برگزیده های پرشین تولز

کنار اومدن با شکست عشقی که جلوی چشم هم هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.

siavash_ATi

Registered User
لایک‌ها
239
ماشالا خانواده شما هم مثل مال همه فامیلی ازدواج میکنن .
حالا فامیل ما که همه داغونن کسی از بیرون بهشون زن نمیده یه جورایی مجبورن _ هر چند برادرمو هنوز 10 ساله نفهمیدم چه مرگیش شد رفت دختر دایی زشتمونو گرفت _

خوب شاید برخلاف تو اخلاق بیشتر براش مهم بوده تا قیافه

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
داداش یکم دیگه پیرامون مشکل من برام بنویس خیلی باحال مینویسی همیشه پست هاتو دنبال میکنم

من کوچیکتم داداش ! اصلا کوچیکتر از اونی هستم که بخوام بگم کوچیکت هستم ! :general404:

واقعیتش من شناختی از شما ندارم که بخوام راهنمایی نسبتا کاملی بهت بکنم ! برای مثال هر کدوم از فاکتورهای : سن و میزان تحصیلات عالیه و قیافه و قد و هیکل و میزان
درآمد مالی و پشتوانه ی مالی و فرهنگی خانوادگی و .... همه و همه توی مواردی مثل حضرت عالی تعیین کننده هستند ! حالا گذشته از این حرف ها با این وضعیت فعلی
شما چند تا مسیر جلو پات هستش :

1 - میتونی برای رقابت و دهن کجی کردن و به اصطلاح برای کم کردن روی دختر داییت هر چه سریع تر ازداوج کنی ! که یه همچین ازدواج های بدون فکری نه تنها به طور
معمول فرجام مناسب عاطفی ندارند بلکه بعد از گذشت چند سال اونم با صرف یه هزینه ی هنگفت مادی و معنوی احتمالا به جدایی ختم میشند !

2 - میتونی این قدر به این پیش آمد فکر کنی و ذهنتو این قدر توی یه دور باطل بندازی که کم کم انرژی روحیت تحلیل بره و نهایتا توی بهترین حالتش تو یه دوره ی 7 یا 8
ساله ی افسردگی و انزوای عاطفی و اجتماعی و تحصیلی بی افتی ! برای فرار از این حالت باید فعالیت های اجتماعی ایت رو بیش از پیش افزایش بدی و میزان برخوردت
با دختر دایی ایت رو برای یه مدت یکی و دو ساله به حداقل برسونی تا وقتی که این موضوع توی ذهنت حرارتش رو از دست بده و عادی بشه !

3 - میتونی یه صدمه ای چه مادی چه معنوی بهشون وارد کنی ! که با این کار نه تنها آروم نخواهی گرفت بلکه یه خط بطلانی هم روی آینده و حیثیت اجتماعیت خواهی
کشید چون همیشه ماه پشت ابر نمیمونه و دیر یا زود مچت برای همه باز خواهد شد !

4 - سعی کنی که مرد قدرتمندی ( چه مالی چه سیاسی ) بشی تا از این طریق هم به نتیجه ی گزینه ی 2 و 3 برسی و هم از همه نظر خودت ارتقاء پیدا کنی و در ضمن
با دخترهای بهتری هم رو به رو بشی !

در پایان همیشه یادت باشه یه مرد واقعی یه مردی که ذاتا نیرومند هست یه مردی که ذاتا برای ***** ساخته شده یک مرد جنگجو هیچ وقت در زندگی هدفش زن نیست !
یه همچین ابر مردی هدفش در زندگی نیل به قدرت هستش و در راه رسیدن به قدرت به زن هم میرسه ولی برعکسش یه مرد معمولی و ضعیف هدفش در زندگی رسیدن به
زن و رابطه ی جن30 هستش و هیچ وقت هم به یه زن درست و حسابی و نیرومند نخواهد رسید چون یک زن واقعی و نیرومند هم یک مرد واقعیو میخواد ! منظورم از ابر مرد
یا مرد نیرومند مردی نیست که زن ها رو کتک میزنه یا زن ها رو تحقیر میکنه اتفاقا کاملا برعکس یه مرد ذاتا نیرومند همیشه به زن ها احترام میگذاره و این مردهای ضعیف و
معمولی هستند که یا زن ها رو تحقیر میکنند یا برای رسیدن به رابطه ی جن30 رفتارهای ساختگی و مصنوعی انجام میدند ! یه مرد نیرومند اون قدر از درون لبریز و پر هست
که احتیاجی به انرژی منفی که از راه تحقیر کردن دیگران بهش میرسه نداره ! یه مرد نیرومند و راستین هدف اولش در زندگی تغییر دادن مسیر جهان و طبیعت هستش !

Last edited:

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
كاملا مشخصه كه مشكلت عدم ارتباط با بقيه دخترها هست
برو يه چرخي بزن ذهنت باز ميشه
البته اينا همه تا موقعي كه خودت نخواي حرفه
وقتي قفل باشي رو يكي هر كاري بهت بگن بكن فايده نداره همش به طرف فكر ميكني
و مطمئن باش اونم ميفهمه و بيشتر اذيتت ميكنه!
ببخشيد عشقته ولي يا برو همين الان كه شوهر داره باهاش اره (شايد ارومت كنه) يا برو پي كارت كه ته اين داستان اگه خودتو جمع نكني فقط تو بازنده اي!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
خوب شاید برخلاف تو اخلاق بیشتر براش مهم بوده تا قیافه
قربونت داداش این اعجوبه ی هنوز به دوران نرسیده از اخلاق و فرهنگ هم هیچ بویی نبرده آخه . دس نزن دلم خونه اصن .
خود داداشم چند روز پیش میگفت ریدم با این ازدواجم . 2 تا هم بچه دارن تازه .

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
تو این عصر جز دهاتی ها ( عاریه گرفته شده از افتک کبیر ) کسی دیگه ازدواج نمیکنه که اخوی ! یکم بیا بیرون از فاز ایران و افغانستان و تاجیکستان و قرقیزستان و پاکستان و .... ! :general404:
یکم اروپایی فکر کن ! تو اروپا طرف هر سه سال یکبار دوست دخترشو عوض میکنه و خلاص و تازه که سنش رسید به 45 سال با صد تا ناز و عشوه یه دونه بچه میاره ! :general404:
افرادی مثل شما بزرگوار وقیکه 15 سال واسه مهریه رفتید حبس عقلتون سر جاش میاد ! :general404:
اونجا دوست دختر و پسرا هر وقت هم دیگه رو میبینن شبش سوکس دارن دیگه نیازی به ازدواج ندارن، اینجا دوست دختر نمیزاره بهش دست بزنی چه برسه ...

Last edited:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
قربونت داداش این اعجوبه ی هنوز به دوران نرسیده از اخلاق و فرهنگ هم هیچ بویی نبرده آخه . دس نزن دلم خونه اصن .
خود داداشم چند روز پیش میگفت ریدم با این ازدواجم . 2 تا هم بچه دارن تازه .
هم خودت هم داداشت خیلی باحالین

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
من کوچیکتم داداش ! اصلا کوچیکتر از اونی هستم که بخوام بگم کوچیکت هستم ! :general404:

واقعیتش من شناختی از شما ندارم که بخوام راهنمایی نسبتا کاملی بهت بکنم ! برای مثال هر کدوم از فاکتورهای : سن و میزان تحصیلات عالیه و قیافه و قد و هیکل و میزان
درآمد مالی و پشتوانه ی مالی و فرهنگی خانوادگی و .... همه و همه توی مواردی مثل حضرت عالی تعیین کننده هستند ! حالا گذشته از این حرف ها با این وضعیت فعلی

1 - میتونی برای رقابت و دهن کجی کردن و به اصطلاح برای کم کردن روی دختر داییت هر چه سریع تر ازداوج کنی ! که یه همچین ازدواج های بدون فکری نه تنها به طور
معمول فرجام مناسب عاطفی ندارند بلکه بعد از گذشت چند سال اونم با صرف یه هزینه ی هنگفت مادی و معنوی احتمالا به جدایی ختم میشند !

2 - میتونی این قدر به این پیش آمد فکر کنی و ذهنتو این قدر توی یه دور باطل بندازی که کم کم انرژی روحیت تحلیل بره و نهایتا توی بهترین حالتش تو یه دوره ی 7 یا 8
ساله ی افسردگی و انزوای عاطفی و اجتماعی و تحصیلی بی افتی ! برای فرار از این حالت باید فعالیت های اجتماعی ایت رو بیش از پیش افزایش بدی و میزان برخوردت
با دختر دایی ایت رو برای یه مدت یکی و دو ساله به حداقل برسونی تا وقتی که این موضوع توی ذهنت حرارتش رو از دست بده و عادی بشه !

3 - میتونی یه صدمه ای چه مادی چه معنوی بهشون وارد کنی ! که با این کار نه تنها آروم نخواهی گرفت بلکه یه خط بطلانی هم روی آینده و حیثیت اجتماعیت خواهی

4 - سعی کنی که مرد قدرتمندی ( چه مالی چه سیاسی ) بشی تا از این طریق هم به نتیجه ی گزینه ی 2 و 3 برسی و هم از همه نظر خودت ارتقاء پیدا کنی و در ضمن

در پایان همیشه یادت باشه یه مرد واقعی یه مردی که ذاتا نیرومند هست یه مردی که ذاتا برای ***** ساخته شده یک مرد جنگجو هیچ وقت در زندگی هدفش زن نیست !
یه همچین ابر مردی هدفش در زندگی نیل به قدرت هستش و در راه رسیدن به قدرت به زن هم میرسه ولی برعکسش یه مرد معمولی و ضعیف هدفش در زندگی رسیدن به
زن و رابطه ی جن30 هستش و هیچ وقت هم به یه زن درست و حسابی و نیرومند نخواهد رسید چون یک زن واقعی و نیرومند هم یک مرد واقعیو میخواد ! منظورم از ابر مرد
یا مرد نیرومند مردی نیست که زن ها رو کتک میزنه یا زن ها رو تحقیر میکنه اتفاقا کاملا برعکس یه مرد ذاتا نیرومند همیشه به زن ها احترام میگذاره و این مردهای ضعیف و
معمولی هستند که یا زن ها رو تحقیر میکنند یا برای رسیدن به رابطه ی جن30 رفتارهای ساختگی و مصنوعی انجام میدند ! یه مرد نیرومند اون قدر از درون لبریز و پر هست
که احتیاجی به انرژی منفی که از راه تحقیر کردن دیگران بهش میرسه نداره ! یه مرد نیرومند و راستین هدف اولش در زندگی تغییر دادن مسیر جهان و طبیعت هستش !
پس من مرد قدرتمندی هستم:general206:

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,476
اونجا دوست دختر و پسرا هر وقت هم دیگه رو میبینن شبش سوکس دارن دیگه نیازی به ازدواج ندارن، اینجا دوست دختر نمیزاره بهش دست بزنی چه برسه ...
دوست عزیز در جریان نیستیییییییی
از راهش وارد شی اجازه یه کارایی رو بهت میدن که الکسیس تگزاس هم ازش شرم داره

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,476
ماشالا خانواده شما هم مثل مال همه فامیلی ازدواج میکنن .
حالا فامیل ما که همه داغونن کسی از بیرون بهشون زن نمیده یه جورایی مجبورن _ هر چند برادرمو هنوز 10 ساله نفهمیدم چه مرگیش شد رفت دختر دایی زشتمونو گرفت _
صبح تا شب جون میکنند جنس قاچاق بیارن تو کشور بعد میگه داغونند:general207::general208:
برادرتونم عاشق شد خودتم میدونی ولی مشکل شما ازدواج نیست مشکلتون عشقه

• Like
Reactions: poq

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دوست عزیز در جریان نیستیییییییی
از راهش وارد شی اجازه یه کارایی رو بهت میدن که الکسیس تگزاس هم ازش شرم داره
میدونستم الان یکی میاد همینو میگه
دختری که کارش این باشه بعله همه کاری میکنه و دیگه دختر معمولی نیست، یه اسم بدی داره

Aras11

Registered User
لایک‌ها
217
دختری که کارش این باشه بعله همه کاری میکنه و دیگه دختر معمولی نیست، یه اسم بدی داره

نجیب اش هم هست 100 تومن بیشتر میگیره

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
از موقعی ک یادم ـــــــــه داری تو پی تی از این تاپیک ها میزنی :D

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
قربونت برم
دختر نجيب كجا بود!
دلت خوشه ها!!!
همشون همينن
تهراني شهرستاني هم نداره
با اون خوشتيپاش و عوضياش فقط سوكس ميكنن
با ادم معمولياش شوهر يا پوله طرفو ميكنن ازش

Sent from my iPhone using Tapatalk

AmirArsalaan

Registered User
لایک‌ها
68
دوستان هیچ میدونستید در آیین هم کیشان بزرگوار ما (زرتشتی مسلکان باغیرت ) ، ازدواج با دایی زادگان , عمه زادگان و ... سراسر ممنوع بوده و چیزی شبیه به ازدواج با خواهر در دوران مارو داشته ! :mad:

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,575
همیشه یادت باشه که به قول بزرگی : " ازدواج برای یک دختر معامله ای است که تا در آن 90 درصد سود نکند به آن اقدام نخواهد کرد "
گل گفتی مفیدترین پستی بود که تا به حال خوندم!
البته یه استثنا داره! زمان قدیم اکثر مادرای ما زیر 20 سال ازدواج می کردن (16 الی 18 سالگی) و دخترم تو اون سن هنوز گرگ نشده...

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436

سلام demo جان واقعا با این نوشته ات حال کردم نمیدونم استاد روانشناسی هستی ؟ مخصوصا شماره 4 واقعا نکته کلیدی گفتی تا که تجربه ای قبلا برات نباشه به مفهوم واقعا ای این جمله نمیرسی.
بدشانسی ما ایرانی ها این که همیشه با دختر دایی یک جورایی گیر داریم :Dنه این بنده خدا استاتر بلکه من خیلی از ایرانی ها را دیدم البته ان ور اب چند تا از مردم کشورهای اسیایی هم بودند درگیر این مشکل اما مشکل مهم تر انها این بود که رسم و رسوم خاصی داشتند که این ازدواج را ممنوع میکرد
برای دخترها پسرها مانند حلقه زنجیر می مانند که برای رسیدن به موفقیت باید نفر بعدی به این حلقه زنجیری وصل بشه و نفر قبلی فراموش بشه و دختره پیشرفت کنه
البته برای هر انسانی که بگی اولین عشق و اولین بوسه هیچ وقت فراموش نمیشه چه برای پسر و چه برای دختر حتی اگر هم طرف چند تا دوست دختر یا دوست پسر هم بگیره یا ازدواج کنه همیشه از اولین عشق و اولین بوسه تعریف میکنه این منطق طبیعت هست !
این دوست ما دو تا راه حل داره به نظر من
یکی راه حل demo جان همون حس رقابت و پیشرفت که چیزی کم نیاره
دوم راه حس بی تفاوتی به ظاهر و سرد مزاج بودن :p بعد از مدتی .......................................................... :general307:
روز خوش دوستان

Aras11

Registered User
لایک‌ها
217
این دخترایی که میگن تا ازدواج نکنیم فلان نمیکنم

همونایی هستن که بعد از عقد میگن تا مهریه ندی فلان نمیکنم

و ...

و همینطور گرو کشی و زندگی سگی با نجیب ها ادامه دارد ...

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا