آژانس هواپیماییexchanging

یكی از جدیدترین مانیتور ها با فروش عالی در بدو ورود به بازار

شروع موضوع توسط abadgaran ‏24 فوریه 2010 در انجمن مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر

1. abadgaran

abadgaran Registered User

منبع: www.maadiran.mihanblog.com
    سلام به همه
    امروز تصمیم دارم یكی از مانیتور های زیبای LG رو به شما دوستانم معرفی كنم:
    این مانیتور علاوه بر زیبایی: كیفیت بالا، كنتراست فوق العاده و رزولوشن خوبی هم برای كاربران حرفه ای داره. و از اونجایی كه فول اچ ی هست میتونه انتخاب مناسبی برای Gamer ها و طرفداران فیلم باشه.
    این خبر رو به دوستانی كه منتظر ورود این مانیتور به بازار ایران بودند میرساونم كه:
    این مانیتور در حال حاضر در بازار موجوده و شما میتونید از این مانیتور استفاده كنید:
    مدل W2262TQ (مشخصات و تصویر در ادامه مطالب)

مشخصات این مانیتور

سایز

* 21.5" Wide

رزولوشن

* 1920 x 1080

موتور پردازش تصویر

* f-Engine

كنتراست

* (70,000:1) DFC

زمان پاسخ دهی

* 2ms

اتصال مانیتور به کامپیوتر از طریق ورودی دیجیتال

* DVI

كیفیت

* Full HD

منوی Fun

* Fun

بسته هوشمند تنظیمات

* Smart

اگر سئوالی درمورد این مانیتور داشتید من در خدمتم.
    مشخصات فنی بیشتر رو از اینجا ببینید
    http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=1050&ID=162#

2. babak1388

babak1388 Registered User

با خوبی یا بدی مانیتور کار ندارم!

ولی شما اجازه تبلیغات ندارید!

3. abadgaran

چون ديدم خيلي سراغ اين مانيتور رو گرفتن گفتم اعلام كنم مشخصاتشو. من معرفيش كردم نمگيم خوبه يا بده. ولي اگه ميفرماييد بايد برش دارم اين كارو ميكنم.:eek:

4. igimax

igimax کاربر فعال کامپیوتر

سلام abadgaran عزيز [​IMG]

. ممنون از اطلاع رسانيتان، من به قوانين تبليغات فروممان اصلن وارد نيستم چون هرگزدر اين زمينه ورود نخواهم كرد!! اما فعلن آنچه برايم مهم هست اين هست كه مي‌خواهم يك LCD براي خودم بخرم و البته LG هرگز در ليست خريد من نخواهد بود!! (دلايل شخصي!!) اما برايم جالبه كه شما كه فرموديد هر سوالي باشه زحمت پاسخگوييش را خواهيد كشيد! آيا برايتان اين امكان هست كه تصاويري از زواياي 22 و 45 درجه چپ و راست و بالا و پايين مونيتور با دوربين ديجيتال بگيريد و اينجا بگذاريد؟؟؟ همانند اين تست. در حالي كه برروي صفحه LCD يك تصوير ثابت با پس زمينه سفيد يا بخشي از گوشه سفيد در حال نمايش باشد!

. چون در مورد LCDها مشخصات آنها هرگز ميزان مشكل فوق را نمايش نمي‌دهند و همچنين نمايش دهنده اينكه آيا تصاوير متحرك به درستي و كيفيت خوب نمايش داده شوند نمي‌باشد و هيچ كمپاني هم حاضر نيست چنين تستي را در سايت خود قرار دهد!!! (علبته تصاويري از يك زوايه مانيتور هاي خود قرار مي ‌دهند ولي تصويري كه در صفحه نمايش هست، تصوير واقعي پخش شده از آن نيست!!!!) در بعضي از سايت‌ها هم تصاويري به دروغ نمايش داده مي‌شود!!!!!

موفق باشيد. [​IMG]

خداحافظ
    IgImAx
    88/12/05
    [​IMG] [​IMG]

Last edited: ‏24 فوریه 2010
  5. abadgaran

اگر اين مانيتور هاي LG در ليست خريدتون نيست پس زاويه ديدش به چه دردي ميخوره؟؟؟؟؟؟
    بله عزيز. سعي ميكنم براتون تهيه كنم.
    در مورد زاويه ديد عمودي:
    كلا مانيتور هاي LCD زاويه ديد عمودي كمتري نسبت به CRT دارن. زاويه ديد عمودي LCD كلا كمه.
    شما صبر كن من ببينم از كجا ميتونم برات تهيه كنم

6. PofakNamaki

PofakNamaki Registered User

من فكر ميكنم شما قبل از پرسش ابتدا بيد زحمت اين رو به خودتون بديد و بريد جلوي در مغازه ها.
    اونجا براي مقايسه مانيتور ها ، چندين مانيتور روشنن و همه تصاويري كه شما احتياج دارين رو ميتونين ببينين.
    زاويه ديد عمودي در مانيتور ها اصولا خيلي خوب نيست. ميتونم بگم براي مانيتور هاي LG نسبتا خوب نيست ولي براي samsung ها صولا داغونه. اين مانيتور امتحانش رو پس داده و احتياج به تست تصوير نداره. رزولوشن اين مانيتو ر 1080 هست عزيز

7. appbannerkhuniresbanner
  8. igimax

igimax کاربر فعال کامپیوتر

سلام abadgaran عزيز [​IMG]

. ممنون از توضيحات و راهنماييتان....

موفق باشيد. [​IMG]

خداحافظ
    IgImAx
    88/12/08
    [​IMG] [​IMG]