برگزیده های پرشین تولز

کیا از دانشگاه رفتن خیری دیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ITstudio

Registered User
لایک‌ها
7
این دانشگاه ها فقط دارن عمر ادمو تلف میکنن مثلا من با علاقه به کامپیوتر رفتم رشته کامپیوتر ولی الان واقعا نظرم عوض شده بخاطر اینکه هرچی بلدم خودم یاد گرفتم اینجا هیچی یاد نمیدن... استادا که دیگه 99% شون بی سوادن و حتی شخصیت اینو ندارن که رو حرفی که زدن وایسن در این مورد مثلا همین 3 هفته پیش یکی از استادا گفت هرکسی بیاد یه انیمیشن درست کنه به بچه ها یاد بده بهش میدم 20 منم بهش گفتم میام بهشون یاد میدم ولی حرف رو پیچوند و قبول نکرد یا یکی دیگشون گفت هرکس بیاد یه کنفرانس بده که من بلد نباشم (انگار که خودش همه چی بلد بود!!!) بهش میدم 20 منم گفتم میام روش هک ... رو به بچه ها یاد میدم اونم بازم منو پیچوند که باهاش حرفم شد...

تنها احساسی که الان از دانشگاه رفتن دارم اینه که دارم هر ترم 1 میلیون پول بی زبون رو میدم به دانشگاه...

به خدا حرف دلمون رو زدی داشی.. اینا فکر میکنن ما این حرف هارو می زنیم یعنی هدف ندارینم، نخیر دوستان عزیز.. دقیقاً وقتی فارغ التحصیل میشی به این پی میبری که چقدر بی سوادی!
دقیقاً من هم یک کنفرانس Ajax دادم طرف گفت 5نمره اضافه می کنم، حالا شما اگه دیدی اضافه کرد ما هم دیدیم!!!
ای روزگار، حیف که تا وسط پل اومدیم فرزندانم!!!

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72

بدونه شرح
من وستش انصراف دادم
من بايد به اساتيد ياد ميدادم به نظر زياد استاد نميرسيدن

بالا