پیشنهاد بت میدن. ...

وبسایت دانلود میشه راه اندازی کرد ولی زمان و هزینه بالایی رو می طلبه .
وبسایت های دانلودی مثه میهن دانلود و پی سی دانلود و این چیزا، فقط وقت تلف کردنه. با این تایم و هزینه کارای بهتری هم میشه کرد. یا سایت دانلود با فکر درست و حسابی ...

وبسایت های خبری در مورد فناوری هم فکر می کنم به اندازی کافی موجود هست و دیگه جای آنچنانی برای رقابت نداره .
اینجور سایتها هم زیاد شدن + در آمد اونچنانی ندارن.
فقط از تبلیغات پول میگیرن که خیلی بخوای زرنگ باشی و خوب کار کنی ماهی 2 تومن در میاری

فروشگاه های مستقل مثل دیجی کالا ، که کلا باید بیخیال بشیم چون سرمایه بالای 50 میلیون می خواد .
اصلاً فکرشو نکن. دیجی کالا فقط یه برج 7 طبقه داره که ...
وقت و هزینه ای که امثال دیجی کالا گذاشتن، خیلی بیشتر از این 50 میلیوناست.

انجمن های گفت و گو به نظر من دیگه اون تخصصی بودن خودش رو نداره و بیشتر برای سرگرمی و وقت گذرانی برای افراد هست .
کارای بهتر از این زیاده :)
مگه اینکه یه انجمنی داشته باشی که مخاطب قابل قبولی تو اینترنت داشته باشه و بتونی از کنار اون کسب در آمد کنی.
حداقل جامعه ی 10.000 نفری ...

و اما وبسایت های انتقال فایل ( لیچ و آپلود فایل ) مثل اون دورانی شده که هرکی یک وبسایت کارت شارژ میزد الان هرکی قهر می کنه میاد یکی از این سایت ها میزنه :دی ( به نظر من در حال حاضر بهترین گزینه این هست چون هیچ وبسایت کاملی در این زمینه تو ایران نداریم ، حتی رپیدباز هم کامل نیست و مشکلات زیادی داره )
فول بک آپ رپید باز موجود است :دی

تو ایران اگه هستی هیچی - اونور اگه باشی سایت بــــز شناسی هم بزنی میلیاردر میشی
الان یا شما ایرانی موندید و عمرتون رو به هدر دادید یا تو خارج هستید و یه سایت بز شناسی دارید و میلیاردر شدید! کدومش درسته؟

سایت های بازی انلاین که ایده ی جدید و سبک جدیدی داشته باشه الان تو ایران بهترین گزینست.
ایده و سبک جدید + مدیریت + برنامه نویسی بدون مشکل + طراحی عالی + سرور خوب + تبلیغات = پول پارو کردن :)

من بیشتر برای طرح های زود بازده فکر می کنم .
دنبال ایده جدید هستم ولی فعلا به جایی نرسیدم ! :دی
مطمئن باش کسی نمیاد همینجوری یه ایده بت بده که هم زود بازده باشه و هم هزینه ی زیادی نخواد. اگه داشت 99% خودش این کارو میکرد و 1% هم به فکر فروشش میبود.
الان پیشنهاداتی که بت میشه، شک نکن همش تکراری هستن و با یه تحقیق ساده میتونی در موردش اطلاعات کسب کنی. فقط ممکنه تو بعضی پستا دیدت باز تر بشه نسب به یه موضوعی ...

پیشنهاد:
به نظر من اگه دنبال کمک و همفکری هستی، هر ایده و طرحی که به فکرت رسیده اینجا بگو. تا بقیه بتونن تو اون اظهار نظر کنن. وگرنه دنبال ایده بودن (مفتی و زود بازده و کم خرج) کار بیهوده ایه ...

ehsan49

Registered User
لایک‌ها
24
کسایی که مغازه دارن و تجربه کاسبی دارن فروشگاه آنلاین بزنن بسیار بسیار موفق می شن من سه نفر رو می شناسم در سه فیلد متفاوت اینکارو کردن و در آمد معقولی دارن .

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
قربان چرا شاپ نمیزنی؟ فیلم/ البته دردسر زیاد داره ها . ولی خوب اگه بتونی مدیریت کنی + تبلیغات میتونی موفق بشی و در امد خوبی داشته باشی. همین چند وقت پیش تو قسمت بازارچه یه شاپ رو فروختن که در امد میلیونی داشت.

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
Free Online Frantic Fish - Gamesville lets you play Frantic Fish online free. Find players online for Frantic Fish. Includes online Frantic Fish rules.
این سایت یکی از غول های دوران دات کام بوده
ماله شرکت lycos
روش کارش اینجوریه که توش بازی میکنی بعد بهت پول میده اگه برنده بشی
وسط بازی هم تبلیغات پخش میکنه و...
جواب میده تو ایران؟

جالب نیست، کارهای بهتری هم میشه انجام داد. (با همین وقت و هزینه) :)
نه اینکه بگم وارد شدن به بحث بازی بده، منظورم اینه این مدل بازی جواب نمیده. یا اگه جواب بده کوتاه مدته.
بهتره رو کارهای بلند مدت سرمایه گذاری کنید. هم از لحاظ وقتی هم هزینه ای ...

Cyber کوشی؟ :دی

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
جالب نیست، کارهای بهتری هم میشه انجام داد. (با همین وقت و هزینه) :)
نه اینکه بگم وارد شدن به بحث بازی بده، منظورم اینه این مدل بازی جواب نمیده. یا اگه جواب بده کوتاه مدته.
بهتره رو کارهای بلند مدت سرمایه گذاری کنید. هم از لحاظ وقتی هم هزینه ای ...

Cyber کوشی؟ :دی
ممد هی میگی با همین وقت و هزینه میشه کارهای بهتری کرد :دی

خوب بگو کارهای بهتر رو انجام بدم دیگه ! اینجا اگه می ترسی تو یاهو ، پ.خ و ... هستم :دی

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
نه بابا ترسم کجا بود :دی

بگو بینم، چی بلدی؟ چیکار میتونی بکنی؟ چقد پول داری؟ برنامه نویس داری؟
تا الان چه کارایی رو تو ذهن خودت مرور کردی؟

اینا رو بگو، تا بهتر بتونیم راهنماییت کنیم.

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
نه بابا ترسم کجا بود :دی

بگو بینم، چی بلدی؟ چیکار میتونی بکنی؟ چقد پول داری؟ برنامه نویس داری؟
تا الان چه کارایی رو تو ذهن خودت مرور کردی؟

اینا رو بگو، تا بهتر بتونیم راهنماییت کنیم.

چی بلدم ؟
طراحی ، کدنویسی ، پیاده سازی وبسایت ، مدیریت وبسایت ، چند تا سایت هم داشتم که خودت می دونی ( ایران لیچ و ... )

پول اگر بدونم کار میگیره نامحدود :دی ( در صورت تضمین 100% ! :دی )

برنامه نویس نه ندارم !

چه کارهایی رو مرور کردم ؟!!

وبسایت کوتاه کننده لینک + سیستم کسب درآمد مثل ADF.LY
وبسایت های خدماتی مشابه زرین پال و ...
فروشگاه هایی مثل چاره

در ضمن کجای Zurich هستی بیام ملاقاتت :دی

بالا