برگزیده های پرشین تولز

یه سیستم کلیکی برای کسب درآمد معرفی کنید

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
سلام دوستان
غیر از این سایت هایی که زیر نوشتم اگه سیستم کلیکی میشناسید معرفی کنید.
صباوِیژن که سایت منو به دلیل قرار دادن بنرها کنار همدیگه مسدود کرد.
ای نتورک که واقعااااا آشغاله
کلیک یاب هم بنرهای موبالیش رو مثل ای نتورک دومرحله ای کرده که عملا دیگه به درد نمیخوره
غیر از اینا اگه سیستم مشابه میشناسید معرفی کنید.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دیگه بزرگاشون رو خودت لیست کردی که مشخصه تجربه همه وبمسترا رو شما هم کسب کردی یعنی خورده شدن پول به بهانه های واهی کوچکتر ها که دیگه اوضاعشون مشخصه اگر آمار مناسب دارید سعی کنید حتی با قیمتی کمتر دنبال مشتری های ثابت از بین وبمستران بگردید من رو یه وبلاگی یه 500 تا آمار داشتم گفتم اقلا از پاپ درآمد بده یکم کلی دنبال سیستم گشتم که فقط کد ساده باز شدن صفحه سایت بزاره امروز شانسی با موبای رفتم دیدم من گذاشتم رو یدونه پاپ در روز اما مواردی که باز میشن اینه 3 تا کادر بالا میاد که گوشی هشدار میده یه اپی می خواد نصب بشه و ممکنه مضر باشه این از این یه دوتا کد به سرعت برق و باد باز میشه که خودم هم قادر نیستم تشخیص بدم چیه آخر سر لطف می کنن و اون پاپی که مجوز دادم باز میشه اونم نه یدونه دوتا و آی پی فقط یکی میندازه اینم از شرایط سیستم های پاپ بعد هم هی ناله که آقا گوگل الگوریتم جدید داده آمار کم شده بابا ببری گوگل عصر حجر هم این همه مزاحمت برا کاربر یعنی کاربر کل صفحه رو می بنده

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
نمیدونم چرا دلم میخواد برگردیم به حدود 3 تا 4 سال پیش و پیش ترش . زمانی که از ای نتورک برای یه سایت با آمار 20 هزار آی پی حداقل 2 تا 3 میلیون میشد درآمد داشت و رقابت سایت های کلیکی بزرگی که نام بردید بر روی جذب مشتری با بالا بردن قیمت کلیک ها بود .
نمیدونم چی شد که همه شرکت های تبلیغاتی ورشکست کردند و برای تیغ زدن جیب مدیرای سایت ها و کلاهبرداری در رقابت با هم هستند .
نمیدونم چی شده که همه ملت و دولت نگران اینتستاگرام و تلگرام و کسب و کار اونا که همه جوره میتونند مشتری جمع کنند و هیچکس نمیتونه تنهایی فیلترشون کنه و مطالب رو میتونند راحت کپی پیست کنند ، هستند اما هیچکس نگران مدیران سایت های اینترنتی ایران نیستند که هر روز باید زیر نظر هزار تا فیلترینگ رد میشدند و بشن و حداقل برای سایتشون بیشتر زحمت میکشند و بیشتر کار میکنند تا بتونن نظر گوگل و مردم رو جلب کنند و هر روز هزار ترفند از طرف گوگل گذاشته میشه تا محدودشون کنه که کاربرا رو راحتتر کنند ، نیست .
هه خنده داره . آقایون دولت دیگه کفر منو درآوردند . آتیش به مال مدیران وبسایت ها زدند و هیچ حمایتی از وبسایت ها در فضای مجازی ندارند اما کل فکر و ذکرشون شده تلگرام و پیام رسان ها . البته دلیل اینکارشونم معلومه چون اینا که برای ملت دلشون نمیسوزه واسه چیز دیگه ایه .
آخ دارم آتیش میگیرم از ملتی که فکر میکنند این دولت حامی فضای مجازی شده هه خداااااااااااااااا .

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
واقعا وضعیت سایت های کلیکی داره هی داره بدتر و بدتر میشه

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
پول تبلیغ دهنده ها رفته تو تلگرام...
این یکی از دلایل هست اما دلیل اصلی این هست که این سیستم ها کاملا در راستای منافع خودشون عمل می کنن اولا این سیستم ها مبلغ بالایی برای کلیک می گیرند در حالی که مبلغ کمی از اون رو به وبمستر می پردازند و بخش بزرگی از اون رو برای خودشون بر می دارند در حالی که عملا باید برعکس باشه تا قیمت کلیک برا تبلیغ دهنده پائین بیاد از طرفی تعداد زیادی از کلیک های وبمستر رو قبول نمی کنن در حالی که از تبلیغ دهنده رقم این کلیک رو کم می کننن بیشتر وبمسترانی رو که ببینن درامد خوبی دارند به بهانه های واهی بلاک می کنن و درآمد رو نمیدن در حالی که نمیان به صاحب تبلیغ بگن اینم برگرده به حسابت خب ببینید چند جا دارن از بودجه تبلیغ دهنده می زنن و در نهایت بقا این سیستم ها صد درصد به اقبال صاحبان سایت بستگی داره وقتی اکثر مالکین سایت بی خیال اینا میشن خب نتیجه کاملا معلومه و دلیل مهمی که دوستمون هم فرمودند کاملا درست هست چون الان اکثر تبلیغات رفتند روی تلگرام و اینستا

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
این یکی از دلایل هست اما دلیل اصلی این هست که این سیستم ها کاملا در راستای منافع خودشون عمل می کنن اولا این سیستم ها مبلغ بالایی برای کلیک می گیرند در حالی که مبلغ کمی از اون رو به وبمستر می پردازند و بخش بزرگی از اون رو برای خودشون بر می دارند در حالی که عملا باید برعکس باشه تا قیمت کلیک برا تبلیغ دهنده پائین بیاد از طرفی تعداد زیادی از کلیک های وبمستر رو قبول نمی کنن در حالی که از تبلیغ دهنده رقم این کلیک رو کم می کننن بیشتر وبمسترانی رو که ببینن درامد خوبی دارند به بهانه های واهی بلاک می کنن و درآمد رو نمیدن در حالی که نمیان به صاحب تبلیغ بگن اینم برگرده به حسابت خب ببینید چند جا دارن از بودجه تبلیغ دهنده می زنن و در نهایت بقا این سیستم ها صد درصد به اقبال صاحبان سایت بستگی داره وقتی اکثر مالکین سایت بی خیال اینا میشن خب نتیجه کاملا معلومه و دلیل مهمی که دوستمون هم فرمودند کاملا درست هست چون الان اکثر تبلیغات رفتند روی تلگرام و اینستا
بله درسته اما خب سوال اینجاست چطور تا چند سال پیش هم تبلیغ دهنده راضی تر بود هم نمایش دهنده و هم شرکت های تبلیغاتی دزدی آنچنانی نمیکردند و چطور در این چند سال این اتفاقات شروع شده . در سال هایی که آقایون هر دقیقه دم از حمایت از فضای کسب و کار در فضای مجازی میزنند هر روز وضعیت وبمستران بدتر میشه و اینطور که معلومه فضای مجازی برای آقایون فقط تلگرام و اینستاگرام هست نه سایر مکان ها که البته اون ها هم چون در جهت منافع خود آقایون هست جزو فضای مجازی هست وگرنه اینا جایی نمیخوابن زیرشون آب بره .
شاید برخی بگن مدیران سایت ها به تلگرام حسودی میکنند اما حرف ما اینه اگر واقعا دولتی ها مرد هستند با کانال های مستهجن و کانال های چرت و پرت نویس و کانال هایی که بدون حتی خرج یک ریال راحت مطالب رو کپی میکنند و با فریب مردم با جملاتی مثل مرگ فلانی و عکس لختی فلانی و ... مشتری جمع میکنند برخورد کنند ببینیم اون موقع چند تا کانال میمونه که رقابت سالم باشه .
کانال ها هزار تا دری وری مینویسند که اگر یکی از اونها در سایت ما منتشر بشه باید بریم دادگاه . این اتفاق برای من افتاده که دارم میگم . بخاطر یک جوک که بین صد تا جوک دیگه بود و معلوم بود کپی پیست شده بوده که در وبلاگی در بچگی گذاشته بودم 6 سال بعد از گذاشتنش ، سایت پربازدید رنک 500 ام رو فیلتر کردند و خودم رو دادگاهی اما کانال ها هر فیلم مذخرفی و هر مطلب چرت و فحش و مطالب جنسی ناجور و هر چی که فکرش کنید میذارن اما هیچکس عین خیالش نیست .
خب معلومه باید آمار کانال ها بره بالا و معلومه ملت باید برن سمت اینا و معلومه باید تبلیغات بره برای اونا .
آقایون براشون مهم نیست محتوای کانال ها چیه اما محتوای سایت ها خیلی مهمه . براشون مهم نیست طرف تو تلگرام میلیارد میلیارد کلاهبرداری کنه اما اگر شما در سایتتون یه تبلیغ از یک سایت پیش بینی فوتبال بذاری فیلتر میشی .
جالبه یه بار برای گذاشتن لینک باکس سایتی که باز بود ما رو فیلتر کردند . پرسیدم خب وقتی سایت طرف بازه و فیلتر نیست من از کجا باید بفهمم غیر قانونیه و نباید لینک باکسش بذارم گفتند خودت باید بفهمی اما تو کانال های تلگرام انواع تبلیغ جنسی و پیش بینی فوتبال و پورن و دروغ و این بازیگر مرد و اون بازیگر زن لخت شد و اون یکی کشته شد و ... گذاشته میشه و از نظر بزرگواران جرم نیست و اتفاقا خیلی هم خوبه .
این روزا یاد گرفتم هر چقدر قانونمندتر باشید بیشتر تو سری میخورید و بیشتر باید زجر بکشید اما اگر بیشتر خلاف کنید بیشتر باهاتون راه میان .
تلگرام و اینستاگرام و کانال های تلگرام و صفحات اینستاگرام یکی از واضح ترین جرم هایی بودند که با چشم خودم دیدم که توسط دولتم و مردمم حمایت شد اما ما که زیر نظر گوگل و فیلترینگ و هزار مکان دیگه هستیم غیر قانونی شدیم و هیچ حمایتی از ما نشد .
به قول یاسر بختیاری از چی بگمممممممممممممممممممم .

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
با این وضعیت فیلترین و آیپی خارجی . کجا هست که آیپی غیر ایرانی هم حساب کنه؟

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
کلیک یاب پولتو خورده که دیگه توی مگ باز نمیزاریش؟

mahdi000000

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
خب الان ای نتورک گذاشتی که بدتره 100 هزار من رو نصفش رو هم تایید نکرد اکثر وقت ها تبلیغاتشم رایگانه

saman.888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام دوستان
غیر از این سایت هایی که زیر نوشتم اگه سیستم کلیکی میشناسید معرفی کنید.
صباوِیژن که سایت منو به دلیل قرار دادن بنرها کنار همدیگه مسدود کرد.
ای نتورک که واقعااااا آشغاله
کلیک یاب هم بنرهای موبالیش رو مثل ای نتورک دومرحله ای کرده که عملا دیگه به درد نمیخوره
غیر از اینا اگه سیستم مشابه میشناسید معرفی کنید.

بهترین سیستم کلیکی خارجی که تا حالا 500 دلار درامد داشتم( هر دو هزار بازدید تقریبا یک دلار) از سایت های کلیکی و مزخرف ایرانی که همشون پولت رو می خورن و کم حساب می کنن خیلی بهتره.لطفا از لینک زیر ثبت نام کنید تا زیر مجموعه ی من بشید.اگر هم سوالی برای دریافت و ... داشتید می تونید از خودم بپرسید و یا به فارسی تیکت بزنید و سریع جواب میدن.
مخصوصا الان که اکثرا با چیز شکن میان بیشتر کلیک می کنن و بیشتر هم حساب می کنه.عالیه!
https://fa.adnow.com/?referral=317779

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
بهترین سیستم کلیکی خارجی که تا حالا 500 دلار درامد داشتم( هر دو هزار بازدید تقریبا یک دلار) از سایت های کلیکی و مزخرف ایرانی که همشون پولت رو می خورن و کم حساب می کنن خیلی بهتره.لطفا از لینک زیر ثبت نام کنید تا زیر مجموعه ی من بشید.اگر هم سوالی برای دریافت و ... داشتید می تونید از خودم بپرسید و یا به فارسی تیکت بزنید و سریع جواب میدن.
مخصوصا الان که اکثرا با چیز شکن میان بیشتر کلیک می کنن و بیشتر هم حساب می کنه.عالیه!
قیمت هر کلیکش پایینه

بعدش هم به وبمانی پرداخت داره
که با وضعیت الا هیچکی وبمانی نمیخره

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
امیدوارم یه سیستم درست درمون پیدا بشه وگرنه با این هزینه های سنگین اینترنت و هاست دیگه نمیصرفه وبمستری برای کسایی که به چشم شغل میبینن بهش

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
دوست عزیز خوب مراقب قیمت کلیک ها در ادنو باشید چون به ما هم خوب میداد یهو فهمیدیم قیمت نصف شده که از ایرانی ها هم کمتر شده بعد بهشون گفتم چرا زدید زیر وعده و قولتون گفتن کیفیت کلیک اومده پایین گفتم شما قرارداد با من بستید که فلان دلار برای هر کلیک گفت دیگه شده و همینطور گذشت تا دوباره این کار رو کردند و من بنرهاشون روبرداشتم و گفتند به دلیل مشکلات مالیشون توانایی پرداخت قیمت بالا ندارند و اونا هم شدن مثل سایت های ایرانی .

saman.888

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با سلام و احترام
دوست عزیز خوب مراقب قیمت کلیک ها در ادنو باشید چون به ما هم خوب میداد یهو فهمیدیم قیمت نصف شده که از ایرانی ها هم کمتر شده بعد بهشون گفتم چرا زدید زیر وعده و قولتون گفتن کیفیت کلیک اومده پایین گفتم شما قرارداد با من بستید که فلان دلار برای هر کلیک گفت دیگه شده و همینطور گذشت تا دوباره این کار رو کردند و من بنرهاشون روبرداشتم و گفتند به دلیل مشکلات مالیشون توانایی پرداخت قیمت بالا ندارند و اونا هم شدن مثل سایت های ایرانی .
برای من که ثابت بوده وتا حالا مشکلی نداشتم چون به دلار هست از سایت های ایرانی خیلی بهتر در میاد و تازه من در کنار بنرهاشون از پاپ اپ و پاپ باکس و ....استفاده می کردم ولی هیچ وقت بهانه ای نگرفتن برای نپرداختن پول در صورتیکه ادنتورک یه بار پول من رو نداد و گفت از پاپ اپ استفاده کردی ! با سی تی ار 3 درصد برای هر دو هزار بازدید تقریبا یک دلار میشه که الان مردم با چیز شکن میان سی تی ار به 6 هم رسیده!

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
برای من که ثابت بوده وتا حالا مشکلی نداشتم چون به دلار هست از سایت های ایرانی خیلی بهتر در میاد و تازه من در کنار بنرهاشون از پاپ اپ و پاپ باکس و ....استفاده می کردم ولی هیچ وقت بهانه ای نگرفتن برای نپرداختن پول در صورتیکه ادنتورک یه بار پول من رو نداد و گفت از پاپ اپ استفاده کردی ! با سی تی ار 3 درصد برای هر دو هزار بازدید تقریبا یک دلار میشه که الان مردم با چیز شکن میان سی تی ار به 6 هم رسیده!
لطفا آدرس سایتتون رو بدید ببینیم نحوه تبلیغاتشون رو در سایت شما .
فیلترشکن که تبلیغات انگلیسی نشون میده و اصلا اگر فرد ایرانی باشه قاعدتا کلیک نمیکنه مگر اینکه عکس هاش تحریک کننده باشه برای کلیک .

بالا