برگزیده های پرشین تولز

کنار اومدن با شکست عشقی که جلوی چشم هم هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
من کوچیکتم داداش ! اصلا کوچیکتر از اونی هستم که بخوام بگم کوچیکت هستم ! :general404:

واقعیتش من شناختی از شما ندارم که بخوام راهنمایی نسبتا کاملی بهت بکنم ! برای مثال هر کدوم از فاکتورهای : سن و میزان تحصیلات عالیه و قیافه و قد و هیکل و میزان
درآمد مالی و پشتوانه ی مالی و فرهنگی خانوادگی و .... همه و همه توی مواردی مثل حضرت عالی تعیین کننده هستند ! حالا گذشته از این حرف ها با این وضعیت فعلی
شما چند تا مسیر جلو پات هستش :

1 - میتونی برای رقابت و دهن کجی کردن و به اصطلاح برای کم کردن روی دختر داییت هر چه سریع تر ازداوج کنی ! که یه همچین ازدواج های بدون فکری نه تنها به طور
معمول فرجام مناسب عاطفی ندارند بلکه بعد از گذشت چند سال اونم با صرف یه هزینه ی هنگفت مادی و معنوی احتمالا به جدایی ختم میشند !

2 - میتونی این قدر به این پیش آمد فکر کنی و ذهنتو این قدر توی یه دور باطل بندازی که کم کم انرژی روحیت تحلیل بره و نهایتا توی بهترین حالتش تو یه دوره ی 7 یا 8
ساله ی افسردگی و انزوای عاطفی و اجتماعی و تحصیلی بی افتی ! برای فرار از این حالت باید فعالیت های اجتماعی ایت رو بیش از پیش افزایش بدی و میزان برخوردت
با دختر دایی ایت رو برای یه مدت یکی و دو ساله به حداقل برسونی تا وقتی که این موضوع توی ذهنت حرارتش رو از دست بده و عادی بشه !

3 - میتونی یه صدمه ای چه مادی چه معنوی بهشون وارد کنی ! که با این کار نه تنها آروم نخواهی گرفت بلکه یه خط بطلانی هم روی آینده و حیثیت اجتماعیت خواهی
کشید چون همیشه ماه پشت ابر نمیمونه و دیر یا زود مچت برای همه باز خواهد شد !

4 - سعی کنی که مرد قدرتمندی ( چه مالی چه سیاسی ) بشی تا از این طریق هم به نتیجه ی گزینه ی 2 و 3 برسی و هم از همه نظر خودت ارتقاء پیدا کنی و در ضمن
با دخترهای بهتری هم رو به رو بشی !

در پایان همیشه یادت باشه یه مرد واقعی یه مردی که ذاتا نیرومند هست یه مردی که ذاتا برای ***** ساخته شده یک مرد جنگجو هیچ وقت در زندگی هدفش زن نیست !
یه همچین ابر مردی هدفش در زندگی نیل به قدرت هستش و در راه رسیدن به قدرت به زن هم میرسه ولی برعکسش یه مرد معمولی و ضعیف هدفش در زندگی رسیدن به
زن و رابطه ی جن30 هستش و هیچ وقت هم به یه زن درست و حسابی و نیرومند نخواهد رسید چون یک زن واقعی و نیرومند هم یک مرد واقعیو میخواد ! منظورم از ابر مرد
یا مرد نیرومند مردی نیست که زن ها رو کتک میزنه یا زن ها رو تحقیر میکنه اتفاقا کاملا برعکس یه مرد ذاتا نیرومند همیشه به زن ها احترام میگذاره و این مردهای ضعیف و
معمولی هستند که یا زن ها رو تحقیر میکنند یا برای رسیدن به رابطه ی جن30 رفتارهای ساختگی و مصنوعی انجام میدند ! یه مرد نیرومند اون قدر از درون لبریز و پر هست
که احتیاجی به انرژی منفی که از راه تحقیر کردن دیگران بهش میرسه نداره ! یه مرد نیرومند و راستین هدف اولش در زندگی تغییر دادن مسیر جهان و طبیعت هستش !
دست به قلم خوبی داری! کنار قلمت حوصله ت واسه نوشتن این حجم پست ها رو تحسین می کنم!

Prima

Registered User
لایک‌ها
345
از موقعی ک یادم ـــــــــه داری تو پی تی از این تاپیک ها میزنی :D
من یادمه از وقتی قالب پی تی phpBB بود این بابا این تاپیکو تو پی تی میزد :دی
من فکر کنم مشکلت خجالتی بودن باشه چون قبلا هم گفته بودی نمی تونی با دخترا ارتباط برقرار کنی و اندام و ظاهرت کوچیکه و احساس ضعف و کمبود اعتماد به نفس می کنی
یه کم به دخترای دیگه نزدیک شو تا فکر این دختر دایی از سرت بره بیرون

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
قربونت برم
دختر نجيب كجا بود!
دلت خوشه ها!!!
همشون همينن
تهراني شهرستاني هم نداره
با اون خوشتيپاش و عوضياش فقط سوكس ميكنن
با ادم معمولياش شوهر يا پوله طرفو ميكنن ازش
Sent from my iPhone using Tapatalk
من حرفی از دختر نجیب نزدم
شما دختر خوب نمیبینی دلیل نمیشه همرو بد فرض کنی
اینا بیشتر پرورده ذهن شماس

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
این دخترایی که میگن تا ازدواج نکنیم فلان نمیکنم

همونایی هستن که بعد از عقد میگن تا مهریه ندی فلان نمیکنم

و ...

و همینطور گرو کشی و زندگی سگی با نجیب ها ادامه دارد ...
اونایی هم که قبل ازدواج فلان میکنن با بقیه هم فلان میکنن

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567

اونایی هم که قبل ازدواج فلان میکنن با بقیه هم فلان میکنن
این امیدواری باورنکردنیتو تحسین میکنم .
تا چند وقت پیش من اینجا چیزی در مورد دخترا میگفتم همه میومدن فوش میداادن میگفتن مگه خودت خواهر مادر نداری ؟ ولی الان خوب آگاه شدن تو کل این تاپیک فقط همین koosharz عزیز امید بسته به دخترا . که انشالا یه سایکل دیگه دوست دختر عوض کنی میاد دستت جریان . شما هم داداش ما . ما هر پسری رو میبینیم راه غلطی رو پی گرفته یاد حماقت خودمون میفتیم چند سال پیش دلمون میسوزه .
نجیب اش هم هست 100 تومن بیشتر میگیره
ناموسا دمت گرم :D

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
آقا این خودش KooseHarz هست:D

نمیدونم چرا تو اینجور بحثا همه صاحب تفکر و جبهه و.....میشن!

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
ببين يه چندتا نكته داره حرفات
يكي اينكه گفتي اونور دخترو پسر باهم هروقت سوكس ميكنن و ديگه ازدواج معني نداره
خوب الان ديگه اينجا هم همين داستانه
دومي هم اينكه شما فكر ميكني هركي رابطه داشته ديگه دختر خرابي ميشه چون گفتي اوني كه اينكارو ميكنه تكليفش روشنه
اولا كه ازدواج واسه سوكس نيست
سطح ازدواجو بالاتر از اين حرفا بدون
طرف واسه بچه دار شدن و سوكس كردن ازدواج نميكنه
تو ايران بخاطر فرهنگ اين مشكل هست
حتي تو امريكا هم وقتي حرف ازدواج مياد همه باترس در موردش حرف ميزنن چرا؟؟؟ چون كلي مسئوليت داره، يه شرايط جديد حساب ميشه واسه طرف
طرف اسكل نيست كه با اون دختري كه سوكسشو داره همين الانشم ازدواج كنه واسه سوكس!!!!!!
در مورد دوم هم دختر خوب لزوما دختري نيست كه رابطه نداشته
يه حرفي ميزدن از قول شريعتي: من به باكره بودن ذهن فاحشه گان و فاحشه بودن ذهن باكرگان ايمان دارم!!!!
ببين اين خيلي حرفا توشه
تجربه كردم كه ميگم
البته مسلمه كه هميشه دختر خوب پيدا ميشه كه شما تصور ميكني
ولي يادت باشه كه لزوما يه دختر خوب يه دختر باكره نيست
بعضي از چيزا وقتي تجربه ميشن ياد گرفته ميشن و طرفي كه تجربه كرده اگه ادمه عاقلي باشه خيلي خيلي بهتر و عاقلانه تر از يه فرد بي تجربه عمل ميكنه!

راستي فكر نكن هركي رابطه داشته حتما با ١٠٠نفر بوده
اينم ديدم كه خيلي دوستان تو دسته بنديشون اينارو يكي ميدونن!!

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
ميدونين اين دوستمون koosharz عزيز مشخصه كه كسيو دوست داره
داره از اون دفاع ميكنه
دسته بندي ذهنيشم ٢دسته هست: فاحشه و بقيه
اين هم بخاطر يا شدت علاقه يا عدم تجربه كافي هست!
من نميگم دختر خوب نيست
اولا بايد ديد خوب از ديد كي چي هست؟؟!!!
دومانشو يادم رفت!!! [emoji28][emoji28]
سخت نگير دوست من ما ادما همه خاكستري هستيم
زنو به چشم جنسي نگاه نكن!
خيلي چيزا ديگه هست تو زندگي كه ايشاله تجربه ميكنيم

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
همینطور میبرین میدوزین دیگه واسه خودتون
من فقط گقتم خیلی چیزا پرورده ذهن یه عده هست
من یه مدت با یکی از همکلاسیای دختر دانشگاه تو محوطه داتشکده زیاد صحبت میکردم بعد چند روز دیدم همه بهم میگن دوست دخترت چطوره؟:eek: من توجیحشون میکردم که از این خبرا نیست. گذشت و ترم بعد واحدای مشترکمون بیشتر شد و این صحبت ها تبدیل شده بود به بگو بخند که یه روز یکی از دوستا اومد بهم گفت شنیدم دیشب برنامه داشتین:eek:
هیچی دیگه ما هم که دیدیم اینجوریه سعی کردیم فاصله بگیریم

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
ميدونين اين دوستمون koosharz عزيز مشخصه كه كسيو دوست داره
داره از اون دفاع ميكنه
دسته بندي ذهنيشم ٢دسته هست: فاحشه و بقيه
اين هم بخاطر يا شدت علاقه يا عدم تجربه كافي هست!
من نميگم دختر خوب نيست
اولا بايد ديد خوب از ديد كي چي هست؟؟!!!
دومانشو يادم رفت!!! [emoji28][emoji28]
سخت نگير دوست من ما ادما همه خاكستري هستيم
زنو به چشم جنسي نگاه نكن!
خيلي چيزا ديگه هست تو زندگي كه ايشاله تجربه ميكنيم

چشم استاد
قسمت بشه 2واحد تنظیم خانواده با شما پاس کنیم

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
تو این عصر جز دهاتی ها ( عاریه گرفته شده از افتک کبیر ) کسی دیگه ازدواج نمیکنه که اخوی ! یکم بیا بیرون از فاز ایران و افغانستان و تاجیکستان و قرقیزستان و پاکستان و .... ! :general404:
یکم اروپایی فکر کن ! تو اروپا طرف هر سه سال یکبار دوست دخترشو عوض میکنه و خلاص و تازه که سنش رسید به 45 سال با صد تا ناز و عشوه یه دونه بچه میاره ! :general404:
افرادی مثل شما بزرگوار وقیکه 15 سال واسه مهریه رفتید حبس عقلتون سر جاش میاد ! :general404:
من با یه جایی از حرفات موافقم
ولی یه مثال میزنم بهت بر نخوره خیلی منطقی جواب بده
شما برادر یه دختر تو جامعه ای هستی که خیلی دوسش داری
حاضری خواهرت هر سه سال دست یکی باشه؟

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
من با یه جایی از حرفات موافقم
ولی یه مثال میزنم بهت بر نخوره خیلی منطقی جواب بده
شما برادر یه دختر تو جامعه ای هستی که خیلی دوسش داری
حاضری خواهرت هر سه سال دست یکی باشه؟

نه داداش گلم چرا بهم بر بخوره ! در مثل که جای مناقشه نیست ! شما یک نکته ی خیلی بزرگ رو فراموش کردی ! اونم چی ؟ که داری دو تا سیستم اخلاقی متفاوت از نظر زمانی
و عصر تاریخی رو با همدیگه مقایسه میکنی که این قیاس کاملا اشتباه هستش ! ببین از لحاظ جامعه شناسی و فلسفه سیاست ما از یک سری مراحل و عصر های تاریخی و اجتماعی
گذر کردیم تا به امروز رسیدیم ! دوران توحش و دوران مادرتباری و دوران فئودالیته ( مردسالاری ) و دوران انقلاب صنعتی و ... این ها یک سری از دوران ها و عصرهای تاریخی هستند
که اکثر ملل جهان از بعضی هاشون عبور کردند یا در حال عبور هستند یا توشون گیر کردند ! هر کدوم از این دوران ها یک سری اصول اخلاقی خاص خودشون رو دارند که در بطن اون
عصر تاریخی معنی پیدا میکنند و نمیشه به عصرهای دیگه تعمیمشون داد ! برای مثال الان اروپا و آمریکا در مرحله انقلاب صنعتی هستند ولی کشورهای جهان سوم مثل ایران خودمون
در شکاف بین دوران فئودالیته و انقلاب صنعتی هستند و تازه میخواند پا در دوران انقلاب صنعتی بگذارند ! برای مثال در دوران توحش قتل نفس یک امر عادی برای انسان بوده و اصلا
وزن کیفری امروزی رو نداشته یا مثلا در دوران مادرتباری چیزی به نام عفت و بکارت جن30 به معنای امروزیش وجود نداشته و همه جور روابطی حتی با محارم آزاد بوده ! این در دوران فئودالیته است که مفاهیمی مثل نجابت و پاکدامنی و بکارت برای انسان ها و خصوصا برای زن ها مطرح میشه ! امروزه هم میبینیم در جوامعی که از عصر فئودالیته گذر کردند و در
عصر انقلاب صنعتی هستند مفهوم پاکدامنی و عفت و حیا کم رنگ میشه و مشابهت زیادی پیدا میکنه با دوران مادرتباری که اصلا خانواده بوجود نیامده بود ! اشتباه شما در اینه که
داری اصول اخلاقی حاکم بر ایرانی رو که در حال گذر از فئودالیته به انقلاب صنعتی ( از سنت به مدرنیته ) هستش رو با جوامعی قیاس میکنی که از لحاظ جامعه شناسی یک مرحله
جلوتر از ما هستند ! خواهر من اگه در فرهنگ و جوامع غربی بزرگ شده باشه اساسا ایرادی هم بهش وارد نیست اگه هر سه سال با یکی باشه چون در اون سیستم اخلاقی این
حالت ضد ارزش محسوب نمیشه !
:rolleyes:

Last edited:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
نه داداش گلم چرا بهم بر بخوره ! در مثل که جای مناقشه نیست ! شما یک نکته ی خیلی بزرگ رو فراموش کردی ! اونم چی ؟ که داری دو تا سیستم اخلاقی متفاوت از نظر زمانی
و عصر تاریخی رو با همدیگه مقایسه میکنی که این قیاس کاملا اشتباه هستش ! ببین از لحاظ جامعه شناسی و فلسفه سیاست ما از یک سری مراحل و عصر های تاریخی و اجتماعی
گذر کردیم تا به امروز رسیدیم ! دوران توحش و دوران مادرتباری و دوران فئودالیته ( مردسالاری ) و دوران انقلاب صنعتی و ... این ها یک سری از دوران ها و عصرهای تاریخی هستند
که اکثر ملل جهان از بعضی هاشون عبور کردند یا در حال عبور هستند یا توشون گیر کردند ! هر کدوم از این دوران ها یک سری اصول اخلاقی خاص خودشون رو دارند که در بطن اون
عصر تاریخی معنی پیدا میکنند و نمیشه به عصرهای دیگه تعمیمشون داد ! برای مثال الان اروپا و آمریکا در مرحله انقلاب صنعتی هستند ولی کشورهای جهان سوم مثل ایران خودمون
در شکاف بین دوران فئودالیته و انقلاب صنعتی هستند و تازه میخواند پا در دوران انقلاب صنعتی بگذارند ! برای مثال در دوران توحش قتل نفس یک امر عادی برای انسان بوده و اصلا
وزن کیفری امروزی رو نداشته یا مثلا در دوران مادرتباری چیزی به نام عفت و بکارت جن30 به معنای امروزیش وجود نداشته و همه جور روابطی حتی با محارم آزاد بوده ! این در دوران فئودالیته است که مفاهیمی مثل نجابت و پاکدامنی و بکارت برای انسان ها و خصوصا برای زن ها مطرح میشه ! امروزه هم میبینیم در جوامعی که از عصر فئودالیته گذر کردند و در
عصر انقلاب صنعتی هستند مفهوم پاکدامنی و عفت و حیا کم رنگ میشه و مشابهت زیادی پیدا میکنه با دوران مادرتباری که اصلا خانواده بوجود نیامده بود ! اشتباه شما در اینه که
داری اصول اخلاقی حاکم بر ایرانی رو که در حال گذر از فئودالیته به انقلاب صنعتی ( از سنت به مدرنیته ) هستش رو با جوامعی قیاس میکنی که از لحاظ جامعه شناسی یک مرحله
جلوتر از ما هستند ! خواهر من اگه در فرهنگ و جوامع غربی بزرگ شده باشه اساسا ایرادی هم بهش وارد نیست اگه هر سه سال با یکی باشه چون در اون سیستم اخلاقی این
باریکلا
دوستان منم منظورم همینایی که ایشون گفتن بود

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
ببين يه چندتا نكته داره حرفات
يكي اينكه گفتي اونور دخترو پسر باهم هروقت سوكس ميكنن و ديگه ازدواج معني نداره
خوب الان ديگه اينجا هم همين داستانه
دومي هم اينكه شما فكر ميكني هركي رابطه داشته ديگه دختر خرابي ميشه چون گفتي اوني كه اينكارو ميكنه تكليفش روشنه
اولا كه ازدواج واسه سوكس نيست
سطح ازدواجو بالاتر از اين حرفا بدون
طرف واسه بچه دار شدن و سوكس كردن ازدواج نميكنه
تو ايران بخاطر فرهنگ اين مشكل هست
حتي تو امريكا هم وقتي حرف ازدواج مياد همه باترس در موردش حرف ميزنن چرا؟؟؟ چون كلي مسئوليت داره، يه شرايط جديد حساب ميشه واسه طرف
طرف اسكل نيست كه با اون دختري كه سوكسشو داره همين الانشم ازدواج كنه واسه سوكس!!!!!!
در مورد دوم هم دختر خوب لزوما دختري نيست كه رابطه نداشته
يه حرفي ميزدن از قول شريعتي: من به باكره بودن ذهن فاحشه گان و فاحشه بودن ذهن باكرگان ايمان دارم!!!!
ببين اين خيلي حرفا توشه
تجربه كردم كه ميگم
البته مسلمه كه هميشه دختر خوب پيدا ميشه كه شما تصور ميكني
ولي يادت باشه كه لزوما يه دختر خوب يه دختر باكره نيست
بعضي از چيزا وقتي تجربه ميشن ياد گرفته ميشن و طرفي كه تجربه كرده اگه ادمه عاقلي باشه خيلي خيلي بهتر و عاقلانه تر از يه فرد بي تجربه عمل ميكنه!

راستي فكر نكن هركي رابطه داشته حتما با ١٠٠نفر بوده
اينم ديدم كه خيلي دوستان تو دسته بنديشون اينارو يكي ميدونن!!

my hamed سلام این جمله شما واقعا صحت داره

Last edited:

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
کاملا درست
ما ام داریم الان زندگی میکنیم نه 100 سال اینده
شما به استارتر میگی اروپایی و انقلاب صنعتی ایی فکر کن در صورتی که ما در شکاف بین دوران فئودالیته و انقلاب صنعتی هستیم
این اشتباه شما بود ب نظرم

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
کاملا درست
ما ام داریم الان زندگی میکنیم نه 100 سال اینده
شما به استارتر میگی اروپایی و انقلاب صنعتی ایی فکر کن در صورتی که ما در شکاف بین دوران فئودالیته و انقلاب صنعتی هستیم
این اشتباه شما بود ب نظرم

البته یه نکته ی کوچیک رو قبل از ادامه ی بحثم ذکر کنم که اون پست بنده با چاشنی طنز آمیخته بود و بیشتر قصد مزاح داشتم ! بنده توی همون پست طنزم هم بیشتر قصدم
این بود که ما یه گوشه چشمی به پیشرفت بلاد غرب داشته باشیم ( البته منکر نکات منفی فرهنگ غرب نبوده و نیستم ) . منظورم بیشتر تشویق به یه دور خیز فکری بود برای
یک جهش بلند به سمت آینده ! حالا از این گذشته شکل استدلالت رو دوست دارم ولی مفهوم استدلالت رو نمی پسندم ! مفهوم کلی این تیپ استدلال ها از بطن تفکرات جهان
سومی ما میاد ! این استدلال شما یعنی اینکه برای مثال این کار خواهر من درست نیست چون به مزاج بنده خوش نمیاد ! این یعنی اینکه رفتار و کردار بنده یا امثال بنده باید یک
مرجعیت اخلاقی باشه برای عوام الناس ! و عموم مردم ( تو این مورد زن ها ) باید از روی سر مشق های اخلاقی که من تایید کردم الگو برداری کنند ! بزار با یه مثال برات بیشتر
توضیح بدم : یه موقع هست که خواهر من 14 سالشه و یک آقای 40 ساله سر راه ایشون قرار گرفته بنده در این حالت چون خواهرم زیر سن قانونی هست وظیفه دارم جلوی
این رابطه رو بگیرم چون یکی از طرفین نابالغ و صغیر هستش ! ولی یه موقع دیگه هست که خواهرم 33 سالشه و از لحاظ عقلی و عاطفی هم در کمال صحت و سلامت به سر
میبره توی این حالت بنده حق ندارم اعمال زور کنم روش به این دلیل واهی که این شیوه ی زندگیت مورد پسند من نیست یا با اصول اخلاقی من نمیخونه چرا که ایشون دیگه یک
فرد بالغ و مختار و دارای قوه ی تشخیص بین خیر و شر هستش ! این تیپ استدلال ها در عمل میشند همون سردرگمی و گیجی امروزی اکثر مردای ایرانی که بین سنت و مدرنیته
معلق اند !

Last edited:

بابای سعید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
204
استارتر یک جای دیگه گفته بود 150 میل باید تا آخر سال دربیاره
امکان داره با دختره ازدواج کرده بوده و این 150 میل را برای مهریش می خواد
یا اینکه با یه دختری می خواد ازدواج کنه و شرط ازدواج 150 میل هست
خداییش اگه حدسم درست بود بگو که برای خودم اسفند دود کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.