برگزیده های پرشین تولز

کل کل هواداران PC و کنسول

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469
اره گرافیک بهتر.اگه کینکت کپیه چرا سونی هنوز اون موو مسخره رو داره؟
فکرکنم شما برعکس همه چیزو میگیری دسته پی اس3حرفییه؟عمرا!!!!
من قبول میکنم تو بعضی ضمینه ها پی اس3قویتره(هرچند تو بیشترش 360قوی تره:D)ولی شما نمیخای قبول کنی چون فقط قصدت بهتر نشون دادن پی اس3هست.

یک چیزم در مورد کنسول وpcبگم که دوستان این دو رو مقایسه نکنید.کسی که کنسول میخره میخاد 7.8یا10سال بازیای روزو بازی کنه با بودجه کم.
خب شما(هوا دارن pc) الان کنسول1.5میلیون یا2میلیونی رو با کامپیوتر غول 5.6یا10میلیونی یکی میکنی?معلومه که اینpcتو بازی و کارای گرافیکی حرفه ای و...عالی عمل میکنه.
شماpcباز ها با2ملیون چه کامپیوتری میتونین جمع کنین؟!!!!!من میگم یه کامپیوتر نسبتا"ضعیف.:confused:
:D:D:D:D

همون طور هم که قبلا گفتم شاید بازی های در پیت مثل (cod) کمی گرافیک بالا باشه،وگرنه گرافیک انحصاری ها رو که اصلا نمیشه مقایسه کرد،به طور مثال gow3 اصلا سخت افزار ایکس 360 و وان از پردازشش عاجزه!!!
موو مسخرست؟
شما باهاش بازی نکردی وگرنه با بازی مثل lbp فوق العاده لذت بخش و عالیه......

درباره ی دسته هم اینو بگم ،دسته های ps3 سنسور حرکتی داره،این خودش دلیل حرفه ای تر بودن و بهتر بودن نسبت به دسته های سینی شکل xbox هستش....
در ضمن قابلیت استفاده در حال شارژ رو هم داره.....

والا الان من تمام دوستام که قبلا ایکس باکس داشتن همشون فروختن و ps3 خریدن،همشونم میگن که ps3 خیلی بهتر و اصلا قابل مقایسه با ایکس باکس 360 نیست.....
حاظرم قسم بخورم که خود شما هم میدونی که ps3 خیلی بهتر و قدرتمند تر از ایکس باکس 360 هست اما نمیخوای کوتاه بیاین...

Last edited:

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182
همون طور هم که قبلا گفتم شاید بازی های در پیت مثل (cod) کمی گرافیک بالا باشه،وگرنه گرافیک انحصاری ها رو که اصلا نمیشه مقایسه کرد،به طور مثال gow3 اصلا سخت افزار ایکس 360 و وان از پردازشش عاجزه!!!
موو مسخرست؟
شما باهاش بازی نکردی وگرنه با بازی مثل lbp فوق العاده لذت بخش و عالیه......

درباره ی دسته هم اینو بگم ،دسته های ps3 سنسور حرکتی داره،این خودش دلیل حرفه ای تر بودن و بهتر بودن نسبت به دسته های سینی شکل xbox هستش....
در ضمن قابلیت استفاده در حال شارژ رو هم داره.....

والا الان من تمام دوستام که قبلا ایکس باکس داشتن همشون فروختن و ps3 خریدن،همشونم میگن که ps3 خیلی بهتر و اصلا قابل مقایسه با ایکس باکس 360 نیست.....
حاظرم قسم بخورم که خود شما هم میدونی که ps3 خیلی بهتر و قدرتمند تر از ایکس باکس 360 هست اما نمیخوای کوتاه بیاین...
نه من نمیدونم ولی اینو میدونم360 در کل بهتره البته از نظرمن.نظرها متفاوته.

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
والا میشه به جرات گفت چه PS4 چه PS3 بهترین چیزی هستن که میشه با نزدیک به 400دلار خرید!یعنی تو دنیا بعید میدونم چیزی باشه با این قیمت که اینقدر کارایی داشته باشه!(شاید فقط Blueray player باشه که بتونه 10% از کارایی این دو کنسول رو نشون بده:D )

pS3 در زمان خودش غوغا بوده و هنوزم هست!(بعید میدونم کس دیگه بتونه با اون CPU و رم256 پی اس 3 عناوینی چون گرنتوریسمو-آنچارتد-گاد آف وار-لَست آف-متالگیر و..... رندر کنه!) شاهکاره شاهکار من هنوزم باورم نمیشه ک با اون سخت افزار همچین عناوینی رو رقم زدن!

حالا شما فرض کن PS4 دوازده برابر بهتر و سریعتر نسبت به PS3 ولی با همون قیمت!

PC هم که عناوین به درد بخوره خاصی نداره و باید خرج 4تاpS4 رو براش کنی تا بتونی رو60فریم ثابت پلی کنی اونم اگه خطای سخت افزاری و نرم افزاری اجازه بده . تجربه م میگه بازی کردن با PC پر دردسرترین کار دنیا . خدارو شکر در این چند سال اخیر با اومدن سری جدید قفل های DRM دست خیلی از کپی بازها دور شده از بعضی عناوین وعلا کافیه بازیهای کپی دیگه براش موجود نباشه هیچ بنی بشری سمتش نمیره! 360 هم به لطف کپی خر شدنش تو ایران کمی جا باز کرد وعلا هیچی بره گفتن جلوی pS3 نداره .

در این نسل هم که pS4 یه سرو گردن بالاتره نسبت به One دقیقا عین چند نسل گذشته:D

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
کنسول بازا برین خونه هاتون ، 25 فروردین میاد : :)
gta_v.jpg

rezacpu07

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
مطمئنن pc برای مایه دارها برای بازی بهتر هست ! میتونن تا اونجایی که امکانش هست گرافیک بازی رو بهتر کنن ولی کنسول ثابته

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
مطمئنن pc برای مایه دارها برای بازی بهتر هست ! میتونن تا اونجایی که امکانش هست گرافیک بازی رو بهتر کنن ولی کنسول ثابته
در شرایط کنونی که باید برای هر بازی کنسول نسل فعلی 200 تومن بسلفی، یقینا PC گزینه ی ارزون تری هست.
PC هم که عناوین به درد بخوره خاصی نداره و باید خرج 4تاpS4 رو براش کنی تا بتونی رو60فریم ثابت پلی کنی اونم اگه خطای سخت افزاری و نرم افزاری اجازه بده . تجربه م میگه بازی کردن با PC پر دردسرترین کار دنیا . خدارو شکر در این چند سال اخیر با اومدن سری جدید قفل های DRM دست خیلی از کپی بازها دور شده از بعضی عناوین وعلا کافیه بازیهای کپی دیگه براش موجود نباشه هیچ بنی بشری سمتش نمیره! 360 هم به لطف کپی خر شدنش تو ایران کمی جا باز کرد وعلا هیچی بره گفتن جلوی pS3 نداره .
من با 2 تا 3 تومن می تونم برات سیستمی ببندم که تا 2 سال بدون کوچکترین مشکلی تمام یازی ها رو در بهترین کیفیت به بهترین شکل اجرا کنه.

در ضمن این ابرشرکت هایی که کشورهای جهان سوم براشون هیچ اهمیتی نداره و به شکل کاملا واضحی دارن جبر جغرافیایی رو به چشم مردم این کشورها میکشن، نیازی نیست کسی دلش براشون بسوزه و یا عذاب وجدان بگیره.
همین شرکت ها میتونن برنامه ای برای فروش تو این کشورها داشته باشن، ولی براشون یه ذره هم مهم نیست.

من افتخار می کنم که با یه همچین شرایط اجتماعی ای که اطرافم وجود داره، پول یامفت برا گیم ندادم و نخواهم داد.
شک نکن اگر من هم درآمد حداقلی 10 هزار دلار داشتم، حتما همه ی بازی هامو ارجینال میخریدم، کیه که از پک اوریج خوشش نیاد دوست من؟

DRM?
تا الان هیچ بازی مطرحی منتشر نشده که هکرها فاتحه ی DRM شو نخونده باشن.
دیرو زود داره ولی هیچ وقت سوخت و سوز نداشته.

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469
DRM?
تا الان هیچ بازی مطرحی منتشر نشده که هکرها فاتحه ی DRM شو نخونده باشن.
دیرو زود داره ولی هیچ وقت سوخت و سوز نداشته.

مطمعن باشید اگه pc اورجینال خور بشه،99% اونایی که الان pc بازن ،حرفشونو پس میگیرن و میگن pc اصلا به درد نمیخوره و اونوقت به حرف ما میرسید......

pc بازا که مثل سونی فنا نیستن که تو هر شرایطی به دستگاهشون وفادار باشن،الان شما میری بازی میخری 5 هزار تومن،ماها بازی میخریم 100 هزار تومن،خوب معلومه اگه فردا بازی های شما هم بشه 100 هزارتومن 100% دور pc رو خط میکشی و میری یه کنسول میخری.....

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
اولا که اون عکسی که گذاشتید مربوط به gta فیک است .

دوما DRM هم میتونید فیفا15رو ببینید که بعد 7ماه تازه اخیرا کرکش اومده که اونم مشکلات خودشو داره . نمونه دیگر BattleFieldHardLine و یه چندبازی کمپانی EA میتونید تو پردیس گیم یا بازی سنتر تاپیکاشونو ببینید

من با 2 تا 3 تومن می تونم برات سیستمی ببندم که تا 2 سال بدون کوچکترین مشکلی تمام یازی ها رو در بهترین کیفیت به بهترین شکل اجرا کنه.

با این پول فقط میشه یه مین و یه CPU8core حرید :D

من حاضرم 10برابر بیشتر به کنسول پول بودم ولی با PC ارورهایی همچون msvcp110.dll و msvcp120.dll is missing و بلو اسکرین و امثال اعهم و این لیست بلند انواع ارور رو نبینم!

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866

کنسول هارو هم میشه با آپدیت ب نوعی اور کرد!

Ps4 که با ICE team میشه قدرت رو افزایش داد و یا از 8تا هسته cpu کاملا استفاده کنه به جای 6هسته

one هم که با dx12

فعلا این ارتقاع ها مقطعی ست اما بعید نی در آینده از این هم بهتر بشه . در واقع نوعی ارتقاع شخصیتی ست:D

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
کنسول بازا برین خونه هاتون ، 25 فروردین میاد : :)
gta_v.jpg

چندتا نکته داره این عکس.

1. عکس بالایی cut scense داخل بازی هست و دومی ingame (از حضور کاراکتر تو عکس اول ب سادگی مشخصه ) عکسی که دومی رو خطاب کرده به ps4 درحالی که برای کنسول های نسل 7م هست! از سایه های پراکنده شده رو عکس دوم هم میشه فهمید که زوایا و فاصله دوربین هم متفاوت است

تفاوت این گیم و کات سین رو خودم با اسکرین شات هایی که از ps4 گرفتم میتونی ببین
کاتسین

Grand Theft Auto V_20141130191440.jpg

این گیم

Grand Theft Auto V_20141129165024.jpg
تو دیتالس عکسم میتونید برید و Camera ps4 رو ببینید

2. نسخه gta v که در ps4 و One هست از کنسول های نسل 7یی پورت شده

3. نسخه ی pc که بعد از 3سال میخواد تاره برای pc بیاد نسخه ReMode شده ست ب نوعی بازسازی صورت گرفته منظور بازسازی ضعف ها نیست و بازسازی برای بهتر کردن جزییات بصری و... و این اصلا به این معنی نیست که Ps4 و one نمیتونن این جزییات رو نمایش بدن! جزییات روشون سورس نشده که بخوان نمایش بدن! وقتی باید مقایسه کنی که نسخه pc حال حاضر gta که ریمود شده پورت بشه رو این دو کنسول!

در ضمن DLC و DLC PACK هایی که برای کنسول ها هست هیچ کدام برای PC نخواهد آمد . و این که عملا برای نسخه Online ـه pc چیزی برای عرضه کردن ندارن

و در آخر اینکه میتونی کرم بزنی به خودت تا اینکه بخوای دیگران رو دچار سوزش کنی با 4تا عکسی که نه سر و تهش معلومه نه منبع ش نه تفاوتش رو احساس میکنی

اینجوری باشه منم میتونم با این یدونه عکس از ingame ـه DriveClub شما و pc باز ها رو بشارت بدم که برید کی....

ouw9_driveclub™_20150221150143.jpg
r02ctb0ufnvoiagomxte.jpg

jerkoff نشدی بازم هست:p
1ncn_driveclub™_20150305115013.jpg c7wz_driveclub™_20150318194305.jpg i8cv_driveclub™_20150305114922.jpg mj3uozpn59xfu7hw7ny9.jpg

در ضمن گیمر ها پزه بازی ای رو میدن که انحصاری کنسول شون هست نه مولتی پلتفرمی :|

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469
در ضمن گیمر ها پزه بازی ای رو میدن که انحصاری کنسول شون هست نه مولتی پلتفرمی :|

100% باهات موافقم چون که خودمم از وقتی ps3 داشتم خیلی خیلی کم بازی های مولتی پلتفرم باهاش بازی کردم،اونم فقط دو تا بازی بوده(resident evil reamaster,red dead redemption)

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
100% باهات موافقم چون که خودمم از وقتی ps3 داشتم خیلی خیلی کم بازی های مولتی پلتفرم باهاش بازی کردم،اونم فقط دو تا بازی بوده(resident evil reamaster,red dead redemption)

pc تو این چند سال گذشته تازه یادش افتاده سر صدا کنه!!! اونم تازه با پورت شدن gta و چند عنوان MGS و امثال اعهم! وگرنه همینجا 5سال پیش طرف داشت کل سیستمشو میفروخت که بره یه PS3 بخره MGS 4 بازی کنه:D آرزوی گاز دادن با کامارو در GranTurismo و امثال اعهم:D

غیر از این عناوین انحصاری از عناوین انحصاری و دیجیتالی واقع در PSN و PS Store نیز نمیشه گذشت! حالا حس نام بردن نیست خعلی زیادن:p و خیلی هاشونم free

20141230231625.jpg

حالا تو استور ـه ژاپن بازیهای 60 گیگی هم فیری!

20141116023444.jpg

اینا هیچ ! بانوان خارجی GSX-R سوار و هم Yamaha FZ-8 سوار هم ادتت میکنن:p برات از طریق امواج صوتی Kissing on Chekeen میفرستن:p(تا عکساش پاک نشده سریع ببین اددش کن بگو جاروبرقی گفت برید کی...)

20150101034204.jpg 20150101032711.jpg

آمار رسمی هست که میگه 60% مردمی که در غرب زندگی میکنن از طریق Psn با هم ازدواج کردن:D

arash_1996

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
469
pc تو این چند سال گذشته تازه یادش افتاده سر صدا کنه!!! اونم تازه با پورت شدن gta و چند عنوان MGS و امثال اعهم! وگرنه همینجا 5سال پیش طرف داشت کل سیستمشو میفروخت که بره یه PS3 بخره MGS 4 بازی کنه:D آرزوی گاز دادن با کامارو در GranTurismo و امثال اعهم:D

غیر از این عناوین انحصاری از عناوین انحصاری و دیجیتالی واقع در PSN و PS Store نیز نمیشه گذشت! حالا حس نام بردن نیست خعلی زیادن:p و خیلی هاشونم free

مشاهده پیوست 782381

حالا تو استور ـه ژاپن بازیهای 60 گیگی هم فیری!

مشاهده پیوست 782383

اینا هیچ ! بانوان خارجی GSX-R سوار و هم Yamaha FZ-8 سوار هم ادتت میکنن:p برات از طریق امواج صوتی Kissing on Chekeen میفرستن:p(تا عکساش پاک نشده سریع ببین اددش کن بگو جاروبرقی گفت برید کی...)

مشاهده پیوست 782384 مشاهده پیوست 782386

آمار رسمی هست که میگه 60% مردمی که در غرب زندگی میکنن از طریق Psn با هم ازدواج کردن:D

این همه مزیت و برتری نسبت به شبکه xbox اما هنوز میگن شبکه ایکس باکس از psn بهتره....:eek:

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
این همه مزیت و برتری نسبت به شبکه xbox اما هنوز میگن شبکه ایکس باکس از psn بهتره....:eek:

میگن ولی سند رو نکردن تا ب حال !

خوده آمریکا سر منشا شبکه XBL بیش از 31میلیون یوزر در PSN داره فقد ( در ضمن این آماری که میذارم برای سال 2011 و کنسول های نسل 7م هست!) الان که خیلی بیشتر از این حرفاست!

Here’s a breakdown of the number of PSN accounts per country:

• USA: 31,140,307 accounts
  • UK: 9,296,317accounts
  • Japan: 7,427,038accounts
  • France: 4,701,424 accounts
  • Canada: 3,524,227 accounts
  • Germany: 3,233,800 accounts
  • Spain: 2,982,592accounts

http://www.vg247.com/2011/05/02/japan-doesnt-have-the-most-number-of-psn-accounts/

بالا